Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Keresek Egy Játékot, Ha Tudtok, Segítsetek


kissoreg

Recommended Posts

kissoreg

sziasztok! Keresek egy játékot, és sajnos nagyon kevés infót tudok róla:S

azt tudom h már nem dos-os játék volt , egy õsemberrel kellett menni, és a guruló hordókat átugrani...halványan dereng, hogy almák is voltak benne:P a szint végét egy majom jelezte, õ dobálta a hordókat is:D

sajna nem tudom a nevét ez a gond:S ha valaki tud segítsen kérem:) már nagyon régóta keresem, de még senki sem ismert rá:S

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Ez? :rolleyes:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

kissoreg

szia köszönöm h írtál:P sajnos nem ez az, ez még dos-os nem? tleg teljesen reménytvesztett vagyok vajon valaha megtalálom e:D köszönöm egyékbént a segtséget még ha vanötleted szívesen várom:)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

semmi, benéztem a dolgokat :D

Link to comment
Share on other sites

jetine

Prehistorik 2 nem?

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

XCube

Prehistorik 2 nem?

IPB Image

Csak ebben nincs majom és hordó, valamint erõsen DOS -os...

Link to comment
Share on other sites

jetine

Csak ebben nincs majom és hordó, valamint erõsen DOS -os...

Az lehet igaz. De hajnali 4 volt xd csak az õsemberig jutottam.

Link to comment
Share on other sites

kovi990

Ez? :rolleyes:

Miner ha jól emléxem,c64en volt meg nekem :)

Link to comment
Share on other sites

kissoreg

sziasztok:) köszönök minden reakciót, segítséget:) sajna eddig egyik se az :( :( :( :( tök jó lenne ha megtalálnám de tleg mintha felszívódott volna...:S

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Marcex

Létezik hogy a fórumban nincsen gta topik vagy csak én nem találom? :huh: tudom hogy hülye kérdés...

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Létezik hogy a fórumban nincsen gta topik vagy csak én nem találom? :huh: tudom hogy hülye kérdés...

Már hogyne lenne :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Marcex

köszi béna voltam nem néztem körül rendesen

Link to comment
Share on other sites

moody

nem tudtok valami jó 2Ds játékot? rajzosat vagy valamiet, mint pl a world of goo. persze azért új játék legyen :D (2005tõl mondjuk)

Link to comment
Share on other sites

marco045

nem tudtok valami jó 2Ds játékot? rajzosat vagy valamiet, mint pl a world of goo. persze azért új játék legyen :D (2005tõl mondjuk)

Portal

2D-s flash játék, kellően nehéz, sztem jó játék, 40 pályával

Link to comment
Share on other sites

grasslover

nem tudtok valami jó 2Ds játékot? rajzosat vagy valamiet, mint pl a world of goo. persze azért új játék legyen :D (2005tõl mondjuk)

A mai napig két legszebb 2D-s játék az Abe's Oddyssey és az Abe's Exoddus.

IPB Image

Mellesleg a világ legjobb platform játékai is egyben. Ha kalandra vágysz, akkor Broken Sword 1-2. Ezek is mai szemmel is gyönyörûek, rajzfilmszerû hangulattal - egyedül az xp-n, vistán való indítás lesz nehézkes, talán.

Link to comment
Share on other sites

efperel

nem tudtok valami jó 2Ds játékot? rajzosat vagy valamiet, mint pl a world of goo. persze azért új játék legyen :D (2005tõl mondjuk)

Most így a Gish és az Eets ugrik be elsõre. Mindkettõ casual, és hasonló grafikájú, mint a WoG. Az elsõ inkább platform-mászkálós, a másik egy kicsit Lemmings-szerû taktikai játék, talán tetszeni fog.

Az Abe's Oddysey-t én is ajánlom, mai napig az egyik kedvenc játékom, viszont készülj fel rá, hogy sokkal komolyabb és nehezebb, mint egy átlagos casual játék.

Link to comment
Share on other sites

moody

kössz srácok, mind1iket kipróbálom

Portal

2D-s flash játék, kellõen nehéz, sztem jó játék, 40 pályával

igen ez tetszik, már anno végigvittem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
borosdenes

kéne valami jó verekedõs játék pc-re, olyasmi mint xboxra a soul calibur 4 vagy a dc vs mortal kombat.

tehát ez a 2d-s de 3d-s elemekkel átszõve :) nagyon kéne egy ilyen gépre is, kösz ielõreis

Link to comment
Share on other sites

Hor1

kéne valami jó verekedõs játék pc-re, olyasmi mint xboxra a soul calibur 4 vagy a dc vs mortal kombat.

tehát ez a 2d-s de 3d-s elemekkel átszõve :) nagyon kéne egy ilyen gépre is, kösz ielõreis

Tekken 1-2-3 elfut emulátorral, meg a régi Mortalok is voltak ugyebár gépre.

Nem nagyon jönnek ki amúgy PC-re verekedõsök. :(

Link to comment
Share on other sites

Brian55

Tekken 1-2-3 elfut emulátorral, meg a régi Mortalok is voltak ugyebár gépre.

Nem nagyon jönnek ki amúgy PC-re verekedõsök. :(

Pedig a Mortal Kombat VS. DC Universe nagyon jó kis stuff lett volna [sm37]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
bloo

Kellene nekem egy olyan játék, ami többszemélyes (mármint egy gépen lehet ketten játszani) de nem verekedõs, hanem mászkálós. Na ezt jómegaszontam. Szal olyasmi, mint régen volt a fighting force pl. És PC-re.

Elõre is köszi, ha van ilyen.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

2db régi verekedõs játék címe kéne. Az egyik olyan, hogy állatok verekedtek, pl egy hátrakötött fülû nyúl meg és hasonlók, a másik pedig ilyen robots volt és az egyik pályán tüskék jöttek a háttérbõl amiket kerülgetni kellett. Meg ez valami anime stílusú volt.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Kellene nekem egy olyan játék, ami többszemélyes (mármint egy gépen lehet ketten játszani) de nem verekedõs, hanem mászkálós. Na ezt jómegaszontam. Szal olyasmi, mint régen volt a fighting force pl. És PC-re.

Elõre is köszi, ha van ilyen.

Jazz Jack rabbits. :D

Link to comment
Share on other sites

efperel

Jazz Jack rabbits. :D

Akkor már a második része -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chuck_Norris

Hello!

A kérdésem az lenne, hogy keresek egy vadászgép-repülõ szimulátort, ami megállja a helyét még ma is (2008, 2009 évben is). (szted melyik a legjobb?). nagyon megjött a kedvem hozzá, de nem tudom "mit"/melyiket keressek/keressem... :(

(ide írtam, mert a simulator topic kihalt)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...