Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battleforge


RDGridjanika

Recommended Posts

Murder3

Persze h ellelhet fõleg ha magyarokkal játszol.

Link to comment
Share on other sites

Masakari

igy megéri veni,csak szerintem inkábakor ha lemegy a játék ára, mermost nem fizetnék kirá 10k igy, de nemis kel veni bf pontokat, hogy tugy lapokat veni,mert kapsz alapból 3000 pontot, abol kcisit eleszel,és ami nem kel lapazt eladod, és viszajön pont.

és biztos hogy vanak sokan, ellehet leni bene :)

helyesírásból nem buktál még meg??bocs de ezt nagyon rossz volt elolvasni :o

amúgy maga a játék engem 1 kicsit a HKK-ra emlékeztet :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
RDGridjanika

helyesírásból nem buktál még meg??bocs de ezt nagyon rossz volt elolvasni :o

amúgy maga a játék engem 1 kicsit a HKK-ra emlékeztet :rolleyes:

csak gyorsan irok sry :P

Link to comment
Share on other sites

Masakari

csak gyorsan irok sry :P

de ennyire? :D

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

de ennyire? :D

ja sajna :D

am valaki kivite má ezta gamét?

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Úgy olvastam ingyenessé tette az ea a battleforge-t nemtudja valaki honnan lehetne letölteni?

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Úgy olvastam ingyenessé tette az ea a battleforge-t nemtudja valaki honnan lehetne letölteni?

Battleforge.com-ra ha felmész, egybõl felkínálja neked a lehetõséget.

Érdemes élni vele! :)

Off: Nem tudja valaki, hogy miért nem tudok avatart feltölteni? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Leszedtem az ingyenes verziót,anno néztem hogy ígéretesnek néz ki,és télleg az,nagyon jó kis játék,mintha a magicet keverték volna valami RTS-el. :D

Kár hogy ebben az ingyenes verzióban állítólag fele annyi kártya van. :(

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

hmm,új kártyákat csak akkor tudok majd marketplace-ben venni ha megveszem a játékot?

Mert bf points itt nincs a free verzióban és az kell hozzá amiért fizetni kell.Amúgy én most is azokkal játszok akiknek eredetiben van meg? Mert láttam játék közben olyan lényeket,hogy jujj. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Hunter

Szerintem fele annyi kártyával kezdesz, meg 0 bf ponttal, illetve tradelni csak x szint elérése után tudsz. De ezek csak kezdeti nehezítések, utána minden ugyanolyan. Szerintem.

Most nézegettem a hivatalos FAQ-t, és szerintem lényegében kártyát csak venni lehet. Találni csak upgradeket találhatsz. Javítsatok ki, ha nem.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Szerintem fele annyi kártyával kezdesz, meg 0 bf ponttal, illetve tradelni csak x szint elérése után tudsz. De ezek csak kezdeti nehezítések, utána minden ugyanolyan. Szerintem.

Most nézegettem a hivatalos FAQ-t, és szerintem lényegében kártyát csak venni lehet. Találni csak upgradeket találhatsz. Javítsatok ki, ha nem.

és mibõl vegyek kártyát mert fizetni csak bf pontokért nem fogok külön.

Link to comment
Share on other sites

Gamu

és mibõl vegyek kártyát mert fizetni csak bf pontokért nem fogok külön.

Sajnos a BF pontok az egyetlen módszer. :(

Úgy néz ki, hiába teljes verzió, azzal a 32 lappal kell ellenni végig...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Sajnos a BF pontok az egyetlen módszer. :(

Úgy néz ki, hiába teljes verzió, azzal a 32 lappal kell ellenni végig...

vagy ez a 32 lap vagy fizetek bf pontot? Mert amint láttam akivel tegnap toltam fizetett bf pontokért és a free game-t szedte le csak és vett új lapokat vagy az is lehetséges hogy ahogy olvastam ha aktiválom a játékot bolti verzióból azért kapok 3000 bf pontot és megmarad a karim is,a kérdésem hogy többször is lehet bolti verziót aktiválni az acchoz (bf pontok miatt) mert hitel kártyáról nem tudok fizetni és ha lemegy az ára akkor befizetnék rá.

utána néztem: a bolti verzióshoz akárhányszor hozzá lehet csatolni,jár érte 3000 bf pont és 64 lap,ezeket mindig hozzá adja,mert a free verzióval is hozzá lehet férni a játék teljes részéhez,nem csak 1 vagy 2 küldetéshez.Magyarul az olyanok mint én így tudnak szerezni bf pontokat,csak menne le az ára. :rolleyes:

Bár szerintem lehet lejjebb fog miután ingyenesen is hozzá férhetõ.

ja és most olvastam hogy a legutóbbi patchel jött 2 új pve map,szóval biztos fogják még frissíteni ilyenekkel a játékot.

vagy van olyan doboz is ami 2000 bf pontot tartalmaz és 6000ft,CD galaxisban van ilyen,csak jó lenne ha lenne az 576-ban is. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Hunter

vagy van olyan doboz is ami 2000 bf pontot tartalmaz és 6000ft,CD galaxisban van ilyen,csak jó lenne ha lenne az 576-ban is. :rolleyes:

