Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Runes of Magic


g-m4n

Recommended Posts

g-m4n

Sziasztok gondoltam nyitok neki egy topikot,hiszen hatalmas várakozás elõzi meg ezt a free mmorpgt ithon és külföldön egyaránt.

A hagyományos tucat mmok közül kiemeli a dual kaszt rendszer,ami lehetõvé teszi egyszerre 2 kaszt egy testben való fejlesztését,a másik ujdonság pedig a saját ház lehetõsége amit kényünk kedvünk szerint rendezhetünk be.

Jelenleg zárt bétatesz van,a regisztráltak kapnak kulcsot de csak hullámokban engedik be a nyerteseket,1.hulám lement 2. pedig 2008 szeptember 8.-án esedékes

Hivatalos oldal:Official Runes Of Magic Site

Magyar Fansite:Runes Of Magic Hungaryan Fansite

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

nah az zsir! az ma van :)

kulcsot még nem kaptam:( kiküldik vagy lesz osztás? /ilyen regelj be és itt a kulcsod?/

Link to comment
Share on other sites

Gyu

nah az zsir! az ma van :)

kulcsot még nem kaptam:( kiküldik vagy lesz osztás? /ilyen regelj be és itt a kulcsod?/

Én már jó ideje várom az enyémet, tehát a válasz: NEM.

Egyébként kinézetre igencsak emlékeztet a WoW-ra....

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Én már jó ideje várom az enyémet, tehát a válasz: NEM.

Egyébként kinézetre igencsak emlékeztet a WoW-ra....

Ami végülis egy jó pont már a sok, egy kaptafára menõ ingyenes koreai/ázsiai MMO után. :)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Én már jó ideje várom az enyémet, tehát a válasz: NEM.

Egyébként kinézetre igencsak emlékeztet a WoW-ra....

néztem 4 vagy 5ékõl osztották ma késö estig. tehát ha eddig nem kaptunk akkor jó esély van rá h nem is fogunk :(

az meg hogy emlékeztet a wowra szerintem egáltalán nem baj :)

nehéz olyan mmot mondani ami nem emlékeztet valamelyik másik mmora. elég sok van már, nehéz újat felmutatni :P

Ezt a kettös kasztrendszert viszont jó ötletnek tartom, mert igy nem lesz probléma a healer/tank hiány :)

és a lvl 50 sem tünik olyan rémisztõen elérhetetlennek mint más mmokban a grindörület.

példa: perfect world. elején tök jól ment, a lvl 100 még elérhetö, bár 75töl nagyon belassul.

tört szerveren 35x ös raten berakták a lvl 150et. ami ugye majd itt is lesz. és a 102es szinthez kellett törtön grindelni vagy 2-3 napot. most egy ravasz kérdés: eredetin hogyan gondolják a 149röl való luppolást 150re?

szerk: amúgy Gyu ti nem nem kaptok újságiróként ilyen teszt kulcsokat?

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Én már jó ideje várom az enyémet, tehát a válasz: NEM.

Egyébként kinézetre igencsak emlékeztet a WoW-ra....

áhh látom te is várod,ennek szívbõl örülök ha te és én kapunk kulcsot megyünk raidelni?

Jah és megvan az 1. magyar guild Neve Mad Hungaryans :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest

áhh látom te is várod,ennek szívbõl örülök ha te és én kapunk kulcsot megyünk raidelni?

Jah és megvan az 1. magyar guild Neve Mad Hungaryans :rolleyes: :lol:

a Hungarian szót I-vel írják... aúgy a legtöbb embernek ebbõl az aryan szó fog lejönni, ami khm... elég fasiszta jelentéssel bír.

ezért nem szeretem a madzsar gildeket. tele vannak hülyékkel.

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

a Hungarian szót I-vel írják... aúgy a legtöbb embernek ebbõl az aryan szó fog lejönni, ami khm... elég fasiszta jelentéssel bír.

ezért nem szeretem a madzsar gildeket. tele vannak hülyékkel.

angolok y-al írják de semmi gond :)

Sikallat:A kulcs osztás folyamatos mindenki kap kulcsot aki regelt a closed beta-ra

hullámokba érkeznek a kulcsok,ka kezdõdik a 2. wave :)

remélem ebe már beleesek

a kétkedõknek:

Hétfõtõl további 500 játékos csatlakozhat a closed bétához. A kiválasztás több szempont szerint fog történni, lesz akit véletlenszerûen választanak ki, másokat fórum-beli aktivitásuk szerint. Mindenkit levélben fognak értesíteni arról hogy aktiválták-e az accountját.

Aki nem kap kulcsot ne aggódjon, további hullámok fognak még érkezni!

Forrás: ROM Hungary

Link to comment
Share on other sites

Guest

angolok y-al írják de semmi gond :)

aha, és ez pontosan mióta van? Jesszusom.

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

aha, és ez pontosan mióta van? Jesszusom.

írok példákat jó?

http://rom-hungary.extra.hu/news.php

ROM-Hungary (A játék magyar oldala)

a játék hivatalos fórumán található topik :)

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

az ország neve Hungary. lakosai: hungarians. mondjak példákat?

http://en.wikipedia.org/wiki/Hungarian

szerintem ennyi bõven elég. i, és nem y.

pontosan a te fajtád miatt vagyunk a béka segge alatt az MMO-kban.

