Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videók Játékokból


ward_prod

Recommended Posts

XCube
12 hours ago, Lord_KROK said:

Ezt szerintem én is akarom majd :) 2023-ban jön .. 

Valamiért a Bioshock Infinite jut róla eszembe

A képi világ nekem is nagyon tetszik, de én nem vagyok nagy barátságban a souls like játékokkal.

Te hogy bírod őket?

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
20 minutes ago, XCube said:

A képi világ nekem is nagyon tetszik, de én nem vagyok nagy barátságban a souls like játékokkal.

Te hogy bírod őket?

Egyelőre az lehet a titok, hogy relative keveset játszom velük. Bioshock Infinite-t egyszer végig vittem, aztán ennyi. Meg nem tudom a Painkiller mennyire sorolható ide

Link to comment
Share on other sites

moody
4 hours ago, XCube said:

A képi világ nekem is nagyon tetszik, de én nem vagyok nagy barátságban a souls like játékokkal.

Te hogy bírod őket?

Tulajdonképpen én sem, de nem feltétlen kell kiindulni a Dark Souls játékokból. Például az Elden Ringet könnyebben bevette a gyomrom, és ennek hatására hogy valamelyest nem ezt a hard core vonalat követte nekem sokkal jobban átjött az egész. Sőt, azt kell hogy mondjam hogy nekem az év játéka lett. Szóval ennek is fogok egy esélyt adni. :)

3 hours ago, Lord_KROK said:

Egyelőre az lehet a titok, hogy relative keveset játszom velük. Bioshock Infinite-t egyszer végig vittem, aztán ennyi. Meg nem tudom a Painkiller mennyire sorolható ide

Semennyire, sőt a Bioshock se tudom hogy jön ide azon kívül hogy a képi világáról valakinek az jut az eszébe. Szerintem Cube maga a souls játékműfajról beszél. :D (DS, Bloodborne, Elden Ring, Mortal Shell, stb.)

Végülis a Hollow Knight is az, de mégsem. Erről szerintem mennek a viták a neten. :D 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
28 minutes ago, moody said:

Semennyire, sőt a Bioshock se tudom hogy jön ide azon kívül hogy a képi világáról valakinek az jut az eszébe. Szerintem Cube maga a souls játékműfajról beszél. :D (DS, Bloodborne, Elden Ring, Mortal Shell, stb.)

Végülis a Hollow Knight is az, de mégsem. Erről szerintem mennek a viták a neten. :D 

Nekem mindegy... a játék videó alapján várós eléggé, aztán a többi majd kiderül.

Link to comment
Share on other sites

XCube
7 hours ago, Lord_KROK said:

Egyelőre az lehet a titok, hogy relative keveset játszom velük. Bioshock Infinite-t egyszer végig vittem, aztán ennyi. Meg nem tudom a Painkiller mennyire sorolható ide

Ahogy moody is írta, nem ezek a játékok nem tartoznak abba a kategóriába. A souls like a játékmenetről, a harcról és a mentési rendszerről szól. Illetve arról, hogy a játék kimondottan nehéz. Nekem ez a műfaj nem megy, pontosabban eddig még sosem vettem az időt és a fáradságot beletanulni a harcrendszerbe.

3 hours ago, moody said:

Tulajdonképpen én sem, de nem feltétlen kell kiindulni a Dark Souls játékokból. Például az Elden Ringet könnyebben bevette a gyomrom, és ennek hatására hogy valamelyest nem ezt a hard core vonalat követte nekem sokkal jobban átjött az egész. Sőt, azt kell hogy mondjam hogy nekem az év játéka lett. Szóval ennek is fogok egy esélyt adni. :)

Nekem eddig a Demon's Souls, a Dark Souls, a Lords of the Fallen és a Fallen Order került terítékre. Az első kettő nagyon gyorsan kikészített és abbahagytam, mielőtt megutálom őket, mert akarom szeretni. A LotF -ról azt hittem a vásárláskor, hogy egy klasszikus RPG (még akkor vettem meg, amikor a PS4 új volt), hát tévedtem, azt is félre tettem. A Fallen Order -ben egészen messzire jutottam, de az is hajtépőssé alakult egy idő után, pedig nagyon akarom szeretni, mert egyébként egy kimondottan jó játék.

Majd egyszer, amikor arra lesz szükségem ráállok egy címre és megtanulom ezt a fajta melee játékmenetet. Addig esélytelen.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
1 hour ago, XCube said:

Ahogy moody is írta, nem ezek a játékok nem tartoznak abba a kategóriába. A souls like a játékmenetről, a harcról és a mentési rendszerről szól. Illetve arról, hogy a játék kimondottan nehéz. Nekem ez a műfaj nem megy, pontosabban eddig még sosem vettem az időt és a fáradságot beletanulni a harcrendszerbe.

Akkor fogalmam sincs. Engem képi világában emlékeztetett a Bioshockra, nem feltétlenül a játékmenetére. 

