Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Aion - The Tower of Eternity


_Raidon_

Recommended Posts

SaltyDave

Én úgy hallottam lesz havidíj. :(

Ez esetben remélem megbukik üzletileg és ingyenes lesz, aztán a "pénzesgyerekvegyé'extrát" alapon marad fent. Ezt a game-et nem hagyhatom ki, meg is venném de havidíjat sosem fizetnék semmiféle programért, legyen akár game, akár más.

Link to comment
Share on other sites

jetine

és majd olyan lesz mint az Archlord :D találkozol 100 emberrel (MAX) a legnépesebb városban :D az marha jó lenne ^^ inkább legyen 1x fizetõs mint a gw.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Gyá, ez nagyon nagy game lesz. :) Kár hogy nem néhány évvel hamarabb jött ki, és akkor L2-helyett ezzle nyomtam volna :D így már nemhiszem, hogy fogok vele játszani, max kirpóbálom, de kár érte :/

Link to comment
Share on other sites

jetine

lehet még akkor is megveszem, ha sohase játszok vele :) egyszerûen, 2 éve várom... és ha csak a doboza meg a dvd-je lesz a kezemben is, de meglesz :).

Link to comment
Share on other sites

moody

Én úgy hallottam lesz havidíj. :(

csodálkozol?:D

és majd olyan lesz mint az Archlord :D találkozol 100 emberrel (MAX) a legnépesebb városban :D az marha jó lenne ^^ inkább legyen 1x fizetõs mint a gw.

én a havi díjjal is kilennék békülve, csak ne legyen magas

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Te m00dy bekockulsz? :)

Link to comment
Share on other sites

jetine

én a havi díjjal is kilennék békülve, csak ne legyen magas

Kérdés: Ez a játék fizetõs? Mennyi? Hogyan?

Válasz: Aion is NCsoft-os játék, és mivel havidíjas lesz, nagy eséllyel ugyanazok a fizetési lehetõségek lesznek, mint általában ncnél.

Helyettesítve:

Kicsit pontositom Lime postjat, mivel jo par evig csengettem NCSnek

Itthon, boltban 60napos GC: 7990Ft

Netrol rendelve, kodot emilben kapva: 30n: 3200-3300ft, 60n:5600-5700Ft.

Bankartyarol: 30n:13EU, 90n:35EU 180n:65EU.

A EUs GC ara sajna ev elejen dragult, igy mar szinte mind1, hogy GCvel vagy kartyaval fizetsz. Elotte jobban megerte a GC.

by MeoH

(most fejbõl így nemtudom pontosabban az árakat, de kb ezekkel a számokkal kell számolni, hogy mit, hogyan, mennyiért.)

Ha bankszámlás megoldást választod, akkor van lehetõség arra hogy egyszerûen beállítod hogy ha lejár az aktivált idõtartam, akkor automatikusan igényelje le a pénzt, és hozzáadja azt a +30, 60, vagy akármennyi napot.

Persze elvileg ha elõre megveszel 360 napot, akkor van egy év játékidõd, de igazából ezt a részét sosem néztem át, én mindig automatikusan vetettem le számlámról a pénzt. (egy tipp ezzel: Ha már nem játszol: Kapcsold ki!)

Még valami, ez a jelenlegi helyzet, szóval mire kijön a játék NCsoft is változtathat az árakon, és megoldásokon, nemrég volt szó hogy valamennyivel emelik a havidíjat is, szóval még kiderül.

Lényegében ha biztosra akarsz menni akkor meglátogatod a http://eu.plaync.com/eu/ -t, regisztrálsz, és ott pontos árakat láthatsz.

Na, szerintem ezzel válaszoltam a kérdésedre.

Forrás: http://www.aionhun.hu/

Link to comment
Share on other sites

Csirek

Ú, hát az marha sok pénz. :S

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Most olvastam az aionhun-on a tesztlõk cikkjeit, aszongyák marha nagy lesz.... ;)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Kérdés: Ez a játék fizetõs? Mennyi? Hogyan?

Válasz: Aion is NCsoft-os játék, és mivel havidíjas lesz, nagy eséllyel ugyanazok a fizetési lehetõségek lesznek, mint általában ncnél.

Helyettesítve:

Kicsit pontositom Lime postjat, mivel jo par evig csengettem NCSnek

Itthon, boltban 60napos GC: 7990Ft

Netrol rendelve, kodot emilben kapva: 30n: 3200-3300ft, 60n:5600-5700Ft.

Bankartyarol: 30n:13EU, 90n:35EU 180n:65EU.

