Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Nagy Buli Topik


borz2

Te hogy és hol bulizol leginkább?  

435 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jooni

Én személy szerint most jöttem haza életem legnagyobb bulijáról. Ugyanis sítáborban voltam. Ami ott volt... 4este alatt szerintem a világot is megittuk :lol:

haha ismerős :lol:

Link to comment
Share on other sites

Madridista

haha ismerős :lol:

Hát... Nekem csak jövőre lesz ismerős :sad: Idén jött anyám is, és vele laktam... De egyszer így is kiszabadultam egy kocsmába, ami marha hangulatos volt, ha vmikor Valmorelben jártok, akkor nézzetek be a Jimbo-ba :D

Link to comment
Share on other sites

Brian55

Hát... Nekem csak jövőre lesz ismerős :sad: Idén jött anyám is, és vele laktam... De egyszer így is kiszabadultam egy kocsmába, ami marha hangulatos volt, ha vmikor Valmorelben jártok, akkor nézzetek be a Jimbo-ba :D

Valmorel? :huh:

Az már nem MO-n van igaz?

Link to comment
Share on other sites

sid

Tegnap jót partiztunk asszonnyal. Bevásároltunk, aztán parkban fogyasztottunk, Édes BB pezsgő, két Bommba, egy kis Kalinka, rövid idő alatt üzemi szintre jutottunk, elmentünk az Old Mans pubba és ott lötyögtün k, aztán meg hazaszédölögtünk, egy szivarkát is elnyomtunk :smile:

Link to comment
Share on other sites

Madridista

Valmorel? :huh:

Az már nem MO-n van igaz?

Franciaország

Link to comment
Share on other sites

Chrys002

hello. egy jó kis dokk+coros éjszakánál (nappalnál) :D nincs is jobb szerintem

Link to comment
Share on other sites

borz2

Én hétvégén a helyi Sportbálban lötyögtem. Naggyon jó volt, jó zene, jó nők, igaz barátnőmmel voltam, de az "étlapot" azért lehet nézni! :smile:

Nem ittam sokat, éppenhogycsaknyira, főleg mert fényképeznem kellett, majd lehet teszek fel képeket! :tongue:

Viszont sokan már fullkontaktok voltak 11-kor. Még annyi rókát elültetni a környéken... :D

Hát... Nekem csak jövőre lesz ismerős :sad: Idén jött anyám is, és vele laktam... De egyszer így is kiszabadultam egy kocsmába, ami marha hangulatos volt, ha vmikor Valmorelben jártok, akkor nézzetek be a Jimbo-ba :D

Ok! Majd beugrok. :smile:

Csak egy térképet dobhatnál pontosan hol van... :D

Link to comment
Share on other sites

Jooni

Tegnap jót partiztunk asszonnyal. Bevásároltunk, aztán parkban fogyasztottunk, Édes BB pezsgő, két Bommba, egy kis Kalinka, rövid idő alatt üzemi szintre jutottunk, elmentünk az Old Mans pubba és ott lötyögtün k, aztán meg hazaszédölögtünk, egy szivarkát is elnyomtunk :smile:

mostanában ez a divat, hogy mindenki pezsgő+ bombát iszik???? <_<

Link to comment
Share on other sites

sid

mostanában ez a divat, hogy mindenki pezsgő+ bombát iszik???? <_<

Divat vagy sem, ez vált be eddig, mással is próbálkoztunk, de attól csak rosszul lettem, semmit sem éreztem csak hirtelen szarul lettem. Ettől legalább pörgök és van hatás, nekem midegy hogy divat vagy sem, jó és kész. <_<

Link to comment
Share on other sites

Chrys002

Divat vagy sem, ez vált be eddig, mással is próbálkoztunk, de attól csak rosszul lettem, semmit sem éreztem csak hirtelen szarul lettem. Ettől legalább pörgök és van hatás, nekem midegy hogy divat vagy sem, jó és kész. <_<

jaja én is szeretem ezt a felállást. mondjuk nekem a favorit a jeger

Link to comment
Share on other sites

sid

jaja én is szeretem ezt a felállást. mondjuk nekem a favorit a jeger

Hát nemtom, nekem marja a gyomrom a jéger, meg olyan rossz utóíze van, de azért mindig van egy üveggel a szekrényben xD

Link to comment
Share on other sites

Jooni

Hát nemtom, nekem marja a gyomrom a jéger, meg olyan rossz utóíze van, de azért mindig van egy üveggel a szekrényben xD

akkor minek iszod ha nem ízlik??

Link to comment
Share on other sites

sid

akkor minek iszod ha nem ízlik??

