Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PlayStation


szandro

Recommended Posts

szandro

Senkise használ már PS2-őt? :blink:

Nekem viszont pont lenne egy kérdésem!

Szal, igaz az, hogy már nem kell feltétlenül csippelni a gépeket, hogy egy egy (biztonsági)másolat menjen rajtuk?

Link to comment
Share on other sites

HiTeccom

Hova tűnt :blink: ?!

Mégis mikor,és mi :huh: ?!

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Senkise használ már PS2-őt? :blink:

Nekem viszont pont lenne egy kérdésem!

Szal, igaz az, hogy már nem kell feltétlenül csippelni a gépeket, hogy egy egy (biztonsági)másolat menjen rajtuk?

Nemtom, én is hallottam már, de az csak az új, vékonnyal megy elvileg.

Nekem is van PS2-m, lapos, de ki kellett csippelni.

Az biztonságosabb, egyébként ki jáccott a Shdow of the Colossussal+God of Warral?

Link to comment
Share on other sites

xandroo

Nemtom, én is hallottam már, de az csak az új, vékonnyal megy elvileg.

Nekem is van PS2-m, lapos, de ki kellett csippelni.

Az biztonságosabb, egyébként ki jáccott a Shdow of the Colossussal+God of Warral?

a god of war megvan az egyik haveromnak,azt mondja,h nagyon jó

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Sztem a topic nemsoká törlődni fog. Múltkor havernak sem engedtek meg még1 konzolos topicot nyitni. Azt mondták már így is túl sok a konzolos topic....... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Sztem a topic nemsoká törlődni fog. Múltkor havernak sem engedtek meg még1 konzolos topicot nyitni. Azt mondták már így is túl sok a konzolos topic....... :ph34r:

Szerintem meg nem... a haverod nyilván teljes objektivitással adta elő a helyzetet :smile: Nyitott egy übernagy konzol topicot, afféle "minden konzol ide"-t. Lefedve ezzel olyan kérdéseket, amikből már van sok-sok topic... nameg nemegy olyan is, ami 1 konzollal foglalkozik (mint pl. ez is). Az, h igény van az 1 konzolnak nyitott topicokra, azt mi sem támasztja jobban alá pl. ennél a topicnál. Tehát felesleges 1 nagy topic nekik, megvannak azok külön-külön is. Töröltem már én is egy ilyet, nemcsak Dni kolega, asszem pont szandro nyitotta...

Továbbá kérnék mindenkit, h mellőzzék a jövőben az ilyen jellegű hozzászólásokat. Semmi szükség rá, h a topic létét/helyét kommentáljátok: egyszerűen nem feladatotok. Ha nem érdekel, ne írj bele...

Az ilyen "haverom is nyitott, szal a tiedet is törlik" meg külön vicces :D

OFF OFF

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Szerintem meg nem... a haverod nyilván teljes objektivitással adta elő a helyzetet :smile: Nyitott egy übernagy konzol topicot, afféle "minden konzol ide"-t. Lefedve ezzel olyan kérdéseket, amikből már van sok-sok topic... nameg nemegy olyan is, ami 1 konzollal foglalkozik (mint pl. ez is). Az, h igény van az 1 konzolnak nyitott topicokra, azt mi sem támasztja jobban alá pl. ennél a topicnál. Tehát felesleges 1 nagy topic nekik, megvannak azok külön-külön is. Töröltem már én is egy ilyet, nemcsak Dni kolega, asszem pont szandro nyitotta...

Továbbá kérnék mindenkit, h mellőzzék a jövőben az ilyen jellegű hozzászólásokat. Semmi szükség rá, h a topic létét/helyét kommentáljátok: egyszerűen nem feladatotok. Ha nem érdekel, ne írj bele...

