Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Company of Heroes sorozat


HD2

Recommended Posts

Charger18

Nem hülyeség amit mondasz... úgy legyen :) :rolleyes:

A megvalósítással nagyon nem lehet baj :)

Jaja, úgy legyen! :rolleyes:

A megvalósítástól én se félek elnézve a BotB modot. De most nem tudom elképzelni hogy 1 mod és 1 új CoH rész kajak ugyan arról szóljon. Igaz a mod hamarabb volt. De így legalább lenne singlije is :) Na de ha meg csinálnák az 1944-45-s nyugati frontott, a német támadás az Ardenekben ami január elejére kifulladna... és jönne az amcsi kampány: Patton tankjai visszaszorítanák a németeket egészen a hazájukig... és ez után jönne Németországba való betörés, remageni híd elfoglalása, a Rajnán való átkelés stb.

De ezek után már nem lenne semmilyen esemény a nyugati fronton.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Company of Heroes ONLINE - MMORTS Mi a fene!!? Új kategória? :huh:

Most csináltak Counter-Strike Online-t is, az is egy szar.

Kínában mindennek Online a neve? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Errõl a Tales of Valor-ról sem tudni semmit... biztos kamu az egész, pedig már kezdtem örülni <_<

Link to comment
Share on other sites

HD2

Errõl a Tales of Valor-ról sem tudni semmit... biztos kamu az egész, pedig már kezdtem örülni <_<

Amúgy meg milyen új csapatok lennének még a játékban?

Úgy értem már elfogytak a "nagyobb" csapatok a szövetségesek oldalán. :unsure:

Szerintem már nem lesz új rész, pedig jó lenne. :(

ui.: Esetleg francia?

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Amúgy meg milyen új csapatok lennének még a játékban?

Úgy értem már elfogytak a "nagyobb" csapatok a szövetségesek oldalán. :unsure:

Szerintem már nem lesz új rész, pedig jó lenne. :(

ui.: Esetleg francia?

Nem értem mire gondolsz a "már elfogytak a "nagyobb" csapatok a szövetségesek oldalán" alatt :huh:

Amúgy ha az a történelmi rész jönn hogy a németak 44 dec. 16.-n lerohanják az amcsi állásokat és körbe veszik Bastogne-t amitt januára az amcsik felszabadítanak és visszaverik a németeket egészen Németország-ig, akkor lényegében meg lenne az amcsi kampány is: megállítani a németeket majd vissza verni õket, utána megindulni a Németországba. A kampány során lenne sok kis város meg falú ahol a németek megadnák magukat mert ugye már értelme nincs harcolni és nincs kaja meg semmi se, csak káosz, meg romok. Pölö lehetne olyan is hogy a amcsi gyalogság megy az utcán mindenhol a német lakosok kolbászolnak mert szétlõtték a házukat meg a német bakák feladott kézzel jönnek ki a házakból és tömegesen dobják el a fegyvert és közben sírnak meg kajáért könyörögnek :( Átkéne kelni a Rajnán, de ugye idõközben meg létrehozzák a Volksturmot is. És úgye a találkozás az Elbánál az oroszokkal :)

Link to comment
Share on other sites

HD2

Úgy értem, hogy a szövetségesek oldaláról az amerikaiak és a britek , a tengyelyhatalmak oldaláról meg 2 német csapat kifújva. Ha jönne kieg a játékhoz, gondolom tennének bele 1-1 új csapatot mint az Opposing Frontsban a briteket meg a német Panzer Elit gárdát.

Erre mondtam, hogy szövetségeseknél a franciák, tengelyhatalmaknál az oroszok. (?) Nem vagyok jó töriből :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

........... tengelyhatalmaknál az oroszok. (?) Nem vagyok jó töribõl :D

wtf? :blink: orosz - német? Nem-nem... :rolleyes:

Ha a valóságban így lett volna, esélytelen lett volna a NY-i győzelem. :)

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Úgy értem, hogy a szövetségesek oldaláról az amerikaiak és a britek , a tengyelyhatalmak oldaláról meg 2 német csapat kifújva. Ha jönne kieg a játékhoz, gondolom tennének bele 1-1 új csapatot mint az Opposing Frontsban a briteket meg a német Panzer Elit gárdát.

