Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kedvelt Színészeink


Sophiaso

Recommended Posts

Real013

Jobban szeretem ha akciózik, a humoros oldala kicsit megkopott...

Attól függ, milyen szerepet adnak neki szvsz :D

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Attól függ, milyen szerepet adnak neki szvsz :D

A pofa be!-ben jó volt, de máshol a laza érzelmes figara nem áll jó neki. Szvsz

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

A pofa be!-ben jó volt, de máshol a laza érzelmes figara nem áll jó neki. Szvsz

Wasabi? Az is egy vígjáték. Mondjuk ott is a komoly arcát vágta. Néha-néha azért vágott érzelmes arcot, na az tényleg nem állt neki olyan jól.

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Jason Statham, Johnny Depp, Samuel L. Jackson a szentháromság, de van még jópár színész akiket kedvelek. De õk kiemelkednek.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Ralph Fiennes-t senki se említi? Valamiért õt tartom a legjobb ma élõ színésznek...

Mellette persze ott van Depp, Bale, Downey Jr., Oldman (és Norton), meg komikusok közül Carrey és... hát, a másikat csak kitaláljátok :)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hogy ne csak mai színészeket említsünk.

Humphrey Bogartot gondolom senkinek se kell bemutatnom. A Casablanca az egy dolog, hogy szállóige lett minden mondata a filmbõl, de amit a Máltai Sólyom végén levág, az valami frenetikus.

Szintén errõl a filmrõl jutott eszembe Peter Lorre, a magyar származású zseni, aki a világon elõször vezetett túrát egy sorozatgyilkos elméjének mélységeibe.

A Casablancáról meg akaratlanul is beugrik Woody Allen :D

Meg ugye ott van az igazi mintapolgár, Mr. Kane, azaz Orson Welles.

Ralph Fiennes-t senki se említi? Valamiért õt tartom a legjobb ma élõ színésznek...

Sajna manapság kevesebb szerepet kap, mint anno, pedig a világ egyik legjobb karakterszínésze. Bármit el tud játszani a srác.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Na nekem meg eszembe jutott akkor Peter Sellers, akit ugyan csak a Dr. Strangelove-ban láttam, de mi gyõzhetne meg jobban, hogy zseniális karakterszínész? (aki esetleg nem tudja, Sellers a filmben 3 karaktert is megformál, ebbõl egy abszolút teljesen felejthetetlen, "it would not be difficult, mein Führer", és ahogy a kezét próbálja fékezni, váá :lol: )

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Na nekem meg eszembe jutott akkor Peter Sellers, akit ugyan csak a Dr. Strangelove-ban láttam, de mi gyõzhetne meg jobban, hogy zseniális karakterszínész? (aki esetleg nem tudja, Sellers a filmben 3 karaktert is megformál, ebbõl egy abszolút teljesen felejthetetlen, "it would not be difficult, mein Führer", és ahogy a kezét próbálja fékezni, váá :lol: )

Mein Führer...i can walk! :D

De õ volt a remek Rózsaszín Párduc sorozatban Clouseau felügyelõ is :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Mein Führer...i can walk! :D

De õ volt a remek Rózsaszín Párduc sorozatban Clouseau felügyelõ is :rolleyes:

Hát igen, de ezt nem akartam elsütni.

Áh, mennyi dolgot kell újranéznem a még nem látott filmek mellett is... lesz dolgom a nyáron, na :D

Igen, néztem is imdb-n, hogy áá, baxxus, azokat is meg kéne nézni. (egy részletet láttam youtube-on anno, hát :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Ante

Sajna manapság kevesebb szerepet kap, mint anno, pedig a világ egyik legjobb karakterszínésze. Bármit el tud játszani a srác.

Hát, én Az elszánt diplomatát csak miatta néztem meg, és elképesztõ, milyen hiteles jellemfejlõdést levágott abban a filmben.

Meg hát ne hagyjuk ki Daniel Day-Lewist, aki nem játszik, hanem átalakul.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Meg hát ne hagyjuk ki Daniel Day-Lewist, aki nem játszik, hanem átalakul.

A There Will Be Blood déli akcentusos farmer-szövegei késõbb a nagyképûséggel vegyülve annyira durván ütnek...és akkor a zseniális monológjairól nem is beszéltem, amit a szájába adtak. Bámulatos.

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Sajna manapság kevesebb szerepet kap, mint anno, pedig a világ egyik legjobb karakterszínésze. Bármit el tud játszani a srác.

