Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Company of Heroes sorozat


HD2

Recommended Posts

wYth-NRG

Nekem is elkezdett akadozni az elsõ kieg, amit kipróbáltam. Mindegyik loading screen végén becrashelt, utána néztem és sok dolgot írtak amik gondot okozhatnak. Növeljem meg a virtuális memót, lõjem le a Relic updatert, stb. Inkább kikapcsoltam az AA-t, pár dolgot lejjebb vettem és úgy már Puding!án ment, nem crashelt többet.

Multit majd nyomhatunk valamikor... :unsure: ^_^

Benne vagyok, de full nub és amellett kamikazee fajta vagyok -_- Inkább megöletek egy osztagot, hogy még öljek velük, minthogy visszavigyem a bázisra felhealelni õket xD

Egy multi meccset nem toltam még amúgy :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_George_

Benne vagyok, de full nub és amellett kamikazee fajta vagyok -_- Inkább megöletek egy osztagot, hogy még öljek velük, minthogy visszavigyem a bázisra felhealelni őket xD

Egy multi meccset nem toltam még amúgy :unsure:

Akkor neked az alapjáték német oldalát (emlékeim szerint csak simán Wehrmacht néven fut, az OF-es német egységek pedig Panzer Elite néven de a kettő nem ugyanaz) lenne érdemes próbálgatnod mivel ott kollektív XP "szerzés" van (valójában csak egy fejlesztés az egyik épületben). Így egy egység elvesztése nem akkor nagy ügy mert helyette hívsz egy másik ugyanolyan képzettet.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Azon a pályán nem csak egy épületbõl áll az Axis HQ, azon a területen minden magas épületet le kell tarolnod.

Az akadozásra nem tudok mit mondani, nekem az otthoni régebbi gépem épp, hogy üti az ajánlottat mégis remekül fut rajta. Talán nem ártana körülnézned a gépeden, valamint elvégezni az ilyenkor szokásos játék patchelést illetve driver frissítést.

Köszönöm, így sikerült megcsinálni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Chuck_Norris

Megjelent a COH 2.

Végre! :)

Az 1 még mindig fent van a laptopon; hetente min. 1-2 skirmish lemegy :P

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

egy kérdés: core i3; nvidia geforce gt 520mx 1GB, memory 2GB-s laptopon elfut a 2. rész?

Link to comment
Share on other sites

helgacica

Sziasztok !

Barátokat keresnék Company of Heroes 2 coop játékhoz.

Nevem : Saren

Link to comment
Share on other sites

nesher666

Helgacica, mond, hogy az avatárodon nem te vagy! :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Csak nekem csalódás egy picit a folytatás? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

helgacica

Én vagyok az avataron, valószínûleg azért lett kitéve. :P

Link to comment
Share on other sites

nesher666

Én vagyok az avataron, valószínûleg azért lett kitéve. :P

:blink:

[GSF] Picture

:flower:

Link to comment
Share on other sites

helgacica

Hát... Köszi :)

És a te avatároddal mi a helyzet?

Link to comment
Share on other sites

nesher666

Hát... Köszi :)

És a te avatároddal mi a helyzet?

Elég rég nem volt már update-elve, de nem is baj.

Amúgy egy kivágott (work-in-progress) StarCraft2 egység ikonja, ami nem került bele a végleges játékba, ugyanakkor van némi hasonlóság köztem és az avatár között, de azzal már nem offolnék a továbbiakban

mindenesetre nem nehéz rájönni a profilomból :P

.

Amúgy, hogy tetszik az új CoH?

Nekem régebben az első rész, meg a kiegek voltak meg (opposing fronts,tales of valor), és az nagyon bejött.

Link to comment
Share on other sites

helgacica

Elég jó, pont tegnap fejeztem be a kampányt. Nem a legrosszabb, de nem is a legjobb. Van tõle jobb is sztem. Hihetetlen de szeretem a stratégia játékokat. Am ha van steamed felvehetsz.

Link to comment
Share on other sites

nesher666

Steamen engem is megtalálsz: nesher666

Ha tetszenek a stratégiai játékok, akkor ajánlom figyelmedbe még az XCOM enemy unknown-t. Érdekes hibird, az rts és a körökre osztott között, és a régi nagy név (UFO) kiváló rebootja. De ha megnézed, majd úgyis látod milyen gammák vannak jelenleg fent a steamen nálam (szegényes a felhozatal, mert munka miatt nincs annyi idõm, mint szeretném).

