Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Elbüvölt egy hardver!


Guest

Recommended Posts

Flame_of_Aiur

user posted image

Áldjátok az Úrnak Szent nevét hitetlenek! cool.gif

Eladom mindenem és elkezdek gyûjteni... sokmindnet meg kell még csinálni a mi Ladánkon, hogy így nézzen ki biggrin.gif

B/\szki, nem durva ohmy.gif Jól néz ki... Ladád már megvan ezek szerint? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bandeee
B/\szki, nem durva ohmy.gif Jól néz ki... Ladád már megvan ezek szerint? smile.gif

Ladánk az van, 14 éve egyfolytában biggrin.gif

nyáron meg megyek gyûjteni, és asszem a befolyó összegekbõl kasznimunka lesz, mer már rohad szét az alja meg az eleje... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

HiTeccom
B/\szki, nem durva ohmy.gif Jól néz ki... Ladád már megvan ezek szerint? smile.gif

Ez ténleg Király Verda (na ez nem az a mûsor smile.gif )Én speciel lecserélnémm a ráfokat meg aszt a "hûtõszekrénynek való" színt !

Ez nem egy utcai autó igaz ?, mivel hijánzik a rendszám cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
Ladánk az van, 14 éve egyfolytában biggrin.gif

nyáron meg megyek gyûjteni, és asszem a befolyó összegekbõl kasznimunka lesz, mer már rohad szét az alja meg az eleje... sad.gif

Jah smile.gif Azt hittem egy saját Ladával indítasz. Bár gondolom saját lesz ez egy idõ után...

Hát igen, ahol a legtöbb víz éri, ott kezd szétmenni biggrin.gif Emlékszem még a mi Ladánkra régrõl, 25ezerért vitték is egybõl bezúzni, olyan volt laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

bandeee
Ez ténleg Király Verda (na ez nem az a mûsor smile.gif )Én speciel lecserélnémm a ráfokat meg aszt a "hûtõszekrénynek való" színt !

Ez nem egy utcai autó igaz ?, mivel hijánzik a rendszám cool.gif

szerintem csak kimeszelték... smile.gif

amit én ezen cserélnék, azok a felnik, mivel én a 20"os sokküllõset szeretem biggrin.gif

nameg talán a színt, de igazság szerint nekem tetszik ez a Lada-fehér biggrin.gif persze csak ha nem tarkítják rozsdafoltok... ph34r.giflaugh.gif

nameg ugye egy alapfelszerelcséghez tartozó (és el nem tudom képzelni hogy errõl a géprõl miért hiányzó) nelásski-rácsot mindenképp beszereznék biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Alex75
és megérte? rolleyes.gif

Öszintén? Nem . Ezért is probálom elmondani a srácoknak akik ilyet akarnak venni / pláne kettöt.../ ,hogy nem éri meg ,föleg ha nincs alatta egy brutál renszer.

Nem igazán lehet kihasználni...

Link to comment
Share on other sites

bandeee
Öszintén? Nem . Ezért is probálom elmondani a srácoknak akik ilyet akarnak venni / pláne kettöt.../ ,hogy nem éri meg ,föleg ha nincs alatta egy brutál renszer.

Nem igazán lehet kihasználni...

na igen, ezt a választ vártam... smile.gif

csak kiváncsi voltam, hogy mi beszél majd belõled: a büszkeség, vagy az õszinteség...

de ha megnézed, csúcskártyát sohasem volt érdemes megvenni... megjelenés után k drága, és 2évesen se szívesen adja az ember lejjebb az eredeti ár 80%nál... azér meg csak a nagyon hülye veszi meg... szóval ez igazi zsákutca... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

HiTeccom
na igen, ezt a választ vártam... smile.gif

csak kiváncsi voltam, hogy mi beszél majd belõled: a büszkeség, vagy az õszinteség...

de ha megnézed, csúcskártyát sohasem volt érdemes megvenni... megjelenés után k drága, és 2évesen se szívesen adja az ember lejjebb az eredeti ár 80%nál... azér meg csak a nagyon hülye veszi meg... szóval ez igazi zsákutca... sad.gif

Üdv ! Szerintem igazán jöhetne már egy harmadik VGA gyártó,ami egyedi kártyákat dobna piacra ,amibe te pakolhatnád külön a magot,meg a memóriát.Így mindenki a saját rendszeréhez optimalizálná a VGA tejjesítményét is.Vagy nem biggrin.gif ! Csákány ! G.

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo
Üdv ! Szerintem igazán jöhetne már egy harmadik VGA gyártó,ami egyedi kártyákat dobna piacra ,amibe te pakolhatnád külön a magot,meg a memóriát.Így mindenki a saját rendszeréhez optimalizálná a VGA tejjesítményét is.Vagy nem biggrin.gif ! Csákány ! G.

