Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bleach


Jackassbomb

Characters of Bleach  

128 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

lokids

UVERworld LIVE DIGEST - D-tecnoLife

Élőben az igazi :D

(Nem kell megijedni kicsit furán indul, de 50 mp után a megszokott zene szól)

A csávó mintha nem tanulta volna meg hol kell levegőt venni. :tongue: Nézzn már meg előtte egy Metallica vagy Iron Maiden konertet. :D

A rossz hír az h a Memories of Nobody az mozifilm és elvileg csak akkor jön ki ha megjelenik dvd-n, szal asszem, több hónapot kell várni rá :sad:

Nos a japóknál asszem 4-5 hónap a kifutás, szal ne mnagyon tér el az amcsiktól a DVD. Viszont a filmeknél már megszoktuk a cam minőséget, szal ezt is lenyeljük, míg jön a DvD.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

A csávó mintha nem tanulta volna meg hol kell levegőt venni. :tongue: Nézzn már meg előtte egy Metallica vagy Iron Maiden konertet. :D

Hát ez igaz, de ki tudja előtte már mennyit énekelt, szerencsétlen biztos kifulladt, ha ránézel látod h nem valami izomalak :D ... szegénynek ennyit bír a tüdeje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Kijöhet, de angol feliratra akkor is várni kell. A Naruto Movie 3 augusztusban jött ki és asszem még mindig nincs hozzá angol felirat, bár mostanában nem néztem... Bár ez a movie nem nagyon tartozik rám, még az 1.-t se láttam. :smile:

Hát nem tudom. Felveszik moziban, feljavítják, kiszűrik a hangokat és kész. Hm. Fordítás kész van hozzá 2 hét alatt dattebayo által szvsz. Láttam már ilyet, olyan minőségi mozifelvétel volt, hogy nem is vettem észre a tényt, hogy ez moziban készült. Kivéve amikor valaki felállt és átsétált a képen.. -.-

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Hát nem tudom. Felveszik moziban, feljavítják, kiszűrik a hangokat és kész. Hm. Fordítás kész van hozzá 2 hét alatt dattebayo által szvsz. Láttam már ilyet, olyan minőségi mozifelvétel volt, hogy nem is vettem észre a tényt, hogy ez moziban készült. Kivéve amikor valaki felállt és átsétált a képen.. -.-

Ezért nem értem, hogy Naruto Movieval mért nincsenek már kész, lehet vmi más akadálya van annak, csak azért szóltam, hogy lehet nem lesz olyan gyorsan készen majd a Bleach. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Ezért nem értem, hogy Naruto Movieval mért nincsenek már kész, lehet vmi más akadálya van annak, csak azért szóltam, hogy lehet nem lesz olyan gyorsan készen majd a Bleach. :rolleyes:

Lehet lusta emberek foglalkoznak vele. x) De én bízok benne, hogy a bleach movie hamar élvezhető minőségben, élvezhető fordítással is meglesz. x)

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

A HLT-es srácok biztos rákapcsolnak majd a movie-ra. Azt is merem remélni, hogy a Narutót is optimális tempóban fogják feliratozni, ha vége lesz a fillereknek.

Valahogy adjuk a tudtukra, hogy nem fogunk haragudni, ha átugorják a fillereket és egyből Kakashi gaiden :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

A HLT-es srácok biztos rákapcsolnak majd a movie-ra. Azt is merem remélni, hogy a Narutót is optimális tempóban fogják feliratozni, ha vége lesz a fillereknek.

Valahogy adjuk a tudtukra, hogy nem fogunk haragudni, ha átugorják a fillereket és egyből Kakashi gaiden :lol:

Narutóról ne beszélj itt xP

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Bocs :rolleyes: lényegében annyit szerettem volna mondani, hogy a felirat biztos hamar meglesz a movie-hoz :smile:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Bocs :rolleyes: lényegében annyit szerettem volna mondani, hogy a felirat biztos hamar meglesz a movie-hoz :smile:

Oké. x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Oké. x)

A felirat biztos hamar meglenne, de a movie nélkül nem fog menni :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

A felirat biztos hamar meglenne, de a movie nélkül nem fog menni :D

Hát igen, ez tény. De a movie is hamarosan kint lesz szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Hát igen, ez tény. De a movie is hamarosan kint lesz szerintem.

