Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Jade Empire


skyeu67

Recommended Posts

Alwares

Na ezt az alt+tab-ot én is kipróbálom, elég lol módszer! :D

És lol és megint csak lol, ez tényleg működik!

Link to comment
Share on other sites

Balee

IPB Image

És lol és megint csak lol, ez tényleg működik!

mikre nem jó, ha az ember fórumozik, játék közben! :D :lol: xD

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Na elindult. Megy nagyon jó sebességgel (stabil 30 FPS-sel, se kevesebb se több nem volt), max grafikán. Szép amúgy a játék, és a verekedés is jól megoldott,de ha ez nagyon el lesz benne túlozva, úgyértem gagyi történettel és nonstop henttel, akkor sajnálni fogom...viszont változatos küldikkel már igen letaglózó játékélményt nyújt majd :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Alwares

mikre nem jó, ha az ember fórumozik, játék közben! :D :lol: xD

Sose szoktam semmit se csinálni miközben játszok az 512 RAM-om miatt de ez ezentúl ez máshogy lesz főleg mikor ezzel játszok.

Link to comment
Share on other sites

Alwares

IPB Image

Én ezzel a kopaszal nyomulok :wink:

Link to comment
Share on other sites

Balee

nekem a csaj vhogy jobban bejön... :D :tongue: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Alwares

nekem a csaj vhogy jobban bejön... :D :tongue: :lol:

Nekem is, de nemtom elképzelni hogy az a vékony kis csaj hogyan zuzza le a dögöket, egy nagy kopasz macsóval könyebb ezt elképzelni :D Meg ez egy monk! Hurrá minden játékban amiben lehetett, monkal voltam...

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Asszem tetszeni fog ez a játék :smile: Kicsit fura hogy nincs ugrás, de majd megszokom :D

IPB Image

IPB Image

IPB Image

megyek tolom tovább :smile:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Kicsit fura hogy nincs ugrás, de majd megszokom :D

Miért? A KotORban volt? :lol:

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Miért? A KotORban volt? :lol:

Jogos :smile:, bár volt ERŐ ugras :lol: . De most hogy igy harcoltam kicsit, azé van egy kevés ugrás, igy az ember körül szóval frankó lessz :smile:

Link to comment
Share on other sites

Balee

na még mindig a gamet nyomom, tetszik, főleg azért mert sok mindenben tiszta Kotor, meg amúgyis ilyen még nem volt... B) Amúgy ugyan tudom, nincs a game-ben jó meg rossz oldal a klasszikus értelemben, de a karimmal teljesen elmentem a "jó" irányba, szóval a nyitott tenyér felé, teljesen jóságos vagyok, nem tehetek róla! :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Nagyon tetszik a játék, nagyon hangulatos. Épp most fogom eldönteni a rókaszellemek háborúját B) Azt meg tudná nekem mondani valaki, hogyan kell area attackot csinálni? Már egy ideje meg van a stone immortal, de nem tudtam rájönni :tongue:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Amúgy a game-ben később lehet majd fegyvereket, páncélokat felvenni (és a páncélok változtatják-é a kinézetet a hősön)? Ez érdekelne nagyon.

Link to comment
Share on other sites

BadSector

Amúgy a game-ben később lehet majd fegyvereket, páncélokat felvenni (és a páncélok változtatják-é a kinézetet a hősön)? Ez érdekelne nagyon.

Új fegyverek lesznek, de azok mindig lecserélik az előzőt. Ruhák és páncélok pedig nem lesznek, (ebbe a játékba valahogy nem is illene), úgyhogy nem is fog hősünk kinézete változni. A szerepejátékos rész leginkább a varázslatok, és a különféle harctípusok, energiák fejlesztésében, illetve a gemek csere-berélésében érvényesül. No meg persze a karaktered viszonyulásában másokhoz, illetve az eseményekhez.

Edited by BadSector
Link to comment
Share on other sites

-OJ-

És ha jól tudom, nincs Inventory sem :unsure:

Link to comment
Share on other sites

BadSector

És ha jól tudom, nincs Inventory sem :unsure:

Jól tudod, de innen - szerintem - nem is hiányzik. :smile: Bár nem lett volna egy utolsó élmény Dawn Star, vagy ha csajt indítottunk, a saját karink "charming pink underwear of lotus blossom" nevű +12 charmot adó rózsaszín bugyiját pakolgatni, meg fel-lehúzni a karira, azt elismerem... :tongue:

Edited by BadSector
Link to comment
Share on other sites

Major_S

Amikor az ember elindítja a játékot a nagyon csúnya menü meg az elején a graf kicsit lehangoló de amint belemerül az ember a játékba... :respect:

