Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Nagy Buli Topik


borz2

Te hogy és hol bulizol leginkább?  

435 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bandeee

Nekem semmi bajom a hányással. Este kijön, aminek ki kell (lefekvéskor hirtelen felpörög a világ - rendszerint akkor) és másnap újult erővel korán reggel felkelek. Cigit viszont soha nem szívok, mer minek.

én azér pazarlásnak tartom... hamár egyszer megiszom a sok jó piát, meg kifizették nekem, akkor nem adom vissza... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mike-szolnok

én azér pazarlásnak tartom... hamár egyszer megiszom a sok jó piát, meg kifizették nekem, akkor nem adom vissza... :wink:

1-2szer megesik az emberrel..meg kell is néha az hogy mint állat..de amugy csak szolidan sztem..

Link to comment
Share on other sites

Lloth

Részemről semmi csodálatosat nem találok a hányásban, sőt, kifejezetten utálom. :D Így nem is fajulok odáig, hogy megessen. (Jó, idén szilveszterkor volt - de az azért, mert beteg voltam, valami vírus izé, és a tea jött ki belőlem. XD)

Link to comment
Share on other sites

Mike-szolnok

Részemről semmi csodálatosat nem találok a hányásban, sőt, kifejezetten utálom. :D Így nem is fajulok odáig, hogy megessen. (Jó, idén szilveszterkor volt - de az azért, mert beteg voltam, valami vírus izé, és a tea jött ki belőlem. XD)

teaxD ki hogy nevezi..

Link to comment
Share on other sites

Lloth

Nem viccelek, komolyan tea volt. :D Szilvesztert 39 fokos lázzal, háborgó nyomorral töltöttem otthon, tv nézősen, még éjfélkor is csak teával koccintottam. Életem legjobb szilvesztere volt. <_<

Link to comment
Share on other sites

bandeee

1-2szer megesik az emberrel..meg kell is néha az hogy mint állat..de amugy csak szolidan sztem..

nemtom, én sosem éreztem különösebb ingert aziránt, hogy úgy igazán bek*rjak... még amikor nagyon szar kedvemben voltam se ittam annyit, hogy megártson...

Link to comment
Share on other sites

Jemero

Hardstyle alatt a tömény zúzást értem :smile:

Komolyra fordítva a szót ez egy zenei műfaj a Technoból indult, és még most is ott van a toppon hasonló a Ravehez, Speedcore-hoz.

De ha te is nyomod akkor nem értem a kérdést :huh:

ahh a sensation se egy gyenge party :rolleyes: csak olyan messze van ált. mindig :sad:

Link to comment
Share on other sites

sid

Hát én amúgy elég elmaradt vagyok ebben a témában, sok gondom is adódik belőle, eléggé pszichiáttriai eset vagyok, de én pl jobban szeretek iszogatni a Gellért hegyen, mint musicpubban csápolni, de mindkettőt bevállalom, inkább hangulat kérdése. És most visszahelyezem magamra a zubbonyt :smile:

Link to comment
Share on other sites

Mercury

Nem viccelek, komolyan tea volt. :D Szilvesztert 39 fokos lázzal, háborgó nyomorral töltöttem otthon, tv nézősen, még éjfélkor is csak teával koccintottam. Életem legjobb szilvesztere volt. <_<

Teába is sokmindent lehet még tölteni :smile:

Link to comment
Share on other sites

bandeee

Hát én amúgy elég elmaradt vagyok ebben a témában, sok gondom is adódik belőle, eléggé pszichiáttriai eset vagyok, de én pl jobban szeretek iszogatni a Gellért hegyen, mint musicpubban csápolni, de mindkettőt bevállalom, inkább hangulat kérdése. És most visszahelyezem magamra a zubbonyt :smile:

ha van kivel, akkor én is építőbbnek találom az iszogatós-beszélgetést, mint a rázdasegged! illetve gyeretáncolj! típusú szórakozóhelyeket...

Link to comment
Share on other sites

Lloth

Hát én amúgy elég elmaradt vagyok ebben a témában, sok gondom is adódik belőle, eléggé pszichiáttriai eset vagyok, de én pl jobban szeretek iszogatni a Gellért hegyen, mint musicpubban csápolni, de mindkettőt bevállalom, inkább hangulat kérdése. És most visszahelyezem magamra a zubbonyt :smile:

Ugyan, ebben semmi meglepő! Mondom, én barátokkal egy völgybe szoktam kiülni iszogatni-beszélgetni, és hihetetlen jó hangulata van!

