Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Runes of Magic


g-m4n

Recommended Posts

Garfield92

Tudok várni, ezen ne múljon :D

De ha végre megkapod a minimum felelõság az 500 sreenshot!! :D De még egy-kettõ frpas is jöhet youtubera!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ghaabor

De ha végre megkapod a minimum felelõság az 500 sreenshot!! :D De még egy-kettõ frpas is jöhet youtubera!!! :D

Hát videóhoz gagyi a gépem, de screenek jönnek majd :P

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

énisakarokkulcsot :(

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

gyerekek meghalt a magyar oldal?meglepit ígértek de ez azért túlzás :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Na a kódot elküldtem aztán 1500-1000000000000000 scrshotot várunk!!! :D

na gatyám tág mindenkinek :D (guten taag)

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Na a kódot elküldtem aztán 1500-1000000000000000 scrshotot várunk!!! :D

na gatyám tág mindenkinek :D (guten taag)

jaja ha van valakinek még fölös kulcsa annak szívesen foganám cserébe sok sok screenshot+vidi :)

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

Hmm.. ez egész jónak tûnik. Jó ötletek (dual-kasztrendszer, ház, stb.), csinos grafika (nekem a WoW pl: szép volt - nem élethû, de szép -, ez is hasonlít rá.), egyszóval nem tûnik rossznak. Azonban, van itt pár dolog, amit nem teljesen értettem: Olvastam, ugyanis, hogy a 2. kasztod ugye lvl 10-tõl lesz, és ezzel kapcsolatban olvastam olyat is a hivatalos oldalon, hogy a trénerednél válthatsz majd a Primary és Secondary kasztod között, viszont utána, mintha olyat olvastam volna, hogy harc közben, ha jól taktikázol, megcsinálhatod azt, hogy, ha mondjuk a Magenek elfogy a manája, akkor átváltasz Warriorra, mert annak Rage-e van. Vagy ha Healer-Mage karit csinálsz, akkor ugye mindenképpen a manádat szívod. Akkor most az nem esett le, hogy konkrétan hol/mikor lehet átváltani. A másik, hogy ugye instanced dungeonok vannak, ez most nem tudom, hogy úgy érti-e, hogy másoktól is el van zárva, tehát, csak a mi partinknak van, mint a WoW-ban, vagy mások is bemehetnek oda (mint pl: A Rohan: Blood Feudban, amivel most is játszok. :) ). Ott van továbbá az, hogy melyik kaszt milyen fegyvert/páncélt használhat, amit vajon úgy kell-e érteni, hogy ha mondjuk Harcos-gyógyító karit csinálok, akkor gondolom továbbra sem használhatja a Priest a Warrior cuccait. :) Viszont az is tetszik, hogy kicsit Diablos is a dungeon: olvastam, hogy véletlenszerûen spawnolnak le a mobok a dungeonban, tehát, ha egyszer a sarkon ott állt 'X' mob, akkor, ha legközelebb bemész, akkor ott lesz 'Y' mob, vagy semmi, vagy megint 'X' mob... Ebbõl következtettem, hogy mindenkinek "saját" instance lesz, mint a WoWban. Bocsi, a sok kérdésért, tudom, Ti sem tudtok többet, csak, hátha valaki jobban értelmezte a leírást. :) Szerintem is igen ígéretesnek tûnik a játék, csak ne rontsák el csipp-csupp dolgokkal, és ne menjen át az egész agyatlan grindelésbe... :unsure: Hát, nincs más hátra, mint sok sikert a játékhoz, így elõre, meg utólag egyben. :rolleyes:

Szerk: Most látom:

"On Tuesday, Dec 9th, 2008 we're going to really get things going!

The magical seal to the gates of Runes of Magic will be broken, opening the path to the open beta!

Storm Taborea together with many of the other 100,000 registered players, and dive into the adventure!