Hangulat megvan és a játékis élvezetes a karakterek szépek de a környezet már kevésbé aki kipróbálja annak javaslom hogy ne az első 5 perc után adja fel mert fél óra kell kb amíg eljutsz oda hogy megismered a játékot onnan meg már nem lehet úgyse abbahagyni :Đ

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

ez naocép :wub: :respect:

IPB Image

(tom ctrc +v de úgyis azt irnám mind2 helyre :D )

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Jól tudod, de innen - szerintem - nem is hiányzik. :smile: Bár nem lett volna egy utolsó élmény Dawn Star, vagy ha csajt indítottunk, a saját karink "charming pink underwear of lotus blossom" nevű +12 charmot adó rózsaszín bugyiját pakolgatni, meg fel-lehúzni a karira, azt elismerem... :tongue:

És azért Kínában is voltak különböző páncélok, fejdíszek/sisakok, stb :rolleyes: Én biztosan fehérbe öltöztetném a csajt Lady Snowblood után (tudom, az japán, de gond egy szál se)

Végülis nem baj, így legalább nem a ruhákkal és a megszerzett cuccosokkal fognak kérkedni a játékosok, hanem a karakter-képességeikkel :smile:

Előbb-utóbb nekikezdek már és megnézem, mitől döglik a nép :lol: De most nincs 7GB szabad helyem feltelepíteni :sad:<_<

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Amikor az ember elindítja a játékot a nagyon csúnya menü meg az elején a graf kicsit lehangoló de amint belemerül az ember a játékba... :respect:

Hangulat megvan és a játékis élvezetes a karakterek szépek de a környezet már kevésbé aki kipróbálja annak javaslom hogy ne az első 5 perc után adja fel mert fél óra kell kb amíg eljutsz oda hogy megismered a játékot onnan meg már nem lehet úgyse abbahagyni :Đ

[

ez naocép :wub: :respect:

http://images.xoopiter.com/thumbs/1172760828jade6.JPG[/img][/url]

(tom ctrc +v de úgyis azt irnám mind2 helyre :D )

Mond csak, a rozsomák pengéket hól szerezted? :D

Link to comment
Share on other sites

BadSector

És azért Kínában is voltak különböző páncélok, fejdíszek/sisakok, stb :rolleyes: Én biztosan fehérbe öltöztetném a csajt Lady Snowblood után (tudom, az japán, de gond egy szál se)

Végülis nem baj, így legalább nem a ruhákkal és a megszerzett cuccosokkal fognak kérkedni a játékosok, hanem a karakter-képességeikkel :smile:

Előbb-utóbb nekikezdek már és megnézem, mitől döglik a nép :lol: De most nincs 7GB szabad helyem feltelepíteni :sad:<_<

Jaja, nyílván tudom, hogy voltak, de ebbe a játékba akkor sem illene egy állig felfegyverzett, talpig páncélban lévő karakterrel csépelni, mert az egész világ misztikus hangulatába nem illett volna. :smile: Egyébként ez nem is konkrétan Kína, csak inkább egy arra hajazó világ, amely sokkal inkább hagyatkozik a távol keleti misztikára, legendákra, vallásokra, filozófiára, mint a hadviselésre.

Ha elkezded a játékot, majd meglátod. :smile:

Mond csak, a rozsomák pengéket hól szerezted? :D

Azt sehonnan, az az egyik harcmodort használva jön elő a karid kezéből.

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Azt sehonnan, az az egyik harcmodort használva jön elő a karid kezéből.

Aham, értem. amugy az első harcmodor ami ha jól láttam minden karakternél ugyan az, az azé anyira nem hatásos nálam legalább is :D, bár ha használom a Chit akkó azé jó, bár én mindenkit azzal a fehér démon vagy mien technikával aprítok. Én balga meg lecseréltem a kardot egy botra, most majd vissza ke szereznem valahogy :D Bár kiváncsi vagyok leesznek e még más fegyverek, pl ilyan legyezők, vagy török :D

Link to comment
Share on other sites

BadSector

Aham, értem. amugy az első harcmodor ami ha jól láttam minden karakternél ugyan az, az azé anyira nem hatásos nálam legalább is :D, bár ha használom a Chit akkó azé jó, bár én mindenkit azzal a fehér démon vagy mien technikával aprítok. Én balga meg lecseréltem a kardot egy botra, most majd vissza ke szereznem valahogy :D Bár kiváncsi vagyok leesznek e még más fegyverek, pl ilyan legyezők, vagy török :D

Lesznek, de relatíve kevés és csere-bere alapon megy, nem úgy, mint máshol, hogy van 500 féle fegyód, amit eladsz-veszel, stb. A nagyobb hangsúly itt a + statokat adó mágikus gemeken van: ezekből lehet jó sokat találni, vásárolgatni őket, úgy, máshol a fegyókat. Legyező, meg kötőtű, meg hasonló cucc viszont tudtommal nem lesz... :tongue:

Edited by BadSector
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...