Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Resident Evil


DaVeman

Recommended Posts

Iam_The_Ghost

Semmi tutorial? Lol, minden game alapja szvsz...

Én biztos nem gamepaddal fogom vinni, nem szeretem, pedig van egy dual analogos. Csak el boldogulok majd bill.-el is...

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Benne van a Merceneries? :unsure:

szerk: analóggal célozni sztem nem lehet rossz, legalábbis mikor Haloztam xboxon auchanba nem volt vészes.

azért rakhattak volna bele egy gyakorlópályát, kezdőknek (én) új dolog ez a fajta célzás.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Benne van a Merceneries? :unsure:

szerk: analóggal célozni sztem nem lehet rossz, legalábbis mikor Haloztam xboxon auchanba nem volt vészes.

azért rakhattak volna bele egy gyakorlópályát, kezdőknek (én) új dolog ez a fajta célzás.

Nincs Mercenaries, legalábbis a lemezen és a feltelepített játékmappában sem (nem értem miért kell 7 gigát nyomnia...)...Tutoriál pedig tényleg nincs, az options meg a játékon kívül van, kb ennyit raktak össze a PC-s verzióhoz, belül tiszta konzol az egész, nem gyengén nevetséges, ahogy Alt+F4-gyel kell kilépni :rolleyes:

Amúgy álhír volt amit tegnap mondtam: nem kell neki nagy gép, sorry a félreinformálás miatt. Sztem csak egy újabb generációs kártya, közepes árkategóriájú kell neki, röccenésmentesen futott nekem, stabil átlépés videókból a game-be, szóval ilyen probléma nincs. Délután elmélyülök benne jobban, de ha nem nyeri el a tetszésem, nekiülök jobban a régi részeknek.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Állírólag végigjátszás után lesz 1 csomó xtra. (csajjal is mehetsz, + zombihent pontra meg időre.. Vagyis jobban mondva emberhent :smile:

Más:

Első komolyabb fődög kiiktatva. :smile:

Gyerekek bár nem próbáltam billel, de szvsz gamepad nélkül tényleg ne álljon neki senki. :sad:

A főbossokat kinyírni..hogy is mondjam.. kalviatúrával nem lesz egy 1xű dolog.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Állírólag végigjátszás után lesz 1 csomó xtra. (csajjal is mehetsz, + zombihent pontra meg időre.. Vagyis jobban mondva emberhent :smile:

Más:

Első komolyabb fődög kiiktatva. :smile:

Gyerekek bár nem próbáltam billel, de szvsz gamepad nélkül tényleg ne álljon neki senki. :sad:

A főbossokat kinyírni..hogy is mondjam.. kalviatúrával nem lesz egy 1xű dolog.

Én fel is adtam, most értem el

IPB Image

ide, odabent meg billentyűzettel célozni egyenlő a halállal...a poén, hogy a game-en belüli control tanácsok csak és kizárólag controllerre vonatkozik. Szóval én sztem törlöm is le magát a gammát,kár érte. Gamepadem sztem sose lesz.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Ez a rész még contorllerrel is gepárd volt :smile:

A megoldás marha 1xű. Nem ölsz meg senkit, befutsz a házba.

Ott felkapod a sotit, aztán hajrá :smile:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Én azért bízom benne, a gamepad hasznos kütyü, főleg Prince of Persiánál meg sportgaméknál, de sajnos más játék nem nagyon támogatja. Tps-eknél jobb a bill, de itt más a helyzet, nem olyan mint a Max Payne, hogy bármikor bír lőni. Egyébként mien gamepaddal Max?

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Hogy a fenébe ne támogatná? A konzolos gamek 98%-a támogatja és használja is. Sőőt 1s autós gamek is jobbak vele.

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Állírólag végigjátszás után lesz 1 csomó xtra. (csajjal is mehetsz, + zombihent pontra meg időre.. Vagyis jobban mondva emberhent :smile:

Más:

Első komolyabb fődög kiiktatva. :smile:

Gyerekek bár nem próbáltam billel, de szvsz gamepad nélkül tényleg ne álljon neki senki. :sad:

A főbossokat kinyírni..hogy is mondjam.. kalviatúrával nem lesz egy 1xű dolog.

Hol tartasz?

Nincs Mercenaries, legalábbis a lemezen és a feltelepített játékmappában sem (nem értem miért kell 7

A Mercenaries-ek a shaftes bácsik tőlük lehet minden jót vásárolni.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

(nem értem miért kell 7 gigát nyomnia...)

