Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Prototype 1-2


THE_KUP

Recommended Posts

CsiziDani

A commandert meg fogom próbálni, kössz. Amúgy honnan ismerem fel a manust?

Tárgytalan, az az utsó megevett manus. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Először tárgyakkal dobáltam, de nem volt túl hatásos, meg leálltam minden egyes hunterrel szarakodni a tetőkön, aztán átváltottam air blade slice-ra vagy mire, az már jobb volt, meg a zombikkal csak akkor álltam le harclni, ha kellett az életerő. De annyiszor meghaltam, hogy hagyom egyelőre a fenébe. :D

A commandert meg fogom próbálni, kössz. Amúgy honnan ismerem fel a manust?

Commando:

Barna kommandós ruhába van, fején éjjellátós sisak, kezében m4 féle.

Commando Commander:

Fehér (!) kommandós ruhába van, fején éjjellátós sisak, kezében m4 féle.

De ezek általában az utcán nem mászkálnak, csak 1-1 eventnél jelennek meg. Főleg a commander, abból csak 1-2 szokott az objective helyszínen lenni... De ugye ő a fönök, az alakjában tudsz légicsapást is kérni (min. 1x), ha jól emlékszem. Az is sebzi a bosst.

Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

Szerintetek ez vagy az Assassin's creed a jobb játék? Melyiket éri meg beszerezni?

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Szerintetek ez vagy az Assassin's creed a jobb játék? Melyiket éri meg beszerezni?

Egyértelműen az AC sokkal jobb (az 1 is jó, de a 2 még jobb. Viszont sorban haladj, ha nem ismered a sorozatot, ne a 2vel kezd!). Mérföldekkel élvezhetőbb, a játék élmény jó, a történet is király, grafikája is szebb. Ha prototype A akkor az ac A+

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
SaltyDave

cJ4iniJTCCI

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Egyértelmûen az AC sokkal jobb (az 1 is jó, de a 2 még jobb. Viszont sorban haladj, ha nem ismered a sorozatot, ne a 2vel kezd!). Mérföldekkel élvezhetõbb, a játék élmény jó, a történet is király, grafikája is szebb. Ha prototype A akkor az ac A+

én valahogy egyik ac-t se élveztem,nekem túl unalmas,viszont a prototypot élveztem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Tucsok2008

Sziasztok, nekem lenne egy problémám, amikor belépek a játékba akkor a monitor csak fekete, de hang meg minden van.

Nekem ez van a gépbe:

P4-Dual Core 2,6 GHz

Asus P5LD2 Se

Pqi 512 DDRII

VGA Asus EAX550HM512 TD 256MB

És ezt kéri:

CPU: IntelŸ Core™2 Duo 1.86 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 4000+ or better

RAM: Vista 2 GB RAM / XP 1 GB RAM

VGA: All NVIDIAŸ GeForceŸ 7800 GT 256 MB and better chipsets. All ATI Radeon™ X1800 256 MB and better chipsets - - 100% DirectXŸ 9.0c with Shader Model 3 support

DX: Microsoft DirectX 9.0c

OS: WindowsŸ XP (with Service Pack 3) and DirectXŸ 9.0c or (Windows VistaŸ with Service Pack 2)

HDD: Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space (Plus 500MB for swap file.)

Hang: DirectXŸ 9.0c compliant sound card

ODD: 100% Windows® XP/Vista - compatible 4X DVD-ROM drive or better (600

K/sec sustained transfer rate) and drivers

Ajánlott periféria: 100% Windows® XP/Vista - compatible mouse, keyboard and drivers

A videó kártyám a gubanc? ám nem értek hozzá ... :(

Edited by Tucsok2008
Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Sziasztok, nekem lenne egy problémám, amikor belépek a játékba akkor a monitor csak fekete, de hang meg minden van.

Nekem ez van a gépbe:

P4-Dual Core 2,6 GHz

Asus P5LD2 Se

Pqi 512 DDRII

VGA Asus EAX550HM512 TD 256MB

És ezt kéri:

CPU: Intel� Core™2 Duo 1.86 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 4000+ or better

RAM: Vista 2 GB RAM / XP 1 GB RAM

VGA: All NVIDIA� GeForce� 7800 GT 256 MB and better chipsets. All ATI Radeon™ X1800 256 MB and better chipsets - - 100% DirectX� 9.0c with Shader Model 3 support

DX: Microsoft DirectX 9.0c

OS: Windows� XP (with Service Pack 3) and DirectX� 9.0c or (Windows Vista� with Service Pack 2)

HDD: Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space (Plus 500MB for swap file.)