Szerk2: most olvasom, hogy lesz mind saját, mind közös dungeon, külön setek, server vs. server pvp, repuation, 600+ quest, mount, aukciós ház... újabb plusz pontok :D

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Na jó elmagyarázom:

a hivatalos oldalon láthatod a kasztok elsõ képességeit lvl 10 ig na már most:

vannak primary és secondary(P)(S) skillek tegyük fel h mage/warrior vagy warriorra váltottál a trainernél tehát annak használhatod a p és s képességeit is egyaránt de a mage nek csak a secondaryját használhatod érteeeeeeed? :D

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Na jó elmagyarázom:

a hivatalos oldalon láthatod a kasztok elsõ képességeit lvl 10 ig na már most:

vannak primary és secondary(P)(S) skillek tegyük fel h mage/warrior vagy warriorra váltottál a trainernél tehát annak használhatod a p és s képességeit is egyaránt de a mage nek csak a secondaryját használhatod érteeeeeeed? :D

a fõ skilleket nem használhatod csak a mellékeket

1 példa Warry+Priest

ha warryval vagy akkor használhatod a gyenge healelést de a feltámasztást nem

ha priestel vagy akkor használhatod pl a a morálcsökkentõ spellt de nem tauntolhatsz :lol:

csak szemléletes példák

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

van erre valami leirás amúgy? mármint mit használhatok ha archer- healer leszek vagy mit ha archer mage.

pl archer magenél a dex miatt távolabbra hat a spell?

valamint tank-healernél gondolom nem tud healer állapotban tartani egy bosst. valamint ki sem tud healelni tank állapotban egy tankot. vigyázz csavart mondat ;)

Link to comment
Share on other sites

Chaby

van erre valami leirás amúgy? mármint mit használhatok ha archer- healer leszek vagy mit ha archer mage.

pl archer magenél a dex miatt távolabbra hat a spell?

valamint tank-healernél gondolom nem tud healer állapotban tartani egy bosst. valamint ki sem tud healelni tank állapotban egy tankot. vigyázz csavart mondat ;)

ha GW-t játszottál ismerös lesz a szitu.

minden kasztnál vannak primary skillek amiket csak akkor használhatsz ha az a kaszt vagy. (pl: warrior primary skilleket csak warrior/x használhat.)

minden kasznál vannak secondary skillek amiket felvett kasztok is használhatnak. (pl: warrior secondary skilleket megkapja minden x/warrior)

tehát kérdésedre válaszolva ha csinálsz egy knight/priest kasztot akkor megkapod a knight primary és secondary skilleket plusz a priest secondary skilleket.

minden kaszt primary és secondary skilljei fent vannak a hivatalos oldalon.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

értem. de ha healer a second és átváltok az npcnél arra. akkor gyakorlatilag full 100%os healerként müködik a kari/használhatom a first és 2nd skilljeit is/ + warrior 2nd skilljeit?

ahogy nézem az archer mage buffal elég tápos lehet:D

Link to comment
Share on other sites

Chaby

értem. de ha healer a second és átváltok az npcnél arra. akkor gyakorlatilag full 100%os healerként müködik a kari/használhatom a first és 2nd skilljeit is/ + warrior 2nd skilljeit?

ahogy nézem az archer mage buffal elég tápos lehet:D

az oldalon leirtakbol én ugy vettem ki hogy van egy alap kasztod. ezen nem változtathatsz. csak a secondary kasztod változhat. szal ha warriorként indultál akkor megvannak a P és S skillek plusz a second kaszt S skillek.

bármit is választasz second kasztnak az alap warriort nem tudod megváltoztatni. (pl: warrior/mage sosem lesz mage/warrior.)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

de valaki irta h van valami npc aminél cserélni lehet. akkor a maget cserélhetem másra és mindig archer marad?

mert akkor ez ne mvalami nagy durranás igy.azt hittem lehet cserélni h ha pl healer kell akkor átváltom a tankomat healerre és azzal tolom. ha tank kell akkor visszaváltom. szal végülis 2 karit húzok egyszerre

Link to comment
Share on other sites

Chaby

de valaki irta h van valami npc aminél cserélni lehet. akkor a maget cserélhetem másra és mindig archer marad?

