Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PlayStation


szandro

Recommended Posts

Z-

Hát hiába legális a Carbon 2 Demo, ha a gép nincs felchippelve akkor nem fogja beolvasni az írott lemezeket. Ez van. Várj míg kijön a teljes és vedd meg. Vagy ha nem akarod akkor chippeltetés kell legyen.

Aha, ki akarom chippeltetni csak sajnos a környékemen még nem találtam helyet, ahol csinálják.

Megvenni kicsit húzós, lesz vagy 15K. =S

Bár a chippelés is annyi körül van (v talán kicsit kevesebb). Ennyit rá kell költeni még. Azt mehet a play a big tv-n .. tekken, fifa, f1, hasonló finomságok =)

Link to comment
Share on other sites

Marine_1

Császtok!

Most fogok venni egy Original PS2-t (tehát vatta újat) és ugyebár nincs szándékomban eredeti game-eket venni hozzá.

Szóval a következők érdekelnek:

Mi kell hogy futtassa az írott vagy másolt lemezeket (gameket)?

És mennyibe kerül mondjuk egy chip bele ? (főleg ez érdekel)

A chip az 100%-ig biztosít afelöl hogy minden másolt lemezt futtatni fog?

Chipen kívül van más módszer is a játékok futtatásához?

E-mail: brood-war@freemail.hu

Link to comment
Share on other sites

danime

Nekem kezd elszállni a agyam (meg a kedvem is), ami a kicsipelős dolgokat illeti. Ugyanis gondoltam nem kell költeni többet rá miután megvan kompletten minden bele. Hát dehogynem. Mi van most hogy nem viszi normálisan az írott lemezeket a gép? Talán rossz a lemez, vagy az író nem jó fajta, vagy rosszul van beállítva a PS2 feje, vagy mi van? Hát a f*sz ki van...

Másnak meg évekig nincs gondja a kicsipelt gépével, nekem meg egy hónap alatt beszarik..... <_<

Hát hiába legális a Carbon 2 Demo,...

"Carbon 2" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Nekem kezd elszállni a agyam (meg a kedvem is), ami a kicsipelős dolgokat illeti. Ugyanis gondoltam nem kell költeni többet rá miután megvan kompletten minden bele. Hát dehogynem. Mi van most hogy nem viszi normálisan az írott lemezeket a gép? Talán rossz a lemez, vagy az író nem jó fajta, vagy rosszul van beállítva a PS2 feje, vagy mi van? Hát a f*sz ki van...

Másnak meg évekig nincs gondja a kicsipelt gépével, nekem meg egy hónap alatt beszarik..... <_<

"Carbon 2" :lol:

Lehet h csak válogatós az enyim mostanság a tdk-lemezeket rühelli

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
gEoRgE_eXe

Lehet h csak válogatós az enyim mostanság a tdk-lemezeket rühelli

Hát sajna ez van ..

Tudod, Murphy is a világon van ám .. ^^

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Már rég megvan a Hitman: Blood Money című játék, de eddig csak PAL felbontáson játszottam.

Olvastam, hogy a TVnk(32"-os Thomson HDTV compatible) 1368*768-as a felbontása, és támogatja a 480p felbontást, de mikor a játékban rákapcsolom, elmegy a kép :S

Help pls!

Link to comment
Share on other sites

gEoRgE_eXe

Már rég megvan a Hitman: Blood Money című játék, de eddig csak PAL felbontáson játszottam.

Olvastam, hogy a TVnk(32"-os Thomson HDTV compatible) 1368*768-as a felbontása, és támogatja a 480p felbontást, de mikor a játékban rákapcsolom, elmegy a kép :S

Help pls!

nem ismerem a tv-t.. de lehet hogy nem a digitális bemenetet használod nem? :S

próbázd ki....

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Üdv!

Nem tudjátok van-e valami különbség a PS2 és a PS2 Slim között azon kívül hogy ugye a slim keskenyebb :smile:???Telesítmény minőség ugyanaz???

Link to comment
Share on other sites

hejnekem

Üdv!

Nem tudjátok van-e valami különbség a PS2 és a PS2 Slim között azon kívül hogy ugye a slim keskenyebb :smile:???Telesítmény minőség ugyanaz???

én úgy tudom h ugyan az....nincs semmi különbség csak hát szebb és vékonyabb :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

Miért lett megalakulva ez a topic?

