Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik A Legjobb RTS Játék?


-OJ-

Melyik lesz a győztes?  

472 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

T-firebat
szvsz sztem a töretlen király van a trónan Alias: Starcraf :smile:

Starcraft, azzal játszottam a legtöbbet, és a storyline is nagyon bejött!

a játékmenetben nem találtam semmi kivetni valót, és sokat nyomtuk lanon, ami még jobban megszeretette velem a játékot.

EZt nem idézni akartam, de kikúrt mód ritkán használom a fórumot, sorry.

Link to comment
Share on other sites

Lendova

szvsz sztem a töretlen király van a trónan Alias: Starcraf :smile:

hát én nem tudom eldönteni, hogy a StarCraft vagy a WarCraft 3 a kedvenc RTS-em

mind2-t imádom :D

Link to comment
Share on other sites

Madness

hát én nem tudom eldönteni, hogy a StarCraft vagy a WarCraft 3 a kedvenc RTS-em

mind2-t imádom :D

Warcraft 3-ban azért annyi RPG elemet belenyomtak, hogy én azt nem mondanám iagzán RTS-nek, stratégiának meg még kevésbé. Jó idõben elnyomott itemeken, meg mágiákon, jó pillanatban történõ szintlépésen múlik a komplett játék, nem is ritkán.

Link to comment
Share on other sites

FECA77

hát én nem tudom eldönteni, hogy a StarCraft vagy a WarCraft 3 a kedvenc RTS-em

mind2-t imádom :D

mind2 nagyon vagi :D

Link to comment
Share on other sites

Lendova

Warcraft 3-ban azért annyi RPG elemet belenyomtak, hogy én azt nem mondanám iagzán RTS-nek, stratégiának meg még kevésbé. Jó idõben elnyomott itemeken, meg mágiákon, jó pillanatban történõ szintlépésen múlik a komplett játék, nem is ritkán.

toltam b-nete kb 130 meccset eddig, de ezekre így nem jöttem még rá, hába ez még nem megy :tongue: :D

de w3-hoz szerintem illik ez a kicsit rpg-s elemek

más játékot meg nem nagyon tudtam volna említeni, sok rts meg se hat, amivel még jóba vagyok, az a heroes sorozat (2,3,5), tiberian sun B) , C&C 3, talán még AOE 2

Link to comment
Share on other sites

Madness

Nem mondtam, hogy a warcrafthoz nem illenek az rpg-s elemek csak azt, hogy abban nem sok stratégia van ha valaki csata közepén lépi meg a 6. szintet, (mert pont nem tudtál kihozni egy gyenge gruntot a darálásból) és a gyõztesnek hitt csata elvész valami ultimate mágia miatt. Vagy azon is múlhat egy komplett parti, hogy az ember +2-es tome-ot kap egy dögnél, vagy tome of experience-t. Egyszerûen annyi benne a véletlenszerû tényezõ, hogy az szerintem már sok egy stratégiába. Az meg, hogy a harcok hogyan festenek... azért elég gyakran átláthatatlan totál káoszba megy át (mondjuk csak team game-ben, fõleg mikor összegyûlnek a légi egységek), nemhogy osztagokat rendezgetni, és kihasználni a terep elõnyeit...

Link to comment
Share on other sites

Lendova

Nem mondtam, hogy a warcrafthoz nem illenek az rpg-s elemek csak azt, hogy abban nem sok stratégia van ha valaki csata közepén lépi meg a 6. szintet, (mert pont nem tudtál kihozni egy gyenge gruntot a darálásból) és a gyõztesnek hitt csata elvész valami ultimate mágia miatt. Vagy azon is múlhat egy komplett parti, hogy az ember +2-es tome-ot kap egy dögnél, vagy tome of experience-t. Egyszerûen annyi benne a véletlenszerû tényezõ, hogy az szerintem már sok egy stratégiába. Az meg, hogy a harcok hogyan festenek... azért elég gyakran átláthatatlan totál káoszba megy át (mondjuk csak team game-ben, fõleg mikor összegyûlnek a légi egységek), nemhogy osztagokat rendezgetni, és kihasználni a terep elõnyeit...

elhiszem, nincs akkora rutinom és tapasztalatom benne eddig, hogy így átlássak a nagy mindenen :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tevako

Hi!

