Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Játékötletek


hph01

Recommended Posts

hph01

Gyerünk írni!

Link to comment
Share on other sites

hph01

Na jó, mivel eddig senki nem írt ide, leírom amit tudok. Aki küld ide, megpróbálom továbbítani Gyunak hátha sikerül valami. (Persze oda fogom írni, hogy mondjuk J.Pistike ötlete volt és nem az enyém.)

Így írok elõször.

Az én ötletem az lenne, ha a Játék Határok Nélkül 1999-es évébõl csináltatnék játékot.(Ha valakit érdekel plusz info vagy valami, az ÍRJON!) (Meg az is ÍRJON, aki más ötletet adni.)

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Talán azért nem ír ide senki mert már van ilyen topic? :unsure:

Szerk.: upsz, törölték azt a topicot :(

Link to comment
Share on other sites

jardo

Talán azért nem ír ide senki mert már van ilyen topic? :unsure:

Szerk.: upsz, törölték azt a topicot :(

nyilván azt is azért törölték mer nem nagyon volt élet abban a topicban...

Link to comment
Share on other sites

Nandesz

Az én ötletem az lenne, ha a Játék Határok Nélkül 1999-es évébõl csináltatnék játékot.(Ha valakit érdekel plusz info vagy valami, az ÍRJON!) (Meg az is ÍRJON, aki más ötletet adni.)

Csinálni lehetne belõle, de hogy sikeres nem lenne az is biztos. Itt vannak például az olimpiai játékok, jóval több embert érdekelhet mint egy Játék határok nélkül, aztán mégsem játszik vele a kutya sem. Pláne mikor már lecseng az olimpia-láz.

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

egyszer már beírtam régebben a GSTV-be a játékötletem, miszerint lehetne egy ilyen sims szerû szarságot csinálni a Rém rendes családból. :D csak itt nem az lenne a cél hogy így meg úgy szeretgesd a másikat, hanem tolj ki vele minél többször. mondjuk a fejlesztõk úgyis elrontanák, de az tuti h nagy sikere lenne kezdetben. :D

Link to comment
Share on other sites

hph01

Hát pedig biztos éredekelnék az embereket, mert 2-szer is megpróbálták úrjaindítani. Plusz, még ha csak az 1999-es évbõl csinálnák meg, akkor is változatos játékenne. Mert 1 fordulóban 15 fajta játékok vannak(na jó, csak 11), de 9 forduló szorozva ezzel a számmal 99 fajta játék lesz. És ha a grafika, a JSF hangulata is visszatud jönni, akkor jó játék lehet. És ezt megfejelni Gundel Takács Gábor humorával (már a az EA csinálja), akkor sokan játszanának vele.

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Nekem van játékötletem, de az top secret, csak azok tudják akikkel együtt fogjuk megcsinálni :D

De annyit elmondhatok, hogy vagy 2D-s oldalnézetes zúzda lesz, vagy HA megtudjuk csinálni akkor izometrikus/TPS nézetes 3D-s zúzda lesz ;)

Link to comment
Share on other sites

jardo

egyszer már beírtam régebben a GSTV-be a játékötletem, miszerint lehetne egy ilyen sims szerû szarságot csinálni a Rém rendes családból. :D csak itt nem az lenne a cél hogy így meg úgy szeretgesd a másikat, hanem tolj ki vele minél többször. mondjuk a fejlesztõk úgyis elrontanák, de az tuti h nagy sikere lenne kezdetben. :D

hasonlóra gondolsz mint pl. a Pokoli Szomszédok-sorozat? mármint úgyértem h a lényege hasonló lenne?

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

hasonlóra gondolsz mint pl. a Pokoli Szomszédok-sorozat? mármint úgyértem h a lényege hasonló lenne?

hát az alapja igen, de a megvalósítás meg a játékmenet inkább Sims módjára történne. mondjuk énse tom h pontosan ezt h lehetne megvalósítani.. :D habár esetleg úgy h a játék elején választható lenne a 4 fõszereplõ karakter, és minden karakternek a játék során más feladatai lennének. minden nap lenne x mennyiségû dolog amit meg kellene csinálni, de közben gondozni, etetni kell a karaktered mint a simsben. :D annyi különbség lenne, hogy itt nem irányíthatod az egész családot, csak akit a "story" elején kiválasztasz. :D valahogy így.. :D

Link to comment
Share on other sites

jardo

hát az alapja igen, de a megvalósítás meg a játékmenet inkább Sims módjára történne. mondjuk énse tom h pontosan ezt h lehetne megvalósítani.. :D habár esetleg úgy h a játék elején választható lenne a 4 fõszereplõ karakter, és minden karakternek a játék során más feladatai lennének. minden nap lenne x mennyiségû dolog amit meg kellene csinálni, de közben gondozni, etetni kell a karaktered mint a simsben. :D annyi különbség lenne, hogy itt nem irányíthatod az egész családot, csak akit a "story" elején kiválasztasz. :D valahogy így.. :D

hát mindenesetre érdekes... :D

csak ezzel is az lenne a legnagyobb baj (persze amellett h úgyis elszúrnák) h a Rém rendes család sztem egy kicsit rétegmûsor. mármint olyan értelemben h nem mindenki vevõ az effajta humorra. ez a szatírikusság, a "nagy amerikai család- és életideál" kifigurázása megkövetel egyfajta olyan humort és iróniát, ami nem biztos h mindenkinek bejönne. így a játék sikere is kérdéses lenne (fõleg anyagi szempontból persze)