mert akkor ez ne mvalami nagy durranás igy.azt hittem lehet cserélni h ha pl healer kell akkor átváltom a tankomat healerre és azzal tolom. ha tank kell akkor visszaváltom. szal végülis 2 karit húzok egyszerre

nekik abban mi a jo ha te 2 karit huzol egyszerre? :)

IM alapon fog müködni a játék. szal ha 2 karit akarsz akkor fizesd ki a cuccokat mind a kettönek.

nem az a céljuk hogy 2 karid legyen egyben hanem a variálhatoság.

azzal hogy változatathatod a secondaryt 6 helyett 30 lehetséges "kaszt" lesz.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

igen de ezzel igy marhára nem mennek sokra az emberek. ugyanis hiába használhat a healer axeot ha odamegya mob és 1 ütésböl kinyirja :D szal gyakorlailag felesleges ez az egész.

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

igen de ezzel igy marhára nem mennek sokra az emberek. ugyanis hiába használhat a healer axeot ha odamegya mob és 1 ütésböl kinyirja :D szal gyakorlailag felesleges ez az egész.

Miért lenne felesleges? Ne csak az Axe-ra gondolj... Nagyobb páncélzat -> több védelem, a Priest meg úgy sem fog ütögetni, neki ott vannak a támadó skillek. A mage sem ütögeti az ellenfeleket a staffjával, hanem varázsolgat. És már csak a páncélzat miatt is megéri... Jah, de hogy mondjak egy axeos példát is: Van egy Axe, de mondjuk random statok miatt Healernek való statokkall, akkor fogja magát a játékos, és elkezdi az Axe-ot használni, nem ütésre, hanem a statjai miatt.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

valszeg erre gondoltak a készitõk is, és a legtöbb main skillt nem fogják hagyni használni axe-al. nah mindegy majd meglátjuk! :D

bétás barátunk merre van? informálhatna minket a fejleményekröl :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

... bétás barátunk merre van? informálhatna minket a fejleményekröl :rolleyes:

Ezzel egyetértek. :) Okt. 9.-én azonban újabb 30 000 closed beta kulcsot adnak ki, az need. :)

Link to comment
Share on other sites

Ghaabor

Itt vagyok, de sajna a játék nem enged belépni, azt írja ki, hogy rossz a felhasználónév, vagy a jelszó :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

Itt vagyok, de sajna a játék nem enged belépni, azt írja ki, hogy rossz a felhasználónév, vagy a jelszó :unsure:

ÁÁ, az nem jó... :unsure: Reméljük, azért sikerül belépned... Meg jövõhéten, csütörtökön újabb kódokat sorsolnak ki, lehet izgulni. :D

Link to comment
Share on other sites

Chaby

igen de ezzel igy marhára nem mennek sokra az emberek. ugyanis hiába használhat a healer axeot ha odamegya mob és 1 ütésböl kinyirja :D szal gyakorlailag felesleges ez az egész.

ezt csak azért mondod mert még nem játszottál ilyen rendszerrel.

ha valaki probálta tisztába van vele mekkora segitséget és variálhatoságot biztosit.

attol hogy te nem látod értelmét hidd el müködik és nem viccböl tették bele.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Ezzel egyetértek. :) Okt. 9.-én azonban újabb 30 000 closed beta kulcsot adnak ki, az need. :)

erre gondolsz? mert hivatalos oldalon nincs kint a 30k kulcs.

ez meg csak 300 :(

"We will invite 300 further players in this week's invitation wave, starting today!"

Link to comment
Share on other sites

MenoMano

erre gondolsz? mert hivatalos oldalon nincs kint a 30k kulcs.

ez meg csak 300 :(

"We will invite 300 further players in this week's invitation wave, starting today!"

:)

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

akkor a következöt fogom tenni. ugyan azt mint lotro-nál. regelek vagy 10 kulcsot 10 mailra kész :)

ha meg többet kapok, nagyon szivesen odaadom neketek :D

sorsolás közjegyzõ nélkül a nemtom.hu segitségével fog zajlani ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...