Én is indítottam az egyéb Játékokba és én előbb!Oda írjatok nem értem te nem vetted észre?

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

én úgy tudom h ugyan az....nincs semmi különbség csak hát szebb és vékonyabb :tongue:

Köszi szépen!

Link to comment
Share on other sites

hejnekem

Köszi szépen!

azért várd meg hátha ír más is vélemény :rolleyes: ebben nem vagyok 100%-ig biztos... :wink:

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Hello!mennyiért vannak most ps2ők a piacon?Illetve mennyibe kerül kicsippeltetni?

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Hello!mennyiért vannak most ps2ők a piacon?Illetve mennyibe kerül kicsippeltetni?

Hát 20-40ig vannak játék nélkül chippelt,nem chippelt vegyesen.Chippetetni 10eér lehet legolcsóbban de van más megoldás is az írt játékok elindítására!Én egy chippeltet veszek,6hónapos egy írt játékkal 25E-ér.Pl

Egy Samsung 940N-em van.Ehhez hozzá lehet kötni a ps2-t??

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Ps2-höz milyen tv való? ugy érte milyen tv-n mutatja meg a maximális grafikai tudását?

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Ps2-höz milyen tv való? ugy érte milyen tv-n mutatja meg a maximális grafikai tudását?

semmi extra nem kell hozzá

max 100 Hz

esetleg 16:9

meg ne 37 centis legyen :D

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

semmi extra nem kell hozzá

max 100 Hz

esetleg 16:9

meg ne 37 centis legyen :D

Aha mert most kölcsön kaptam hétvégéig 1-et , carbon, bully stb ilyeneket tolok , egy 100mhz 85cm tv-n és nemvagyok a grafikájától elájulva jó szép meg minden de többet vártam.

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Aha mert most kölcsön kaptam hétvégéig 1-et , carbon, bully stb ilyeneket tolok , egy 100mhz 85cm tv-n és nemvagyok a grafikájától elájulva jó szép meg minden de többet vártam.

hát egy 2000ben megjelent gépről van szó

szal szűkösek az erőforrások

de pl egy GT4 azért szebb

Link to comment
Share on other sites

Gamu

De ahhoz képest, hogy lassan 7(!!!) éves konzol, elég űber grafikája van.

Btw, a 480p HD a PS2-es grafika csúcsa.

Kell hozzá egy átlagos minőségű HDTV, és egy Componens kábel. (180K+3K)

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Na még1szer:Egy Samsung 940N-em van.Ehhez hozzá lehet kötni a ps2-t??

Link to comment
Share on other sites

mimimomo

hello,

én most vettem egy ps2-t, de tökre nem értek hozzá (nem is magamnak vettem), de hallottam, hogy lehet olyat, h. "kicsippelés" és akkor másolatholmik is futnak rajta. namost ilyet hol csinálnak?

ja meg mégegy: olyat is írtatok valahol, h. "flash-seltetés" - az mit jelent?

kösz: egy laikus

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

hát sztem ezt ne itt kérdezd meg

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

hello,

én most vettem egy ps2-t, de tökre nem értek hozzá (nem is magamnak vettem), de hallottam, hogy lehet olyat, h. "kicsippelés" és akkor másolatholmik is futnak rajta. namost ilyet hol csinálnak?

ja meg mégegy: olyat is írtatok valahol, h. "flash-seltetés" - az mit jelent?

kösz: egy laikus

Szakemberrel lehet kichippeltetni aki egy boltban található. :lol:

Ha valakinek ps2 játék baja van az az Általában játékokról-Egyéb játékok-Ps2-s játékok topicja

Ide kérdezz

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Üdv!

Az lenne a kérdésem hogyha TALÁN letöltenék egy játékot gépen PS2-re és TALÁN ki szeretném írni DVD-re akkor azt csak simán ki kell írnom és HA ILYEN LENNE futna is a PS-en?? :D :D ??

Link to comment
Share on other sites

CrW

Üdv!

Az lenne a kérdésem hogyha TALÁN letöltenék egy játékot gépen PS2-re és TALÁN ki szeretném írni DVD-re akkor azt csak simán ki kell írnom és HA ILYEN LENNE futna is a PS-en?? :D :D ??

Ha a ps csipeltetve van akkor simán. Ha nincs akkor nem nagyon fog menni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...