Erre mondtam, hogy szövetségeseknél a franciák, tengelyhatalmaknál az oroszok. (?) Nem vagyok jó töribõl :D

Jah, világos már :) Öhh max a volkssturm v. a hitlerjugendes gyerekek :( :mellow: jó ez rossz ötlet volt <_<

Az oroszoknál sincs semmi rendhagyó alakulat tehát ha õk szerepelnének akkor 1 sima hadsereg kénne csak, nem lenne elit azzon belûl. A francik meg a megszállás ota nem tevénykedtek nagyon katonai értelemben. Akkor már inkább Kanada :) Amúgy zura mert a kiegben a Panzer Elit igazából, a 130. páncélos "Panzer Lehr" hadosztály lenne. Na most ez a hadosztály a Market Garden idején nem is volt Hollandiába... helyette volt 2 waffen SS hadosztály a 9. és a 10.

és nekik volt király tigrisük a Lehr -nek asszem soha nem volt ;) Amúgy igaz elit hadosztály volt ez is de nem az egységek miatt hanem azért mert sokkal több tankjuk és felszerelésük volt mint ami az elõírtakban szerepel. Csak p4-esk stug-okmeg Párducok voltak nagy számban, semmilyen különleges járgányuk nem volt. Na meg a legjobb tank iskola tanulói irányították a tankokat ;) És a parancsnok 1 idõben az a Fritz Bayerlein volt aki egykor Rommel mellet afrikában szolgált ;) Tehát a tapasztalat úgye :rolleyes: Na ennyit a töri-rõl :P :lol:

wtf? :blink: orosz - német? Nem-nem... :rolleyes:

Ha a valóságban így lett volna, esélytelen lett volna a NY-i gyõzelem. :)

Hoppá ezt én is benéztem :lol:

Link to comment
Share on other sites

HD2

Késõbb már rájöttem, mert ugye ott volt a kurszki tankcsata ahol orosz-német tankok voltak. :)

Ui.: Ezt Chuck Norrisnak mondtam. :)

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Késõbb már rájöttem, mert ugye ott volt a kurszki tankcsata ahol orosz-német tankok voltak. :)

Ui.: Ezt Chuck Norrisnak mondtam. :)

Valami azért csak megmaradt a töri órákról :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Késõbb már rájöttem, mert ugye ott volt a kurszki tankcsata ahol orosz-német tankok voltak. :)

Ui.: Ezt Chuck Norrisnak mondtam. :)

Okéé :)

Link to comment
Share on other sites

HD2

Valami azért csak megmaradt a töri órákról :)

Egyedül a 2. világháború ami úgyahogy "érdekel". Enyhén szólva reál beállítottságú vagyok. :D :rolleyes:

Visszatérve a játékhoz elértem multiban a 100 gyõzelmemet is. B) 89-szer veszítettem

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Egyedül a 2. világháború ami úgyahogy "érdekel". Enyhén szólva reál beállítottságú vagyok. :D :rolleyes:

Visszatérve a játékhoz elértem multiban a 100 gyõzelmemet is. B) 89-szer veszítettem

És megérte a gyõzelem?? Kapsz érte valami pudinga cuccot? :huh: Vagy csak a statisztikád lesz szebb :D

Link to comment
Share on other sites

HD2

És megérte a gyõzelem?? Kapsz érte valami pudinga cuccot? :huh: Vagy csak a statisztikád lesz szebb :D

