Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Világ


_HeGe

Recommended Posts

_HeGe

Sziasztok!

Remélem nem fogják bezárni ezt a topicot, rendesen felnyitotta a szememet egy 45 perces film. És ha belegondoltam, útánnagúgliztam (RFID Chip....stb). Láttam hogy nem is olyan elképzelhetetlen ez a dolog... Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy nézze meg a lejjebb látható videót, és utánna írjon ebbe a topic-ba. 45 perc igazán csekéjség azért, amit megtudsz. A lényeg, hogy nézd végig. Én teljes mértékben ledöbbentem az igazságtól.

http://video.google.com/videoplay?docid=-3...58901&hl=en

Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Joma
_Hege: én ezt most nézem és döbbenetes még nem értem a végére de ez uh... döbbenetes
Link to comment
Share on other sites

Joma

Vki figyeljen már ide is mi ez a topic!!!

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

_Hege: én ezt most nézem és döbbenetes még nem értem a végére de ez uh... döbbenetes

Ezaz... bakker hát énsem tudtam valami sokat gondolkodni, filóztam, agyaltam, de csak mégjobban beleástam magam.

Link to comment
Share on other sites

crocki

hogy a témához kapcsolódóan idézzek Douglas Adamstõl: "A Galaxis elnökének ninsc hatalma, õ csak egy fal, egy függöny, egy ripacs, hogy elvonaj a figyelmet arról a 4-5 emberrõl, akik igazából irányítanak" -no persze ez nem szószerinti idézet, talán át is fogalmaztam - de a lényeg ugyanaz.

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

hogy a témához kapcsolódóan idézzek Douglas Adamstõl: "A Galaxis elnökének ninsc hatalma, õ csak egy fal, egy függöny, egy ripacs, hogy elvonaj a figyelmet arról a 4-5 emberrõl, akik igazából irányítanak" -no persze ez nem szószerinti idézet, talán át is fogalmaztam - de a lényeg ugyanaz.

Hát... de az a szomorú tény hogy tényleg ígyvan minden, és mi meg nemtudunk semmit sem csinálni. Amint a vidi is mutatta.

Erre az RFID dologra meg azt akarom mondani, hogy én tuti nem fogom engedni hogy ilyent rakjanak belém. Majd berakom a kezemet a mikrósütõbe, aztán kiütöm a chipet, vagy hasonló...

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Joma

most az elsõt is sikeresen megnéztem és én amin mostanában gondolkoztam h az összes hit az összes vallás tök ökörség mert sok ember ivott sört, bort, lefeküdt megannyi nõvel és nem történt semmi baja nem jutott a pokolra... és az PART 1 végén van egy-két nagyon jól fogalmazott mondat ami kimondja azt amit én mondok/mondani akarok... nézzétek meg a PART1,2,3-t is nagyon odaba.szósak :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

most az elsõt is sikeresen megnéztem és én amin mostanában gondolkoztam h az összes hit az összes vallás tök ökörség mert sok ember ivott sört, bort, lefeküdt megannyi nõvel és nem történt semmi baja nem jutott a pokolra... és az PART 1 végén van egy-két nagyon jól fogalmazott mondat ami kimondja azt amit én mondok/mondani akarok... nézzétek meg a PART1,2,3-t is nagyon odaba.szósak :unsure:

Ne mert befogják zárni a topicot!

Figyelem! A GameStar OnLine fóruma politika, vallás és illegális tartalom-mentes fórum. Ezeket a témákat kérjük mellõzzétek! (magyarán TILOS politikával, vallással, warezzal, vagy törvénybe ütközõ tevékenységgel bármilyen formában foglalkozni!) -Fórumszabályzat

Szóval óvatosan kérlek titeket. Topic nem azért készült, hanem hogy ezt a dolgot megvitassuk, amit linkeltem. Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Joma

ÕÕÕÕ oks... akk mellõzzük... akkor h ki is irányítja a világot... sztem a fõmuftik akik fent vannak (ezalatt pl a politikusokat, ügyvédeket, bírókat ilyen nagy hatalommal bíró embereket értem), bár nemtom h vhol az univerzumban van egy "Nagyfõnök", aki irányít mindent bár nemtom, sztem ez a "Nagy bumm" megvolt és aztán sikerült kifejlõdnünk :D bár nemtom