Az ilyen "haverom is nyitott, szal a tiedet is törlik" meg külön vicces :D

OFF OFF

Upsz, akkor sryyyyy......... :ph34r:

És, hogy ne csak OFF legyen. Sztem inkább chippeltetsd ki, az a biztosabb :D :D

Egyébként meg az igaz, hogy a chippeléstől meg a biztonsági másolatoktól a meghajtó feje elég hamar tönkremegy?? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Upsz, akkor sryyyyy......... :ph34r:

Semmi gond; pont azért mondtam el, h tudjátok - addig meg hogy várhatná el bárki is? :smile:

CrW: a kolega pusztán viccesnek találta, h másnál is jelentkeznek olyan gondok, ami nála alapkérdés (nézz be az autórádiós topicba ha érdekel...). Kár, h én nem tartom annak, két post törölve... megérdemel témát a PS, de szétoffolást nem OFF OFF.

Link to comment
Share on other sites

CyberneticGoblin

Szerintem meg nem... a haverod nyilván teljes objektivitással adta elő a helyzetet :smile: Nyitott egy übernagy konzol topicot, afféle "minden konzol ide"-t. Lefedve ezzel olyan kérdéseket, amikből már van sok-sok topic... nameg nemegy olyan is, ami 1 konzollal foglalkozik (mint pl. ez is). Az, h igény van az 1 konzolnak nyitott topicokra, azt mi sem támasztja jobban alá pl. ennél a topicnál. Tehát felesleges 1 nagy topic nekik, megvannak azok külön-külön is. Töröltem már én is egy ilyet, nemcsak Dni kolega, asszem pont szandro nyitotta...

Továbbá kérnék mindenkit, h mellőzzék a jövőben az ilyen jellegű hozzászólásokat. Semmi szükség rá, h a topic létét/helyét kommentáljátok: egyszerűen nem feladatotok. Ha nem érdekel, ne írj bele...

Az ilyen "haverom is nyitott, szal a tiedet is törlik" meg külön vicces :D

OFF OFF

Szal akkor nem lett volna gesz, ha csak sziplán egy konzolnak nyitok topicot? Vagy esetleg még lehetséges ilyen?

bocsi az OFF-ért srácok...

Link to comment
Share on other sites

szandro

Nemtom, én is hallottam már, de az csak az új, vékonnyal megy elvileg.

Nekem is van PS2-m, lapos, de ki kellett csippelni.

Az biztonságosabb, egyébként ki jáccott a Shdow of the Colossussal+God of Warral?

Nekem vékony PS2-őm van! Akkor most mi is van? Mi megy vele? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Egy ötlet.

Ha lehetne akkor sztem át kellene nevezni a topicot csak simán PlayStation-re. Így lehetne beszélni mind a PS, PS2 és a PS3-ról is............. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

szandro

Egy ötlet.

Ha lehetne akkor sztem át kellene nevezni a topicot csak simán PlayStation-re. Így lehetne beszélni mind a PS, PS2 és a PS3-ról is............. :ph34r:

Hallod!? Rohadt jó ötleteid vannak, de ahelyett, hogy kitalálod ezeket a szupcsi ötleteket inkább segíthetnél, ha meg nem tudsz, akkor esetleg nem ide a topicba kéne írni, hanem PM-ben egy modinak javasolni... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Hallod!? Rohadt jó ötleteid vannak, de ahelyett, hogy kitalálod ezeket a szupcsi ötleteket inkább segíthetnél, ha meg nem tudsz, akkor esetleg nem ide a topicba kéne írni, hanem PM-ben egy modinak javasolni... :wink:

Bakker azért kicsit finomabban is fogalmazhattál volna. egyébként meg már írtuk, hogy elvileg csak a vékonynál lehet megoldani, de én inkább arra szavaznék, hogy chippeltesd ki. Az legalább tuti és sztem nem olyan drágán csinálnák meg :wink:

Link to comment
Share on other sites

szandro

Bakker azért kicsit finomabban is fogalmazhattál volna. egyébként meg már írtuk, hogy elvileg csak a vékonynál lehet megoldani, de én inkább arra szavaznék, hogy chippeltesd ki. Az legalább tuti és sztem nem olyan drágán csinálnák meg :wink:

Lehet, hogy igazad van, neharagudj!

Igen, tudom, hogy annál lehet elvileg megoldani, de HOGYAN???

