Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Jade Empire


skyeu67

Recommended Posts

Balee

Egyébként ez inkább RPG, vagy inkább mészárlós? Szóval Baldur's Gate-hez vagy Fable-höz áll közelebb?

RPG, de inkább a Fable-hez áll közelebb sztem :wink:

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Egyébként ez inkább RPG, vagy inkább mészárlós? Szóval Baldur's Gate-hez vagy Fable-höz áll közelebb?

Nem tudom játszottál-e a kotOR-ral. Ez ugyanolyan, csak itt a harc nem automatikus, itt neked kell harcolni. Akció-RPG, de elvileg az RPG-n van a hangsúly :wink:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Naszóval TPS nézetű mészárolgatós keleti RPG lesz a kotor és a BG készítőitől? Jónak ígérkezik, akkor olvastam róla utoljára mikor még teljesen kezdeti stádiumban volt.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

"Naszóval TPS nézetű mészárolgatós keleti RPG lesz a kotor és a BG készítőitől? Jónak ígérkezik, akkor olvastam róla utoljára mikor még teljesen kezdeti stádiumban volt."

Bioware csak jó lehet, nem kell aggódni, egyébként ha jól tudom boxon év játéka lett vagy benne volt az első háromban ? Kb 2 óra és meglátom mit tud. B)

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Bioware csak jó lehet, nem kell aggódni, egyébként ha jól tudom boxon év játéka lett vagy benne volt az első háromban ? Kb 2 óra és meglátom mit tud. B)

Azért a Bioware is eléggé elment RPG helyett az akció irányba, túl könnyű és túl hentelős játékokat nyomnak mostanság... Remélem majd a Dragon Age-re összeszedik magukat. <_<

A Jade Empire-t én meg nem warezolom, majd egyszer ha lesz demo, megnézem, aztán egyszer talán megveszem.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
A "postás-bácsi már ennyivel-annyival jön" jellegű kommentek törölve! :sleep:
Link to comment
Share on other sites

Alwares

Nem tudom kinek van meg de nekem elég furán beszaggat mikor harc van, egyébként meg egyáltalán nem! Elég rosszul lett optimalizálva, a grafikai változtatásokra szinte egyáltalán nem regagál némi plusz fps-el... Azt hiszem játszok vele egy kicsit, kiismerem, cikket írok róla, aztán megvárom míg lesz egy kicsit jobb gépem...

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nem tudom kinek van meg de nekem elég furán beszaggat mikor harc van, egyébként meg egyáltalán nem! Elég rosszul lett optimalizálva, a grafikai változtatásokra szinte egyáltalán nem regagál némi plusz fps-el... Azt hiszem játszok vele egy kicsit, kiismerem, cikket írok róla, aztán megvárom míg lesz egy kicsit jobb gépem...

miért milyen a géped? én most telepítem a gamet, lassan jön a vélemény! B)

Link to comment
Share on other sites

Barniman

Nem tudom kinek van meg de nekem elég furán beszaggat mikor harc van, egyébként meg egyáltalán nem! Elég rosszul lett optimalizálva, a grafikai változtatásokra szinte egyáltalán nem regagál némi plusz fps-el... Azt hiszem játszok vele egy kicsit, kiismerem, cikket írok róla, aztán megvárom míg lesz egy kicsit jobb gépem...

milyen géped van?

nfor...szóval olvastam valahol hogy: 3.2 ghz, 1024 ram, 6600GT ilyen gépen tökéletesen fut

ezek pedig a rendszerkövetelményei:

* Optical Drive: DVD-ROM

* CPU Speed: 1.8GHz Processor

* Disk Space: 8.0GB

* Display: ATI 9500 Series or NVIDIA GeForce 6200 Series (Shader Model 2.0 Support Required)

* Memory (RAM): 512MB

* Operating System Compatibility: Windows XP With Service Pack 1, Not Mac Compatible

szerintem nem vészes a többi újjabb játékokhoz képest

nekem csak pénteken vagy szombaton lesz meg úgyhogy addig is minél több véleményt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Akit érdekel itt a

System Requirements

Minimum System Requirements

Windows XP

* Pentium 4 1.8 GHz or AMD Athlon 1800XP

* 512 MB RAM

* 8 GB free HD space

* 1x or better DVD-ROM drive

* NVIDIA GeForce 6200 or ATI 9500 or better (Shader Model 2.0 required)

* 100% DirectX 9.0 compatible sound card and drivers.

* DirectX 9.0 February 2006 (Included)

Recommended System Requirements

Windows XP

* 3 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor

* 1 GB RAM

* 8 GB free HD space

* 1x or better DVD-ROM drive

* ATI X600 series, NVIDIA GeForce 6800 series, or higher recommended

* 100% DirectX 9.0 compatible sound card and drivers.

