Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battlefield Heroes


g-m4n

Recommended Posts

RobZombieee

nekem ezt írja ki install után a játék indításakor:

error

unable to connect. (1002)

mi lehet a baja? :( :angry: :( :angry: :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Krtof

Nekem is kiírta ezt az üzenetet.

Indítsd újra a gépet,aztán indítsd el a gamet még egyszer.

Én így csináltam,és utána jó lett.

Am nem tudja valaki hogy lehet a különbözõ hõsöket törölni?

Mert véletlenül csináltam egy pár feleslegeset.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Nekem is kiírta ezt az üzenetet.

Indítsd újra a gépet,aztán indítsd el a gamet még egyszer.

Én így csináltam,és utána jó lett.

Am nem tudja valaki hogy lehet a különbözõ hõsöket törölni?

Mert véletlenül csináltam egy pár feleslegeset.

nem lehet törölni

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Athesz

Untam magam visszatettem egy kicsit unalomûzésnek.

Helyzetjelentés:

Ugye a cég rágyúrt a legismertebb tulajdonságára az "addideapézed" skillre.

A fegyók/ruhák idõtartamát 1 hét/1 hóról lecsökkentették 1NAPRA és 3 NAPRA

IPB Image És pofátlan drága is. Nekem lvl6on volt 1000 pontom, szval freeben már nem lehet elérni azt h folyamatosan legyen nállad Cash Shopos cucc.

Úgyhogy "öltöztetni" már csak annak "éri meg" aki öl bele pénzt . De sokat nem érnek vele, ugyanis a képességek ingyenesek. És a skillt nem lehet megvenni :lol:

IPB Image Ezt így 10 perc játék után... Kipucoltam õket xD

Szval az egész rendszer ott elbukik h lehet ingyen is érvényesülni simán. Szval a vásárlós részlegbõl csak a "ruhabolt" lesz életképes.

Kicsit lehet fent marad idõtöltésnek jó...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Plata

Tudja valaki hogy hogy lehet azt megcsinálni hogy Joystickal irányítsam a repülõt?

Link to comment
Share on other sites

mark44

Hát ehhez kb egyáltalán nem kell, sõt felesleges a joystick, nem realisztikus a repcsi....

Link to comment
Share on other sites

Plata

Hát ehhez kb egyáltalán nem kell, sõt felesleges a joystick, nem realisztikus a repcsi....

Tom de rühellem az egérrel irányítani és van joyom

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Sensei007

Unalomból elõ vettem megint a játékot

Király lenne de nem igaz hogy nem tudnak több pályát készíteni hozzá, mert emiatt lesz unalmas

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

Lenne 2 kérdésem

Ha a böngészõben megnyitom a player profile-t csak 2 "hõst" ismer fel de ha belépek a játékba mind a hármat ez miért van?

Hogy lehet egy rakétavetõt örökre megvenni hogy ne kelljen naponta fizetni érte?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
GustyX

Azt meg lehet csinálni, hogy telepítéskor kilépek és késõbb folytatom? Mivel nincsen túl gyors netem, így necces lenne ha az elejérõl kellene kezdeni. Vagyis amit eddig letöltött (feltett) az megmarad?

Csak emiatt kezdem el megint és ha hosszabb távon el leszek vele, lehet beszerzek egy Tier1 szettet. Marha jól néz ki!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
TetPeti

Lenne 2 kérdésem

Ha a böngészõben megnyitom a player profile-t csak 2 "hõst" ismer fel de ha belépek a játékba mind a hármat ez miért van?

Hogy lehet egy rakétavetõt örökre megvenni hogy ne kelljen naponta fizetni érte?

1. nem tudom

2.Battlefundot adsz érte

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tyler711

Sziasztok!

Az mitõl lehet, hogy multiban nem jegyzi az elért eredményeimet? kilépek, és mire visszalépek, olyan mintha soha nem játszottam volna?

Segítsetek légyszi ha tudtok!

Köszi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
danika1122

hova kell beírni a kódokat? van valami különleges konzol? am jöhetnek a kódok is :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
troygame

Sziasztok!

Az mitõl lehet, hogy multiban nem jegyzi az elért eredményeimet? kilépek, és mire visszalépek, olyan mintha soha nem játszottam volna?

Segítsetek légyszi ha tudtok!

Köszi

Lehet, hogy csak ketten voltatok a field-en (pre-game), olyankor nem jegyzi a killeket és nem gyûjt xp-t.

hova kell beírni a kódokat? van valami különleges konzol? am jöhetnek a kódok is :D

Az nyitó oldalon van felül középen egy lenyíló fül ott asszem az utcsó a redeem code és arra katt. Onnét viszonylag egyértelmû.

Link to comment
Share on other sites

troygame

Lehet, hogy csak ketten voltatok a field-en (pre-game), olyankor nem jegyzi a killeket és nem gyûjt xp-t.

Az nyitó oldalon van felül kicsit jobbra egy lenyíló fül (store) ott asszem az utcsó a redeem code és arra katt. Onnét viszonylag egyértelmû.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Kevinwq23

Sziasztok!

1 kis segítséget kérnék mikor felveszem a sniper fegyót hogyan lehet közelíteni azaz bemérni a célt??? szal amikor feka az egész képernyõ és a távcsövön néz a fickó:))

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Beállítások/Bill kiosztás csodákra képes

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
r0x0r

új vagyok itt és az lenne a kérdésem hogy egyszer próbáltam venni sms-bõl funds-ot és amikor elküldtem hogy OK akkor tovább ment a csík de a 3/4-énél meg állt és nem tom hogy miért pls segítsetek hogy én csesztem e el valamit :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...