Ahhoz képest pont most lesz neki egy új filmje, a In Burges, Colin Farrel-lal az oldalán

Link to comment
Share on other sites

Ante

Ahhoz képest pont most lesz neki egy új filmje, a In Burges, Colin Farrel-lal az oldalán

Már sátorozok is a mozinál, gondolhatod :)

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Már sátorozok is a mozinál, gondolhatod :)

Most nézem hogy a lengyeleknél már februárban leadták...A kutyafáját! :blink:

Mondjuk a Simpsont is egy héttel hamarabb láttam Varsóban mint itt, Mo-on...

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Wasabi? Az is egy vígjáték. Mondjuk ott is a komoly arcát vágta. Néha-néha azért vágott érzelmes arcot, na az tényleg nem állt neki olyan jól.

Áhh, ha Jean Reno, akkor Léon a profi!!! B)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Jean Reno - Jöttünk, láttunk, visszamennénk B) Trubadúrdoboz, gyaur kutya meg Jacques-Fos, ettõl több nem is kell :D

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Hát igen, de ezt nem akartam elsütni.

Áh, mennyi dolgot kell újranéznem a még nem látott filmek mellett is... lesz dolgom a nyáron, na :D

Igen, néztem is imdb-n, hogy áá, baxxus, azokat is meg kéne nézni. (egy részletet láttam youtube-on anno, hát :lol: )

Hehe, én meg pont ma láttam ezt a Strangelove-ot. Hát, nagyon elborult volt. :D Elõször azt hittem, hogy Sellers jobb keze mû a filmben, mert megérte kitépni belõle a cigarettát, de leesett, hogy csak idegbajos. :D

Jean Reno - Jöttünk, láttunk, visszamennénk B) Trubadúrdoboz, gyaur kutya meg Jacques-Fos, ettõl több nem is kell :D

Ja bocs, azt kifelejtettem. Azon nõttem fel. :D "Zsákfos, a bolondos" :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hehe, én meg pont ma láttam ezt a Strangelove-ot. Hát, nagyon elborult volt. :D Elõször azt hittem, hogy Sellers jobb keze mû a filmben, mert megérte kitépni belõle a cigarettát, de leesett, hogy csak idegbajos. :D

Ja bocs, azt kifelejtettem. Azon nõttem fel. :D "Zsákfos, a bolondos" :D

Mikor vásárolnak a supermarketben, Zsákfos meg elemel egy seprût vagy valami olyasmit, a lényeg, hogy búzaszálak vannak rajta...a csaj meg megkérdi, hogy az minek? "Kenyeret sütni" xD

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Mikor vásárolnak a supermarketben, Zsákfos meg elemel egy seprût vagy valami olyasmit, a lényeg, hogy búzaszálak vannak rajta...a csaj meg megkérdi, hogy az minek? "Kenyeret sütni" xD

Meg kéne néznem megint.

Lehet, hogy ez már a második részben volt, de:

- És maguk hogy szoktak építkezni?

- Hát rász@runk a vakolókanálra, oszt abból lesz a habarcs. :lol: :D

Pedig a nõ nem is középkori. :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Meg kéne néznem megint.

Lehet, hogy ez már a második részben volt, de:

- És maguk hogy szoktak építkezni?

- Hát rász@runk a vakolókanálra, oszt abból lesz a habarcs. :lol: :D

Pedig a nõ nem is középkori. :lol:

Hogy az mennyire egy beteg film! :D

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Hogy az mennyire egy beteg film! :D

Khm... fogalmazzunk úgy, hogy egy fantáziadús dokumentumfilm, ami elég élehtûen dokumentálja az idõutazás lehetõségét és a különbözõ korból érkezõ egyén társadalomba való beilleszkedési kisérletét és deviáns viselkedését. :D Azért ezeket eljátszani, emelem kalapom. :D

Múltkor néztem a K-PAX-et, és hát... természetesen Kevin Spacey. :D Zseniális fapofájával olyan érzelmi skálákat jelenít meg, hogy csak na. :D Kedvenc.

