Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Nagy Buli Topik


borz2

Te hogy és hol bulizol leginkább?  

435 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jemero

hát pénteken lehet party lesz. de most igy lópudingnyi kedvem sincs hozzá :unsure: lehet akkor majd megjön... vagy lehet el se megyek :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jooni

NA! én most értem haza! Szerintem ez mindent elmond!! I LOVE KECEL Elég határozott volt a zene :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Jemero

NA! én most értem haza! Szerintem ez mindent elmond!! I LOVE KECEL Elég határozott volt a zene :ph34r:

a határozott zene az milyen is? :huh::smile:

Link to comment
Share on other sites

Brian55

a határozott zene az milyen is? :huh::smile:

Hát szerintem mindenképpen elektronikus :smile: nem akartam már hülyeséget mondani h Techno vagy Dance vagy nem tom mert nem ismerem...

Hát én szombaton megyek Joyba (www.thenight.hu) egyik legjobb haverom szülinapja lesz és azon kívül még egy csomó mindenki oszt. társaim haverjaim volt oszt. társaim kíszen leszünk mint a házifeladat :smile: szal már nekem megvan szombatra a program :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jooni

Hát szerintem mindenképpen elektronikus :smile: nem akartam már hülyeséget mondani h Techno vagy Dance vagy nem tom mert nem ismerem...

Hát én szombaton megyek Joyba (www.thenight.hu) egyik legjobb haverom szülinapja lesz és azon kívül még egy csomó mindenki oszt. társaim haverjaim volt oszt. társaim kíszen leszünk mint a házifeladat :smile: szal már nekem megvan szombatra a program :rolleyes:

háát... xD. nem egy műfaj, hanem csak úgy mondtam! De mondhattam volna mást is, pl: veretős, komoly stb. :D

Link to comment
Share on other sites

Brian55

háát... xD. nem egy műfaj, hanem csak úgy mondtam! De mondhattam volna mást is, pl: veretős, komoly stb. :D

Mondhattad volna :D de nem mondtad :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Szombaton házibuli, sok-sok mindenféle mókával. :tongue: :D Jó lesz. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

FlashKillR

háát... xD. nem egy műfaj, hanem csak úgy mondtam! De mondhattam volna mást is, pl: veretős, komoly stb. :D

te tök közel laksz ide :D

szombaton (azaz holnap) énis mek má bulájozni, havernál sütögetünk aztán elmegyünk a zitteni diszkóbe.

kár hogy errefele nincsen vmi jókis HC vagy HS party csak ilyen gagyi denszflór meg hauz cuccok de azis jobb mint a semmi :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jooni

te tök közel laksz ide :D

szombaton (azaz holnap) énis mek má bulájozni, havernál sütögetünk aztán elmegyünk a zitteni diszkóbe.

kár hogy errefele nincsen vmi jókis HC vagy HS party csak ilyen gagyi denszflór meg hauz cuccok de azis jobb mint a semmi :rolleyes:

ahm ha jól tudom ma dtd-ben nosztalgia lesz xD Megmondom őszintén, nekem nem jön be a DTD 1x voltam, deeee. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

FlashKillR

ahm ha jól tudom ma dtd-ben nosztalgia lesz xD Megmondom őszintén, nekem nem jön be a DTD 1x voltam, deeee. :unsure:

ma bálentájnsz (xD) parti lesz arra ménk haverokka :D

mérnem jött be?

Link to comment
Share on other sites

Jooni

ma bálentájnsz (xD) parti lesz arra ménk haverokka :D

mérnem jött be?

mer szar xD

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Múltkor vettem egy üveg Couraca-ot(kurasszó) bedobtam a tatyóba és mire hazaértem kifojt a 10%-a :D

Link to comment
Share on other sites

Jemero

Múltkor vettem egy üveg Couraca-ot(kurasszó) bedobtam a tatyóba és mire hazaértem kifojt a 10%-a :D

az is jó buli lehetett :lol:

Link to comment
Share on other sites

ViFe

Múltkor vettem egy üveg Couraca-ot(kurasszó) bedobtam a tatyóba és mire hazaértem kifojt a 10%-a :D

Jó kis koktélokat lehet belőle keverni :smile:

Nekem van is itthon jelenleg egy üveg "Blue Couraca" , sosem lehet tudni :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jooni

senki nem jár bulizni?? :huh:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Múltkor vettem egy üveg Couraca-ot(kurasszó) bedobtam a tatyóba és mire hazaértem kifojt a 10%-a :D

Curacao-nak írják, és küraszó-nak mondják :tongue:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Curacao-nak írják, és küraszó-nak mondják :tongue:

Curacao alma és curacao kék pepsi ment nálunk régen :lol:

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

tegnap, vodkáztunk bettivel és yetivel... elég jó volt kár h betit máskor nem jött de azt igérte h mostantól ő is jár

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

házi buli power , de a jó kocsmákat a sok király arcal se hanyagolom :wink:

Link to comment
Share on other sites

Brian55

senki nem jár bulizni?? :huh:

Én szombat este/éjjel voltam ^^

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

én lassan már egy hete, de ma mondjuk nem is nagyon lenne kedvem 4 óra kosarazás után :D bár egy jó hideg pia jól esne, csak az a baj ha elkezdem nem bírom abbahagyni, cask néha :D

Link to comment
Share on other sites

Mike-szolnok

legjobb party..sok nőstény..kevéskan..köztükénis..és töménytelen mennyiségű minőségi alkohol..persze csajok is isznak..és összes csaj szed fogamzásgátlot..meg perszeösszes csaj szeretia..

tehát ijen nincsnaon:D

amugy jo zenekell..meg haverok..pia..

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

én lassan már egy hete, de ma mondjuk nem is nagyon lenne kedvem 4 óra kosarazás után :D bár egy jó hideg pia jól esne, csak az a baj ha elkezdem nem bírom abbahagyni, cask néha :D

hát nem csak te vagy így ezzel

Link to comment
Share on other sites

Muck

Hehe manapság nem is szoktunk szórakozóheléyre menni

Vagy a sulink melletti játszótérre fekszünk ki, vagy kimegyünk sóstóra a kilátóba :smile: (ezek az alkoholizálós bulik)

Vagy elmegyünk az ázsia teaházba, amik a relaxálós bulik ^^ de itt is feküdni szoktunk kispárnákn, és szívjuk a vízipipát, meg beszélgetünk az élet nagy dolgairól és fiozofálunk :smile:

szerk.: de most egy ideig lehet nem iszok mert szerdán ledobtak az utolsó hazajövő buszról, futhattam 6-7 km-t hazafelé részegen...

havert elhagytam, fél hétkor ért haza, én megúsztam mer aludtak amikor hazaértem... :D

Link to comment
Share on other sites

Turbogyik

Valami jókis zúzós koncertre menni barátokkal és ott tartani egy mosh party-t B) Persze megfelelő mennyiségű kenőanyaggal(sör,bor,pálinka)IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...