Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars: The Old Republic


Csurgod

Recommended Posts

Stauffenberg

A talentezés jó megoldás lehet az alkasztok elkülönítésére, bár nagyon leegyszerûsíti az RPG elemeket. Nekem személy szerint egy KotOR-hoz hasonló fejlõdési rendszer jönne be nagyon, olyan igazi oldschool RPG lenne.

A kasztokkal kapcsolatban szerintem érdemes várni addig míg ki nem jön a lista, hogy mire számítsunk, bár annyit már lehet sejteni, hogy a bounty hunter egy zsiványhoz hasonló szerepkört fog betölteni, hiszen eleve a SW univerzumban is a a fejvadászoknak hasonló a feladatuk: likvidálás, tolvajlás, csempészés, kémkedés.

Ja és most vettem le a polcról a KotOR2-t, neki kell kezdenem újra, valamivel csillapítani kell a Star Wars RPG éhségemet :D

Link to comment
Share on other sites

Madi

Ithorianok pedig nagy kedvenceim. Az a nyomi fejük mindig tetszett, annó meg asszem a Star Wars Clone Wars-ban láttam, egy olyan részt, mikor az egyik jedi Ithorian elordítja magát és óriási lökéshullámokat generált vele, ami még Grievous tábornokot is feltartotta. Faja faji képesség lehetne, feltéve, ha lesznek faji képességek, bár ez több mint valószínû.

Amúgy most én is kicsit ráálltam megint a SW játékokra, csak én a Kotor I.-et X-Wing Alliancet meg a Racert tolom :)

Link to comment
Share on other sites

Rex95

Ithorianok pedig nagy kedvenceim. Az a nyomi fejük mindig tetszett, annó meg asszem a Star Wars Clone Wars-ban láttam, egy olyan részt, mikor az egyik jedi Ithorian elordítja magát és óriási lökéshullámokat generált vele, ami még Grievous tábornokot is feltartotta. Faja faji képesség lehetne, feltéve, ha lesznek faji képességek, bár ez több mint valószínû.

Amúgy most én is kicsit ráálltam megint a SW játékokra, csak én a Kotor I.-et X-Wing Alliancet meg a Racert tolom :)

Én sajnos az egyet végigtoltam megint aztán nincs kedvem megint elõröl a KOTOR2-t meg igazságszerint nagyon sokszor végigvittem úgyhogy én most csak ide írogatok és elmélkedek :huh: hogy milyen lesz a játék.

Amúgy pilótára azért lenne szükség mert mit tudom én a kisebb osztályú más kasztú karakterek késõbb tanulhatnák ki ezen mesterséget (devárom :rolleyes: ) és addig õ fuvarozhatná a legkönnyebben lelkes kis csapatunkat illetve nagyobb vagy különlegesebb hajóosztályokat is vezethetne...

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Amúgy pilótára azért lenne szükség mert mit tudom én a kisebb osztályú más kasztú karakterek késõbb tanulhatnák ki ezen mesterséget (devárom :rolleyes: ) és addig õ fuvarozhatná a legkönnyebben lelkes kis csapatunkat illetve nagyobb vagy különlegesebb hajóosztályokat is vezethetne...

Még az sem biztos, hogy lesznek vezethetõ ûrhajók (szerintem csak a galaxis térképen jelölheted ki, hogy melyik bolygóra akarsz utazni és oda visz az ûrhajód, mint a KoTOR-ban), szóval még várjunk az ilyen kijelentésekkel szerintem.