A EUs GC ara sajna ev elejen dragult, igy mar szinte mind1, hogy GCvel vagy kartyaval fizetsz. Elotte jobban megerte a GC.

by MeoH

(most fejbõl így nemtudom pontosabban az árakat, de kb ezekkel a számokkal kell számolni, hogy mit, hogyan, mennyiért.)

Ha bankszámlás megoldást választod, akkor van lehetõség arra hogy egyszerûen beállítod hogy ha lejár az aktivált idõtartam, akkor automatikusan igényelje le a pénzt, és hozzáadja azt a +30, 60, vagy akármennyi napot.

Persze elvileg ha elõre megveszel 360 napot, akkor van egy év játékidõd, de igazából ezt a részét sosem néztem át, én mindig automatikusan vetettem le számlámról a pénzt. (egy tipp ezzel: Ha már nem játszol: Kapcsold ki!)

Még valami, ez a jelenlegi helyzet, szóval mire kijön a játék NCsoft is változtathat az árakon, és megoldásokon, nemrég volt szó hogy valamennyivel emelik a havidíjat is, szóval még kiderül.

Lényegében ha biztosra akarsz menni akkor meglátogatod a http://eu.plaync.com/eu/ -t, regisztrálsz, és ott pontos árakat láthatsz.

Na, szerintem ezzel válaszoltam a kérdésedre.

Forrás: http://www.aionhun.hu/

Ez esetben legyen olyan mint a Cabal. Fizetõsnek induljon, de aztán legyen ingyenes, amit az extrák tartanak fent, mégis nagyon népszerû a magyar játékosok körében (Cabal-on az össznép ha 10, akkor a magyarok kb 2-3-at kitesznek, ami azért nagyon jelentõs mennyiség ha az egész világot nézzük, és ráadásul minden sarkon egy magyar guild... Legalább olyan legyen, és tolom. De egyszer fizetõs formájában 14-15k-ért is megvenném.

Link to comment
Share on other sites

Tanus

Elõreláthatólag havidíjjas lesz, mivel a pénzt is nézik a NCSoftnál..:) És ahogyan láthattátok az open bétás kezdési számadatokat, HÜLYÉK lennének, hogyha nem havidíjjas lenne. persze én is jobban örülnék, egy GW-os megoldásnak, de ezért a játékért már én is kiadniék havidíjat! Nézzetek kicsit jobban a játék után, és biztosan ti is annyira elfogtok benne merülni, hogy rájöttök, megéri fizetni érte! :)

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Elõreláthatólag havidíjjas lesz, mivel a pénzt is nézik a NCSoftnál..:) És ahogyan láthattátok az open bétás kezdési számadatokat, HÜLYÉK lennének, hogyha nem havidíjjas lenne. persze én is jobban örülnék, egy GW-os megoldásnak, de ezért a játékért már én is kiadniék havidíjat! Nézzetek kicsit jobban a játék után, és biztosan ti is annyira elfogtok benne merülni, hogy rájöttök, megéri fizetni érte! :)

Hát ha havidíjas lesz, akkor én tuti úgy veszem meg, hogy ne keljen érte fizetni(gondolom lesz olyan változat, amit csak egyszer kell megvenni, és aztán nem kell soha többé havidíjat fizetni, és gondolom az ára is elég magas lesz, de nekem még így is megéri [nem akarok havidíjat fizetni])

Link to comment
Share on other sites

jetine

Levan írva, hogy havídijes lesz... és nemlesz 1x fizetõs verzió... ezen nemkell emélkedni, mert ígyvan. Az más, hogy milyet szeretnénk, de nem olyan lesz.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Levan írva, hogy havídijes lesz... és nemlesz 1x fizetõs verzió... ezen nemkell emélkedni, mert ígyvan. Az más, hogy milyet szeretnénk, de nem olyan lesz.

Én is láttam, hogy le van írva, de idáig minden havidaíjast meg lehetett venni úgy, hogy megveszed jó magas áron, viszont nem kell soha havidíjat fizetni!Ha pedig nem lesz ilyen (amit kétlek), akkor pedig az 1 éves havidíjat fizetem!Olyan viszont tuti lesz.....

Link to comment
Share on other sites

jetine

OLyan lesz elvileg, hogy 1 éves elõre fizetés, de mond már meg nekem, hogy a wow-ot, warhammert, lotro online, lineage stbstb ezeket hol lehet nagy árban megvenni és örökre tolni?

