Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sportfogadás


MrBaggins

Recommended Posts

MrBaggins

Na gondoltam megér egy új próbálkozást (a régi topik kb egy éve megszûnt), hátha mára többen lettünk akik ûzik a dolgot :D

Jöhet ide tippmix, netes fogadások, tippek, tanácsok, élmények, remények vagy kérdések azoktól akik valamit nem értenek :smile:

Én neten játszok (sportingbet), hobbiból, nem a pénzszerzés a lényeg csak a szórakozás. A hétvége mérlege nálam :D :

Buktam az MU-City-n, de nyertem a Derby-Tottenhamen és azon, hogy az Inter legalább 2-vel veri a Cataniát :D Ezzel minimális nyereséggel jöttem ki, mert az MU-ra kicsit többet tettem :lol: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

elindir

Imádok tippmixelni, mert móka és kacagás, ja, és meg is gazdagodhatsz rjta, ahogy én már számtalanszor tettem. :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Imádok tippmixelni, mert móka és kacagás, ja, és meg is gazdagodhatsz rjta, ahogy én már számtalanszor tettem. :rolleyes: B)

Hol marad a többes szám elsõ személy? :huh: B)

:lol:

Link to comment
Share on other sites

elindir

Nem gondolod, hogy beteges lenne több személyként gondolni magamra? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Az persze nem beteges, hogy folyamatosan E/3-ban beszélsz magadról xD

Amúgymeg mindig akkor gazdagszunk meg, mikor együtt fogadunk :rolleyes: xD

Link to comment
Share on other sites

elindir

Elindir...én nem tennék ilyet. xD

Ja, b*szd meg, mert sz*eul fogadsz. <_< xD

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

Még jó h mikor kreáltam kb 2 hónapja egy ilyen topicot az elsõ 20 ember rögtön beszólt h minek....

Amúgy szeretni fogom ezt a topicot fõleg ha elemezgetünk is nem csak hasra csapva tippmixelünk...

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Volt ilyen topik 2 hónapja? :blink: Én észre se vettem :unsure: Pedig régóta gondolkozok rajta, hogy kéne.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Bátortalanok vagytok. Én elárultam Begginsznek a titkot. Jelzálog és fel a házat NBA meccs, döntetlen. B) B) B) B)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Én tegnap nyertem a Juvén és Egyiptomon 2,5k-t B) De buktam az Ajax-on 1k-t :sad: Mind1, ígyis +400 ft lett az eredménye B)

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

Én tegnap nyertem a Juvén és Egyiptomon 2,5k-t B) De buktam az Ajax-on 1k-t :sad: Mind1, ígyis +400 ft lett az eredménye B)

Mostanában mikor Herenvenn tolja szinte 5-bõl 4szer over 2.5et simán meglehet rakni,de talán még 3.5et is és átlagba 2es körüli szorzója van..

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Én is nagy tippmixer vok :smile: Nem neten játszom, hanem itthon a jó kis 200 :angry: eseményes tippmixen. Nagyon ritkán nyerek, általában 2-3-400 forintért játszom, ebbõl következik h minimum 3-4 eseményre fogadok egy szelvényen h valami értékelhetõ profit legyen.(bárcsak sokszor lenne :sad: ) Kombinációk közül csak 4/3at szoktam játszani, ezzel volt decemberben egy "jó" szériám, 3 egymást követõ héten bejött 3 meccs a négybõl így megdupláztam a tétet :smile: (mindig csak egy gólon múlott a 4ik meccs)Aztán az összejött 2500 forintot feltettem a Charlton-W.Bromwichra (F.A. kupa) vendégre..Döntetlen lett. Legutóbb pedig az ausztrál open férfi döntõére fogadtam ekkora téttel, Tsongára tettem fel 2000HUFt.. Már a Youzhny elleni meccs után eldöntöttem h szimplán felteszek rá nagyobb összeget Nadal ellen, akármekkora odds lesz rá, mert ahogy játszott sima 3szettre gondoltam,be is jött, de elfelejtettem feladni.. :sad: Úgy gondolkodtam ha Nadalt így megverte, nem akármilyen játékkal, akkor Djokovic gyerekjáték lesz. Csak szerintem az volt a baj h ez a döntõ volt..Meg nem is jöttek azok az álomröpték amik Nadal ellen.

A hétvégi szelvényem:

Frankfurt-Bielefeld H >>2-1

Angers-Boulogne H >>2-1

Derby-Tottenham V >>0-3

Everton-Reading H >>1-0

West Ham-Birmingham H >>1-1

Chelsea-Liverpool H >>0-0

Négyet találtam el a hatból.. 300ra 6800körüli lett volna a nyeremény. Vagy így szoktam játszani, közepes oddsokkal(1,40-1,90) 5-6 meccset, vagy pedig 4/3 általában 2 feletti oddsokkal, kicsit meglepetésszerû tippekkel.

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Ritkán fogadok akkoris 1kötésûre, általában BL meccsre.

