Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Filmes Ereklyék


tenderlumpling

Recommended Posts

SasOri-Sama

Frank-et honnan OJ? o.O

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Frank-et honnan OJ? o.O

Még nem tudom. Ahol lesz, onnan rendelik nekem :D

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Frank-et honnan OJ? o.O

Gondolom Holdfényteam :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Gondolom Holdfényteam :unsure:

Gondolod Te!

Én soha nem vásárolok a HFT-ben, irreális áraik vannak <_<

Nem tudom, te mikor vennéd meg pl Cherry Darlingot 1500FTért a HFT-ben :rolleyes::wink:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Evil Deadből Ash. Pontosabban ez a harmadik rész Ash karaktere, ott kapott fémkezet.

Soha rá nem jöttem volna. Pedig az első két részt anno láttam, meg a játékkal is játszottam még anno PS-en vagy PS2-őn :D

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Gondolod Te!

Én soha nem vásárolok a HFT-ben, irreális áraik vannak <_<

Nem tudom, te mikor vennéd meg pl Cherry Darlingot 1500FTért a HFT-ben :rolleyes::wink:

OMG, sry hogy megszólaltam :lol: :lol: xD Utálom a kacsintós smileyt :wink::wink::wink::wink::wink:

Amúgy meg a legjobb hely figurák begyűjtésére a Petőfi csarnok, múlt hétvégén is olyan brutálisan jó dolgokat láttam :rolleyes: Volt ott mindenféle Pókember, Star Wars, Fantastic Four, Alien...

Soha rá nem jöttem volna. Pedig az első két részt anno láttam, meg a játékkal is játszottam még anno PS-en vagy PS2-őn :D

Melyikkel? :D

Én a Fistful of Boomstick-et nyomtam elég sokáig B) Elég bugyuta kis hentelős gém volt, de Ash az ott is ász volt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

OMG, sry hogy megszólaltam :lol: :lol: xD

Na jó.

De többet elő ne forduljon :angry: :angry: :angry:

( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

OMG, sry hogy megszólaltam :lol: :lol: xD Utálom a kacsintós smileyt :wink::wink::wink::wink::wink:

Amúgy meg a legjobb hely figurák begyűjtésére a Petőfi csarnok, múlt hétvégén is olyan brutálisan jó dolgokat láttam :rolleyes: Volt ott mindenféle Pókember, Star Wars, Fantastic Four, Alien...

Melyikkel? :D

Én a Fistful of Boomstick-et nyomtam elég sokáig B) Elég bugyuta kis hentelős gém volt, de Ash az ott is ász volt :rolleyes:

Huh fogalmam sincs hallod. Sztem még PS1-en toltam de bakker nem emlékszem a címére. De tetszett azt tudom :D Bár elakadtam benne. valami könyveket kellett gyűjtögetni a továbbjutáshoz de nem találtam meg mindet. Meg rohadt sok ellenség jött mindig meg ilyenek. Bár lehet én is ezt a Boomstick-et toltam, nem tudom :lol:

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

VÁávávávááááávááááváááááááááááááááááááá :o :o :o :o :blink: xD :lol: :lol: :lol:

IPB Image

IPB Image

LE akarja vágni a kezeeeem xD

IPB Image

Egyébként amellett, hogy még névjegykártya is van hozzá a fegyverek mellett, gombnyomásra tíz idézetet mond el a filmből xD Kibaxott naaagy :D :D :D IPB Image

Ja és elég magas, 18 inch a drágaság :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Jó nagy por van a radiátor alatt...

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Ja és elég magas, 18 inch a drágaság :rolleyes::rolleyes:

És még hasonlít is.

Mennyi vót? :D

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Jó nagy por van a radiátor alatt...

Hát az én szobám xD

OJ: Az ár had legyen az én titkom ^_^ :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Hát az én szobám xD

OJ: Az ár had legyen az én titkom ^_^ :rolleyes: :D

Ne mondd, hogy képes voltál teljes áron, boltból megvenni??? :huh::blink: :o

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Ne mondd, hogy képes voltál teljes áron, boltból megvenni??? :huh::blink: :o

Nem, épp hogy olyan nevetségesen alacsony áron jutottam hozzá... :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Nem, épp hogy olyan nevetségesen alacsony áron jutottam hozzá... :rolleyes::rolleyes:

Halkan megjegyzem: nagy barom volt, aki eladta :wink:

Gratula!

Én is szemezek a 20cm-es, hallgatag változattal. Ennek már nem tudnék helyet szorítani :D

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Halkan megjegyzem: nagy barom volt, aki eladta :wink:

Gratula!

Én is szemezek a 20cm-es, hallgatag változattal. Ennek már nem tudnék helyet szorítani :D

Én viszont baromi szerencsés :D

És köszi :sleep:

Hát igen, nagy hátránya ennek, hogy a polcomra nem tudom berakni, csak max a tetejére xD Nekem következő áldozatom agy Alien lesz, nézegetem itten a Holdfényteam oldalát... tudnál egyébként valami olcsóbb elérhetőségi utat adni ezekhez a dolgokhoz? :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Hát igen, nagy hátránya ennek, hogy a polcomra nem tudom berakni, csak max a tetejére xD Nekem következő áldozatom agy Alien lesz, nézegetem itten a Holdfényteam oldalát... tudnál egyébként valami olcsóbb elérhetőségi utat adni ezekhez a dolgokhoz? :rolleyes::rolleyes:

Nekem Leonídász a dárdája miatt nem fér be a polcra :lol: Alien pedig alapból túl magas

Az a baj ezekkel, hogyha már van egy, az nagyon magányosan fest a polcon, és nagyon cool társakat lehetne hozzá szerezni :lol: :D :D :D

Nekem ált. ebay.co.uk/amazon.co.uk-ről rendelik, (amikor leárazás van 4-6fontért adják őket)

Vagy megvárod a holdfenyteam heti akciót, és 5kért két figuráit is kapsz :wink:

Most tűnt fel. Bateman. Elveszítjük az "e" betűt és Batman. Véletlen lenne? :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Nem rossz. És csak 300.000Ft B) B) B)

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Én ehhez abszolút nem értek, de a második csúfságért én nem adnék pénzt, hogy a szobámban díszelegjen. :lol:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Nekem az első rész buzgón nyáladzó, simafejű Alien-je kéne...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nekem az első rész buzgón nyáladzó, simafejű Alien-je kéne...

Ezek a "csövezések" a háton az első részben még nem voltak, igaz? Csak a Cameron filmtől kezdve rakta bele Giger.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
szati1

A kérdés: A film megjelenése óta keresek kis hazánkban egy Transformers Bumblebee Deluxe figurát, amit rendesen át lehet alakítani camerová és normál méretű, nem az akis apró... De sehol nincs, csak vmi piros autó, meg ilyenek. Valaki nem tudja, itthon lehet valahol kapni, vagy marad a külföldi rendelés?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...