Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fejhallgatók, Fülhallgatók, Hangfalak


_Maxtreme_

Recommended Posts

Don_Armageddon

HI!

Szal nekem csak egy mikrofonos fejhallgató kombó kéne 15k-ig, a lényeg az , hogy megbizható legyen. Sajnos nem naon találtam Sennheiserbe ilyet. <_<:unsure:

Link to comment
Share on other sites

CrW

HI!

Szal nekem csak egy mikrofonos fejhallgató kombó kéne 15k-ig, a lényeg az , hogy megbizható legyen. Sajnos nem naon találtam Sennheiserbe ilyet. <_<:unsure:

Sennheiser PC150, 12-15k

Link to comment
Share on other sites

adesz444

nemértem minek erre ennyit költeni... :blink: az én genius füles+miki kombóm 2-3k körül lehetett, és semmi bajom sincs vele..

az mp3-asomnak meg amit adtak hozzá fülest azt nagyon állat volt, mpio fl-100-as, és nem is nagyon láttam más mpio cuccoknál ilyen fülest, csak aztán megtört a vezeték fejénél asszem a jobb oldali, és vettem 1 sebbheiser mx200-ast, és azt kell mondjam, ez még annál is jobban szól. :smile:

amúgy pl stúdiózáshoz is gyárt jó mikrofonokat, fülhallgatókat a sennheiser, a foo fighters is ilyen mikiket használt az acoustic tour-ján :smile: (de gondolom ez nem sokakat érdekel...)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

nemértem minek erre ennyit költeni... :blink: az én genius füles+miki kombóm 2-3k körül lehetett, és semmi bajom sincs vele..

Erre csak annyit tudok mondani hogy aki meghteheti, és ilyennek az igényei, miért ne? :smile: (gondolom itt a 85k-s fejhllgatóra gondoltál)

Ez ugyanolyan minthogy sok ember több 100k (esetleg milliós nagyságrendet) beleöl a gépébe. Sokan ezt sem értik meg, mert nem értik hogy minek. Dehát ha 1x ez a hobbija, és van rá keret, akkor csinálja.. :smile:

Link to comment
Share on other sites

asi

Nekem ez kéne: Speed-Link Medusa 5.1 Headset :D

Link to comment
Share on other sites

kaliban
nemértem minek erre ennyit költeni... az én genius füles+miki kombóm 2-3k körül lehetett, és semmi bajom sincs vele..

Mert nem hallottál még egy normális fejhallgatót (netán legalább egy középkategóriás hangfalat HI-FI ! hangfalat szólni és itt a Logitech, Sony, Genius stb elfelejtve).

Halgass meg, ha egyszer lesz rá lehetőséged, például egy JMlab, Phonar, KEF, Sonus Faber, Spendor, Celestion, Rogers hangfalat szólni és egyből te is meghallanád, miért költenek emberek ennyi pénzt hangvisszaadó eszközökre.

Anno, ártatlan csepp gyermek koromban én sem tudtam elképzelni, minek erre ennyi pénzt kiadni, amig egyszer be nem tévedtem egy HI-FI kiállításra és ott meghallottam egy pár Martin-Logan elektrosztatikus sugárzót szólni... aki hallott már hasonlót az tudja miről beszélek.

Az a baj, hogy ezt nem lehet elmondani, ezt hallani kell.

Úgy van vele az ember, ugyan minek Porsche amikor Trabanttal is el lehet jutni a piactérre..

El, el lehet mind a kettővel, de micsoda különbség.

Link to comment
Share on other sites

adesz444

Erre csak annyit tudok mondani hogy aki meghteheti, és ilyennek az igényei, miért ne? :smile: (gondolom itt a 85k-s fejhllgatóra gondoltál)

Ez ugyanolyan minthogy sok ember több 100k (esetleg milliós nagyságrendet) beleöl a gépébe. Sokan ezt sem értik meg, mert nem értik hogy minek. Dehát ha 1x ez a hobbija, és van rá keret, akkor csinálja.. :smile:

nem itt én már a 15k-ra is gondoltam... jó végülis ha vki egész nap a gép előtt ül és van neki pénze akko tőlem... :D

Mert nem hallottál még egy normális fejhallgatót (netán legalább egy középkategóriás hangfalat HI-FI ! hangfalat szólni és itt a Logitech, Sony, Genius stb elfelejtve).

