Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Elbüvölt egy hardver!


Guest

Recommended Posts

reaper1992

Hat hogy te mit csinalsz azert hogy ennyire High-End geped van :smile:

Mert egyedül a ket grafkartyad es a procid kerül többe mint az en komplett gepem...

nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon jól tanulok(eddig 7 év alatt mindig kitűnő),apámnak segítek,meg hasonló dolgok.Egyébként a te géped is jónak számit(ha a core 2 duos van már[ha jól emléxek akkor ojat szerettél volna veni]).Meg filmet szeretnék majd renderelni ha egyszer sikerül megtudni hogy kell :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

bandeee

nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon jól tanulok(eddig 7 év alatt mindig kitűnő),apámnak segítek,meg hasonló dolgok.Egyébként a te géped is jónak számit(ha a core 2 duos van már[ha jól emléxek akkor ojat szerettél volna veni]).Meg filmet szeretnék majd renderelni ha egyszer sikerül megtudni hogy kell :rolleyes:

puff... ahhoz lehet hogy egy magasabb frekin futó Pistium vagy Core2 jobb válaztás lett volna (ugyanis a filmet nem a VGA, hanem a proci rendereli... )

Link to comment
Share on other sites

hagren

Elvileg holnap lesz meg :wink:

Tudom hogy jo gep, de amikor az ember ilyet meglat (Föleg hogy, felteszem a neved miatt, 14 eves vagy), nem tudja hogy most irigykedjen vagy tepje a hajat :lol:

Örülök neki hogy ilyen konfigod van, csak sztem *picit* tulzas, föleg ugye az ara miatt :smile:

Meg mindig attol felek hogy gyerekeket kenyeztenek. Öcsemnel ez nagyon felresikerült, nagyon rossz gyerek :lol:

Nem akarlak vadolni, csak, na, en szegeny csaladbol jövök, aztan az ilyennek nem tudja az ember örüljön vagy nem :smile:

Persze a te (Es föleg szüleid) dolga :smile:

Nem akarok am veled vitatkozni...

Az egyebkent jo hogy jol tanulsz es segitesz, csak igy tovabb :smile:

A legfontosabb a tettvagy lesz am :smile:

Link to comment
Share on other sites

reaper1992

puff... ahhoz lehet hogy egy magasabb frekin futó Pistium vagy Core2 jobb válaztás lett volna (ugyanis a filmet nem a VGA, hanem a proci rendereli... )

Hát azért a VGA is számít rendesen.Egyébként sztem elég lesz neki az fx-60 is(alázza a 3,73-as pentiumot ah jól emléxek alapon és most 3gigán van[az már más hogy az x6800-as core 2 duo alázza az fx60-at de még fx-62-t is,de drágább is ha jól emléxek{999euró ha minden igaz}de elég lesz nreki ez is ]).

Elvileg holnap lesz meg :wink:

Tudom hogy jo gep, de amikor az ember ilyet meglat (Föleg hogy, felteszem a neved miatt, 14 eves vagy), nem tudja hogy most irigykedjen vagy tepje a hajat :lol:

Örülök neki hogy ilyen konfigod van, csak sztem *picit* tulzas, föleg ugye az ara miatt :smile:

Meg mindig attol felek hogy gyerekeket kenyeztenek. Öcsemnel ez nagyon felresikerült, nagyon rossz gyerek :lol:

Nem akarlak vadolni, csak, na, en szegeny csaladbol jövök, aztan az ilyennek nem tudja az ember örüljön vagy nem :smile:

Persze a te (Es föleg szüleid) dolga :smile:

Nem akarok am veled vitatkozni...

Az egyebkent jo hogy jol tanulsz es segitesz, csak igy tovabb :smile:

A legfontosabb a tettkedv lesz am :smile:

Köszzzzz

Link to comment
Share on other sites

CrW

Hát azért a VGA is számít rendesen.Egyébként sztem elég lesz neki az fx-60 is(alázza a 3,73-as pentiumot ah jól emléxek alapon és most 3gigán van[az már más hogy az x6800-as core 2 duo alázza az fx-62-t ]).

Köszzzzz

filmet nem tud a vga renderelni x) :rolleyes: hisz abban nincs mit számolnia. (egyik shader sem erre a feladtra készűlt) még a 3d studio maxban is csak kevés dolga van.

Link to comment
Share on other sites

bandeee

Hát azért a VGA is számít rendesen.Egyébként sztem elég lesz neki az fx-60 is(alázza a 3,73-as pentiumot ah jól emléxek alapon és most 3gigán van[az már más hogy az x6800-as core 2 duo alázza az fx60-at de még fx-62-t is,de drágább is ha jól emléxek{999euró ha minden igaz}de elég lesz nreki ez is ]).

Köszzzzz

igen, játékok terén abszolút teljesítménygyőztes az AMD... de sajnos a renderelő/konvertáló alkalmazásokban mindigis a "lóerő" számított, azaz a gigahertz...

Link to comment
Share on other sites

reaper1992

igen, játékok terén abszolút teljesítménygyőztes az AMD... de sajnos a renderelő/konvertáló alkalmazásokban mindigis a "lóerő" számított, azaz a gigahertz...

És egy is tuninggal meddig mehetnék elszerintetek?3,4-6-ig elmenne?

Link to comment
Share on other sites

CrW

És egy is tuninggal meddig mehetnék elszerintetek?3,4-6-ig elmenne?

ahoz hogy ezt megtudjuk mondani, egy sorozat számra lenne szűkségünk...de sztem igen, hisz az fxek eleve válogatott procik

Link to comment
Share on other sites

reaper1992

ahoz hogy ezt megtudjuk mondani, egy sorozat számra lenne szűkségünk...de sztem igen, hisz az fxek eleve válogatott procik

Nem szeretném szétszedni a gépet,bocsi.Így marad a próba.Remélem sikerülni fog.Ehgyszer asszem már megjárattam 3,4-en e nem biztois lehet hogy csak 3,3 volt.

