Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call Of Duty 1-2, Uo, World At War


markho012

Recommended Posts

DoNdRoX

Nem lehet németekkel nyomulni.

Hát szerintem sem, eddigi cod-okban nem lehetett menni ellenfeles csapatokkal, kivéve a multit.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Ha elmennek a jövõbe, akkor szépen aláássák a sorozat hírnevét. Kiindulnak a második világháborúból, legendát teremtenek, aztán továbblépnek egy alternatív jelenbe, majd a jövõ? Röhej.

Ha a jövõben akarsz játszani, akkor ott van a Battlefield 2142. :\

Pedig elméletielg CoD 6 az a jövõben fog játszódni. Talán már dolgozik is rajta a Bioware (ez csinálta a 4-et is igaz? :D, nem vagyok otthon a nevekben ^_^), mert az 5. részt valami másik csapat készíti.

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Infinity Ward az

és dolgoznak vmin (ami nem tudni h a COD6- e)

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Pedig elméletielg CoD 6 az a jövõben fog játszódni. Talán már dolgozik is rajta a Bioware (ez csinálta a 4-et is igaz? :D, nem vagyok otthon a nevekben ^_^), mert az 5. részt valami másik csapat készíti.

Nagyon sok volt az ilyen nevét nem válaló "activisionos" kolega aki mondott valamit.Eddgi mindegyik ilyen kacsa volt.Egyébként a Bioware hogy kerülne egy fps-hez? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hát szerintem sem, eddigi cod-okban nem lehetett menni ellenfeles csapatokkal, kivéve a multit.

Meg gondolkozz már, németek mit keresnének a csendes-óceáni ütközetben? :D

Bár azt olvastam, h lesz pár küldetés mikor ruszkikkal kell bevenni berlint.

Link to comment
Share on other sites

Kynes

Meg gondolkozz már, németek mit keresnének a csendes-óceáni ütközetben? :D

Bár azt olvastam, h lesz pár küldetés mikor ruszkikkal kell bevenni berlint.

Jajj ne nézz hülyének mer ütök, de GS hírbe az volt h szeretnék megmutatni a németek szemszögébõl is a háborút. Ennyi.

Link to comment
Share on other sites

PsychomaticHUN

Gondolom a multyra vonatkozott :P

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Jajj ne nézz hülyének mer ütök, de GS hírbe az volt h szeretnék megmutatni a németek szemszögébõl is a háborút. Ennyi.

De már az elsõ hírben lelett írva hogy amcsi és szovjet kampány lesz.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Infinity Ward az

és dolgoznak vmin (ami nem tudni h a COD6- e)

nem gyengén nyomják: james bond játékot is õk csinálják most, meg a spider man web of shadows-t is, és emellet még egy saját címet.

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

egyiket se õk csinálják tudtommal

a Quantum of Solace csak a COD4 enginejét használja

meg a kiadó még a közös :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

a Quantum of Solace csak a COD4 enginejét használja

meg a kiadó még a közös :D

Ami valójában egy Q3.99871 engine :rolleyes: :lol: Egyébként a Quantum of Solace-t és a Spider-Man: Web of Shadows-t is a Treyarch készíti

wiki

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

ez a coop mód nagyon meghozta a kedvem. Várom szeretettem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Snexi
A C&VG magazin emberei rendesen kifaggatták a Treyarch munkatársait - többek közt a Call of Duty: World at War multiplayer módjáról. Következzenek hát az új infók!

A fejlesztõk szeretnének ismét jármûveket a multiplayerbe, hogy ezzel is feldobják a játékélményt. Mindehhez külön pályák járnának, amik kifejezetten tankok, jeepek és effajta jármûvek köré épülnének. A fejlesztõk kiemelték azt, hogy a játékban a környezet a Far Cry 2-ben látottakra fog hasonlítani, mindent fel lehet majd gyújtani, bármi lángra kaphat. Tüzeskedéshez kétfajta eszközünk lesz, a lángszóró és a molotov-koktél.

Jobban örültem volna ha kimaradnak a jármûvek(arra ott a bf),remélem lesz olyan pálya is ahol nem lesznek

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Szerintem úgy fogják megoldani a dolgot, mint az UO-nál, tehát csak a nagyobb mapokon lesznek jármûvek.

A pusztítható környezetnek örülök egyébként, de a fák szétlövése egy oltári baromság, ami csak erőforrást zabál.

Link to comment
Share on other sites

berc00

nemrég olvastam (lehet a gsen, nemtudom), hogy a jármûvekhez külön pályák lesznek, szval no para. Én mondjuk örülök nekik, mivel Codon kívül egy normabb vhs gémet nem toltam multiban, szóval a multis vezetés nekem eddig kimaradt... (ahogy a csendes óceáni háborúzás is, hiszen a Pacific Assaultot sem toltam, szóval ennek is örülõzik drága pici szívem). Jah de, ET:QW-ban vezettem minden hülyeséget, de az nem az én játékom (jah, meg az nem is vhs xD):D

Infinity Ward az

és dolgoznak vmin (ami nem tudni h a COD6- e)

azt olvastam, hogy két címen is dolgoznak, szvsz az egyik a cod 6 (sõt, ez már tény), ami nem tudni, hogy a korábban pletykált scifi FPS lesz-e, vagy "sima" háborús játék, és a másik címük lesz akkor a scifi-s cucc, vagy esetleg valami tök új... mindegy, IW nemhibázik, szeressük!

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Most olvastam hogy live-os lesz <_<

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

100%, hogy fejleszteni fogják a Live-ot, mert most már tényleg egyre több cím jön ki. Nem hiszem, hogy sokáig maradna így a szolgáltatás, biztosan kibõvítik.

Link to comment
Share on other sites

N1s1

olvastam, hogy a Single Playerben a küldetéseket 4-en is lehet majd játszani, és nagyon sok újítás lesz, de a gépigény marad, mivel a graf szinte ugyanaz lesz mind a CoD4-ben :)

véleményem megváltozott: a játékot nagyon várom :)

+megjelenés:november 18, hogy napra pontos legyek :P

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Most olvastam hogy live-os lesz <_<

És akkor mivan? :huh:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

És akkor mivan? :huh:

Csak annyi, hogy jelenleg elég körülményes Live-on játszani.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Csak annyi, hogy jelenleg elég körülményes Live-on játszani.

Áhá, fakabát :P Konzolon nincs ilyen probléma :P

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Stif, mondtam már, hogy leszarom a konzolodat? :D PC-re legalább ingyenes és rövid időn belül úgyis megcsinálják.

Link to comment
Share on other sites

berc00

+megjelenés:november 18, hogy napra pontos legyek :P

Lesz valami, ami elnyomja a suli depressziós hangulatát ;) :D

Link to comment
Share on other sites

N1s1

Lesz valami, ami elnyomja a suli depressziós hangulatát ;) :D

Elnézésetek, kérem, de nem november 18, az a NFS: Undercover :unsure:

a CoD 5 nem tom mikor jelenki meg, de hogy akkor még lesz, suli, abban biztos vagyok :)

Link to comment
Share on other sites

berc00

Elnézésetek, kérem, de nem november 18, az a NFS: Undercover :unsure:

a CoD 5 nem tom mikor jelenki meg, de hogy akkor még lesz, suli, abban biztos vagyok :)

tényleg, én hülye, énis valamiért arra kapcsoltam :D Jaha, biztos õsszel jön, bár kitudja, lehet decemberben, de suli akkor is van, a fene egye meg...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...