Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Punk Rock


black_parade

Recommended Posts

black_parade

majd meghallgatom, a what i've done bejött, nem zavar ha lágyultak, abban az esetben ha egyedi maradt a zene :D :D

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Szerintem nagyon jó lett, ott le is írtam :smile: Hallgasd meg, kicsit lágyabb, mint az előző lemezeik, de vannak rajta nagyon nagy slágerek :smile:

szentem akkor is vacak :lol: unalmas és télleg néha olyan mint valami hülye p.icsa rinyána rajta :lol:

Link to comment
Share on other sites

black_parade

Nah legyen szó itt punk rock-ról is!

Blink182. feloszlott :sad:

de fogjuk fel úgy hogy osztódással szaporodott :D

+44 (mark hoppus, travis barker) és AVA (tom delonge) lett belőle.

nem aktuális már annyira, de kinek melyik jön be? jobban vagy valami :D

ja most volt blink182 top 10 at ten az mtv-n. persze az all the small things volt az első, de tényleg fain klipp!

aki nem látta az nézze meg:http://www.youtube.com/watch?v=QDV4E9ldelM

amúgy a kedvencem tőlük a reckless abondon.

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

Nah legyen szó itt punk rock-ról is!

Blink182. feloszlott :sad:

de fogjuk fel úgy hogy osztódással szaporodott :D

+44 (mark hoppus, travis barker) és AVA (tom delonge) lett belőle.

nem aktuális már annyira, de kinek melyik jön be? jobban vagy valami :D

ja most volt blink182 top 10 at ten az mtv-n. persze az all the small things volt az első, de tényleg fain klipp!

aki nem látta az nézze meg:http://www.youtube.com/watch?v=QDV4E9ldelM

amúgy a kedvencem tőlük a reckless abondon.

A +44 nekem nagyon nem jön be. Az Angels And Airwaves már jobban, de azért attól se dobok hátast. A Blink-et anno hallgattam, de csak ilyen kocablinkes voltam, egy-két szám, 'azt ennyi.

Link to comment
Share on other sites

black_parade

A +44 nekem nagyon nem jön be. Az Angels And Airwaves már jobban, de azért attól se dobok hátast. A Blink-et anno hallgattam, de csak ilyen kocablinkes voltam, egy-két szám, 'azt ennyi.

hát ja, mondjuk a +44 bejött nekem pl.: a lillian nagyon jó, de tom-ot már a blink-ben is jobban bírtam :D

egyébként hogy sikerült az érettségi? :D

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

hát ja, mondjuk a +44 bejött nekem pl.: a lillian nagyon jó, de tom-ot már a blink-ben is jobban bírtam :D

egyébként hogy sikerült az érettségi? :D

off: elég jól, szerencsére könnyű volt a téma, bár nem az irodalomtól parázok igazán :smile: (emelt töri :'( )

on: nah, egy klip a Rise Against-től, csak hogy ne offoljunk. Én régen összetévsztettem a Rage Against The Machine-el, és azért nem volt kedvem meghallgatni. Ez a Ready To Fall klipje, vágatlanul, 18-as karika :smile:

Link to comment
Share on other sites

black_parade

off: elég jól, szerencsére könnyű volt a téma, bár nem az irodalomtól parázok igazán :smile: (emelt töri :'( )

on: nah, egy klip a Rise Against-től, csak hogy ne offoljunk. Én régen összetévsztettem a Rage Against The Machine-el, és azért nem volt kedvem meghallgatni. Ez a Ready To Fall klipje, vágatlanul, 18-as karika :smile:

én is töriből akarok emelte :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Rise Against-ékat nagyon nagyon szeretem B)

Most hallgatom a Good Charlotte új albumát. Egészen jó. Amellett,hogy útálom- és az egyik legmegcsináltabb bandának tartom őket. Vannak 5letes(bár ebbe bele lehet kötni) és dallamos számok ezen az új albumon.

Érdekes a Tv-ben futó The River c. számuk,amiben az Avanged Sevenfold énekese is megjelenik(őket se nagyon szeretem, csak pár számot). De ez a kis duó egész jól sikerült. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

Rise Against-ékat nagyon nagyon szeretem B)

Most hallgatom a Good Charlotte új albumát. Egészen jó. Amellett,hogy útálom- és az egyik legmegcsináltabb bandának tartom őket. Vannak 5letes(bár ebbe bele lehet kötni) és dallamos számok ezen az új albumon.

Érdekes a Tv-ben futó The River c. számuk,amiben az Avanged Sevenfold énekese is megjelenik(őket se nagyon szeretem, csak pár számot). De ez a kis duó egész jól sikerült. :smile:

Ja, szerintem se rossz az új lemez, az az előttit utáltam, de ez egész pofás.

Link to comment
Share on other sites

black_parade

Rise Against-ékat nagyon nagyon szeretem B)

Most hallgatom a Good Charlotte új albumát. Egészen jó. Amellett,hogy útálom- és az egyik legmegcsináltabb bandának tartom őket. Vannak 5letes(bár ebbe bele lehet kötni) és dallamos számok ezen az új albumon.

Érdekes a Tv-ben futó The River c. számuk,amiben az Avanged Sevenfold énekese is megjelenik(őket se nagyon szeretem, csak pár számot). De ez a kis duó egész jól sikerült. :smile:

nekem is bejön az új good charlotte, már rég megvan, de csak most kezdtem ráérezbi :D

de most a boxcar racer megy ami bűnös dolog mert ez az egyik fő oka a blink 182 feloszlásának :sad:

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

Hallotta valaki az új My American Heart-ot? Egész kellemes kis punk/pop/rock lemez...

