Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call Of Duty 1-2, Uo, World At War


markho012

Recommended Posts

_Jolly_Joker_

Kissé korainak tartom még külön topik nyitását, de majd meglátjuk, hogy mennyire lesz aktív. Egyelõre marad. :D

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Idén jön a CoD: WaW! :D

rettentõ sok információt tartalmazott a topic nyitás, gratulálok...amúgy nem idén, hanem jövõ februárban.... ;)

Link to comment
Share on other sites

tyie

topic nyitóként nem tennél be kis infót +kép-és videóáradatot? megnézném õket :P köcce!

(amúgy nem várom mert fpszabáló játék lesz :D)

Link to comment
Share on other sites

N1s1

már megint a második világháború, <_< nem szeretem ezt a témát <_<

Link to comment
Share on other sites

PsychomaticHUN

Nem tom szerintem is a cod4-el telitrafálták az izlésem. A 2.vh nem az én világom

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

már megint a második világháború, <_< nem szeretem ezt a témát <_<

Senki sem kérte, hogy játsz vele. :)

Link to comment
Share on other sites

N1s1

Senki sem kérte, hogy játsz vele. :)

de én szeretnék, mert nekem bejönnek a CoD-ok, szal mind1 milyen téma úgyis végigtolom a game-t :P :)

Link to comment
Share on other sites

gabor9108

kinek kell 2.vh hát mikro néztem a trailert rájöttemegye fene megnézem :) am legalább baráti lessz a gépigénye a COD4motornak köszönhetõen

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

de én szeretnék, mert nekem bejönnek a CoD-ok, szal mind1 milyen téma úgyis végigtolom a game-t :P :)

Akkor meg mit sírsz? :D

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

már megint a második világháború, <_< nem szeretem ezt a témát <_<

hát szerintem attol COD ha 2. világháború alatt játszodik :) jó lesz ez így szerintem ez a WaW ;)

Link to comment
Share on other sites

PsychomaticHUN

hát szerintem attol COD ha 2. világháború alatt játszodik :) jó lesz ez így szerintem ez a WaW ;)

Szerintem viszont jobban áll a codnak ez a modern dolog azt vártam esetleg egy BF2142 szerû vmi lesz, nem baj majd a 6 az lesz :P

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

Szerintem viszont jobban áll a codnak ez a modern dolog azt vártam esetleg egy BF2142 szerû vmi lesz, nem baj majd a 6 az lesz :P

jó mert látom te inkább cod4 ezel mint 2 :) 4 multija nem jött be annyira

Link to comment
Share on other sites

Meridius

II.VH már szvsz lerágott csont, nincs egy olyan pillanata, ami ne lenne benne egy játékban. Ettõl függetlenül kipróbálom a WaW-ot, a multijára kíváncsi vagyok.

Link to comment
Share on other sites

PsychomaticHUN

jó mert látom te inkább cod4 ezel mint 2 :) 4 multija nem jött be annyira

Mondjuk ebben igazad van nem igazán cod2-ztem de most igy a cod4 után nekem nem jött be bár a cod2-t is biztos lehet szeretni :)

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

A World at War-ban Kiefer Sutherland aka Jack Bauer fogja szinkronizálni az egyik karaktert. Hell Yeah! Vajon hányszor fog elhangzani a a mágikus "Damn!" szócska? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

II.VH már szvsz lerágott csont, nincs egy olyan pillanata, ami ne lenne benne egy játékban. Ettõl függetlenül kipróbálom a WaW-ot, a multijára kíváncsi vagyok.

Ennek ellenére ha néha meg-meg jelenik egy igényes játék valamelyik csatával, az még bõven lehet élvezetes.

szvsz.

Link to comment
Share on other sites

Meridius

A World at War-ban Kiefer Sutherland aka Jack Bauer fogja szinkronizálni az egyik karaktert. Hell Yeah! Vajon hányszor fog elhangzani a a mágikus "Damn!" szócska? :lol:

Ha ezt a bátyám megtudja... xD

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Mondjuk ebben igazad van nem igazán cod2-ztem de most igy a cod4 után nekem nem jött be bár a cod2-t is biztos lehet szeretni :)

Én csak a multi miatt fogom kipróbálni mivel marad a cod4 claccozós és xp alapú rendszere.Ha van pár új map és fegyver nekem már az is elég,úgy is unom már a 4-et :lol:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

már megint a második világháború, <_< nem szeretem ezt a témát <_<

akkor emnj és játsz cs-t ;)

ha fps akkor II. vh :rolleyes: nagyon örülök ennek, h visszatérnek a jól megszokott köntösbe és az, h csendes-óceáni scaták lesznek mégjobban felvillanyoz :D B)

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

A World at War-ban Kiefer Sutherland aka Jack Bauer fogja szinkronizálni az egyik karaktert. Hell Yeah! Vajon hányszor fog elhangzani a a mágikus "Damn!" szócska? :lol:

Vagy megragadja az egyik japcsit és beleüvölti a pofájába, hogy WHO ARE YOU WORKING FOR? XD

II.VH már szvsz lerágott csont, nincs egy olyan pillanata, ami ne lenne benne egy játékban. Ettõl függetlenül kipróbálom a WaW-ot, a multijára kíváncsi vagyok.

Ez egy kapitális baromság, de te tudod. :D

Szerintem viszont jobban áll a codnak ez a modern dolog azt vártam esetleg egy BF2142 szerû vmi lesz, nem baj majd a 6 az lesz :P

Ha elmennek a jövõbe, akkor szépen aláássák a sorozat hírnevét. Kiindulnak a második világháborúból, legendát teremtenek, aztán továbblépnek egy alternatív jelenbe, majd a jövõ? Röhej.

Ha a jövõben akarsz játszani, akkor ott van a Battlefield 2142. :\

Link to comment
Share on other sites

Kynes

kár hogy megint visszamennek a 2.vh-ba, bár ha lehet végre németekkel nyomulni singlebe meg a 4 multis részét megtartják akkor jó lesz

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nem lehet németekkel nyomulni.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

kár hogy megint visszamennek a 2.vh-ba, bár ha lehet végre németekkel nyomulni singlebe meg a 4 multis részét megtartják akkor jó lesz

Két nagyobb helyszín lesz a játékban. Az egyik a csendes óceáni hadszíntér, a másik pedig Berlin felszabadítása. A Single alatt biztos, hogy csak a szövetségesekkel lehet majd lenni. Talán a multiba lehet majd a németekkel vagy a japókkal lenni,de szingliben tuti nem.

A Csendes-óceáni hadszíntéren egyébként sem fogsz németekkel találkozni. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Két nagyobb helyszín lesz a játékban. Az egyik a csendes óceáni hadszíntér, a másik pedig Berlin felszabadítása.

A szovjet kampányról készült képek mennyiségét elnézve nem hiszem hogy túl hosszú lesz a keleti front.Inkább az amcsi kampányra koncentrálnak,ami valamilyen szintet értheõ is

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...