Hang: DirectX� 9.0c compliant sound card

ODD: 100% WindowsŽ XP/Vista - compatible 4X DVD-ROM drive or better (600

K/sec sustained transfer rate) and drivers

Ajánlott periféria: 100% WindowsŽ XP/Vista - compatible mouse, keyboard and drivers

A videó kártyám a gubanc? ám nem értek hozzá ... :(

Menj el a CAN I RUN IT ?-ra és írd be, hogy prototype és katt a gombra. Elemzi a géped, majd kiírja, hogy jó-e hozzá vagy sem.

(bár nekem azt írta ki, hogy nem jó, pedig ment, úgyhogy ez sem 100% :D)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Sziasztok, nekem lenne egy problémám, amikor belépek a játékba akkor a monitor csak fekete, de hang meg minden van.

Nekem ez van a gépbe:

P4-Dual Core 2,6 GHz

Asus P5LD2 Se

Pqi 512 DDRII

VGA Asus EAX550HM512 TD 256MB

És ezt kéri:

CPU: Intel� Core™2 Duo 1.86 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 4000+ or better

RAM: Vista 2 GB RAM / XP 1 GB RAM

VGA: All NVIDIA� GeForce� 7800 GT 256 MB and better chipsets. All ATI Radeon™ X1800 256 MB and better chipsets - - 100% DirectX� 9.0c with Shader Model 3 support

DX: Microsoft DirectX 9.0c

OS: Windows� XP (with Service Pack 3) and DirectX� 9.0c or (Windows Vista� with Service Pack 2)

HDD: Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space (Plus 500MB for swap file.)

Hang: DirectX� 9.0c compliant sound card

ODD: 100% Windows® XP/Vista - compatible 4X DVD-ROM drive or better (600

K/sec sustained transfer rate) and drivers

Ajánlott periféria: 100% Windows® XP/Vista - compatible mouse, keyboard and drivers

A videó kártyám a gubanc? ám nem értek hozzá ... :(

Próbáld valami config file-ban átírni az induló felbontást, mellé a szokásos VGA driver + Dx frissítés, hátha segít.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
_Greb_

öcsém,ez mekkora lesz,az elsõ részt is imádtam,de ez. :rolleyes:

ez az új képesség,amitõl mindenki hozzá ragad a falhoz. :D

nagyobb mókának ígérkezik mint bármi az elsõ részbõl. B)

remélem mostmár legalább valami multit is,legalább egy olyan coopot beleraknak amit az egyhez ígértek,de jobb volna egymás ellen. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
deltax999

Pls segítsen valaki meg van a prototype elindítottam van hang de kép nincs mit tegyek? pls válaszoljon valaki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SaltyDave

Pls segítsen valaki meg van a prototype elindítottam van hang de kép nincs mit tegyek? pls válaszoljon valaki.

Friss VGA drivert, Dx-et fel, ott kezdõdik. Aztán ha így se, akkor lehet belefolyni részletesebb dolgokba.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
Godzilla2

Fukk... tegnapi nappal a Radical lehúzta a rolót (véletlenül csíptem el egy fórumbejegyzésben.. de álljon itt ez is: Radical Entertainment has closed )... és elvileg 1 nappal korábban jött volna a Prototype2 PC-re... remélem még ebbõl lesz vmi azért....

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

épp most olvastam a cikket,remélem azért a pc-s verziót még kidobják. <_<

Link to comment
Share on other sites

Balee

öcsém,ez mekkora lesz,az elsõ részt is imádtam,de ez. :rolleyes:

ez az új képesség,amitõl mindenki hozzá ragad a falhoz. :D

nagyobb mókának ígérkezik mint bármi az elsõ részbõl. B)

remélem mostmár legalább valami multit is,legalább egy olyan coopot beleraknak amit az egyhez ígértek,de jobb volna egymás ellen. :D

Nincs benne multi.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

épp most olvastam a cikket,remélem azért a pc-s verziót még kidobják. <_<

Azt én is nagyon remélem... az elsõt kedvelem(noha vmi bizarr hiba folytán kifagy a mentései újratöltésekor... lehet vmi nem tetszik neki OS-ben, úgyh majd ha új lesz fenn, megint nekiveselkedek :) ), és a második a cikkek meg a trailerek alapán is vagyon várós volt...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Chuck_Norris

Végigvittem, értékelésem a Mit vittél végig topicban olvasható.

Röviden: Csalódás.

Ugyanolyan mint az 1., ugyanazokkal a hibákkal.

Se jobb, se rosszabb.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Csabusa

Egész jó volt az 1. De ha azt mondod nem lett jobb, lehet, inkább bele se kezdek.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Egész jó volt az 1. De ha azt mondod nem lett jobb, lehet, inkább bele se kezdek.

Van 1-2 új mozdulat, trükk; de amúgy minden a régi kb.... és Alex Mercer nekem jobban tetszett, mint hero / villain mint így ez a feka katona ...

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Igazából nem érdekli a véleményed csak hunterkedik.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...