Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fejhallgatók, Fülhallgatók, Hangfalak


_Maxtreme_

Recommended Posts

Typhoon97

én az elsőre tippelnék... egyébként soha nem értettem mi a hasznuk a gyártóknak "ilyen" drága fülesekben. Anyagköltség messze meghaladja az árát xD és akkor a kínai munkásokról még nem is beszéltem.

Zalman theatre 6-ról kinek mi a véleménye? Olvastam 1-2 tesztet és nem tűnik rossznak...

PFf, nehogy megvedd, átlagos hangszóró 10-9 ezerért ami nagyon nem éri meg szvsz, rádasául soha nem szoknád meg hogy nincs rajta hangerőszabályzó. 10ért már elég jó Sennheiser-t kapsz.

Link to comment
Share on other sites

CrW

és a sennheiser HD 485.ről vélemény? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Typhoon97

és a sennheiser HD 485.ről vélemény? :smile:

Ha Sennheiser akkor csak jó lehet, mondjuk 16-20k azért egy másik kateg de te tudod.

Link to comment
Share on other sites

kaliban

és a sennheiser HD 485.ről vélemény? :smile:

Tökéletes. :smile:

Link to comment
Share on other sites

CrW

Ok, akkor a napokban megrendelem :smile:

Link to comment
Share on other sites

Don_Armageddon

HI!

13k ig keresek mikrofonos fejhallgatót! Sajnos a Sennheiser PC 150-et nem tudam megrendelni sehol itt a Dél-Alföldön. Szóval ne irjatok SEnnheisert hanem egyéb fülest!

KÖSZI!

Link to comment
Share on other sites

emthor

Mától boldog tulajdonosa vagyok egy Sennheiser HD 555-nek, és NAGYON meg vagyok elégedve....

grat most akarok venni én is csak előbb ki akarom próbálni hogy áll a fejemen, kényes vagyok rá, ha kényelmetlen lenne, valahol rászorul a fülcimpámra, stb...

remélem MM-ben vagy S@turnban lehet csekkolni. a huszon 1-2 ezret meg simán megéri, csak jót olvastam róla a neten!

már csak a X-Fi-m legyen meg hozzá :D

Link to comment
Share on other sites

nagyitomi

sziasztok

pénz állt a házhoz kb 15000-20000ft..vennem kéne hangképző eszközt,,fülest vagy hangfalat valami ötlet a témában?

Link to comment
Share on other sites

serginho

sziasztok

pénz állt a házhoz kb 15000-20000ft..vennem kéne hangképző eszközt,,fülest vagy hangfalat valami ötlet a témában?

Logitech X530 :smile:

Link to comment
Share on other sites

sztyui91

jaja. nagyon igaz. Nekem is Logitech hangszóróm van, és úgy szól, mint ááááááálat. De mondjuk nekem még van mellé egy Sennheiser CX300-asom is, ami szintén zselé jól szól. Én a Logitech hangszórómat hzamarabb vettem, mint a sennheiser fülhallgatómat. Sztem tegyél te is így. A legjobban úgy döntheted el, ha megnézed mennyit hallgatsz zenét otthon, és mennyit utcán. Ha otthon többet hallgatod, akkor hangszórót vegyél, ha pedig utcán, akkor pedig egyértelmű.

Link to comment
Share on other sites

Guest

sziasztok

pénz állt a házhoz kb 15000-20000ft..vennem kéne hangképző eszközt,,fülest vagy hangfalat valami ötlet a témában?

Még dobj hozzá 6000Ft-ot és akkor egy rendes hangrendszert tudsz venni ami nagy is!!!!!