Link to comment
Share on other sites

budz

Még az sem biztos, hogy lesznek vezethetõ ûrhajók (szerintem csak a galaxis térképen jelölheted ki, hogy melyik bolygóra akarsz utazni és oda visz az ûrhajód, mint a KoTOR-ban), szóval még várjunk az ilyen kijelentésekkel szerintem.

lehet ûrhajód se lesz hanem tömeg közlekedés lesz mint a wowba a léghajó meg hajó...

meg egy sikló ha bolygó felszínén vagy....

de én reménykedek mien karaj lenne már jedi vadászt vezetni!!!! :D vagy valami iylesmit felrepülsz bele a hiperûr gyûrûbe és onnan kijelölöd egy menûbõl a bolygot oda kerülsz, le a hiperûrgyûrûrõl és le szállsszz na persze álmodj tovább.... :rolleyes: :D

Ithorianok pedig nagy kedvenceim. Az a nyomi fejük mindig tetszett, annó meg asszem a Star Wars Clone Wars-ban láttam, egy olyan részt, mikor az egyik jedi Ithorian elordítja magát és óriási lökéshullámokat generált vele, ami még Grievous tábornokot is feltartotta. Faja faji képesség lehetne, feltéve, ha lesznek faji képességek, bár ez több mint valószínû.

Amúgy most én is kicsit ráálltam megint a SW játékokra, csak én a Kotor I.-et X-Wing Alliancet meg a Racert tolom :)

Ithoriak ide-oda én human leszek... :D

Link to comment
Share on other sites

bloo

Sullustan - Ezek a 4,5,6-ban voltak, a Kotor sorozatból viszont nem rémlenek.

A KotOR 2-ben több Sullustan is volt, pl akit a Teloson a bár elõtt megmentesz (vagy nem mentesz meg :D ). Emellett még van egy csomó faj (pl a Duros érdekes lenne :P ), de nem hiszem, hogy 4-5-nél többet beleraknának. Bár ki tudja...

Link to comment
Share on other sites

Madi

A KotOR 2-ben több Sullustan is volt, pl akit a Teloson a bár elõtt megmentesz (vagy nem mentesz meg :D ). Emellett még van egy csomó faj (pl a Duros érdekes lenne :P ), de nem hiszem, hogy 4-5-nél többet beleraknának. Bár ki tudja...

Ha úgy nézzük, az új Star Trek MMO-ban saját fajt is lehet csinálni majd, meg a galxiesben is volt asszem minimum 6 faj, már nem tom pontosan rég volt.

Link to comment
Share on other sites

budz

A KotOR 2-ben több Sullustan is volt, pl akit a Teloson a bár elõtt megmentesz (vagy nem mentesz meg :D ). Emellett még van egy csomó faj (pl a Duros érdekes lenne :P ), de nem hiszem, hogy 4-5-nél többet beleraknának. Bár ki tudja...

fajt könyebb csinálni mint kasztott...:P sztem lesz 1 pár de nekem 5-6 bõven elég...

amugy én a Chistori fajt láttnám szívesn ami Dessan volt... :P

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

amugy én a Chistori fajt láttnám szívesn ami Dessan volt... :P

Jááááj Desann!!! Hogy utáltam azt a gyíkpofát :D Öcsémmel a körmünket lerágtuk a Jedi Kinght 2 alatt mikor a végsõ csatára került a sor :D Hiába na, régi szép idõk :)

Ja és akinek jelenleg a gépén fent van a KotOR2 az nézzen be a játék topikjába, tettem fel egy fontos kérdést. Köszi! :)

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Én még mindig Mandalóriaiakat(?) szeretnék:D

Link to comment
Share on other sites

budz

Jááááj Desann!!! Hogy utáltam azt a gyíkpofát :D Öcsémmel a körmünket lerágtuk a Jedi Kinght 2 alatt mikor a végsõ csatára került a sor :D Hiába na, régi szép idõk :)

éppen azért :P

Én még mindig Mandalóriaiakat(?) szeretnék:D

azzokat a legkönyebb megcsinálni mivel ugy nézznek ki mint az emberek csak jobb kondijuk...:D van esély fõleg hogy a fejvadász kasztot egy mandalóriai ihlette...:P

hmm olyan faj is kéne amibe yoda tartozott legalább meglennének a star wars gnomjaji...:D

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

éppen azért :P

azzokat a legkönyebb megcsinálni mivel ugy nézznek ki mint az emberek csak jobb kondijuk...:D van esély fõleg hogy a fejvadász kasztot egy mandalóriai ihlette...:P

[/b] hmm olyan faj is kéne amibe yoda tartozott legalább meglennének a star wars gnomjaji...:D