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

hát mindenesetre érdekes... :D

csak ezzel is az lenne a legnagyobb baj (persze amellett h úgyis elszúrnák) h a Rém rendes család sztem egy kicsit rétegmûsor. mármint olyan értelemben h nem mindenki vevõ az effajta humorra. ez a szatírikusság, a "nagy amerikai család- és életideál" kifigurázása megkövetel egyfajta olyan humort és iróniát, ami nem biztos h mindenkinek bejönne. így a játék sikere is kérdéses lenne (fõleg anyagi szempontból persze)

nemtudom, bár szerintem nagy sikere lenne, elég csak a sorozat sikerére gondolni. szvsz az emberek nagytöbbsége vevõ az efféle humorra, és aki nézi rendszeresen (vagy kevésbé rendszeresen) a tévében, az valszeg kipróbálná gépen is. :D

de ebbõl is csak akkor lehetne valami ha nem magyarok fejlesztenék. elég csak a Rém rendes család Budapesten nevû szörnyûségre gondolni. <_<

Link to comment
Share on other sites

jardo

nemtudom, bár szerintem nagy sikere lenne, elég csak a sorozat sikerére gondolni. szvsz az emberek nagytöbbsége vevõ az efféle humorra, és aki nézi rendszeresen (vagy kevésbé rendszeresen) a tévében, az valszeg kipróbálná gépen is. :D

de ebbõl is csak akkor lehetne valami ha nem magyarok fejlesztenék. elég csak a Rém rendes család Budapesten nevû szörnyûségre gondolni. <_<

igen a sorozat maga valóban sikeres (egyébként nekem is az egyik kedvencem). de nézd meg pl. a lost-ot: rengetegen imádják, és a játék mégse lett olyan sikeres, mint azt várták. vagy ott van a heroes: úgyvolt h jön a játék, aztán mégis törölték, valószínûleg mert úgy gondolták, h nem vhozná vissza a befektetett pénzt

amúgy meg elsõsorban mindenképpen a megvalósításon múlik minden :)

amúgy én a magyar Bundy-ékból (vagy jó magyarosan Bándiékból) kb. láttam az elsõ rész felét. aztán sikítva menekültem a tv elõl. <_< <_<

Link to comment
Share on other sites

hph01

Tudomásom szerint volt játék a Simpson családból, de hogy milyen volt azt nem tudom. (PS2 lehetett.)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

The Simpsons Hit & Run. Kijött PC-re is.

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Tudomásom szerint volt játék a Simpson családból, de hogy milyen volt azt nem tudom. (PS2 lehetett.)

gondolom az is ilyen sims klón.

Link to comment
Share on other sites

Meridius

gondolom az is ilyen sims klón.

Inkább a GTA-ra hajazott.

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Inkább a GTA-ra hajazott.

aha, tényleg. most néztem róla gameplay youtubon. hát ilyesmire is meglehetne csinálni a Rém rendes családot. sõt jobb is volna így mint ha inkább simses lenne. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Talán azért nem ír ide senki mert már van ilyen topic? :unsure:

Szerk.: upsz, törölték azt a topicot :(

tényleg volt már ilyen topik, nem is nagyon ment ;) :)

Link to comment
Share on other sites

gabor9108

háát én egy fajta egyveleget csinálnák

lenne egy nagyon nagy terület pl FArcry2,Stalker

de viszont tele lehetne harci jármûvekkel egy picit talán Operation Flashpoint felé mene de én megtartanám a játékban a codos árkád stílust és persze egy barátságos gépigénnyel párosítva :lol:

Link to comment
Share on other sites

nevermind

Én mostanában egy egyszemélyes focis gammán gondolkodom. Természetesen nem az új Fifa style be a prora gondolok, hanem egy totál 3rd personos gamre. A kamera elhelyezése nem a váll fölött, hanem 1/fél méterre a lábunk mögött van. Gombnyomásra bullet time (tricky time???) bekapcs a cselek könnyítésére. Részt lehetne venni az edzéseken, meccsek elõtt pedig az edzõ elnyögné a taktikát egy rajzzal a táblán, vagy ha csereként állunk be, akkor bemelegítés, majd közvetlenül csere elõtt egy rövid összefoglaló a meccsrõl, majd a coach megint belöki a taktikát azt csá. Én imádnám ^^!

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

De most akkor hol lenne a kamera? Alul a lábunk mögött? Vagy simán TPS-módba lenne? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

nevermind

De most akkor hol lenne a kamera? Alul a lábunk mögött? Vagy simán TPS-módba lenne? :unsure:

Láb mögött. Alapban elég távol lenne, kicsit meg is emelkedne, de amikor labdához ér akkor zoom :).

Link to comment
Share on other sites

hph01

Olyan unalmas lenne, mint a Be a Pro a FIFA-ban. (milyen fura lesz mondani, hogy FIFA 10.)

Link to comment
Share on other sites

Mutaito

Mechwarrior 5

Na az lenne egy jó játék. Azonnal futnék megvenni. Kár hogy csak egy álom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...