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

ÕÕÕÕ oks... akk mellõzzük... akkor h ki is irányítja a világot... sztem a fõmuftik akik fent vannak (ezalatt pl a politikusokat, ügyvédeket, bírókat ilyen nagy hatalommal bíró embereket értem), bár nemtom h vhol az univerzumban van egy "Nagyfõnök", aki irányít mindent bár nemtom, sztem ez a "Nagy bumm" megvolt és aztán sikerült kifejlõdnünk :D bár nemtom

Szerintem ehez ügyvédeknek, bíróknak... és ilyeneknek közük sincs. Politikusoknak se sok szerintem.

Link to comment
Share on other sites

crocki

a pénz irányít. a pénz, a pénz és a pénz. akinek több van, az erõsebb. akinek több jön, az erõsebb. amelyik egyháznak több a pénze, annak több a híve. amelyik országnak több a pénze, az erõsebb. nincs igazi Isten - csak a pénz.

Link to comment
Share on other sites

Joma

Szerintem ehez ügyvédeknek, bíróknak... és ilyeneknek közük sincs. Politikusoknak se sok szerintem.

jólvan no :D csak próbáltam terelni a szót nameg ezek jutottak eszembe :D

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

a pénz irányít. a pénz, a pénz és a pénz. akinek több van, az erõsebb. akinek több jön, az erõsebb. amelyik egyháznak több a pénze, annak több a híve. amelyik országnak több a pénze, az erõsebb. nincs igazi Isten - csak a pénz.

Ezt már a TCS szám is megmondta:

"Két isten van a Pénz meg a B*szás, a régi már eltûnt a múltban..."

Amúgy mindjárt megnézem én is a filmet aztán mondok valami nagyszerûséget B)

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Most tartok a videó felénél hát azt kell mondjam hogy ez hihetetlen. Abban biztos voltam hogy valakik a háttérből irányítanak és az õ érdekük volt Irak de hogy mind a két világháború hát ez kicsit durva... Ezt a videót Tirunak ajánlom ;)

Most tartok ott hogy a szórakoztatásról van szó hogy az egész csak azért van hogy elterelje a figyelmünket a valóságról. Ez például tökéletesen így van szerintem... Amúgy ha jobban megvizsgáljuk a mai világot és az USA-t akkor ugyanolyanok mint anno a szovjetek voltak.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

És most el is kéne hinnem mindent csak azért, mert azt mondták? [sm2]

Link to comment
Share on other sites

zwitter

érdekes videó, bár ezek egy részét különbözõ szeletekben már olvastam, hallottam.

KeLa: szerintem itt azon van a hangsúly, hogy légy nyitott és ne higyj el mindent elsõre, így azt sem, ami ebben van. de azt sem, amit a médiumok adnak neked.

én ezért is olvasok sokat a neten, nézem a tévét és olvasok vagy öt nyomtatott sajtót. mindenhonnan tájékozódni kell és mindegyik szemben gyanakvónak kell lenni, egy egészséges mértékig. és részletekbõl össze tudjuk rakni nagyjából az igazságot.

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

És most el is kéne hinnem mindent csak azért, mert azt mondták? [sm2]

Szerintem igen hidd el amit ez a videó mond. De teljesen mindegy hogy elhiszed e vagy nem, ugysem tudsz ellene tenni.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

KeLa: szerintem itt azon van a hangsúly, hogy légy nyitott és ne higyj el mindent elsõre, így azt sem, ami ebben van. de azt sem, amit a médiumok adnak neked.

én ezért is olvasok sokat a neten, nézem a tévét és olvasok vagy öt nyomtatott sajtót. mindenhonnan tájékozódni kell és mindegyik szemben gyanakvónak kell lenni, egy egészséges mértékig. és részletekbõl össze tudjuk rakni nagyjából az igazságot.