Halgass meg, ha egyszer lesz rá lehetőséged, például egy JMlab, Phonar, KEF, Sonus Faber, Spendor, Celestion, Rogers hangfalat szólni és egyből te is meghallanád, miért költenek emberek ennyi pénzt hangvisszaadó eszközökre.

Anno, ártatlan csepp gyermek koromban én sem tudtam elképzelni, minek erre ennyi pénzt kiadni, amig egyszer be nem tévedtem egy HI-FI kiállításra és ott meghallottam egy pár Martin-Logan elektrosztatikus sugárzót szólni... aki hallott már hasonlót az tudja miről beszélek.

Az a baj, hogy ezt nem lehet elmondani, ezt hallani kell.

Úgy van vele az ember, ugyan minek Porsche amikor Trabanttal is el lehet jutni a piactérre..

El, el lehet mind a kettővel, de micsoda különbség.

hát van itt 1 aiwa hifi nekem, azzal bőven megvagyok elégedve, más haveroknál még ilyen hangzást se találok, mint amit ez kiad..

amúgy én gitáros vagyok, vagyis b@sszusgityós, úgyh vmennyire elemem a minőség, én meg abból a világból tudnék neked mondani lehet olyanokat, amiket nem hallottál, pl ampeg, vox, vagy épp roland cube, mert talán csak a marshall az ismerősebb mindenkinek, és az árak határa ezeknél is a csillagos ég... :smile:

de amúgy én a sennheiser fülesemmel is tökéletesen megvok elégedve, ezis messze jobban szól bárminél, amit eddig hallottam, csak az a füles közelítette meg, amit az mpio-mhoz adtak!

Link to comment
Share on other sites

serginho

Mert nem hallottál még egy normális fejhallgatót (netán legalább egy középkategóriás hangfalat HI-FI ! hangfalat szólni és itt a Logitech, Sony, Genius stb elfelejtve).

Halgass meg, ha egyszer lesz rá lehetőséged, például egy JMlab, Phonar, KEF, Sonus Faber, Spendor, Celestion, Rogers hangfalat szólni és egyből te is meghallanád, miért költenek emberek ennyi pénzt hangvisszaadó eszközökre.

Anno, ártatlan csepp gyermek koromban én sem tudtam elképzelni, minek erre ennyi pénzt kiadni, amig egyszer be nem tévedtem egy HI-FI kiállításra és ott meghallottam egy pár Martin-Logan elektrosztatikus sugárzót szólni... aki hallott már hasonlót az tudja miről beszélek.

Az a baj, hogy ezt nem lehet elmondani, ezt hallani kell.

Úgy van vele az ember, ugyan minek Porsche amikor Trabanttal is el lehet jutni a piactérre..

El, el lehet mind a kettővel, de micsoda különbség.

Klipsch-éket kihagytad :rolleyes::smile:

Link to comment
Share on other sites

Typhoon97

HI!

Szal nekem csak egy mikrofonos fejhallgató kombó kéne 15k-ig, a lényeg az , hogy megbizható legyen. Sajnos nem naon találtam Sennheiserbe ilyet. <_<:unsure:

Sennheiser HD465

Link to comment
Share on other sites

Don_Armageddon

Sennheiser HD465

Kösz, de nekem mikrofonos kéne vagy ami ilyen kombó az nem tól jó minőségű? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Typhoon97

Kösz, de nekem mikrofonos kéne vagy ami ilyen kombó az nem tól jó minőségű? :blink:

ha mikis akkor nem a Sennheiser a te márkád sry.. :sad: , talán a HMD 280Pro (SennH ból).. de sztem nézz mást.

Link to comment
Share on other sites

Don_Armageddon

ha mikis akkor nem a Sennheiser a te márkád sry.. :sad: , talán a HMD 280Pro (SennH ból).. de sztem nézz mást.

