Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vízipipa


Prox47

Recommended Posts

Prox47

Hali,nem találtam itt ilyesmi topicot szal nyitok egyet,nemrég kezdtem a "témát"(szigorúan csak dohánnyal).

Itt egy alapkép ami a vizipipa használalát abrázolja(házipipa),meg kilehet venni azt is belőle h hogy kellene megcsinálni.Sok szerencsét für alles :D .

http://imgnation.net/images/rtgr.gif

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Hmm... Tesómnak van 3 pipája az egyiket próbáltam már almás dohánnyal. Fincsi volt. És azt se felejtsük el hogy minimálisan ártalmas az egészségre.

Link to comment
Share on other sites

Prox47

jaja,de ma úgy beálltam a sima dohánytól h nem tudtam lábra állni :D :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

jaja,de ma úgy beálltam a sima dohánytól h nem tudtam lábra állni :D :D

akkor mi lenne ha zöldet tennétek bele :lol: xD

Link to comment
Share on other sites

Guest

hajaj ez az én topicom :D

én 117centissel tolom néha olyanokat flesselek sima dohitól is :D

kedvencem a mangós,szőlős,rózsás :D

épp most szívok karamellásat :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Prox47

akkor mi lenne ha zöldet tennétek bele :lol: xD

lecsúsznánk mint a szén :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

otamas

Szilveszterkor volt haveréknál tequila + vízipipa -- nah, az ütős volt :tongue:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Jó dolog, majd veszek egyet B)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Szilveszterkor volt haveréknál tequila + vízipipa -- nah, az ütős volt :tongue:

Először beveszed a szádba a vízipipát, majd egy korty tequilával lenyeled? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Először beveszed a szádba a vízipipát, majd egy korty tequilával lenyeled? :unsure:

Az egész vizipipát???! :o :ph34r: :sad::sad::unsure:

xD :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Prox47

ma éjjel kiránduláson 4en egy egész doboz cigit nyomtunk el pipával,nem tudunk felkelni a földről,a csajom kapart fel engem is,arra emléxem h hintázok vele és azt mondja nagyon ari vagy mikor egyfojtában vigyorogsz :D :D :D :D :D :D (mondjuk előtte bevertem fél liter vodka narancsot)

Link to comment
Share on other sites

otamas

Először beveszed a szádba a vízipipát, majd egy korty tequilával lenyeled? :unsure:

Neem. Pohár -- megisz (tequilát). Szív(pipát). Pohár -- megisz. Szív. Csak többször megismételtem/tük ezt a procedúrát... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Agent_Gabor

én először németországban vizipipáztam, amikor egy hétig cserediák voltam :rolleyes: vettem én is egyet ,de annak sajna eltört a tartálya egy októberi házibuli után. na az se volt semmi. 3 órán keresztül szívtam akkor. igencsak szétcsúsztam, de rohadtjó volt :D nem kellet hánynom, stb. azóta egy kicsit lightosabban nyomjuk, de ha van valami házibuli, a pipa az alap. ja meg majd osztkir-en is jól beszívunk (sima dohánnyal)

az én ekdvenceim: narancsos, meggyes, citromos, jázminos

Link to comment
Share on other sites

Guest

én először németországban vizipipáztam, amikor egy hétig cserediák voltam :rolleyes: vettem én is egyet ,de annak sajna eltört a tartálya egy októberi házibuli után. na az se volt semmi. 3 órán keresztül szívtam akkor. igencsak szétcsúsztam, de rohadtjó volt :D nem kellet hánynom, stb. azóta egy kicsit lightosabban nyomjuk, de ha van valami házibuli, a pipa az alap. ja meg majd osztkir-en is jól beszívunk (sima dohánnyal)

az én ekdvenceim: narancsos, meggyes, citromos, jázminos

meggyes valóban jó [ebből vettem is vmeik nap egy szép 250es dobozzal :D],jázminosat még nemvolt alkalmam kipróbálni, narancs citromtól engem a hányinger kerülget xD

szüleim voltak ukrajnába vmi ipsénél látogatógba és hazafele benéztek egy boltba a határ mellett,meglepődéssel fogadták h ott állk a vegyesboltba a méteres pipa :D

és dohányok nagyon olcsók, az 50grammos vmi 200ft körül van ,míg itt boltba 390..