Nem mondtam hogy iszom, csak van, mert rajtam kívül van ott más is, és az meg szeresse.

Link to comment
Share on other sites

Jooni

Nem mondtam hogy iszom, csak van, mert rajtam kívül van ott más is, és az meg szeresse.

nem is rossz ez a jéger xD tegnap lecsúszott belőle 4. meg volt 2 vodkakóla 2 whiskykóla meg 5-6 sör. :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Atyám,pénteken szalagavató,meg utána megyünk még valahá,majd mesélek...de legelőbb vasárnap,mert addig nem kelek fel. xD

Link to comment
Share on other sites

Jooni

Atyám,pénteken szalagavató,meg utána megyünk még valahá,majd mesélek...de legelőbb vasárnap,mert addig nem kelek fel. xD

nekem meg ma xD

Link to comment
Share on other sites

Chrys002

jaj ma mekkora alkoholizálás lesz ajajaj :D Jön át pár spanom hehehe :smile:

Link to comment
Share on other sites

sid

Nem látok semmilyen beszámolót :smile:

Mi szombaton asszonnyal mentünk Gellért-hegyre, vittünk két üveg pezsgőt, meg két bombát, és hát eléggé szétestünk, folyamatosan szövegelt, vettem is mobillal xD Dúrva hatása volt, de végülis jó volt, ma elég másnaposak voltunk, egész nap nem voltunk képben :D

Link to comment
Share on other sites

Jooni

hát most volt szombaton a szallagavatóm. utána leírom a sorrendet meg mit. aszongya: terem\pálesz->nemtommilyenkocsma->mézespálesz,sör,sör,sör->eldorádó\sör,sör->pátria\dugipia,sör,vodkakóla->eldorádó\redbull->Úton\ cigi->pátria->vodkakóla,redbull, redbull szal kéééééész

Link to comment
Share on other sites

Real013

Nah,jön a beszámoló:amiket ittunk:Bacardi Cola(bár inkább sima Bacardi volt,mert Cola nemsok volt benne xD),sör,Eristoff,mézes valami :huh: :D ,bor,Hubertus,meg ..asszem ennyi,de nem kis adagba...remek buli volt,nagyon jó lett a műsorounk is,majd lehet feltöltöm valahá,ha meglesz a videónk :smile: Szalagavató után meg átmentünk a Szhelyi Bambuszclubba,ott is ment a buli..de kegyeetlen nagy volt,szavakban nehéz elmondani :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jooni

jajj istenem már megint betéptem :smile:))) hát ez a nap nagyon jó. Most meg amúgy. rájötem hogy szerelmes vagyok és irtó aranyos és szép lánykába.És ez viszonyos sztem. Jaaaaaj. ááááááá dejó :smile:)) bocsi hogy ide na mind1 további szép nepot!!:smile:))

Link to comment
Share on other sites

Edemking

hát én általába kocsmába járok. ott sörözgetünk a többiekkel (általába 2 óra eltelte után vagy 20 sörösüveg az asztalunkon xD) és 1 kis töény is néha :smile: mondjuk mostanában hazi póker partykra szoktam járni :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

jajj istenem már megint betéptem :smile:))) hát ez a nap nagyon jó. Most meg amúgy. rájötem hogy szerelmes vagyok és irtó aranyos és szép lánykába.És ez viszonyos sztem. Jaaaaaj. ááááááá dejó :smile:)) bocsi hogy ide na mind1 további szép nepot!!:smile:))

És mitől téptél be? :rolleyes: :lol: Nekem a tuti kombóm mostanában a ginseng kivonat + kávé + angol breakfast tea :D Úgy a beviteltől számítot fél óra után nincs az az ember aki megállít, szétpörgöm magam :D

Link to comment
Share on other sites

Adi0625

Szombaton voltam egyik baránőm szülinapján. A kedvenc kocsmánkba mentünk, jól elvoltunk, biliárdozgattunk meg csocsóztunk. Én akkor kezdtem kevésbé élvezni, mikor a többiek berúgtak, és röhögtek minden hülyeségen, én meg nem. De ott volt a barátom is, aki szintén józan volt, így mi elvoltunk magunknak, és röhögtünk a többieken. XD

Ez bekerült a Gs-be :lol:

Most olvastam, és gondolom beírom, hogy benne van :smile:

Link to comment
Share on other sites

Jooni

Ez bekerült a Gs-be :lol:

Most olvastam, és gondolom beírom, hogy benne van :smile:

akkor tapsoljuk meg Lloth-ot :lol:

remélem 1szer majd én is bekerülök :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...