Tökéletesen egyet értek Madness-el!

Nem is értem hogyan nézhet ki így a felmérés állása! StraCraft a legjobb!

A Mai stratégiák nem dolgoztatják meg az agyat!

A Commandos elsõ része és méginkább annak a kiegészítõ küldetési! Az igen!

A második rész az már túl könnyû lett!

Nem tudjátok megmondani mi annak a valós idejû stratégiának a neve ami full 3D-s és Csak két nép közûl lehet választani? Egy angyali meg egy ördögi közûl és nagy látványos várostromok vannak benne!

Azt hiszem 2004körül jelent meg de lehet hogy korábban! Akkoriban nagy volt a gépigénye! Pontosan nem tudom!

Köszi a segítséget!

JA és SZerintem Kár hogy Kimaradt a Populous szülõattyának másik gyermeke

(ami méltatlanul kevés szavazatot kapott) DungeonKeeper :smile:

Meg azért hiányoznak a listáról nagy nevek nem véletlenül szerepelt ilyen jól az egyéb kategória!

Link to comment
Share on other sites

ELTomY

hát nemtom, mostani stratégiai játékokat jól elKisTehén!ák, épp most töröltem le az universe at war earth assault game-t, szörnyû játék.

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Én is hozzácsapnám a listámhoz a Traviant :smile: Igaz böngészõs game, de sztem nagyon jó :smile:

Link to comment
Share on other sites

erdly

Nekem örök kedvenc marad az age of empires 2, és az Age of Mitholgy...

Warcraft 3 is tetszik valamennyire...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
rexusmaximus

Medieval II!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

skull0

Starcraft mindenekfelett! :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Stronghold Crusader B)

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Hát én nekem 3 örök kedvencem van. A W40K DoW, a Starcraft és a DûneII :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Az én kedvenc RTS-eim:

- Warcraft 3+FT

- Age of Mythology+Titans

- Total Annihilation

- SWINE :D

- Codename Panzers Phase One/Two

- Rush for Berlin

- Joint Task Force

- Star Wars: Empire at War

- IG2

nagyjából ennyi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
DancZer1

Sziasztok!

Én egy olyan RTS-t, nem taktiakai stratégiát keresek amiben a sebzés realistikus, arra gondolok, h az embereket 1 rakétával is meg lehessen ölni.

Köszi

Link to comment
Share on other sites

Madness

Sziasztok!

Én egy olyan RTS-t, nem taktiakai stratégiát keresek amiben a sebzés realistikus, arra gondolok, h az embereket 1 rakétával is meg lehessen ölni.

Köszi

Cossacks. 1 telitalálat ágyúlövésbe 20-an is belehalhatnak.

Link to comment
Share on other sites

matekisten

Cossacks. 1 telitalálat ágyúlövésbe 20-an is belehalhatnak.

vagy az Antant ott egyszerre lehet 10000 katonád és úgy hullanak mint a legyek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
yurij1976

A Company Of Heroes miért maradt ki a listából???

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

A Company Of Heroes miért maradt ki a listából???

ez már nem éppen egy mostani szavazás...

mert pl a World in Conflict sincsen benne....

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Nem szoktam sok RTS-sel játszani, de azok közül a CoH. Vagyis a kieg.-je, mert az van meg. Amúgy jobb topikot nem találtam, szerintetek melyik éri meg jobban a 4k-t: a SWEaW vagy a WiC? Elõre is köszi :smile:

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Nem szoktam sok RTS-sel játszani, de azok közül a CoH. Vagyis a kieg.-je, mert az van meg. Amúgy jobb topikot nem találtam, szerintetek melyik éri meg jobban a 4k-t: a SWEaW vagy a WiC? Elõre is köszi :smile:

hát sztem a World in Confilct, mert annak a szinglije ésa multija is kiváló B)

bár az Empire at War-ral nem nyomtam...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
-OJ-

További vélemények? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
PsychomaticHUN

Nem szoktam sok RTS-sel játszani, de azok közül a CoH. Vagyis a kieg.-je, mert az van meg. Amúgy jobb topikot nem találtam, szerintetek melyik éri meg jobban a 4k-t: a SWEaW vagy a WiC? Elõre is köszi :)

Ha Star Warsozni van kedved vedd az EAW-ot szerintem az se rossz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...