Link to comment
Share on other sites

black_parade

nem még nem is halottam erről a bandáról :D

ha küldesz egy linket akkor meghallgatom :D

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Aki esetleg még nem tudna róla, az először is szégyelje magát, aztán meg jöjjön ide. Ugyanis kijött 2 szám a Bad Religion új albumáról, akit érdekel hallgassa meg/szedje le. És ha vkinek sikerül leszednie a végleges Honest Goodbye-t, az küldje el nekem is, mert a ***** megaupload folyton tele van :angry: A link egy kicsit lejjebb a hírek között...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
freezy

SUM 41

http://www6.islandrecords.com/site/artist_...p?artist_id=259

Na végre info és új klip és szám az új albumról.Nagyon meglepődtem Deryck-en. :D

Pont úgy néz ki,mint amikor pályafutásukat kezdték és a stílus is visszaállt arra. Pedig nekem jobban tetszettek olyan "darkosan". A Chuck albumról a számaiakt imádom,persze a többit is és hát nekik köszönhetem rockkos pályafutásom(ami azóta már eldurvultxD). Várom nagyon az albumot,habár nem tudom Dave nélkül, hogy fognak szerepelni.

Nem rossz klip így elsőre,de lehetne jobb is,az a baja,hogy nem olyan kreatív és ha nem ismerném őket tuti besorolnám ezt a számot az All Killer No Filler c. albumukra..mert elég ismert riffek,ritmusok vannak benne..

De azért nagyon jó és örülök,hogy végre album lesz nem sokára B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hawk1ller

Az új Paramore-t hallotta valaki?

Link to comment
Share on other sites

bullet50

meg Rise against elég jó good charlotte már a zöldséges klippjük óta nem jön be csak elvétve van jó számuk :smile:

ja meg underoath, thrice is jó :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

meg Rise against elég jó good charlotte már a zöldséges klippjük óta nem jön be csak elvétve van jó számuk :smile:

ja meg underoath, thrice is jó :rolleyes:

Váó, üdv a klubban, ezek kedvenc bandáim közt vannak :lol:

Link to comment
Share on other sites

bullet50

Nemrég találkoztam az

val és eléggé megtetszett ez a szám:)
Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

Jó kis banda az ES, ahhoz képest, hogy ez az elektronikus hardcore már kezdd kicsit uncsi lenni :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Balu027

Elvileg ma jön ki Európában a Bad Religion új albuma!!! B)

Link to comment
Share on other sites

BadReligion

Elvileg ma jön ki Európában a Bad Religion új albuma!!! B)

Kotelezo B)

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Kotelezo B)

Az hát :smile: . Sokan fikázzák, pedig sztem jó lett. Nem sok albumom van, ezért nem tudom velük összehasonlítani, de mivel van rengeteg ritka számom, azt mondhatom hogy sztem jó... Ennyi idő után is tudnak ilyet összehozni... Elismerésem.

Tényleg... egy kérdés: neked nincs meg az American Jesus olaszul? Szövegét megtaláltam, de már mióta keresem...

Link to comment
Share on other sites

BadReligion

Az hát :smile: . Sokan fikázzák, pedig sztem jó lett. Nem sok albumom van, ezért nem tudom velük összehasonlítani, de mivel van rengeteg ritka számom, azt mondhatom hogy sztem jó... Ennyi idő után is tudnak ilyet összehozni... Elismerésem.

Tényleg... egy kérdés: neked nincs meg az American Jesus olaszul? Szövegét megtaláltam, de már mióta keresem...

Hat olaszul nincs meg :smile: Esetleg 1 nemet punk rock song-gal szolgalhatok xD

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Hat olaszul nincs meg :smile: Esetleg 1 nemet punk rock song-gal szolgalhatok xD

Kár... A német p.r.s. nekem is megvan, szal kösz de nem kell. Még ezek a számok vannak amik léteznek, tudok róluk, ritkák és nekem nincsenek meg: New Chapter(ugye a New Maps Of Hell ki nem adott száma), American Jesus olaszul (ennek lassan már a létezésében is kételkedem, annyit kerestem :tongue: ), és egy asszem '83-as szám, bizonyos "unknown song", aminek csak a szövegére találtam rá, magát a számot már leszedték az oldalról.

A szöveg:

After leading other people astray

By thoughts of want for you and many

Never thought that I could ever have it

???? travels on and on

But ???? if you ask your soul

They ???? and people make you whole

There's a part when ???? destroy

Do what you want, what you want to, boy!

All the ???? say the world ????

And then ???? everybody

Now we really care about ????

They do have ???? going on

And no matter what the ???? do

When you live a dream against the world

Is it earth you're fighting for

We ???? and you don't need law

You see the world and you realise

We've got no belief, we've got to hide

Responsibilities are now unclean

Deploy your mind you'll kill your dreams

You'll build your mind, you'll kill your dreams

Vmi német fórumon volt.

EDIT: Ja, meg demó felvételek is kellenek, néhányam már van.

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

Itt két Bad Religion téma közé (amúgy szerintem is elég jó az új) benyomom, hogy letölthető az új Yellowcard, ami punkosabb mint valaha :-/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...