Link to comment
Share on other sites

Aggi

Most vettem logitech G5-ös egeret,meg Zboard bill-t

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Most vettem logitech G5-ös egeret,meg Zboard bill-t

És ebben hol van az extrém vagy a high-tech? x)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest

Hát, extrém cucc? Nem tudom, mi számít extrémnek. Most én is jöhetnék az autókkal, hogy 20milkás lexus , vagy anno a bmw anyámnak meg a férjének, apámnak meg a helix super 7, amit betettem a tuningverdák topikba.

De nekem személyesen nincs extrém cuccom. Kisebb dolgaink vannak abból viszont kicsit sok. (pl. 2 divx player, egy asztali dvd recorder 80Gb HDDvel, 4 tv, ebből 2 elég régi. +van pár viszonylag jó házunk is, mert költözni az ok, de magunk után el is adni...

Nekem igazából a gépemen kívül nincs is más értékem, csak az lcd tv-m póttávirányítóval,( mert el akarták lopni és az ottmaradt a betörőnél)...meg most a divxplayerem (az is ingyé'), ami most ilyen gyors-számítógépként üzemel, mert lekezel egy csomó mindent.

Ilyen hi-tech cuccokat meg anyám meg a férje vesznek általában, de sok közöm nincs hozzájuk. Ott vannak már ilyen digitális tv-k meg mittudoménmik.

Link to comment
Share on other sites

CrW

Hát, extrém cucc? Nem tudom, mi számít extrémnek. Most én is jöhetnék az autókkal, hogy 20milkás lexus , vagy anno a bmw anyámnak meg a férjének, apámnak meg a helix super 7, amit betettem a tuningverdák topikba.

De nekem személyesen nincs extrém cuccom. Kisebb dolgaink vannak abból viszont kicsit sok. (pl. 2 divx player, egy asztali dvd recorder 80Gb HDDvel, 4 tv, ebből 2 elég régi. +van pár viszonylag jó házunk is, mert költözni az ok, de magunk után el is adni...

Nekem igazából a gépemen kívül nincs is más értékem, csak az lcd tv-m póttávirányítóval,( mert el akarták lopni és az ottmaradt a betörőnél)...meg most a divxplayerem (az is ingyé'), ami most ilyen gyors-számítógépként üzemel, mert lekezel egy csomó mindent.

Ilyen hi-tech cuccokat meg anyám meg a férje vesznek általában, de sok közöm nincs hozzájuk. Ott vannak már ilyen digitális tv-k meg mittudoménmik.

egy lexust max akkor tekinthetünk hájteknek ha hibrid meghajtású.

Sztem itt olyan dolgok számitanak amik nincsenek minden 2. lakásban. pl. hd-dvd olvasó és hasonlók.

Link to comment
Share on other sites

HiTeccom

És ebben hol van az extrém vagy a high-tech? x)

lehet,hogy tolvajjal van dolgunk ,akinél extrém dolognak számít,ha lopás hejjet megveszi a cudcot :ph34r: :lol: ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
MuMa01

én gondolkozok azon hogy átalakítsan a gépemet olyan half life-ossá mint amilyet egy képen láttam, na az odavág a rendszernek :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
gEoRgE_eXe

Egy félmegás seagate vinyó extrémnek számít? xD

Link to comment
Share on other sites

painkilla1

Egy félmegás seagate vinyó extrémnek számít? xD

nem muszaly am minden topikba irni csakazer h irjal vmit,

meg azer a hulyesegeket mellozhetned...

Link to comment
Share on other sites

gEoRgE_eXe

nem muszaly am minden topikba irni csakazer h irjal vmit,

meg azer a hulyesegeket mellozhetned...

Szerintem nem írtam olyat , "hogy csak írjak vmit"...

sztem nincs mindenkinek félmegás seagate vinyója ..

nah mind1

Link to comment
Share on other sites

Sipres

Egy félmegás seagate vinyó extrémnek számít? xD

Az annak :lol: :lol:

A mostani csúcsszámítógép:

"Több mint 131 ezer PowerPC processzorral, és 32 terabájt memóriával teljesítménye 280 teraflops, vagyis 280 ezer milliárd művelet másodpercenként."

Link to comment
Share on other sites

gEoRgE_eXe

Az annak :lol: :lol:

A mostani csúcsszámítógép:

"Több mint 131 ezer PowerPC processzorral, és 32 terabájt memóriával teljesítménye 280 teraflops, vagyis 280 ezer milliárd művelet másodpercenként."

B+ B+ B+ B+

az ilyen gépet én s sufniban tartom mert lassú szar XD

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Nálunk a suliban minden diák kap egy teleportáló cuccost ami összeköti a lakását a sulival és így be lehet érni becsöngetés előtt 1 perccel!

Link to comment
Share on other sites

gEoRgE_eXe

Nálunk a suliban minden diák kap egy teleportáló cuccost ami összeköti a lakását a sulival és így be lehet érni becsöngetés előtt 1 perccel!

Melyik az a suli? Megyek oda tanulni ^^

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Melyik az a suli? Megyek oda tanulni ^^

És ha baromkodsz órán akkor elektromos viperával fegyelmeznek XD

Link to comment
Share on other sites

gEoRgE_eXe

És ha baromkodsz órán akkor elektromos viperával fegyelmeznek XD

No problem ... Jó kisfiú leszek ^^

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

No problem ... Jó kisfiú leszek ^^

Ha csak arra gondolsz hogy bárcsak megfulladna ez a szemét, nagyarcú debil itt a tábla előtt már akkor is

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...