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

Mostanában én nem woltam a helyi fogadóirodánál sem hiszem most pénteken újraindítják a netes játékukat ahol ingyen lehet regelni személyi számmal és minden nap lehet tippelni és aki ott a legtöbb pontot szedi azok rendes zsetont kapnak :tongue:

Jah és fateromnak vmeik nap meglesz mastercardja szal mostmár néha befogok fizetni vmeik netes fogadóirodánál is,ha mindenigaz :tongue:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Sztetek megéri Arsenalra tenni?

008 *(0-1) Arsenal - Blackburn labdarúgás 1.70 3.15 2.90

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

Sztetek megéri Arsenalra tenni?

008 *(0-1) Arsenal - Blackburn labdarúgás 1.70 3.15 2.90

Hát hendikeppel már nem igazán sztem 1 gólos Arsenal gyõzelem lesz annyira nem rossz csapat a Blackburn...v max egy épp h 2 gólos,de sztem nem éri meg annyit izgulni,menj biztosra.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hát hendikeppel már nem igazán sztem 1 gólos Arsenal gyõzelem lesz annyira nem rossz csapat a Blackburn...v max egy épp h 2 gólos,de sztem nem éri meg annyit izgulni,menj biztosra.

Másra tettem inkább. Nantesra. Bejött B) Remélem hajnalban a Dallas is elveri a Phoenix-et :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

Hát hendikeppel már nem igazán sztem 1 gólos Arsenal gyõzelem lesz annyira nem rossz csapat a Blackburn...v max egy épp h 2 gólos,de sztem nem éri meg annyit izgulni,menj biztosra.

Pont bejött amit tippeltem... uccsó percbe lett meg a 2. gól :wink:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Én biztos voltam a többgólos gyõzelemben. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Dallas is bejött B) Jól megy most a szekér :D

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

A hétvégi szelvényem:

Frankfurt-Bielefeld H >>2-1

Angers-Boulogne H >>2-1

Derby-Tottenham V >>0-3

Everton-Reading H >>1-0

West Ham-Birmingham H >>1-1

Chelsea-Liverpool H >>0-0

Grat hozzá, jó szelvény volt, amik elmentek, azok nekem is elmentek volna :D Chelsea-Pool legalábbis biztosan...

Én biztos voltam a többgólos gyõzelemben. :smile:

De te nem számítasz :wink: xD

1.7-es szorzóért szerintem se érte volna meg kockáztatni, attól függetlenül hogy a végére csak meglett a 2 gól.

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Természetesen neten fogadok: unibet, sportingbet,interwetten,gamebookers,bwin ahol most akad pénzem. Szvsz tippmix egy darab fos. Eljutottam már oda a 3 év alatt, hogy nem 200-500 forintokért, hanem nyugodt szívvel 5-10 ezreket teszek fel 1-1 meccsre. Focira alapba nem fogadok,csak nagyon ritkán, hosszú távon szerintem nagyon nehéz plusszba lenni. Biathlon, tenisz, kézilabda, nba ami megy nálam.

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Megint 4et találtam el 6ból a hétvégén:

Hull City-Colchester H>>>1-1

Ipswich-Blackpool H>>>2-1

Inter-Livorno (0-1Hendi) H>>>2-0

Betis-Real Madrid V>>>2-1

Willem II-PSV V>>>0-1

Groningen-AZ Almaar H>>>2-1

Bazz...azért egy Real Madrid..meg se tudom mondani h mikor fogadtam rájuk utoljára, lehet h nem is fogadtam még rájuk életemben :o , és amikor fogadok akkor nemhogy nem nyernek hanem kikapnak, ilyen komolyan mondom h nincs..

BL meccsekre lenne 1-2 tippem, szerintem az Inter legyõzi a Lpoolt, meg az Arsenal a Milant, de kéne egy harmadik is, vagy a Sevilla gyõz a törököknél, vagy a Manchester Lyonban, de mind2 veszélyes.. sõt.. Realra megint lehetne fogadni :smile: (rövid idõn belül másodszor), ha otthon játszanának, mert láttam az utóbbi pár hétben pár Roma meccset, és kegyetlen szarok..de idegenben a Real mostanába, hát nem is tudom, a hétvégébõl is kiindulva+az Almeria elleni meccs :sad: Meg ez már igen sok vendég tipp, ebbõl az Inter és az Arsenal gyõzelmét látom a legvalószínûbbnek. De sztem nem fogadok :smile:

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

Liverpool - Inter X2 @ 1.46

Roma - Real M X @ 3.00

Olimpiakos - Chelsea 2 @ 1.90

Lyon - Man.Utd. X2 @ 1.38

Arsenal - Milan 1X @ 1.27

már ma woltam fogadni BL-re fõleg h kb ami nálam volt 90 ft-nyi összeggel játszottam meg :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Végül mégis fogadtam :tongue: :angry: :smile: Arsenalra, Interre és az Olympiakos-Chelsea-n 2-3gólra. Meglátjuk mi lesz :smile:

DeMo 90forintért hol fogadtál? Nem maradt le 1-2 nulla? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...