Ezzel tisztában vagyok, én is így csinálom :)

De ahogy látom vannak itt páran, akik ezt már elkönyvelték magunkban megdönthetetlen igazságnak x]

Szerintem igen hidd el amit ez a videó mond. De teljesen mindegy hogy elhiszed e vagy nem, ugysem tudsz ellene tenni.

Baromság, kétlem h mindennek utánnéztél volna... az "igazság" am sem egy olyan dolog ami ilyen könnyen kiderül :)

És a film készítõi még mindig élnek :D

Link to comment
Share on other sites

Schroedinger

Ha en most csinalok egy videot arrol, hogy Isten valojaban egyenlo Ezen a fórumon nem politizálunkannyal, kiserteties hangon alabeszelek, majd photoshopolok par kepet es alarakom, majd feltoltom a youtubera akkor az most valosag? Osszeeskuveselmeleteket barki tud gyartani arrol, hogy minden mogott van valaki, talan igy van, talan nem, de sztem ezt egyikunk se fogja soha biztosra megtudni. BTW ha oylan amrha nagy igazsag lenne, akkor mar reg levettek volna a netrol.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Ennek a videónak az elsõ 40 perce tök felesleges. Eddig is nyilvánvaló volt szerintem, hogy vannak emberek, akik gátlástalanul vetik be a hatalmukat a minél több pénzért. A háborúk sem a hazafiasságért törnek ki.. Minden háború hordoz magában valamit, ami miatt érdemes azt megvívni. Pénz, hatalom terjesztés.

A film végén jó gondolatok vannak, de azok közt is van pár bugyuta. x)

A lényeg tényleg csak annyi, hogy nem szabad minden hülyeséget elhinni. Helyezzétek a saját érdeketeket minden más elé.

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Se a huszadik század történelméhez, se a piachoz nem értek, de egy másik részében, amit a lentebb említett okok miatt nem akarok részletezni, elég húzós ferdítéseket, sõt, egy az egyben kitalált adatokat találtam, szóval ezt is fenntartással kezelném.

Arról nem is beszélve hogy ahhoz képest hogy ez a "Szervezet" mennyire uralja a médiát, és ez valami titkos igazság amit csak suttogni szabad, ez egy elég híres, nagy tömegeket megmozgató sorozat.

Tök valószínû, hogy a WTC-t ledöntötték bombával amíg minden bámészkodó pislogott, de egy videót nem tudnak eltüntetni az általuk uralt médiából.

Szerk.:

Egy apróság amit észrevettem:

II. v.h.: 323 000 amerikai áldozat. Rockefeller 200 millió dollárt kaszált.

Korábban:

" A pénz amit három hónap munkával kerestél[a 25%], egyenesen a nemzetközi bankárok zsebébe vándorol"

Most akkor mi van? Azoknak az áldozatoknak az adójából jóval többet kereshettek volna ennél, akár pár hónap alatt is, nem?

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

BTW ha oylan amrha nagy igazsag lenne, akkor mar reg levettek volna a netrol.

Miért vennék le? Az emberek nagy része úgy gondolkodik, ahogy te is. x) Amúgy is, ebben a videóban szinte csak tényeket közölnek, amik eddig is elérhetõek voltak. Nincs benne semmi különös, ha belegondoltok.

Olyan ez, mint a horoszkóp. Olyan dolgokra épít, amik mindennaposak, vagy bármikor bekövetkezhetnek. x)

Értékelni kell, hogy mi igaz, hasznos, értékes ebbõl az információból.

Most akkor mi van? Azoknak az áldozatoknak az adójából jóval többet kereshettek volna ennél, akár pár hónap alatt is, nem?

Azzal keresett, hogy a kormány "kölcsönzött" tõlük pénzt a háborúra.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Miért vennék le? Az emberek nagy része úgy gondolkodik, ahogy te is. x) Amúgy is, ebben a videóban szinte csak tényeket közölnek, amik eddig is elérhetõek voltak.

Na és pont itt a bökkenõ, ahogy írtam az a bizonyos "igazság" nem kerülne ki ;D

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Én sem hiszem el szó szerint az egészet de tény hogy sok érdekes és számomra hihető dolog van benne. Amúgy meg mindenki azt tartja igaznak amit akar.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...