Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sport Minden Mennyiségben


Stampede

Recommended Posts

Stampede

Sztem egyértelmû a topik célja, lássuk megél-e. :D

Elsõ téma amit feldobok:

Szávay Ágnes a 16 között van a USOpenen B)

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Sztem egyértelmű a topik célja, lássuk megél-e. :D

Első téma amit feldobok:

Szávay Ágnes a 16 között van a USOpenen B)

Élete formájában van, szóval akármeddig eljuthat: New Havenben is nyert volna, ha nem sérül meg. Petrovát is simán hazaküldte. És mindehhez még hozzá kell tennem, hgoy nagoyn bájos leányzó.

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Élete formájában van, szóval akármeddig eljuthat: New Havenben is nyert volna, ha nem sérül meg. Petrovát is simán hazaküldte. És mindehhez még hozzá kell tennem, hgoy nagoyn bájos leányzó.

unokatestvérem egy osztályba járt vele Kecskeméten :smile:

és most egy nemkiemeltel játszik majd :rolleyes:

igen, akármi összejöhet

Link to comment
Share on other sites

Gyu

unokatestvérem egy osztályba járt vele Kecskeméten :smile:

és most egy nemkiemeltel játszik majd :rolleyes:

igen, akármi összejöhet

Csak meg ne sérüljön. Jót tenne nekünk magyaroknak végre, ha lenne nekünk is NAGY teniszezőnk Taróczy és Temesvári után

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Csak meg ne sérüljön. Jót tenne nekünk magyaroknak végre, ha lenne nekünk is NAGY teniszezőnk Taróczy és Temesvári után

hatalmasat fejlődött ebben az évben

Női egyes sorsolás

Link to comment
Share on other sites

Gyu

hatalmasat fejlődött ebben az évben

Női egyes sorsolás

Végre egy igéret, akiből lesz is valami...

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Graulálok Áginak. További jó szereplést, már közel van a legjobb 30.

Én is feldobnék egy témát. Tegnap kezdődött a Női kézilabda 2007/2008-as idénye. Szerintetek kik az esélyesek. Sztem a Győr. Sajnos a Fradi igazolt jó játékosokat, de elvesztette két legjobbját (Tóth Tímeát, Kirsner Erikát).

Tegnapi eredmények:

BUDAPEST BANK-FTC - VASAS-INVITEL SC 35–22 (19–11)

Kőbányai út, 700 néző. V: Korcsmáros, Nagy L.

FTC: PASTROVICS – KOVACSICZ 5, Szamoránsky P. 3, UHRAKOVÁ 11 (6), ILYÉS 4, Szucsánszki 3, Juhász Gy. 2. Cs: Haris (kapus), Soós 1, Zácsik 1, Németh H. 2, Kocsis, Szamoránsky A. 2, Dajka 1. Edző: Zsiga Gyula

VASAS: Guiu – Gorova 1, NAGY K. 6, Gaál 3, Kupricsenkova 3, Pollaková 2, BALOG 6 (1). Cs: Tóth Zs. (kapus), Szeberényi 1, Szalontai. Edző: Papp György

Az eredmény alakulása. 6. p.: 3–3. 20. p.: 12–4. 28. p.: 16–10. 38. p.: 24–12. 44. p.: 28–14. 54. p.: 30–20

Kiállítások: 4, ill. 4 perc

Hétméteresek: 6/6, ill. 1/1

CORNEXI-ALCOA-AUTO BAHN - VÁCI NKSE 31–29 (16–15) ---nyögvenyelős győzelem a Székesfehérváriaknak

BÉKÉSCSABAI NKSE - DUNAFERR SE 24–25 (12–14) ------- nehéz meccs volt a Dunaferr számára

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Sztem egyértelmű a topik célja, lássuk megél-e. :D

Első téma amit feldobok:

Szávay Ágnes a 16 között van a USOpenen B)

Csak így tovább, az Eurosporton valakik a 4 közé várták. Remélem igazuk lesz. B)

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Graulálok Áginak. További jó szereplést, már közel van a legjobb 30.

Én is feldobnék egy témát. Tegnap kezdődött a Női kézilabda 2007/2008-as idénye. Szerintetek kik az esélyesek. Sztem a Győr. Sajnos a Fradi igazolt jó játékosokat, de elvesztette két legjobbját (Tóth Tímeát, Kirsner Erikát).

hevertünk ki már nagy játékosok távozását :smile: inkább András távozása a kellemetlen :sad:

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

hevertünk ki már nagy játékosok távozását :smile: inkább András távozása a kellemetlen :sad:

Kellemetlen, de reméljük 2 év múlva visszatér.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Jó topik... Már én is gondoltam rá, hogy nyitni kéne egy ilyesmit. :D

NLL-t látott már valaki? :unsure: Az kicsit nem normális "sport" :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

buub

Jó topik... Már én is gondoltam rá, hogy nyitni kéne egy ilyesmit. :D

NLL-t látott már valaki? :unsure: Az kicsit nem normális "sport" :ph34r:

NLLt nem, de ha nem normális sport akkor lehet, hogy az amit Ausztráliában játszanak?És tök dúrva?