Lol, 7 giga?? :blink: Na az az a mennyiség, amit soha nem fogok tudni összespórolni. :rolleyes: Úgyhogy azt hiszem hanyagolom a gamet, majd talán ha veszek plusz vinyót, de el is ment tőle a kedvem, ha ilyen irányításbeli problémák vannak vele (Engem ne kényszerítsenek arra a rohat controllerre, ha PC-n játszok <_< )...

Link to comment
Share on other sites

bandiii

Aki nagyon elszánt és szeretne egérrel játszani az kiprobálhatja ezt a progit: Mouse Joystick

Telepités után a vezérlőpult/játékvezérlők-nél lehet hozzáadni a Mouse Joystick nevü eszközt majd a feltelepitett programmal beállitani a gombokat.

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

7giga?na azé annyit nemér nekem, pedig gamepadom is van.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Lol, 7 giga?? :blink: Na az az a mennyiség, amit soha nem fogok tudni összespórolni. :rolleyes: Úgyhogy azt hiszem hanyagolom a gamet, majd talán ha veszek plusz vinyót, de el is ment tőle a kedvem, ha ilyen irányításbeli problémák vannak vele (Engem ne kényszerítsenek arra a rohat controllerre, ha PC-n játszok <_< )...

3.5 giga a lemez és 7 a feltelepítés. Szóval minimum 10 gigát kell spórolni :D

Egy jófajta gamepad amúgy mennyi?

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

3.5 giga a lemez és 7 a feltelepítés. Szóval minimum 10 gigát kell spórolni :D

Egy jófajta gamepad amúgy mennyi?

Én 10K-ért vettem a Logitech Rumplepad II-met 3 éve és semmi bajom nincs vele, tökéletesen űködik.

Double Agent is 10 giga, Dark Messiahról nem is beszélve.

A Mercenaries-ek a shaftes bácsik tőlük lehet minden jót vásárolni.

neem, arra a módra gondoltam ahol időre kell hentelni és minél tovább bírod annál több karaktert unlockolsz.

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Én 10K-ért vettem a Logitech Rumplepad II-met 3 éve és semmi bajom nincs vele, tökéletesen űködik.

Double Agent is 10 giga, Dark Messiahról nem is beszélve.

neem, arra a módra gondoltam ahol időre kell hentelni és minél tovább bírod annál több karaktert unlockolsz.

Ja na én ps-en tolom de eddig egy résznek se jutottam a végére most a tommyboy miatt ezt meg akarom csinálni.

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Grass, át tudnád nevezni a topiknevet erre: "Resident Evil 4(Biohazard 4)" ?

És alá ezt :" A Capcom újabb üdvöskéje ...megérte várni??" ?

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

3.5 giga a lemez és 7 a feltelepítés. Szóval minimum 10 gigát kell spórolni :D

Egy jófajta gamepad amúgy mennyi?

Jaja, arra is gondoltam, lehet tudnék helyett csinálni neki, de elég nagy kínszenvedés lenne, türelmem sincs hozzá, meg aztán nem tudom megéri-e. :rolleyes: Talonba teszem, úgyis lesz majd olyan idő, amikor halálra unom magam, akkor megoldom.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Jaja, arra is gondoltam, lehet tudnék helyett csinálni neki, de elég nagy kínszenvedés lenne, türelmem sincs hozzá, meg aztán nem tudom megéri-e. :rolleyes: Talonba teszem, úgyis lesz majd olyan idő, amikor halálra unom magam, akkor megoldom.

Jó mélyre mert lesz itt : test drive, jade empire, stalker... ez csak február-március... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Embereek, ne temessük ezt a jó kis akció-horror játékot! :smile: Kitől kérek segítséget ha elakadok?

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Jó mélyre mert lesz itt : test drive, jade empire, stalker... ez csak február-március... :rolleyes:

Egyik se érdekel, max. a S.T.A.L.K.E.R., de nagyon az se vonz. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Barniman

na 2 chapter után:

A grafika borzalmas , nem vártam sokat de AA nélkül ez nagyon gáz.

Az irányítás gamepaddal tökéletes anélkül borzalmas.

A hangulata nagyon megvan a játéknak , úgyhogy szerintem mindenképp érdemes kipróbálni , bár így 2 chapter után én kicsit csalódott vagyok egyenlőre csak hent volt az egész

Link to comment
Share on other sites

_L_

Gépigény mekkora? :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Grass, át tudnád nevezni a topiknevet erre: "Resident Evil 4(Biohazard 4)" ?

És alá ezt :" A Capcom újabb üdvöskéje ...megérte várni??" ?

Nekem itt nincs hatalmam, én csak sorozatok felett uralkodom :wink:

Hmm, viszont az általatok linkelt gamepad errefelé 2500 Ft!!! Lehet akkor mégis beruházom majd rá...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...