Köszi, inkább nézek akkor mást, mert a 280 dodós ár vhogy nem túl szimpi a botfülemnek! :tongue: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

CrW

Köszi, inkább nézek akkor mást, mert a 280 dodós ár vhogy nem túl szimpi a botfülemnek! :tongue: :D :D :D

Mint már korábban mondtam: Sennheider PC150 és fölötte :sleep:

Link to comment
Share on other sites

Typhoon97

Mint már korábban mondtam: Sennheider PC150 és fölötte :sleep:

Jaja, ez érdekes mer én nem találtam ilyen Sennheisert a honlapjukon... :sleep:

de gond9olom tévedek...

Link to comment
Share on other sites

kaliban
Jaja, ez érdekes mer én nem találtam ilyen Sennheisert a honlapjukon...

Pedig van, ha nem is ott, valamelyik multiban láttam a multkor, de hogy melyikben... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Én egy Thomson Fej halgatót használok , ez 6k volt. Nem egy csúcs minőség persze , de ebben az árban nagyon jó. Klasz puha a boritása bellül , nem izzadok bele. A hangzása pedig nekem tökéletesen megfelel, főleg , mert jól szól a mély , és én azt csipom. Am jó még benne, hogy nagyon könnyű.

Link to comment
Share on other sites

kaliban
Én egy Thomson Fej halgatót használok , ez 6k volt. Nem egy csúcs minőség persze , de ebben az árban nagyon jó. Klasz puha a boritása bellül , nem izzadok bele. A hangzása pedig nekem tökéletesen megfelel, főleg , mert jól szól a mély , és én azt csipom. Am jó még benne, hogy nagyon könnyű.

Thomson, Koss, AKG, Sennheiser ezek azok amik még zenehallgatásra is jók, még az olcsóbb szériák is.

És, nem a tücc-tücc-re gondoltam...(már a zene szempontjából :D )

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Thomson, Koss, AKG, Sennheiser ezek azok amik még zenehallgatásra is jók, még az olcsóbb szériák is.

És, nem a tücc-tücc-re gondoltam...(már a zene szempontjából :D )

Mondjuk a tomzonoktól (csakúgy mint a grundigtól) én nem estem hasra. Pedig már hallottam belőlük nem 1et :smile:

1ébként a listád cseppet hiányos :tongue:

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Mondjuk a tomzonoktól (csakúgy mint a grundigtól) én nem estem hasra. Pedig már hallottam belőlük nem 1et 
1ébként a listád cseppet hiányos  

Hámé' ?

Nekem tetszik... :D

Ezeken kívül, nem nagyon van, ahol az olcsó is jó(relative olcsó persze...)

Link to comment
Share on other sites

Hellomoto

hy all!

vki tudna ajánlani 1 kúúúl headsetet tökéletes hangzással???

asszem a Logitech headsetek terén elég kiemelkedő, szal érdekelne!

Link to comment
Share on other sites

Typhoon97

hy all!

vki tudna ajánlani 1 kúúúl headsetet tökéletes hangzással???

asszem a Logitech headsetek terén elég kiemelkedő, szal érdekelne!

Logitech Precision Gaming Headset :wink: .

Link to comment
Share on other sites

asi

Logitech Precision Gaming Headset :wink: .

Nekem is iylen van, hát nem árt hozzá egy jó hangkari mert akkor még jobb lesz a hangminőség mint amilyen alapból.

Link to comment
Share on other sites

Don_Armageddon

hy all!

vki tudna ajánlani 1 kúúúl headsetet tökéletes hangzással???

asszem a Logitech headsetek terén elég kiemelkedő, szal érdekelne!

Nem tom, nekem most egy ilyen döglött be, a hangzása aránylag jó de nekem 2 óra viselés után már kényelmetlen mert nyomja a fülem tövét! <_<

Link to comment
Share on other sites

asi

Nem tom, nekem most egy ilyen döglött be, a hangzása aránylag jó de nekem 2 óra viselés után már kényelmetlen mert nyomja a fülem tövét! <_<

Hát ha majd sokat fogo használni akkor kinyúl rendesen. Utána meg már leesik a fejedről. :D

Link to comment
Share on other sites

Typhoon97

Nem tom, nekem most egy ilyen döglött be, a hangzása aránylag jó de nekem 2 óra viselés után már kényelmetlen mert nyomja a fülem tövét! <_<

jahh, nekem az elején nagyon nyomta és egy két óra után már elzsibbadt aztán már nem éreztem de amikor levettem, vazze ropogott a fülem :blink: xD !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...