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

NLLt nem, de ha nem normális sport akkor lehet, hogy az amit Ausztráliában játszanak?És tök dúrva?

Ez a Lacrosse dolog olyan mint a jégkorong, csak füvön játsszák, ugyanolyan hokis szerelésben, csak az a poén benne hogy ha a csávó elviszi a labdát valakitől, akkor simán utána lehet ütni, meg lehet gáncsolni az ütővel :ph34r:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ez a Lacrosse dolog olyan mint a jégkorong, csak füvön játsszák, ugyanolyan hokis szerelésben, csak az a poén benne hogy ha a csávó elviszi a labdát valakitől, akkor simán utána lehet ütni, meg lehet gáncsolni az ütővel :ph34r:

IPB Image

Pedig nagyon jó kis sport. Legalábbis sztem :smile:

Link to comment
Share on other sites

buub

Ez a Lacrosse dolog olyan mint a jégkorong, csak füvön játsszák, ugyanolyan hokis szerelésben, csak az a poén benne hogy ha a csávó elviszi a labdát valakitől, akkor simán utána lehet ütni, meg lehet gáncsolni az ütővel :ph34r:

IPB Image

Lehet a hogy a lábtörés megszokott dolog.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Pedig nagyon jó kis sport. Legalábbis sztem :smile:

Sztem is xD Rochester Knighthawks powa' :D

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Én nem ismerem, de arra emlékszem, hogy az Amerikai Pitébe volt jelenet amikor ezt játszották. Egyébként ez Ausztrálián kívűl még, hol népszerű sport?

Link to comment
Share on other sites

Stampede

akkor majd meg kell tanulnom ezt játszani B) B)

Ausztrál vagyok legbelül ugyanis B) :D :D

@Ronnie:Sztem amerika

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Én nem ismerem, de arra emlékszem, hogy az Amerikai Pitébe volt jelenet amikor ezt játszották. Egyébként ez Ausztrálián kívűl még, hol népszerű sport?

Gondolom Amerikában :wink:

Link to comment
Share on other sites

Batou

Én úgy tudom, hogy kanadában. Mintha valahol olvastam volna régebben.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Gondolom Amerikában :wink:

Ők próbálnak mindig kitalálni egy új sportot, miután egy szintén általuk kitalált sportban nem ők az Istenek :sleep:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Mostmár biztos, h amerikában is népszerű hisz van rendes bajnoksága:

USA Lacrosse

Kanadában is :wink:

Kanadai Lacrosse

Én felkelek élőben megnézni a NLL meccseket IPB Image

ROCHESTER KNIGHTHAWKS!!!!

Link to comment
Share on other sites

John__

Én felkelek élőben megnézni a NLL meccseket IPB Image

ROCHESTER KNIGHTHAWKS!!!!

Miért? király lehet :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Női Kézilabda:

GYŐRI AUDI ETO KC - KISKUNHALAS NKSE - 40 - 19

Győr, 1800 néző. Vezette: Natkai – Szalay

ETO: Pálinger – MRAVIKOVA 5, Hornyák 2, SPIRIDON 4, Bradeanu 2, TOMORI 5, VÉRTEN 5

Csere: HERR (kapus), Görbicz 10(6), Dokic 2, Temes 1, Kovacsics 1, Szegedi 1, Deáki 2

Edző: Konkoly Csaba

KNKSE: Szikora – Kurgyis 2(1), Zámbó 2, Kósa, Rábai 3, CSENDES 4, Virág 2

Csere: Pethő (kapus), Földes L. 4(2), Hodosi 2, Horváth M., Micskó, Szarka

Edző: Zsadányi Sándor

Hétméteres: 6/6, illetve 7/3

Kiállítások: 4, illetve 10 perc

A bajnokság győri nyitányán eleinte úgy tűnt, hogy az ETO játékosai a lámpalázasabbak. Védekezésben és támadásban egyaránt sok volt a hiba, amit elsősorban az egykori győri, Csendes Edit használt ki. Aztán beállt a kapuba Herr Orsolya, rendezettebbé vált a védekezés, és ettől kezdve folyamatosan nőtt az előny. A mérkőzés ezen szakaszában Tomori, Spriridon és Mravikova lőtte a győri gólokat. Pályára lépett az addig kispadon pihenő Görbicz Anita, a támadójáték gyorsabb, gördülékenyebb lett és a szünetre már minden eldőlt.

A fordulás után Konkoly Csaba folyamatosan cserélt, mindenki lehetőséget kapott. A remeklő Herr Orsi helyett visszajött Pálinger, aki szintén javuló formában védett. Az utolsó negyedórában játéklehetőséget kaptak a fiatalok, és a többiek – főleg Görbicz Anita – elsősorban arra figyeltek, hogy őket is megdobassák, ami sikerült is. Deáki két gyönyörű átlövésből, Kovacsics és Szegedi pedig lerohanásból volt eredményes.

Konkoly Csaba: Ilyen bemutatkozásra számítottam, hiszen kedvező volt a sorsolásunk. A Vác ellen is komolyan készülünk, nehogy visszafelé süljön el a kapanyél.

Képek a gólzáporos meccsről

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...