Folymatosan lépsz szinteket. Enyhén szólva nagyobb a riszpekt a szervereken, ha 15 szinten vagy mintha 2-es szinten. :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Folymatosan lépsz szinteket. Enyhén szólva nagyobb a riszpekt a szervereken, ha 15 szinten vagy mintha 2-es szinten. :)

Hiába van nagyobb "riszpekt", ha a lvl 2-es lealáz. :lol:

(ezt nem személy szerint rád értem)

A lvl úgymond azt mutatja meg, hogy ki mennyit multizott már. Ha többet multizol nagyobb esélyed van a lvl lépésre. De nem kapsz új tankot pl.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Hiába van nagyobb "riszpekt", ha a lvl 2-es lealáz. :lol:

(ezt nem személy szerint rád értem)

A lvl úgymond azt mutatja meg, hogy ki mennyit multizott már. Ha többet multizol nagyobb esélyed van a lvl lépésre. De nem kapsz új tankot pl.

Pontosan.

Az azért nagyon ritkán szokott elõfordulni hogy egy lvl15-öst lever egy 2-es. (Sõt, eddig még ilyennel nem is találkoztam.) :D

(Ui.: 15-ös lvl-hez egy csapattal legalább 120szor kell nyerned, míg a lvl 2-höz elég 5-6 szor is.) B)

Pl. Én amcsikkal 40 szer nyertem, de még csak lvl 6 vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ezzel a hsz-el csak azt akartam érzékelteteni, hogy itt nem fontos, hogy mekkora lvl-en zúzod a másikat. Nem úgy mint az MMO-kban pl (WoW). Ott esélye sincs egy lvl 1 vs lvl 20. De mivel ebben a játékban nem kap bonus egységeket, nem erősödnek, nem sebeznek többet.... a magas színtû játékos ezért tökmind1 h lvl 1 vagy lvl 20... Max a XP ugyebár... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

HD2

Mint a valóságban. :) A Hadnagy sem biztos hogy izmosabb, vagy okosabb mint a közlegény csak több az XP. :)

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Ezzel rá is világítottál a lényegre :) Majd ha lesz erõm és meg lesz a teljes terv akkor írok 1 WW2-s gém ötletet, az ezzel kapcsolatos topikba ;) De elõl járóba annyit, hogy valszeg ötvözném a total war, CoH és még néhány igényesebb hasonló témájú gém bizonyos elemeit. Lenne nagy térkép ami zoomoláskor fokozatosan mutatná, hogy az 1 hadsereget alkotó hadtestek hol tartózkodnak, milyen szituban, milyen erõkkel. És ha tovább zoomolsz akkor a hadtest bizonyos hadosztályait is láthatnád. a legkisebb harcoló alakulat gyalogságnál a szakasz vagy a század lenne, tankoknál és repcsiknél meg a század. A harcokat 2 féle képen is lejátszhatnád, a kisebb század értékrendû egységeket akár CoH féle részleteségben is írányíthatnád vagy ha ennél nagyobb erõkkel vagy, akkor ott lenne az rts féle rendszer pölö AK vs. DR, D-Day. Itt nem látnád olyan részletesen az egységeket, de nagyobb területet látnál be ;)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nah, még csak a demót próbáltam ki, de fogalmam sincs hogy élhettem ezidáig enélkül a játék nélkül, szóval beszerzés alatt az Opposing force :D Az igaz, hogy a német hadjárattal kell kezdeni? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Nah, még csak a demót próbáltam ki, de fogalmam sincs hogy élhettem ezidáig enélkül a játék nélkül, szóval beszerzés alatt az Opposing force :D Az igaz, hogy a német hadjárattal kell kezdeni? :unsure:

Asszem nem kötelezõ, mehetsz a Jerrykel is :P :)

