Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kedvelt Színészeink


Sophiaso

Recommended Posts

grasslover

Baaameg, most nézem IMDB-n, Dustin Hoffmann 71 éves :blink: Az a Dustin Hoffmann aki tavaly-tavalyelõtt a Meet the Parents-ban kung-fu rúgásokat meg jógának látszó mozgásokat mutatott be? Hát...nagyon jól tartja magát :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Annyi, mint Morgan Freeman, meg Anthony Hopkins :o Én még a 60-at se nézném ki belõle.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Alashrad

A kedvenc színészem Johnny Depp. Ajánlatos tõle a From Hell, Sleepy Hallow, Pirates of Caribian, Csokoládé, Titkos ablak. Meg még minden amiben játszik!

Link to comment
Share on other sites

Real013

A kedvenc színészem Johnny Depp. Ajánlatos tõle a From Hell, Sleepy Hallow, Pirates of Caribian, Csokoládé, Titkos ablak. Meg még minden amiben játszik!

A filmcímeket viszont leírhatnád helyesen is :)

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

Tudok helyesen írni, csak fáradt vagyok^^. Attól még ez ne vegye el a kedveteket, hogy megnézzétek a filmjeit.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Tudok helyesen írni, csak fáradt vagyok^^. Attól még ez ne vegye el a kedveteket, hogy megnézzétek a filmjeit.

Na igen, de ki nem látta még õket? :D

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

Nagy ez a fórum^^. Ki tudja. Én sem láttam még egy csomó híres filmet. Pl a zongoristát, vagy a chichagot.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Nagy ez a fórum^^. Ki tudja. Én sem láttam még egy csomó híres filmet. Pl a zongoristát, vagy a chichagot.

A fórum lehet, hogy nagy, de ahogy mokkancs is mondta, a mi kis filmbúza törzsközösségünk pici és belterjes... B)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Szeretem Vin Dieselt.

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

Én is, fõleg Riddick-ként. De Too Fast and Furious 3-ban is lesz hamarosan!

Link to comment
Share on other sites

Real013

Nagy ez a fórum^^. Ki tudja. Én sem láttam még egy csomó híres filmet. Pl a zongoristát, vagy a chichagot.

Chicagot hagyd a francba. :D

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Én is, fõleg Riddick-ként. De Too Fast and Furious 3-ban is lesz hamarosan!

A f and f-ban tobb hiba is van. Ez nem a 3. resz lesz hanem a 4. Az elso resz a fast and furious. A 2. rsz a 2 fast 2 furious.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Szeretem Vencent Casselt (és szeretnék legalább itt elsõ lenni kommentileg :angry: )

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Szeretem Vencent Casselt (és szeretnék legalább itt elsõ lenni kommentileg :angry: )

Én õt nem ismerem...ellenben Vincent Cassel nagyon jó színész. (ne is álmodj róla :P)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Én õt nem ismerem...ellenben Vincent Cassel nagyon jó színész. (ne is álmodj róla :P)

Szeretem Bruce Willist. Grass, ne állj az utamba :angry: :lol:

Link to comment
Share on other sites

joc009

Szeretem Bruce Willist. Grass, ne állj az utamba :angry: :lol:

Itt meg kell jegyeznem, hogy Bruce Willis a kedvencem. Minden filmjét élvezem :D ...bár olyanokat meg se nézek mint a Hudson Hawk B)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Itt meg kell jegyeznem, hogy Bruce Willis a kedvencem. Minden filmjét élvezem :D ...bár olyanokat meg se nézek mint a Hudson Hawk B)

Én úgy egy évenéztem meg Willistõl a Túszdrámát..Na azóta tudom, hogy nem minden filmjét szeretem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ante

Szeretem... ööö... Colin Farrellt... de csak az In Bruges-ért.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Szeretem... ööö... Colin Farrellt... de csak az In Bruges-ért.

Fülke smafu? :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
MikaRoss

Roberto Benigni ma 56 éves.

Sok boldogságot neki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Sensei007

Áhh, ha Jean Reno, akkor Léon a profi!!! B)

# Bill Gates állandó rettegésben él. Attól a naptól fél, amikor Chuck Norris számítógépén lefagy a Windows.

:P

Áhh, ha Jean Reno, akkor Léon a profi!!! B)

Bill Gates állandó rettegésben él. Attól a naptól fél, amikor Chuck Norris számítógépén lefagy a Windows.

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

# Bill Gates állandó rettegésben él. Attól a naptól fél, amikor Chuck Norris számítógépén lefagy a Windows.

:P

Bill Gates állandó rettegésben él. Attól a naptól fél, amikor Chuck Norris számítógépén lefagy a Windows.

öö...köszönjük, Emese?

Link to comment
Share on other sites

Ante

Na ne szájmarketingeljünk, kérem szépen.

Meg amúgy is, nekem tetszett :)

Link to comment
Share on other sites

Rosss

Natalie Portman: csak szegényt beskatujázták a star wars miatt.

Ewan McGregor: egy iszonyat nagy drámaszínész , ajánlani tudom a Big Fisht aki kételkedne benne

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Natalie Portman: csak szegényt beskatujázták a star wars miatt.

Ewan McGregor: egy iszonyat nagy drámaszínész , ajánlani tudom a Big Fisht aki kételkedne benne

Ewan McGregor kb. mindenben zseniális :) ^^

Natalie-tõl meg valamiért mindig is kirázott a hideg, nem csak a Star Wars miatt :o :D de amúgy ez inkább férfi színészes topik, színésznõs van másik :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...