Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gáz Albumborítók


Zarathos

Recommended Posts

Real013

Én részegen Rage Againstet szoktam hallgatni. B)

IPB Image

Kedvencek :D :D :D

IPB Image

B)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

IPB Image [sm17]

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Haverommal oszt. kiránduláson hallgattunk Backtsreet Boys, V-Techet meg V.I.P-t kazettáról, és azt énekeltük, pedig részegek se voltunk, legjobb együttesek. B) Sajna az Ámokfutó kazettáimat elfelejtettem elvinni. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Haverommal oszt. kiránduláson hallgattunk Backtsreet Boys, V-Techet meg V.I.P-t kazettáról, és azt énekeltük, pedig részegek se voltunk, legjobb együttesek. B) Sajna az Ámokfutó kazettáimat elfelejtettem elvinni. :sad:

pedig az a legjobb, mikor énekli, hogy "neked adom mindenem..."

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

IPB Image

Ó, de fess fiatalember :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Agent_Gabor

Hehe, az nem Shyguys, hanem Shygys :lol: Rosszul kerestél rá!

Ez kéne nagyobb verzióban XD Aki kivesz ebbõl valamit, az egy félisten:

IPB Image

A Shyguys logikusabb volt számomra :smile:

Amúgy fateroméknak volt egy-két R-go bakeliten :D Sztem az a legjobb lol-zene :smile:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

IPB Image

[sm41] [sm49] [sm52]

Ez nem semmi :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

IPB Image

xD

Link to comment
Share on other sites

a880120

IPB Image

Hátõ, ez nem tudom mennyire poén, de még annak is rossz :huh:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

IPB Image

[sm41]

Stuff Party :D

Link to comment
Share on other sites

Qwerty4

Szerintem gyereklemezeket nem kéne ide belinkelgetni... <_<

Nekünk lehet gagyinak tûnik, de nem nekünk szánták se a borítót, se a zenét.Tehát nem korrekt dolog gagyiként feltûntetni.

Egy gyerek szemével lehet nagyon király a Hupikék és Pap Rita albumborítója.A tervezõk meg az õ igényeiket/értékrendjüket vették figyelembe biztosan.

Link to comment
Share on other sites

cyrko

Szerintem gyereklemezeket nem kéne ide belinkelgetni... <_<

Nekünk lehet gagyinak tûnik, de nem nekünk szánták se a borítót, se a zenét.Tehát nem korrekt dolog gagyiként feltûntetni.

Egy gyerek szemével lehet nagyon király a Hupikék és Pap Rita albumborítója.A tervezõk meg az õ igényeiket/értékrendjüket vették figyelembe biztosan.

Csak lenézik õket és mindenféle hülyeséget eladnak nekik. Szar borító, szar zene... Nehéz összedobni egy Dark Side of the Moon értékû albumot, ezért eladják nekik a szemetet.

Nekem már akkor gagyi volt. Én Beatricén nõttem fel. [sm52]

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Nekem már akkor gagyi volt. Én Beatricén nõttem fel. [sm52]

"büszke" lehetsz magadra :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Szerintem gyereklemezeket nem kéne ide belinkelgetni... <_<

Nekünk lehet gagyinak tûnik, de nem nekünk szánták se a borítót, se a zenét.Tehát nem korrekt dolog gagyiként feltûntetni.

Egy gyerek szemével lehet nagyon király a Hupikék és Pap Rita albumborítója.A tervezõk meg az õ igényeiket/értékrendjüket vették figyelembe biztosan.

gézusom, az erkölcsrendész...egy hupikék album borítója, sztem mai szemmel is poén, v aranyos...egy paprita kevésbé... :unsure::wink:

Link to comment
Share on other sites

Razor1911

"büszke" lehetsz magadra :rolleyes:

De most mi bajod van a Beatricevel???Sztem 1 fokkal jobb mint a Hupikék Törpikék és az ien baromságok,és akkor még ezeknek a szemétrevaló cuccoknak a javára füllentettem.