Chippeltetés nemtool olcsó, meg még mennisi kell vele mindenfelé, annyit meg nem ér nekem... :wink:

Link to comment
Share on other sites

HiTeccom

Egy ötlet.

Ha lehetne akkor sztem át kellene nevezni a topicot csak simán PlayStation-re. Így lehetne beszélni mind a PS, PS2 és a PS3-ról is............. :ph34r:

végre egy jó ötlet vaze......

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Lehet, hogy igazad van, neharagudj!

Igen, tudom, hogy annál lehet elvileg megoldani, de HOGYAN???

Chippeltetés nemtool olcsó, meg még mennisi kell vele mindenfelé, annyit meg nem ér nekem... :wink:

Semmi baj........ :D

Egyébként olvasgattam fórumokon a vékony PS2-ről és hát olyat nem éppen olvastam, hogy alapból vitte volna a másolt játékokat. Mindenki úgy írta, hogy már alapból chippelve vette. Ettől függetlenül lehetséges ez a schip nélküli megoldás, de valahogy nem tudom elképzelni. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Alex75

Semmi baj........ :D

Egyébként olvasgattam fórumokon a vékony PS2-ről és hát olyat nem éppen olvastam, hogy alapból vitte volna a másolt játékokat. Mindenki úgy írta, hogy már alapból chippelve vette. Ettől függetlenül lehetséges ez a schip nélküli megoldás, de valahogy nem tudom elképzelni. :ph34r:

Nincsen olyan, hogy alapból beolvasná az írott lemezeket. Olyan előfordult nagyon ritkán , hogy a játéknak a másolásvédelme volt elégtelen. És igy nem is vett észre a gép , hogy nem eredei a game. De ez csak 1-2 játéknál fordult elő tudtommal.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Gaboo7

Felejtétek el ez már mult!

Link to comment
Share on other sites

Mixi

Én 5 perce adtam el a PS2-met haveromnak, 30-ért! :D (1 db 8megás Sony mem.kártya, 1 joy, chippelve, vékony, fekete, 31 játék)... sztem megérte, másnak ennyiért úgysem tudtam volna eladni, én meg már nem játszok vele, mert 1-2 héten belül veszek 30-ért, vadiújonnan egy PSP-t... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Én 5 perce adtam el a PS2-met haveromnak, 30-ért! :D (1 db 8megás Sony mem.kártya, 1 joy, chippelve, vékony, fekete, 31 játék)... sztem megérte, másnak ennyiért úgysem tudtam volna eladni, én meg már nem játszok vele, mert 1-2 héten belül veszek 30-ért, vadiújonnan egy PSP-t... :rolleyes:

Húú bazz. De meg vettem volna én is annyiért :D :sad:

Link to comment
Share on other sites

Mixi

Húú bazz. De meg vettem volna én is annyiért :D :sad:

Hát miért nem szóltál? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Hát miért nem szóltál? :smile:

Áhh nincs nekem pénzem rá....sajnos :sad: Pedig de nyomatnám az MGS3-at :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Bareszka

Hello! Vki megtudná nekem mondani,hogy hol lehetne megchipelteni a ps2öm. Békés megyében lakom ott kellene vmit ajánlani.köszi!

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Én 5 perce adtam el a PS2-met haveromnak, 30-ért! :D (1 db 8megás Sony mem.kártya, 1 joy, chippelve, vékony, fekete, 31 játék)... sztem megérte, másnak ennyiért úgysem tudtam volna eladni, én meg már nem játszok vele, mert 1-2 héten belül veszek 30-ért, vadiújonnan egy PSP-t... :rolleyes:

Én is megvettem volna, hidd el, Nekem jobban kell, mint a haverodnak! :D

Link to comment
Share on other sites

kocsitomi

Hello! Vki megtudná nekem mondani,hogy hol lehetne megchipelteni a ps2öm. Békés megyében lakom ott kellene vmit ajánlani.köszi!

nálunk várpalotán van egy playstation club, és ott megcsinálják.

sztem nálatok is kell lennie egy psklubbnak, és ott kellene érdeklődni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...