Hat ez eleg durva lenne, mivel nem csak a chip meg a ram szamit. Szal max olyan szinten mehetne mint a 6800/LE//Gt/Ultra

Link to comment
Share on other sites

bandeee
Üdv ! Szerintem igazán jöhetne már egy harmadik VGA gyártó,ami egyedi kártyákat dobna piacra ,amibe te pakolhatnád külön a magot,meg a memóriát.Így mindenki a saját rendszeréhez optimalizálná a VGA tejjesítményét is.Vagy nem biggrin.gif ! Csákány ! G.

persze, meg mindenki maga írná hozzá a drivert, meg maga írná az olyan játékokat, amik futnak is rajta... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

HiTeccom
persze, meg mindenki maga írná hozzá a drivert, meg maga írná az olyan játékokat, amik futnak is rajta... dry.gif

Üdv! Lehet hogy nem könyü megoldás,de szerintem nagyob lenne a jövõje mint mongyuk a SLI-nek ! "Szerintem" ! Csákány ! G.

Link to comment
Share on other sites

_DooM_
Üdv! Lehet hogy nem könyü megoldás,de szerintem nagyob lenne a jövõje mint mongyuk a SLI-nek ! "Szerintem" ! Csákány ! G.

Mert bárki képes összerakni otthon - akár a nappaliban is - egy VGA-t, igaz...? dry.gif

A 3. chip-gyártó tényleg nem lenne rossz. Viszont akkor meg a programozók sírnának, h még többféle hardverre kell optimalizálni... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Üdv! Lehet hogy nem könyü megoldás,de szerintem nagyob lenne a jövõje mint mongyuk a SLI-nek ! "Szerintem" ! Csákány ! G.

Mivel meg mindig max annyi varialhatosaga lehetne mint a 6800-aknak gs nelkül, nem erne meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
bandeee

apuapu!!!! kérek egy ilyet... biggrin.gif

nem semmi dolog, remélhetõleg 10 év múlva én is ilyenen fogom tervezni az autókat... cool.gif

Link to comment
Share on other sites

bandeee

a videót megnéztétek? hát nem semmi... én akkor hidaltam csak le igazán, amikor a Google Earthel játszott a gyerek biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

gilverto
a videót megnéztétek? hát nem semmi... én akkor hidaltam csak le igazán, amikor a Google Earthel játszott a gyerek biggrin.gif

hogyne az a legdurvább... nekem az tecett amikor a szinekkel játszott cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Egy ilyet elfogadnék, photoshophoz jól jönne. Na meg szövegszerkesztéshez és fájlrendezéshez is x)

Link to comment
Share on other sites

szandro

WTF??? blink.gif

pudinga, csak ilyen dolgokat egy átlag ember nem csinál...mert jól néz ki, de haszna...

Link to comment
Share on other sites

bandeee
WTF??? blink.gif

pudinga, csak ilyen dolgokat egy átlag ember nem csinál...mert jól néz ki, de haszna...

jól mondtad, az átlagember... de térképészetben, képszerkesztésben, zene és film vágásánál, meg ha belegondolsz mindennapi munkáknál (world, excel, és nem sorolnám tovább) is jól jön egy korlátlan méretû asztal... és ez a technológia ezt nyújtja smile.gif

Link to comment
Share on other sites

szandro
jól mondtad, az átlagember... de térképészetben, képszerkesztésben, zene és film vágásánál, meg ha belegondolsz mindennapi munkáknál (world, excel, és nem sorolnám tovább) is jól jön egy korlátlan méretû asztal... és ez a technológia ezt nyújtja smile.gif

Hát biztos lessz egy-két cég, vállalat ahol használni fogják, de nem ez lesz a jellemzõ...

Link to comment
Share on other sites

bandeee
Hát biztos lessz egy-két cég, vállalat ahol használni fogják, de nem ez lesz a jellemzõ...

nézd már meg a topik címét légy szíves... ugye jól láttam hogy nem az van odaírva, hogy a jövõ tömegtermékei, hanem hogy extrém & high-tech cuccok... ugye jól emléxem? dry.gif

na akkor be lehet fejezni ezt a mellébeszélést, mert itt senki nem kérdezte hogy hány embernek lesz ilyenje jövõre otthon... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

szandro
nézd már meg a topik címét légy szíves... ugye jól láttam hogy nem az van odaírva, hogy a jövõ tömegtermékei, hanem hogy extrém & high-tech cuccok... ugye jól emléxem? dry.gif

na akkor be lehet fejezni ezt a mellébeszélést, mert itt senki nem kérdezte hogy hány embernek lesz ilyenje jövõre otthon... wink.gif

Neked meg mi a f@sz a bajod? blink.gif Írtam egy normális hozzászólást, erre Te itt elkezdessz pampogni, hogy abba lehet hagyni, senki nem kérdezte...

Nincs szólás szabadság?

Egyre jobban tele van már mindenem ezzel a fórummoal...Ne mondja megnekem senki, hogy mit csináljak... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...