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Hát ha havidíjas lesz, akkor én tuti úgy veszem meg, hogy ne keljen érte fizetni(gondolom lesz olyan változat, amit csak egyszer kell megvenni, és aztán nem kell soha többé havidíjat fizetni, és gondolom az ára is elég magas lesz, de nekem még így is megéri [nem akarok havidíjat fizetni])

de ha havidíjas lesz, te nem fogod tudni úgy megvenni, hogy ne kelljen érte csak 1x fizetni, fogd már fel :)

Link to comment
Share on other sites

lennyke66

de ha havidíjas lesz, te nem fogod tudni úgy megvenni, hogy ne kelljen érte csak 1x fizetni, fogd már fel :)

Miért? LotRO-nál is volt ilyen lehetõség, be is vált náluk, rengeteg vásárolták meg lifetime alapon a játékot. Reméljük itt is lesz ilyen.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Miért? LotRO-nál is volt ilyen lehetõség, be is vált náluk, rengeteg vásárolták meg lifetime alapon a játékot. Reméljük itt is lesz ilyen.

Lifetime alapon-t hogy érted?

És egyébként értelme mi? Valaki megveszi 20k-ért játszik vele egy évet. Másik gyerek 10k-ért + 12×5k, sokkal többet nyer a cég rajta.

Inkább úgy kérdezem,h hgy az a megoldás amit említesz miféle hátrányokkal jár?

Link to comment
Share on other sites

jetine

EGy fórumon írta valaki még (2008 03 18-án), hogy 50 000 Ft volt a lifetime ára. De az, hogy a lotronál van, az nemjelenti, hogy minden MMO-nál? vagy tévedek? ilyen van WoW-ba meg a többibe is?

Link to comment
Share on other sites

lennyke66

Lifetime alapon-t hogy érted?

És egyébként értelme mi? Valaki megveszi 20k-ért játszik vele egy évet. Másik gyerek 10k-ért + 12×5k, sokkal többet nyer a cég rajta.

Inkább úgy kérdezem,h hgy az a megoldás amit említesz miféle hátrányokkal jár?

Egyszer fizetsz nagy összeget (50-60-70k) és szerverek végsõ leállításáig játszhatsz.

Ez kb 2 évnyi kártyákban fizetett összeggel egyezik meg, s mivel a biztos pénz mindig a legjobb, a cégnek is megéri, fõleg a kisebbeknek.

Amúgy ez egy igen ritkán alkalmazott módszer, nagyobb az esélye, hogy nem adnak ilyet, minthogy igen. Mondhatjuk azt is, hogy nem zárkóznak el a lehetõségétõl.

Link to comment
Share on other sites

M3oH

Aional nem lesz lifetime. Megveszed kb 10K Ftert a gamet, utana meg fizeted a havi dijat. Lifetime nem sok gamenel van(pl. en 1rol udok:LoTR).

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

OLyan lesz elvileg, hogy 1 éves elõre fizetés, de mond már meg nekem, hogy a wow-ot, warhammert, lotro online, lineage stbstb ezeket hol lehet nagy árban megvenni és örökre tolni?

Bocs, hogy csak most válaszolok, de igáig kerestem egy GameStar példányt....amiben benne volt a lotro, és egy kis cikk, amiben benne van hogy meg lehet venni, úgy hogy csak 1x fizetsz érte!Ez az ár a lotro-nál Ft-ban 38000! Írtak még egy pédát is "összehasonlításnak", és eza másik a Wow volt, amit szintén meg lehet így venni, csak az 30000 Ft!Nem tudom hogy itt lesz-e, csak remélem, de mint látod más játékoknál van ilyen....

Link to comment
Share on other sites

jetine

Bocs, hogy csak most válaszolok, de igáig kerestem egy GameStar példányt....amiben benne volt a lotro, és egy kis cikk, amiben benne van hogy meg lehet venni, úgy hogy csak 1x fizetsz érte!Ez az ár a lotro-nál Ft-ban 38000! Írtak még egy pédát is "összehasonlításnak", és eza másik a Wow volt, amit szintén meg lehet így venni, csak az 30000 Ft!Nem tudom hogy itt lesz-e, csak remélem, de mint látod más játékoknál van ilyen....

Jó, de te ugy állítottad, be mintha minden MMORPG (fizetõs) ilyen lenne... mondjuk a wowból nemhalottam még róla :P kaphatnék linket ahol lehet rendelni?

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Jó, de te ugy állítottad, be mintha minden MMORPG (fizetõs) ilyen lenne... mondjuk a wowból nemhalottam még róla :P kaphatnék linket ahol lehet rendelni?

Egy kérdés:megvan a 2007/február-i GameStar?

Link to comment
Share on other sites

jetine

Egy kérdés:megvan a 2007/február-i GameStar?

Igen, megvan.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...