(Genius SW 5.1 Home Teather)

Link to comment
Share on other sites

gEoRgE_eXe

sziasztok

pénz állt a házhoz kb 15000-20000ft..vennem kéne hangképző eszközt,,fülest vagy hangfalat valami ötlet a témában?

sennheiser pc160 :wink::smile:

Link to comment
Share on other sites

CrW

nos, tegnap sikeresen megrendeletem egy sennheiser hd 485-öt. Már nagyon kiváncsi vok rá :smile:

Link to comment
Share on other sites

Typhoon97

nos, tegnap sikeresen megrendeletem egy sennheiser hd 485-öt. Már nagyon kiváncsi vok rá :smile:

Majd mond el milyen :smile:

Link to comment
Share on other sites

emthor

nos, tegnap sikeresen megrendeletem egy sennheiser hd 485-öt. Már nagyon kiváncsi vok rá :smile:

gratula várjuk a beszámolót egy zsíros kép kíséretében B)

Link to comment
Share on other sites

Don_Armageddon

Wehehe!

Sennheiser PC 151-em van!!!

HEHE!!! :tongue:

Nagyon jó, hangzása is kitünő, igényes csomagolás, 2 év garancia.

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Tudnátok nekem ajánlani fülhallgatót 5K környékén? :smile:

Link to comment
Share on other sites

emthor

megvettem a Sennheiser hd-555-t, besírok annyira tisztán szól :smile: már csak a hangkártyám jöjjön meg :D

Link to comment
Share on other sites

KaHUNka

van egy kis gondom. Van nékem egy mikrofonom, külön, handless, és van neki egy rózsaszín zsinórja.Ezt bedugom hátul, a rózsaszín foglalatba, mégsem ismeri fel a Hang és nemtommilyen eszközöknél a vezérlőpulton.Ezáltal nem tudok mic-ezni.Nem tudjátok mit kéne hozzáadni a hardver hozzáadásánál, vagy valahol, hogy felismerje a mikrofont? Emléxem, volt valahol a gépen egy rajz, ahol mutatta melyik beállításnál, melyik színű dugasz micsoda.Ha valaki azt tudja ez hol van, az is segítség lenne.Thx

Link to comment
Share on other sites

CrW

nos megvan a hd-485 :smile: Hát kicsit megszédűltem amikor először meghallottam x) eszméletlen... nem is tudom, hogy élhettem eddig nélküle :D

Link to comment
Share on other sites

kaliban

nos megvan a hd-485 :smile: Hát kicsit megszédűltem amikor először meghallottam x) eszméletlen... nem is tudom, hogy élhettem eddig nélküle :D

Ugye, hogy ugye ?! :D

Így jártam én is, amikor először hallottam minőségi cuccot. :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Srácok kőne' nekem 1kis help :smile:

A Monarch MD6200-as stúdió fejesről nem tudja valaki hogy hol találok a némi infót? Műszaki adat, etc.

Sajna a google ezúttal nem volt a barátom :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Végülis megoldódott a probléma (thx mcs a supportért :D) ezt Monacor néven kell kerersni, és nem Monarch.

Érdekes hogy az enyémre Monarch van írva, hogy miért, passz.

Englis nfo

Hungarise nfo

Röviden:

Professzionális sztereó monitor fejhallgató

2-utas, zárt konstrukcióval, koaxiálisan egybeépített, titánbevonatos membránú hangszórókkal, rendkívül áttetsző, szélessávú, valósághű hangvisszaadással.

Valami eszméletlen hangzást produkál vazz. Nagyon durva :smile:

Link to comment
Share on other sites

serginho

Végülis megoldódott a probléma (thx mcs a supportért :D) ezt Monacor néven kell kerersni, és nem Monarch.

Érdekes hogy az enyémre Monarch van írva, hogy miért, passz.

Englis nfo

Hungarise nfo

Röviden:

Professzionális sztereó monitor fejhallgató

2-utas, zárt konstrukcióval, koaxiálisan egybeépített, titánbevonatos membránú hangszórókkal, rendkívül áttetsző, szélessávú, valósághű hangvisszaadással.

Valami eszméletlen hangzást produkál vazz. Nagyon durva :smile:

kár,h.nem mikrofonos...tervezek venni valami headset-et,perpill.a Logitech Internet Chat Headset-nek áll a zászló(de csak azért,mert a Precision Gaming HS 12 alatt itt nem kapható,pixmania-n meg 6k...)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Hát mondjuk stúdiókba nem igazán gyakori a mikrofonos fejes xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...