Link to comment
Share on other sites

HD2

Ezzel rá is világítottál a lényegre :) Majd ha lesz erõm és meg lesz a teljes terv akkor írok 1 WW2-s gém ötletet, az ezzel kapcsolatos topikba ;) De elõl járóba annyit, hogy valszeg ötvözném a total war, CoH és még néhány igényesebb hasonló témájú gém bizonyos elemeit. Lenne nagy térkép ami zoomoláskor fokozatosan mutatná, hogy az 1 hadsereget alkotó hadtestek hol tartózkodnak, milyen szituban, milyen erõkkel. És ha tovább zoomolsz akkor a hadtest bizonyos hadosztályait is láthatnád. a legkisebb harcoló alakulat gyalogságnál a szakasz vagy a század lenne, tankoknál és repcsiknél meg a század. A harcokat 2 féle képen is lejátszhatnád, a kisebb század értékrendû egységeket akár CoH féle részleteségben is írányíthatnád vagy ha ennél nagyobb erõkkel vagy, akkor ott lenne az rts féle rendszer pölö AK vs. DR, D-Day. Itt nem látnád olyan részletesen az egységeket, de nagyobb területet látnál be ;)

Vagyis kb olyan térkép mint a Supreme Commanderben? :) (Akár az egész bolygót is láthatod, de az egységekre is rá tudsz közelíteni.)

Nah, még csak a demót próbáltam ki, de fogalmam sincs hogy élhettem ezidáig enélkül a játék nélkül, szóval beszerzés alatt az Opposing force :D Az igaz, hogy a német hadjárattal kell kezdeni? :unsure:

Azzal kezdesz amivel akarsz, sõt még variálni is lehet. Vagyis össze-vissza is lehet csinálni, egyszer ezt, egyszer azt. :)

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Vagyis kb olyan térkép mint a Supreme Commanderben? :) (Akár az egész bolygót is láthatod, de az egységekre is rá tudsz közelíteni.)

Nem tudom beztos nem játszottam vele :unsure: De az egységekre zoomolást úgy értettem hogy azokat csak a menedzselés miatt látnád, ha harcolni akarnál velük akkor betöltené a mapot és választhatnál hogy a századok/szakaszok közül melyikkel lennél a többit csak harc közben irányíthatnád ;) tehát a harc csak is valós idõben menne, de a menedzs az meg napokra(körökre) osztva. pölö 1 páncélos hadosztály vonattal 3 nap alatt eljut 1 országba ott 2 nap alatt kirakodnak majd másnap elindulnak a kijelölt területekre. És a térképen a hadosztály egyik ezrede vagy zászlóalja csak 1 kis nyíl lenne ami jelölné az egység támadási vagy mozgási irányát.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nem tudom beztos nem játszottam vele :unsure: De az egységekre zoomolást úgy értettem hogy azokat csak a menedzselés miatt látnád, ha harcolni akarnál velük akkor betöltené a mapot és választhatnál hogy a századok/szakaszok közül melyikkel lennél a többit csak harc közben irányíthatnád ;) tehát a harc csak is valós idõben menne, de a menedzs az meg napokra(körökre) osztva. pölö 1 páncélos hadosztály vonattal 3 nap alatt eljut 1 országba ott 2 nap alatt kirakodnak majd másnap elindulnak a kijelölt területekre. És a térképen a hadosztály egyik ezrede vagy zászlóalja csak 1 kis nyíl lenne ami jelölné az egység támadási vagy mozgási irányát.

Errõl tisztára a Medieval 2: Total War sorozat jutott eszembe... :rolleyes: annak is a kampány része...

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Eh, a tutorial után gondoltam kipróbálom magam skirmishben és egy sima easy enemy lever kb 10 perc alatt... ami azért poén, mert 10 perc után tankkal jön egy kétszemélyes pályán, ami szerintem lehetetlen, mivel két üzemanyagkútból hogy jön 10 perc alatt majdnem 200 egység benzin? :unsure: Nem beszélve arról, hogy mellette meg legyárt vagy 5 gyalogos egységet meg 3 nehéz puskás egységet... szal eléggé lol.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...