és ami a legjobb h mangós dohányból van ott korlátlan mennyiség,én egyszer tudtam venni 50g mangót,azóta olyan mint a szent grál online boltokba sincs sose amikor akartam rendelni :D

na megyek is tömök egy jó kis silver apple-kétalma-szőlő triót jó hideg jeges almalével megszűrve xD

Link to comment
Share on other sites

Agent_Gabor

Én a mangósat utálom, de nagyon xD Amikor jön a boltba a rakomány, akkor általában a mangósból marad utoljára mindig .Azért szívtam már mangósat, mert volt, hogy már csak az volt a boltban, szóval a jónép elkapkodta a többit, és már csak az maradt... mi meg minden mindegy alapon megvettük, de enmnagyon esett jól. A Kávés mégrosszabb, sztem abban egyet érthetünk.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Én a mangósat utálom, de nagyon xD Amikor jön a boltba a rakomány, akkor általában a mangósból marad utoljára mindig .Azért szívtam már mangósat, mert volt, hogy már csak az volt a boltban, szóval a jónép elkapkodta a többit, és már csak az maradt... mi meg minden mindegy alapon megvettük, de enmnagyon esett jól. A Kávés mégrosszabb, sztem abban egyet érthetünk.

én egyszer akartam kávésat venni..

leírom a párbeszédet:

-jónapot,egy 250es mangó van?:

-nincs

-akkor mi van?

- [elsorol vagy 10fajtát]

-modnom vinnék egy arabkávét akkor

-á az nem kávés az mazsolás XD

aztán vitatkoztunk h azkávés lessz nem mazsolás klülönben mi az istennek van a coffee felirat a dobozon? :D

na viszont ami kegyetlenül szar dohány az a tenger ízű dohány... de komolyan tengeriherkentyű íze van..két szívás után mondom kössz xD

szerintem a mangó jó,nemtom engem

úgy feltud pörgetni h másnap is készvagyok :smile:

viszont a sárgadinnyés..na attól rosszul vagyok xD

amúgy szén és dohány közé ki mit tesz? a gyári széntartót v alufóliát?

én ált alufóliát használok,de sajna muter most teszkó gazdaságosat vett ami könnyen átég és így elgé szar a füst.. <_<

valószínűleg pénteken megveszem a második pipámat,egy kjkis max 30centis kézipipát,isteni szép zöldes üveg,zöld ganja rajta,és úgy világít ahogy szívod :D

véleményem szerint estére tömök egy kólás-mangós keveréket :smile:

ja és nefeljtsétek el május 12 a vizipipa világnapja :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Hamarosan én is veszek egyet :smile: nyáron majd :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Hamarosan én is veszek egyet :smile: nyáron majd :rolleyes:

na az jó lesz. akkor betépünk xD

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

na az jó lesz. akkor betépünk xD

Mire jössz szerintem még nem lesz meg :sad: :lol: xD jniusban lezs meg vagy később :unsure:

Link to comment
Share on other sites

MikePowell

Ez egy nagyon jó kis topic :smile:

Én személyszerint oriási szerelmese vagyok a vizipipának :smile:

Most hétfön érekezik amit rendeltem(vizipipa.eu-rol)

Egy 74 cm-est rendeltem most :smile:

Ami volt az egyiptombol volt,de sajnos 2 hete öszetört a tartály :sad:

Nah de hétfön remélem ujra mehet a füstölés :smile:

Egyébként ki melyik dohányt szereti a legjobban bele?

Link to comment
Share on other sites

Guest

uraim, május 12 a vizipipa hivatalos világnapja..

mi meg is ünnepeltük,majd holnap rakok képeket :smile:

Link to comment
Share on other sites

Agent_Gabor

mink is megünnnepeltük, egy jóbarátomnak volt szülinapja, aki szintén nagy sishás :tongue: mondjuk aznap nem szívtunk, csak ittunk

Link to comment
Share on other sites

Agent_Gabor

Holnap osztálykirándulás, viszünk vizipipát is, szal betépünk B) már alig várom vaze :D

Link to comment
Share on other sites

Agent_Gabor

gyönyörű :smile::smile::smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...