Link to comment
Share on other sites

Jemero

Ugyan, ebben semmi meglepő! Mondom, én barátokkal egy völgybe szoktam kiülni iszogatni-beszélgetni, és hihetetlen jó hangulata van!

havonta párszor mi is beülünk valamilyen pubba... vagy kávézóba, változó mihez van kedvünk... de inkább a pub a menö :rolleyes: ami nem össze keverendö a minden sarkon megtalálható kocsmákkal. itt nagy plazma tv-van és kihozzák amit kérek... ya és nincs fröccs szentem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Fácán! Aki ismer (meg volt már lennt velem) tudja h mit jelent :D

Link to comment
Share on other sites

sid

Ugyan, ebben semmi meglepő! Mondom, én barátokkal egy völgybe szoktam kiülni iszogatni-beszélgetni, és hihetetlen jó hangulata van!

Igen, de nálam komoly a gond, orvosi eset vagyok. Nincs senki akivel iszogathatok, csak asszonnyal szoktam, nem monom nagyon jó, de azért egy több fős társoságot nem pótol semmi..

Link to comment
Share on other sites

Lloth

havonta párszor mi is beülünk valamilyen pubba... vagy kávézóba, változó mihez van kedvünk... de inkább a pub a menö :rolleyes: ami nem össze keverendö a minden sarkon megtalálható kocsmákkal. itt nagy plazma tv-van és kihozzák amit kérek... ya és nincs fröccs szentem :lol:

Nem tudom, ha jó idő van, én inkább valami nyílt helyre megyek szívesen (persze azért oda, ahol nem bírságol meg egyből a rendőr közterületen alkoholfogyasztásért :D), szerintem sokkal hangulatosabb, nincs olyan zaj, továbbá, ha vagy olyan szerencsés, hogy találsz egy olyan helyet, ahol nincs a környéken nagyon lakóépület, akkor lehet hangsokodni, ami szintén nagyon jó feszültséglevezető-hangulatcsináló tud lenni.

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Fácán! Aki ismer (meg volt már lennt velem) tudja h mit jelent :D

Debrecen jeee...én kikötőben voltam eddig párszór....de ha kocsma akkor Maláta Szoboszlón..but most sokat szigorítottak.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Brian55

Fácán! Aki ismer (meg volt már lennt velem) tudja h mit jelent :D

Naná :rolleyes::smile: ^_^

ahh a sensation se egy gyenge party :rolleyes: csak olyan messze van ált. mindig :sad:

Hát igen elég nagy gond de egyszer tervezem h kimegyek oda haverokkal mindenképpen :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mercury

Örülök, hogy ekkora a választék egyes embereknek. Itt feketetarjánban azért meg kell válogatni hova megy az ember. Pont ezért szavaztam a házibulikra.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

rock4 ever, de koncertekre nem naon járok

Link to comment
Share on other sites

-Seraph-

Nos a következő pár képhez csak ennyit: Így bulizunk mi!

Link to comment
Share on other sites

sid

Tegnap voltunk partizni és a Terminus koliban volt a találka. Te jóóó ég, milyen dúrva hely már... Úristen, csak néztem, én ott nem laknék. Mint a gettó, folyósókon kinn ülnek a földön, üvegek, mindenki cigizik, akkor a kolikocsma iszonyú dúrva hely, mint egy börtön, vagy akár egy amcsi filmben lennénk, valami bronxi filmben... Csináltam képeket, majd mutatok xD Amúgy a buli nem volt rossz..

Link to comment
Share on other sites

Don_Teomo

Én nem nagyon szeretek bulizni inkább csak csendesen iszogatok és beszélgetek a haverokkal.

Link to comment
Share on other sites

Jooni

Pénteken bombariadó volt a helyi Clubban. Fél1kor ki mindenki 2kor meg már bent verettünk :tongue: B)

Link to comment
Share on other sites

Lloth

Szombaton voltam egyik baránőm szülinapján. A kedvenc kocsmánkba mentünk, jól elvoltunk, biliárdozgattunk meg csocsóztunk. Én akkor kezdtem kevésbé élvezni, mikor a többiek berúgtak, és röhögtek minden hülyeségen, én meg nem. De ott volt a barátom is, aki szintén józan volt, így mi elvoltunk magunknak, és röhögtünk a többieken. XD

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Én személy szerint most jöttem haza életem legnagyobb bulijáról. Ugyanis sítáborban voltam. Ami ott volt... 4este alatt szerintem a világot is megittuk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...