De ha már Jean Reno-ról és a Leonról (amit én hoztam szóba XD) volt szó, akkor ugyanonnan Gary Oldman. Ahogy felszippantja a drogot és közben felnéz a plafon felé, aztán megroppantja a nyakát... zseniális. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
gerhajdu

De ha már Jean Reno-ról és a Leonról (amit én hoztam szóba XD) volt szó, akkor ugyanonnan Gary Oldman. Ahogy felszippantja a drogot és közben felnéz a plafon felé, aztán megroppantja a nyakát... zseniális. :D

Meg az az arc, mikor Mozartról beszél :D

Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

Egy lista:

1. Kevin Spacey (K-Pax, Amerikai szépség, Hetedik)

2. Gary Oldman (Ötödik elem, Leon)

3. Jeff Goldblum (Jurassic Park 1-2, több nem jut eszembe)

4. Philip Seymor Hoffman (MissionImpossible3, A nagy John Lebowski(anyám mekkora film :rolleyes: ) : nem tudom mit szeretek benne. vagy miért mondom hogy zseniális. de jó színész:)

5. Jackie Chan: egyértelmû :) (Részeges karatemester etalon, ?Balhé Bronxban? stb)

6. Jean Reno (Leon, Pofa be, Jöttünk láttunk visszamennénk)

7. Eric Bana (Hulk!!!)

8. Dennis Quaid

9. Dustin Hoffman

10. nem utolsó sorban Koltai Róbert :)

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Egy lista:

1. Kevin Spacey (K-Pax, Amerikai szépség, Hetedik)

2. Gary Oldman (Ötödik elem, Leon)

3. Jeff Goldblum (Jurassic Park 1-2, több nem jut eszembe)

4. Philip Seymor Hoffman (MissionImpossible3, A nagy John Lebowski(anyám mekkora film :rolleyes: ) : nem tudom mit szeretek benne. vagy miért mondom hogy zseniális. de jó színész:)

5. Jackie Chan: egyértelmû :) (Részeges karatemester etalon, ?Balhé Bronxban? stb)

6. Jean Reno (Leon, Pofa be, Jöttünk láttunk visszamennénk)

7. Eric Bana (Hulk!!!)

8. Dennis Quaid

9. Dustin Hoffman

10. nem utolsó sorban Koltai Róbert :)

Szép lista. :D Én nem hiszem, hogy 10-es listába tudnám sûríteni, de megpróbálom, és ahogy a magyartanárom mondja folyton: NEM FONTOSSÁGI LISTA!!! :D Amúgy ezek amolyan kedvenc ÉS tisztelt színészek.

Kevin Spacey, Gary Oldman, Jean Reno, John DiMaggio :D, Al Pacino, Robert de Niro, Ralph Fiennes, Johnny Depp, Ben Kingsley, Liam Neeson, Bruce Willis, Harrison Ford (leginkább csak SW és IJ), Edward Norton, Brad Pitt (FC), Jim Carrey, Morgan Freeman, Gwyneth Paltrow, Daniel Day-Lewis, Jeff Brigdes, Jack Nicholson, Will Smith, Adrien Brody, Steve Buscemi (Rózsaszín XD), Tom Sizemore, Jennifer Connelly, Tommy Lee Jones, Anthony Hopkins, Christian Bale, Michael Caine, Clive Oven, Min-sik Choi, Jake Gyllenhaal, Tom Hanks, Hugh Jackman, Rudolf Péter, Csuja Imre, Reviczky Gábor, Christopher Lloyd, Russel Crowe, Denzel Washington, Ian McKellen, Bill Murray, Val Kilmer, Kurt Russel, Naomi Watts, Robin Williams, Casey Affleck, Robert Downey Jr., Ed Harris, Adam Sandler, Paul Giamatti, Nicolas Cage, Benicio Del Toro, Mike Myers, John Hurt, William Fitchner, Luke Wilson, John Cusack, Jack Black, Christian Slater, James Caviezel, Ben Affleck, Matt Damon, Monica Bellucci, Kevin Bacon, Tim Robbins, Ewan McGregor, Quentin Tarantino (XD), Radha Mitchell, Kevin Smith ééés Hugh Laurie. :D

Huh, szép lista, de nagy részüknek csak 1-2 szerepét ismerem, ill. tudom, h vannak elég szutyok szerepeik is, de amik tetszettek közülük, azok nagyon, ezért vannak itt. :D

ja és Jeff Goldblum... LÉGY! Nomeg a Life Aquatic with Steve Zissou

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

A színésznõket mondjuk igazán kihagyhattad volna a listából, arra ott a színésznõs topik. De mindegy, végül is belefér :D

Ha Del Torót kihagytam volna anno, amikor írtam/említettem kedvenceket, akkor most megteszem.

Amúgy többségében jó lista, de vannak olyanok is, akiket pl. még csak tisztelni sem tisztelek. (pl. Sandler, Slater, de ez a kategória nagyjából 5-6 fõbõl áll csak)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...