Jó, de ezzel még mindig ott tartunk ,hogy nem tudsz máshogy szerezni normális új kártyát, csak ha fizetsz érte, legalább egyszer. Utána esetleg tradeléssel valahogy össze tudsz kuporgatni több zsozsót. és vásárolgatsz új kártyákat, de akkor is a pénz, az pénz :D

Szóval elég gonosz a rendszer. Addig játszom, amíg az alappaklival el lehet jutni :D Ennyi.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Jó, de ezzel még mindig ott tartunk ,hogy nem tudsz máshogy szerezni normális új kártyát, csak ha fizetsz érte, legalább egyszer. Utána esetleg tradeléssel valahogy össze tudsz kuporgatni több zsozsót. és vásárolgatsz új kártyákat, de akkor is a pénz, az pénz :D

Szóval elég gonosz a rendszer. Addig játszom, amíg az alappaklival el lehet jutni :D Ennyi.

pve-ben bármeddig eljuthatsz velük,pvp-ben viszont szívás mert az 1 színû paklik ott kissé erõsebbek.

Szerintem majd ha itt is lesz az olcsó bf pont szerzés lehet veszek,de bankkártyáról nem fizetek és 12ezret se fizetek csak azért.

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

elvileg, ha megveszi valaki a fullt, akor kap 3000 bf pontot, abol vehet paklit, vagy csomagot, és kibontod és uj kártyák, ha kel még akor eladsz valamit ami nem kel és kapsz párat.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

elvileg, ha megveszi valaki a fullt, akor kap 3000 bf pontot, abol vehet paklit, vagy csomagot, és kibontod és uj kártyák, ha kel még akor eladsz valamit ami nem kel és kapsz párat.

ha csak a bf pontért akarsz venni dobozosat akkor a 6000Ft-at éri meg,mert 2000 BF pontot kapsz és fele annyiba kerül,vagyis ha 2-õt veszel ami 12000 akkor azért már 4000 BF pont jár.

That is not the only change. The box is now stackable. This means that every time you redeem a code from a box, not only do you get the 3000 points, but you also receive another 64 cards in your virtual collection. This is very practical when you need extra copies of a card for charge upgrades. Of course you can also put these cards up for auction in the in-game Auction House.

Ez a 12ezres

The BattleForge Point Box contains 2000 + 250 points and a poster.

És ez a 6ezres

Amúgy ahoz hogy tudjon valaki upgrade-elni egy lapot ahoz kell abból a kártyából még1 példány?

Link to comment
Share on other sites

Lord_Hunter

Amúgy ahhoz hogy tudjon valaki upgrade-elni egy lapot ahoz kell abból a kártyából mégegy példány?

Nem. Én upgradelgettem a kártyáimat, és természetesen csak 1 van belõlük.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Nem. Én upgradelgettem a kártyáimat, és természetesen csak 1 van belõlük.

de legalább 2 upgrade kártya kell hozzá,nem? mert nekem nem nagyon engedte. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Hunter

de legalább 2 upgrade kártya kell hozzá,nem? mert nekem nem nagyon engedte. :unsure:

Az elsõ bevezetõ pálya végén kaptam 4 kártyát, azok közül egyet rögtön ráraktam az íjászomra. Ennyi. 1 darab íjászom volt, és 1 darab olyan fajta upgrade. Természetesen mindegyik upgradet csak a megfelelõ lapra tudod rárakni, vagyis ha nincsen olyan alapkártyád (vagy elég goldod) akkor nem tudod felhasználni.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Az elsõ bevezetõ pálya végén kaptam 4 kártyát, azok közül egyet rögtön ráraktam az íjászomra. Ennyi. 1 darab íjászom volt, és 1 darab olyan fajta upgrade. Természetesen mindegyik upgradet csak a megfelelõ lapra tudod rárakni, vagyis ha nincsen olyan alapkártyád (vagy elég goldod) akkor nem tudod felhasználni.

idõ közben rájöttem,nyomtam 1v1-et ranked meccset,9-bõl 1-szer kaptam ki. :D Illetve a végén nyomtam 1 2v2-õt de a csapattársam suta volt az ellenfél meg lerusholt. <_< Nekem nagyon bejön a game,csak kéne egy juggernaut a paklimba,akkor lenne csak imba. :D

Ugye lehet ah-ban venni lapokat meg csak úgy hogy nem látom mit kapok,na ott ugye legalább azt kilehet választani hogy milyen színû lapot kapjak?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

lol,játszok 1v1-et valaki ellen már majdnem legyõztem erre DC és nem enged vissza,kiírta hogy a farmserver mindjárt leáll,de még fél óra hátra volt az idõzítésbõl simán belefért volna a meccs. <_<

rájöttem,ha valaki nem PVE-zik akkor is tudja upgrade-elni a cuccait csak ahoz battletoken meg victory token kell.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

látom nem sokan toljátok. :(

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

látom nem sokan toljátok. :(

nemsokan veszik meg 12 kért a gamet ...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

nemsokan veszik meg 12 kért a gamet ...

nem is kell megvenni,az EA teljesen ingyenessé tette,csak akkor kell fizetni ha új lapokat akarsz,és van 6000forintos doboz is amiben 2000 bf pont van és abból is lehet venni lapokat. Ha eléred a 4-es PVE vagy 10-es PVP rangot akkor válik elérhetõvé a teljes játék összes funkciója,olvasd csak el a hivatalos honlapot. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...