De azért egy normális verziót jó lenne megvárni belőle

Link to comment
Share on other sites

lokids

De azért egy normális verziót jó lenne megvárni belőle

Én reménykedem, hogy követi azt az utat amit az átlagos mizifilm szokott. Szal hamar jön egy CAM, majd utána egy dvdrip. Csak azért, mert a dvdrip kicsit arrébb van, de én látni akarom má a movi-t, szal nekem jó a cam is. Kérdés, hogy ahhoz csinálnak e angol subot.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nekem még ugyan hátra van a Soul Society történet, de kiváncsi vagyok milyen lesz a movie. Bár eddig a moviek úgy általánosságban nem győztek meg annyira, vhogy érdektelenek a sorozathoz képest.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Annyira díjaznám, ha vetítenék a magyar mozikban is :rolleyes: váááá de jó lenne :smile: Beülni a nagyterembe és nézni a shinigami párbajokat :rolleyes: persze úccse lesz <_< azért az érdekelne, milyen lenne a magyar szinkronja a Bleach-nek

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Hát szvsz nem vmi fényes, egyszerűen új hangok kellenének már. :rolleyes: Legalábbis ami az A+-n mentek hangok, azok már nagyon uncsik voltak, csak 1-1 új emberkét raktak be egy másik sorozatba, amúgy ugyanazok mentek, előre látom, hogy Móser Károly lenne Ichigo... Félreértés ne essék, nincs bajom velük, csak a sok magyar szinkronos anime után már kéne vmi új.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Ő szinkronizálta Inuyashát, ugye? Hát akkor télleg elég gáz lenne...

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ő szinkronizálta Inuyashát, ugye? Hát akkor télleg elég gáz lenne...

Igen ő volt, de sztem hozzá pont passzolt... még úgy is h láttam japánul.

De Ichigonak sztem is fura lenne...

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Ő szinkronizálta Inuyashát, ugye? Hát akkor télleg elég gáz lenne...

Többek között igen. Bár Inuyashanak sztem még jó is volt.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Hát ahogy elképzelem Ichigót azzal a hanggal... :huh: gáz Bár még mindig jobb mintha Szokol Péter lenne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Hát ahogy elképzelem Ichigót azzal a hanggal... :huh: gáz Bár még mindig jobb mintha Szokol Péter lenne :lol:

Ő kit szinkronizált? :smile: A neve nagyon rémlik, de a hangja nem ugrik be. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Ő kit szinkronizált? :smile: A neve nagyon rémlik, de a hangja nem ugrik be. :rolleyes:

Legtöbbször a Dzsetiksz-en és más adókon vetített emeriken rajzfilmekbern szoktam hallani, most így hirtelen nem ugrik be egy sem, de keresek majd

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ő kit szinkronizált? :smile: A neve nagyon rémlik, de a hangja nem ugrik be. :rolleyes:

Csajkommandó - Dextera

Dragonball - Trunks

F-Zero - Jack Levin

Pokémon - Miau (157-272. rész)

Tsubasa kapitány - Genzo

forrás: aplusztv.hu

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Csajkommandó - Dextera

Dragonball - Trunks

F-Zero - Jack Levin

Pokémon - Miau (157-272. rész)

Tsubasa kapitány - Genzo

forrás: aplusztv.hu

Ebből Trunks-t tudom, Tsubasat néha néztem, de annyi szereplő van, hogy fogalmamsincs ki az a Genzo. :D Hát igen, ez a hang tényleg nem lenne megfelelő... Mondjuk nem is tudom ki lenne, vhogy ilyenkor senkit nem tudok elképzelni, aztán ha leszinkronizálják, akkor tuti sz*rnak fogom találni, aztán ha sok-sok részt megnézek, akkor már megszokom és nem lesz olyan szörnyű, így szokott ez menni. :rolleyes: De sztem még nagyon sokat kell majd várni, mire bejön Mo.-ra, ha jól tudom Amerikában is csak most indult...

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Meg itt nem csak Ichigoról van szó, még ha el is találnák az ő hangját, rengeteg más szereplő van akiét el tudják szúrni... mindig van valaki akinek nem passzol a szinkronja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...