Jelenleg még (a gépigényét már láttam) az elinditására alkalmas VGA-m sincs.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Cori

Igaz nem csak az alap RDR2 és RTXnek köszönhető, mert van egy kis reshade is benne, de a videónak teljesen megfelel. Gyönyörű. Ott akarok lenni a világba :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaszman1

Valaki egy old school fps-t csinál a Fallout 2-ből :unsure:

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

XCube
On 10/28/2022 at 5:25 PM, kaszman1 said:

Valaki egy old school fps-t csinál a Fallout 2-ből :unsure:
 

Spoiler



 

Nem rossz, de én ebben bízom nagyon:

 

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kaszman1
47 minutes ago, XCube said:

Nem rossz, de én ebben bízom nagyon:

 

Ez is rohadt jól néz ki :)

Link to comment
Share on other sites

moody

Én nem olyan rég erre bukkantam rá:

Ha tudnám hogy a teljes játék ebben a verzióban jól működik, akkor biztos végig nyomnám. Nekem nem a kedvencem a régi retro felülről nézet. A Zeroból kiindulva éppen eleget téptem a hajamat ez miatt (is).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kaszman1

Imádom ezeket :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
XCube

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaszman1

 

Ez a semmiből jelent meg aznap ahogy bejelentettték. Ment a wishlist-re :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
XCube

:laugh:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
XCube

Kimondottan érdekes.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ez nagyon beteg, tuti behúzom valamikor

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
XCube

Ez kellett még a mai napom megkoronázásához :D .

Plusz érdekesség: jön a DLSS 3.5, ami ray tracing specifikus kiképzést kap.

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/nvidia-dlss-3-5-ray-reconstruction/

Zárt rendszer a DLSS, de fényévekkel a FSR előtt van. Nagyon várom és egyben nagyon csalódott is vagyok, hogy az AMD még mindig képtelen volt megjelenni a FSR 3 -mal. Jó hogy van FSR, jó, hogy nyílt platform, de ideje lenne olyan gyermekbetegségeket leküzdeni, amit a konkurens már rég maga mögött hagyott. Persze ehhez a hardvernek is orientálódnia kell, az AMD GPU -k jelenleg még nincsenek felkészítve ilyen szintű AI operációra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

XCube

Megtoldanám még ezzel is:

 

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

@XCube mai napja is le van tudva :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cori
1 hour ago, kaszman1 said:
Spoiler

 

@XCube mai napja is le van tudva :D

ÚÚÚÚÚÚÚÚ... Nem csak az övé!! 

Remélem később jön egy Jedi Knight Dark Forces 2 remaster is a kieggel együtt! Jó lenne, mert azok alig működnek rendesen mókolás nélkül :D 

Link to comment
Share on other sites

XCube
1 hour ago, kaszman1 said:

@XCube mai napja is le van tudva :D

Igaz :D , bár azt azért meg kell jegyeznem, hogy ez a pre-alpha verzió még eléggé harmatos.

Valamint azt is hozzátenném, hogy vannak bizonyos dolgok, amiket egy ilyen régi játéknál már nem feltétlenül szeretek felskálázva látni.

11 minutes ago, Cori said:

Remélem később jön egy Jedi Knight Dark Forces 2 remaster is a kieggel együtt! Jó lenne, mert azok alig működnek rendesen mókolás nélkül :D 

Annak én is örülnék.

Éppen írni akartam, hogy nem olyan rég játszottam végig modern rendszeren, de gondoltam megnézem, hogy mikor is volt az, mert azóta nem vettem elő újra és a Steam írja az utolsó játék időpontját. Kicsit letaglózott az információ: 2012 Február 6.  :unsure:

Egy pillanat alatt villámcsapás sebességével forgott át az agyamban a 11 év, szinte hihetetlen, hogy ez még az előtt történt, hogy kiköltöztem Németországba, érzésre úgy max három - négy éve volt és nem egy alapvetően más életszituációban.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ha már pörög a topik, újabb megjelenés és újabb retró stílusú FPS

Valaki úgy jellemezte a kommentekbe, hogy olyan mint a Doom, csak egy kis Ghost in the shell-el megfűszerezve és full egyetértek vele.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

XCube
33 minutes ago, kaszman1 said:

Ha már pörög a topik, újabb megjelenés és újabb retró stílusú FPS

Valaki úgy jellemezte a kommentekbe, hogy olyan mint a Doom, csak egy kis Ghost in the shell-el megfűszerezve és full egyetértek vele.

Ez így elsőre elég jónak igérkezik :D .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
5 hours ago, kaszman1 said:

Ha már pörög a topik, újabb megjelenés és újabb retró stílusú FPS

Valaki úgy jellemezte a kommentekbe, hogy olyan mint a Doom, csak egy kis Ghost in the shell-el megfűszerezve és full egyetértek vele.

csak nekem van valahogy Quake 3-as életérzésem tőle? 

24,069

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...