Ezt nem gondolhatod komolyan? :lol: Most belegázoltál a leli világomba :angry: :rolleyes: :huh: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Én ilyen Ashoka Tano , szerü nõi teremtményt szeretnék majd indítani ha lessz. Persze nagyobb mellekkel :D és fomrássab popóval :D . Ha nem sikerül akkór majd egy Twilek lánykát hasolnó alkattal :D

Link to comment
Share on other sites

budz

Ezt nem gondolhatod komolyan? :lol: Most belegázoltál a leli világomba :angry: :rolleyes: :huh: :lol:

pedig tök komoly volt... :lol: bocsika.... :D

Én ilyen Ashoka Tano , szerü nõi teremtményt szeretnék majd indítani ha lessz. Persze nagyobb mellekkel :D és fomrássab popóval :D . Ha nem sikerül akkór majd egy Twilek lánykát hasolnó alkattal :D

amugy õ olyan volt mint shak tii nem?? akkor szinte 100% hogy lesz benne lehetet láttni videóba... amugy meg mit nézzed ashoka popóját te? :D

Minden Pénteken valami új jelenik meg a hivatalos oldalon!!! Másik forumba véletlenül Hétfõt írtam valamit nagyon elnézzhetem bíztos be voltam lõve... :D

Remélem hogy egy új class lesz mihamarabb vagy új bolygó

Link to comment
Share on other sites

tomicom

Helló megtudná valaki mondani nekem honnan tudom letölteni a kotor II 1.0b10 restoration projectet?

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

pedig tök komoly volt... :lol: bocsika.... :D

amugy õ olyan volt mint shak tii nem?? akkor szinte 100% hogy lesz benne lehetet láttni videóba... amugy meg mit nézzed ashoka popóját te? :D

Bevallom illedelmesen elõszõr kicsit utáltam a csajt, de rájöttem hogy a szinron miatt :D Az eredeti hangja sokkal élvezhetõbé teszi a karaktert, és ugy már oan kisédes. Csak hát még tul fiatal :( és ez látszik is mert kicsit deszka :D. Pedig azért a Jedi lányok jol kell kinézzenek, pl shak tii - is jol nézett, ki igen õ is az a faj mint Ashoka, vagy otvan Ayala Secura a Twilek bige na õ is jol nézett ki. Nálam létfontoságu hogy a Nõ akivel nyomom az ilyen játékokat, a szerepjátékok többségét, abban a csaj jol nézzen ki. egyenlõre csak enyi, mert ugye azért ez az MMO nem mostanában jelenik meg, de dolgozzanak csak rajta még pár évet hogy tökéletesebb legyen.

Link to comment
Share on other sites

budz

Bevallom illedelmesen elõszõr kicsit utáltam a csajt, de rájöttem hogy a szinron miatt :D Az eredeti hangja sokkal élvezhetõbé teszi a karaktert, és ugy már oan kisédes. Csak hát még tul fiatal :( és ez látszik is mert kicsit deszka :D. Pedig azért a Jedi lányok jol kell kinézzenek, pl shak tii - is jol nézett, ki igen õ is az a faj mint Ashoka, vagy otvan Ayala Secura a Twilek bige na õ is jol nézett ki. Nálam létfontoságu hogy a Nõ akivel nyomom az ilyen játékokat, a szerepjátékok többségét, abban a csaj jol nézzen ki. egyenlõre csak enyi, mert ugye azért ez az MMO nem mostanában jelenik meg, de dolgozzanak csak rajta még pár évet hogy tökéletesebb legyen.

lehet már 2009be kijön vagy esetleg 2010be... ez annak köszönhetõ hogy van valami uj grafikus motorjuk amivel sokkal gyorsabb lehet csinálni a dolgokat...