* DirectX 9.0 February 2006 (Included)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

nfor...szóval olvastam valahol hogy: 3.2 ghz, 1024 ram, 6600GT ilyen gépen tökéletesen fut

Ha meg nem, lejjebb vesszük a grafikát közepes vagy alacsony szintre, osz kész. Először a KotOR1et is minimumon kellett tolnom :lol:

Link to comment
Share on other sites

Balee

na megnéztem, leszögezem előre, hogy nem az én gépemen próbáltam ki, hanem egy gyengébben, de vmi baj van vele, mert csatáknál szétszaggatja magát, holott máshol meg folyékonyan fut, egyébként ezt már olvastam máshol is! :blink: nem tudjátok mi lehet a gond?

LOL megvan a megoldás leléptem alt+tabbal ide a fórumra, visszaléptem és szuperul megy! :lol: :lol: :D xD xD

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ehh, nekem meg nem települ fel <_< Csodás...

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Ehh, nekem meg nem települ fel <_< Csodás...

Ezt részletezhetnéd :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Balee

egyébként kib@szottul tetszik a game, a harcrendszer alapján mindent üt!!! :D

Ehh, nekem meg nem települ fel <_< Csodás...

nekem is ezt csinálta, próbáld újra és lám menni fog! :wink:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Inkább dobáljatok már fel képeket, kinek-milyen grafikával hány FPSsel fut :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ezt részletezhetnéd :rolleyes:

Há nemtom, elindítom a telepítőt, és már az fura, hogy a requiered space-hez ezt írja: 0.0 Kbyte...aztán a telepítőcsík egy másodperc alatt végigszalad, a mappába meg nem kerül semmi.

nekem is ezt csinálta, próbáld újra és lám menni fog! :wink:

Kb 20-szor próbáltam eddig :sad:

szerk: sikerült, csak nem az autorunról kell indítani a telepítést, hanem a lemez gyökérkönyvtárából a setup.exe-t.

Link to comment
Share on other sites

Balee

mindjárt rakok be képeket, de mivel nem az otthoni gépemen, hanem egy Radeon 9500-ason készültek nem biztos, hogy a legszebbek! :wink:

Há nemtom, elindítom a telepítőt, és már az fura, hogy a requiered space-hez ezt írja: 0.0 Kbyte...aztán a telepítőcsík egy másodperc alatt végigszalad, a mappába meg nem kerül semmi.

Kb 20-szor próbáltam eddig :sad:

szerk: sikerült, csak nem az autorunról kell indítani a telepítést, hanem a lemez gyökérkönyvtárából a setup.exe-t.

tényleg én is így csináltam másodszorra! :smile:

kezdésnek itt a menü: :D

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

grasslover

tényleg én is így csináltam másodszorra! :smile:

Kösz XD

Na már csak egy háromnegyed óra és fel is települ...ennyit szenvedni egy játékért :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

tényleg adjatok már egy jó képlopó progit, mert a játék néha vesz ki képet néha nem! :blink:

Amúgy nekem nagyon tetszik, az irányítás is nagyon jó, külön öröm, hogy támogatja a force feedbackot is! B)

a grafika is nagyon gyönyörű, hihetetlen hangulatos, igazi távolkeleti feelinget ad!

Link to comment
Share on other sites

Alwares

na megnéztem, leszögezem előre, hogy nem az én gépemen próbáltam ki, hanem egy gyengébben, de vmi baj van vele, mert csatáknál szétszaggatja magát, holott máshol meg folyékonyan fut, egyébként ezt már olvastam máshol is! :blink: nem tudjátok mi lehet a gond?

LOL megvan a megoldás leléptem alt+tabbal ide a fórumra, visszaléptem és szuperul megy! :lol: :lol: :D xD xD

Na ezt az alt+tab-ot én is kipróbálom, elég lol módszer! :D

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

A karakter generálás menyire, kötött. Mintha egy videt láttam volna, ott elég lekötött volt, szóval volt ugy 5-6 előre legyártott karakter, nevekkel. enyi, szóval még saát nevet sem lehet adni? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Alwares

A karakter generálás menyire, kötött. Mintha egy videt láttam volna, ott elég lekötött volt, szóval volt ugy 5-6 előre legyártott karakter, nevekkel. enyi, szóval még saát nevet sem lehet adni? :smile:

Hát nézd meg mégegyszer mert lehet nevet is, meg a skilleket is lehet állítani... Szerintem bőven jó ez a Gothic III után...

Link to comment
Share on other sites

Balee

A karakter generálás menyire, kötött. Mintha egy videt láttam volna, ott elég lekötött volt, szóval volt ugy 5-6 előre legyártott karakter, nevekkel. enyi, szóval még saát nevet sem lehet adni? :smile:

lehet természetesen saját karit gyártani, én is azt csináltam... :wink: az én karim neve ez lett: Lena the Gold Fist :D :tongue: (természetesen női kari)

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

lehet természetesen saját karit gyártani, én is azt csináltam... :wink: az én karim neve ez lett: Lena the Gold Fist :D :tongue: (természetesen női kari)

Oksi, oksi. A vidben csak hirtelen elfogadott egy karaktert, azt játszot, ilyen bemutató jellege volt, ezé kérdeztem :D Nem rég láttam a Tigris és Sárkányt szóva rákattantam a dologra :D Ziyi Zhang-et hogy is hívták Jen vagy mi volt, na ő leesz az én karim neve :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...