Link to comment
Share on other sites

Kalti

De most mi bajod van a Beatricevel???Sztem 1 fokkal jobb mint a Hupikék Törpikék és az ien baromságok,és akkor még ezeknek a szemétrevaló cuccoknak a javára füllentettem.

Sztem M3lkor nem a Beatrice-n akadt ki, de mind1 ...

A Pap Rita borító meg ulrataröhej attól függetlenül, hogy kinek szól az album, nemtom én nem szerettem volna ezen felnõni, a Hupikék Törpikék viszont hatalmas volt :D .

Egyébként a bandzsa lila nyúl felett még mindig nem térek napirendre, horror... :blink: :ph34r: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Razor1911

Sztem M3lkor nem a Beatrice-n akadt ki, de mind1 ...

A Pap Rita borító meg ulrataröhej attól függetlenül, hogy kinek szól az album, nemtom én nem szerettem volna ezen felnõni, a Hupikék Törpikék viszont hatalmas volt :D .

Egyébként a bandzsa lila nyúl felett még mindig nem térek napirendre, horror... :blink: :ph34r: :lol:

Én személyszerint hülyére röhögtem magam azon a bandzsa nyúlon. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Ezt a "Kuckómackó"-dolgot anyám sokat nyomatta, amikor kicsi voltam :ph34r: Meg rengeteg ilyesmit, emlékszem, volt valami 101 kiskutyás cucc is :rolleyes: Mégis tök normális lettem :rolleyes: Amúgymeg ricsericsebeatrice B)

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

kívülrõl fújtam az elsõ hupikék lemezt, azért is raktam alá síró szemû emotikont

Link to comment
Share on other sites

Qwerty4

Én az erkölcsrendész? :blink: :D Így még soha nem neveztek. :smile:

Amúgy sokat lehet filózni ezen a dolgon.

Én is hallgattam kiskoromban a Hupikéket, tagadhatatlan, tapasztalataim szerint akkor nem éreztem szarnak a borítókat, sõt a zenét se. :D Õszintén, csak a zene érdekelt.

Szóval ebbõl arra lehet következtetni, hogy igazából az átlag gyerek nem is foglalkozik milyen az a borító.

De amúgy mai szemmel persze, hogy gagyi. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Hares

Én az erkölcsrendész? :blink: :D Így még soha nem neveztek. :smile:

Amúgy sokat lehet filózni ezen a dolgon.

Én is hallgattam kiskoromban a Hupikéket, tagadhatatlan, tapasztalataim szerint akkor nem éreztem szarnak a borítókat, sõt a zenét se. :D Õszintén, csak a zene érdekelt.

Szóval ebbõl arra lehet következtetni, hogy igazából az átlag gyerek nem is foglalkozik milyen az a borító.

De amúgy mai szemmel persze, hogy gagyi. :tongue:

Én kiskoromban Hobo Blues Band - Vadászat-ot és Van Halen III-at hallgattam.A Van Halen kazettámmal eggyütt aludtam,és minden nap meghallgattam minimum 1x. :lol:

szerk.: Egyébként fingom sem volt mit hallgatok,szólt mint állat :D ,jah,meg LGTt. :D

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Én kiskoromban Hobo Blues Band - Vadászat-ot és Van Halen III-at hallgattam.A Van Halen kazettámmal eggyütt aludtam,és minden nap meghallgattam minimum 1x. :lol:

szerk.: Egyébként fingom sem volt mit hallgatok,szólt mint állat :D ,jah,meg LGTt. :D

nem volt egyedi zenei ízlésed :sleep:, csak a környezeted által befolyásolt zenéket hallgattad [sm41]

Link to comment
Share on other sites

Hares

nem volt egyedi zenei ízlésed :sleep:, csak a környezeted által befolyásolt zenéket hallgattad [sm41]

Juteszembe.Imádtam a ZZ Topot. :lol: :lol: Fõleg a 2 nagyszakállút. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...