Nem kezdek flameháborúba, 1 betû miatt nem veszek össze senkivel sem,de egyébként a hozzád hasonló viselkedés miatt vagyunk ott ahol vagyunk,nem 1 betû miatt

köszi :)

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

néztem 4 vagy 5ékõl osztották ma késö estig. tehát ha eddig nem kaptunk akkor jó esély van rá h nem is fogunk :(

az meg hogy emlékeztet a wowra szerintem egáltalán nem baj :)

nehéz olyan mmot mondani ami nem emlékeztet valamelyik másik mmora. elég sok van már, nehéz újat felmutatni :P

Ezt a kettös kasztrendszert viszont jó ötletnek tartom, mert igy nem lesz probléma a healer/tank hiány :)

és a lvl 50 sem tünik olyan rémisztõen elérhetetlennek mint más mmokban a grindörület.

példa: perfect world. elején tök jól ment, a lvl 100 még elérhetö, bár 75töl nagyon belassul.

tört szerveren 35x ös raten berakták a lvl 150et. ami ugye majd itt is lesz. és a 102es szinthez kellett törtön grindelni vagy 2-3 napot. most egy ravasz kérdés: eredetin hogyan gondolják a 149röl való luppolást 150re?

szerk: amúgy Gyu ti nem nem kaptok újságiróként ilyen teszt kulcsokat?

hát igen remélem fejlõdési rendszer jó lesz benne sok mmoban nagyon sokat kell grindelni ami nem is lenne gond csakhát nincs mostiváció <_<

Link to comment
Share on other sites

DamageDealer

a Hungarian szót I-vel írják... aúgy a legtöbb embernek ebbõl az aryan szó fog lejönni, ami khm... elég fasiszta jelentéssel bír.

ezért nem szeretem a madzsar gildeket. tele vannak hülyékkel.

Az ember attól még nem hülye mert nem tud angolul. :)

Viszont én sem értem az ilyen egyéneket, hogy miért nem tudnak találni valami lehetõleg ékezet nélküli guild nevet, melyrõl lerí hogy magyar és mégis leírható egy külföldinek is.

Egyébként a játék irányítása érdekelne, majd megsasolom ha lesz open beta.

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Az ember attól még nem hülye mert nem tud angolul. :)

Viszont én sem értem az ilyen egyéneket, hogy miért nem tudnak találni valami lehetõleg ékezet nélküli guild nevet, melyrõl lerí hogy magyar és mégis leírható egy külföldinek is.

Egyébként a játék irányítása érdekelne, majd megsasolom ha lesz open beta.

tudok angolul de valahogy én mindíg így láttam,külföldieknél és magyaroknál is de mind1

irányítás pedig 2 féle lehet vagy csak egérrel kattingatós,vagy wsad+egér :)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Csak hogy emgtörjem a flamet , Hungary és Hungarian. Igy a helyes,de attól nem kell mindjárt hülyézni.

Játékkal kapcsolatban annyi kérdésem van hogy. CSak ember a faj amivl lehet menni? ÉS bocs nem néztem utánna Open Beta kb mikorra várható?

Link to comment
Share on other sites

Garfield92

Na örülök hogy ennek a remeknek igérkezõ gamenak nyitottatok topikot!!! Még sajna én se kaptam kulcsot, és Gyunak is én mutattam meg a gamet az Close Beta napján tehát én sem hiszem hogy már kapunk kulcsot, várni kell az OBre!!! De addig is csak kiartás és nyaggasuk 1ettlen barátunkat aki kapott!! :D

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Csak hogy emgtörjem a flamet , Hungary és Hungarian. Igy a helyes,de attól nem kell mindjárt hülyézni.

Játékkal kapcsolatban annyi kérdésem van hogy. CSak ember a faj amivl lehet menni? ÉS bocs nem néztem utánna Open Beta kb mikorra várható?

igen csak ember van eddig,kb az open béta késõ õsz vagy tél, de ez csak tipp semmi konkrét <_<

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

na hát kulcsot én sem kaptam. valahogy várható volt. sajnálom h eddig húzzák az OB-t. tök rossz h a kliens meg naprakész a gépemen.

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

na hát kulcsot én sem kaptam. valahogy várható volt. sajnálom h eddig húzzák az OB-t. tök rossz h a kliens meg naprakész a gépemen.

ez így van nálam is lenn a kliens dehát várunk türelemmel,úgy is küldenek kulcsot csak nemtudni mikor

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mike43

SZasztok hát mégse lesz net ezért úgy döntöttemaz elsõ aki megválaszolja a kérdésemet az megkapja a cb kulcsomat tehát:

(Galaxis utikalaúz stopposoknak) mi volt az a szám amit az élet értelmének mondott a gép? aki elõször beleírja forumba annak pm ben elküldöm(ha jó a szám(én fejbõl tudom))

Minden héten csütörtökön és pénteken nézem ha elhúzódna csöcst mindenkinek!!! <_<

továbbá mielõtt rányomnátok a küldést nyomjatok alt+f4et :D

Link to comment
Share on other sites

Ghaabor

Hát én megnézném a játékot, szal 42 :D

Link to comment
Share on other sites

jetine

Ajj fene a fejed xd... tényleg 42 xd.

Link to comment
Share on other sites

Mike43

CSÁ all holnap majd adom a kulcsot addig várjál türelemmel ha nemtucc akkor szólj és máskapja :D csak mert nem suliba vok és most nemnézem meg a e-mailem :D :D holnap 6 órában kapod :D

Link to comment
Share on other sites

Ghaabor

CSÁ all holnap majd adom a kulcsot addig várjál türelemmel ha nemtucc akkor szólj és máskapja :D csak mert nem suliba vok és most nemnézem meg a e-mailem :D :D holnap 6 órában kapod :D

Tudok várni, ezen ne múljon :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...