és sztem máár fejlesztik biztos egy ideje csak titkolgatták...:D

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Bevallom illedelmesen elõszõr kicsit utáltam a csajt, de rájöttem hogy a szinron miatt :D Az eredeti hangja sokkal élvezhetõbé teszi a karaktert, és ugy már oan kisédes. Csak hát még tul fiatal :( és ez látszik is mert kicsit deszka :D. Pedig azért a Jedi lányok jol kell kinézzenek, pl shak tii - is jol nézett, ki igen õ is az a faj mint Ashoka, vagy otvan Ayala Secura a Twilek bige na õ is jol nézett ki. Nálam létfontoságu hogy a Nõ akivel nyomom az ilyen játékokat, a szerepjátékok többségét, abban a csaj jol nézzen ki. egyenlõre csak enyi, mert ugye azért ez az MMO nem mostanában jelenik meg, de dolgozzanak csak rajta még pár évet hogy tökéletesebb legyen.

Ezen szakadtam :lol:

Egyébként szerintetek lesz-e PVP bolgyó?Olyan ahol mindig csata megy.

Link to comment
Share on other sites

budz

"... a Simutronic HeroEngine-jét, ami a fejlesztõk elmondása szerint egy roppant rugalmas alkalmazás, amit a világ számos pontjáról egy idõben is lehet használni, és a játékban végrehajtott változtatások valós idõben következnek be, ezzel alaposan meggyorsítva a fejlesztési idõt." ( ez az előző hsz-hoz ment volna csak Revaan közbe kommentelt :D)

Ezen szakadtam :lol:

Egyébként szerintetek lesz-e PVP bolgyó?Olyan ahol mindig csata megy.

a fejlesztõk mondták ez nem hidegháború lesz szóval sztem az egész galaxis az lesz...:D

Link to comment
Share on other sites

Ody87

Üdvözlet Mindenkinek!

Kiss Dániel vagyok, Kommunikáció és médiatudomány szakos, végzõs hallgató a Nyíregyházi Fõiskolán, online újságírás szakirányon. Szakdolgozatomat a Digitális létezés témakörben, Hálózati élet címmel, elsõsorban a hálózati/online játékok terjedésére koncentrálva írom. Leköteleznének azok a fõiskolások és egyetemisták, akik kitöltenék a kérdõívemet! 5-6 perc az egész. Nagylelkû segítségeteket és idõtöket elõre is nagyon köszönöm!

Íme a link:

Kutatási kérdõív

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

"... a Simutronic HeroEngine-jét, ami a fejlesztõk elmondása szerint egy roppant rugalmas alkalmazás, amit a világ számos pontjáról egy idõben is lehet használni, és a játékban végrehajtott változtatások valós idõben következnek be, ezzel alaposan meggyorsítva a fejlesztési idõt." ( ez az elõzõ hsz-hoz ment volna csak Revaan közbe kommentelt :D)

a fejlesztõk mondták ez nem hidegháború lesz szóval sztem az egész galaxis az lesz...:D

Hát nem hiszem, hogy mindenki PVP-ni akarna.Bár lehet :rolleyes: azért furcsa lesz társakkal harcolni.

Link to comment
Share on other sites

budz

Hát nem hiszem, hogy mindenki PVP-ni akarna.Bár lehet :rolleyes: azért furcsa lesz társakkal harcolni.

nem is biztos lesznek azé békés bolgyók de szerintem lesz BG bolygó is...

Link to comment
Share on other sites

skybot

Ezt nem gondolhatod komolyan? :lol: Most belegázoltál a leli világomba :angry: :rolleyes: :huh: :lol:

Tuti indítanék egy olyant. :D 2. részben milyen párbajt lenyomott Dooukuval :D

Link to comment
Share on other sites

Rex95

lehet már 2009be kijön vagy esetleg 2010be... ez annak köszönhetõ hogy van valami uj grafikus motorjuk amivel sokkal gyorsabb lehet csinálni a dolgokat...

és sztem máár fejlesztik biztos egy ideje csak titkolgatták...:D

Én két-három éve olvastam hogy levédették a nevet úgyhogy már nem kis ideje csinálhatják :D

Link to comment
Share on other sites

budz

Tuti indítanék egy olyant. :D 2. részben milyen párbajt lenyomott Dooukuval :D

vagy egy ewok ... :D nem is tom melyik lenen jobbb...:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...