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Fantasztikus lett a CoH 2.

A kampányát még tolom, de eszméletlenül feelinges a sovitek haderõ :D.

Steam Accom: Darh_Grayback

Link to comment
Share on other sites

heureka

Nekem csak egy bajom van a multijával hogy sokan full grafikával viszik így mindig kibanolják õket mert lagolnak.

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Graf buzik(bocsi akit megbántottam ezzel :( ) sokat akarnak de a gépük meg keveset bír.

Mediumon sem ronda game.

helgacica: pontosan mi a steam accod neve? Saren-re van legalább 100 találat.

nesher: Ment az inv.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Nem bannolnak ki senkit mert nem fut rendesen a game ,és nagy részben nem õk tehetnek hanem a p2p miatt a host,nekem is van (10-20%) amikor kiirja h tul magas a hang/video beállításom miközben bõven játszható a játék(meccs elején),de mind1,sajnos a multi randomokkal nem túl élvezetes a 90% nem tud játszani, a single egyre laposodik kb az utolsó pár misszió meg a különlegesek amik teccetek. A co-opot egyszerûen senki nem tolja,de nem is nagyon érdekel senkit,jó ha van de akkor már multiznak az emberek. Viszont így 200 óra után sajnos egy fél kész,részben halott játékot kaptunk amit sajnálok nagyok,limitált,pályák kiismerhetöek , commanderek túl egyformák,kevés lehetõség ÉRDEMLEGES harcra.Az oroszok brutálisan le vannak gyengítve(t34=vicc még rammolásra használva is,a clowncar(m3a1) is túl drága,oroszokkal csak su85 spammel lehet nyerni) csak 1-2 félé taktikával lehet nyerni. Patchet meg ugye gyakran nem látunk,engem nem zavar hogy nincs statisztika stb csak hogy tartalmilag ez 2013ban kevés de még a 2006 coh1be is több tartalmat éreztem...1.héten 24k player tolta most 6-7-8k az állandó...Sajnálom relic,ez most nem jött össze.Talán a kövi...

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

bár az elején nagyon nem tetszett, majd egyre több meccs ment le és kezdtem megkedvelni, de szerintem is bukás

:(

mondjuk az tetszik, hogy 1 csapatban lehet 2 náció is, ez új

de ha választanom kéne coh1 vagy coh2 között, tuti az elsõ lenne!

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Egy erõs kieggel talán vissza lehetne hozni,illetve az automatchba többféle opciót rakni(VP250,500,1000) Annihilation nem úgy mint most ez a rögzített 500 amivel kb 25-35 perc egy meccs átlag ideje.Illetve az egységek variálásával(pl ostruppen off map(azonnal behívható) lenne nem pedig csak ha megöleted az egész seregedet hogy kapj 3-4 osztagot(ami kb a pioneerknél 1 hajszálnyival jobb).Motorkerékpár os egység stb... Az oroszok pedig a totál katasztrófa szintjén vannak,németekkel játszok inkább de mindig látom su85 ök meg katyusák és at-gun nélkül SEMMIT nem érnek a fejlesztõk bizonyítják h a nyerési ráta 51-49 csak azt nem tudjak mérni hogy ez mennyire unalmas hogy MINDIG ugyanazokon megy végig az ember hogy gyõzzön(nem arról beszélek h isu-152 vagy is2) Németeknél persze mások a lehetõségek.

Link to comment
Share on other sites

helgacica

Ha valaki játszik mostanában a Company of Heroes 2-vel akkor felvehet barátnak.

Saren néven megtaláltok

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Most olvastam, hogy az oroszoknál nem forgalmazzák a játékot, mert a játékosok megsértődtek a szovjetek ábrázolásmódján. Valaki elmondhatná mi van a játékban, ami sértő lehet a számukra? Nekem nincs meg a játék, de érdekelne a dolog.

Link to comment
Share on other sites

heureka

Most olvastam, hogy az oroszoknál nem forgalmazzák a játékot, mert a játékosok megsértõdtek a szovjetek ábrázolásmódján. Valaki elmondhatná mi van a játékban, ami sértõ lehet a számukra? Nekem nincs meg a játék, de érdekelne a dolog.

Az igazság... Pl Bemutatják hogyan áldozták fel az orosz katonákat a vezetõk meg ilyenek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...