Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Taverna


Xenons

Recommended Posts

grasslover

Köszöntünk a "legszarabb pillantaban is röhögve fetreng" klubban :D a depresszió csúnya dolog :ph34r:

Archer: az nem egyszerű láda volt ám :D Az volt "A láda". :D És csakis 4 8 13 16 23 42 kombinációval nyitható :tongue:

Jajj ne, Lost számok mindenütt :D

Stranger: én tegnaptól nem vagyok depis, de előtte 4-5 éven át az voltam.

Link to comment
Share on other sites

Xenons

Jajj ne, Lost számok mindenütt :D

Stranger: én tegnaptól nem vagyok depis, de előtte 4-5 éven át az voltam.

Nem voltál Él3tutáló Klubb m3mb3r? Én régen az voltam :D

Egyébként mi miatt lett ez a nagy változás? :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Jajj ne, Lost számok mindenütt :D

Stranger: én tegnaptól nem vagyok depis, de előtte 4-5 éven át az voltam.

Egy nő gyógyitott ki belőle :rolleyes::rolleyes: ?? :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Egy nő gyógyitott ki belőle :rolleyes::rolleyes: ?? :D

Ottapont :D :rolleyes:

Nem voltál Él3tutáló Klubb m3mb3r? Én régen az voltam :D

Egyébként mi miatt lett ez a nagy változás? :smile:

Nem, nem voltam tag, de lehettem volna. Lehet írtam bele, de nem sokat.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Ottapont :D :rolleyes:

Nem, nem voltam tag, de lehettem volna. Lehet írtam bele, de nem sokat.

Remek :rolleyes: :D , csodálatos lények a Nők, de egyben KEGYETLENEK IS :angry: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

nah, jóccakát pípől. megyek szunyálni, mert van egy olyan érzésem, hogy a hülye osztálytársaim holnapra is kierőszakolnak egy tánczpróbát. aztán szombaton végre szalagavató, de ász lesz. remélem lefordulok a színpadról (elöl táncolok, azt látnotok kéne, nagyon lol), aztán egy kis ital is rám férne, szeptember óta nem ittam semmit.

aztán jövöhéttől megint egy kis depi. hülye szerelem mindig elkerül, majd rászabadítom Innos Dühét. haha!

Link to comment
Share on other sites

grasslover

nah, jóccakát pípől. megyek szunyálni, mert van egy olyan érzésem, hogy a hülye osztálytársaim holnapra is kierőszakolnak egy tánczpróbát. aztán szombaton végre szalagavató, de ász lesz. remélem lefordulok a színpadról (elöl táncolok, azt látnotok kéne, nagyon lol), aztán egy kis ital is rám férne, szeptember óta nem ittam semmit.

aztán jövöhéttől megint egy kis depi. hülye szerelem mindig elkerül, majd rászabadítom Innos Dühét. haha!

Engem megbabonázott Sleeper nemrég, azóta élek grass-szal :D De haverral épp leszokóban vagyunk, hétvégén csak hubizgattunk... :rolleyes: és sztem most ez lesz egy darabig mert hihetetlen nagy volt ahogy kimentünk egy lakatlan helyre és fennhangon nyomtuk a Kispál számokat :D De én megpróbálkoztam egy kis Systemmel is, főleg "áijéájéáóóó-ájiéájéáóóó"-t sikerült B)

Link to comment
Share on other sites

Plata

Jajj ne, Lost számok mindenütt :D

Stranger: én tegnaptól nem vagyok depis, de előtte 4-5 éven át az voltam.

Lost számok????Mikazok a Lost számok? :o

Link to comment
Share on other sites

Xenons

Grass, tegyél be képet :D :tongue:

Kegyetlenek is, mint Archer nyila? :D

Stranger, táncpróba? :lol: looool :D néjptánc? :D vedd már fel videóra :D

Innos dühét, hát ez jó :D Egyébként ha már iszol, akkor cactus booze-t, vagy healing potiont :wink: meg szivjál el egy green novice-t ;D

Szerintem mára én is kakpcsolok, szevasztok RP Gamerek :D

Good night mates

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

hihi na léptem én is :tongue: Odüsszeiát olvasni B) az én szívemet is egy lány bolondítja jelenleg csak még nem soakt tettem érte h megkapjam :sad:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ááááááááááá sose rakok fel képet :wink:

Az volt a kemény janga amit az egyik gurunak kellett elvinni még az első Gothicban :D mentettem és elszívtam én is, menten aludt egyet Nameless :lol:

Ha már mindenki búcsúzkodik, megyek én is, még vár rám pár órányi sorozat.

Farewell friends.

hihi na léptem én is :tongue: Odüsszeiát olvasni B) az én szívemet is egy lány bolondítja jelenleg csak még nem soakt tettem érte h megkapjam :sad:

Őszintén szólva még én is csak itt járok, de a visszajelzés amit tegnap megejtett az egyből kigyógyított a depiből :rolleyes::rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

Niclas

Na beestem ebbe a kis Tavernába és egy kis Dark Paladin(tuggyátok az olyan.....sör :D ) kíséretében elmondom mien lol ért ma engem naszóval reggel,suli,kémiakönyv,haverok,gyomorkorgás,GS a táskában....szal olyan tökátlagos nap naakkor odajön az osztály egyik cégéres hülyegyereke,hát nem beszól,hogy "Dik te meg Szerepjáccol?Mekkora gyík vagy!" először nem igazán értettem ezt az egyrészről váratlan másrészről meg teljesen alaptalan kijelentést miszerint "aki RPG-zik az gyík" legalábbis én ezt szűrtem le belőle....namost mivel volt jobb dolgom is és látszólag ő is csak a szokásos reggeli keménykedést próbálgatta hagytam a francba,de ebben a topicban kérdezem akkor mindenkitől:Ha RPG-zel akkor mért vagy gyík?(hozzáteszem a srác csak és kizárólag az FPS-t ismeri)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Nekm is van most egy lány a szivemben, holnapután találkozom is vele, avgyis már találkoztam vele xD :lol: csak még ugy nem volt túl sok időnk beszélgetni :smile: ha összejön nagyon jó lesz :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Na beestem ebbe a kis Tavernába és egy kis Dark Paladin(tuggyátok az olyan.....sör :D ) kíséretében elmondom mien lol ért ma engem naszóval reggel,suli,kémiakönyv,haverok,gyomorkorgás,GS a táskában....szal olyan tökátlagos nap naakkor odajön az osztály egyik cégéres hülyegyereke,hát nem beszól,hogy "Dik te meg Szerepjáccol?Mekkora gyík vagy!" először nem igazán értettem ezt az egyrészről váratlan másrészről meg teljesen alaptalan kijelentést miszerint "aki RPG-zik az gyík" legalábbis én ezt szűrtem le belőle....namost mivel volt jobb dolgom is és látszólag ő is csak a szokásos reggeli keménykedést próbálgatta hagytam a francba,de ebben a topicban kérdezem akkor mindenkitől:Ha RPG-zel akkor mért vagy gyík?(hozzáteszem a srác csak és kizárólag az FPS-t ismeri)

Ilynekor fejeld le a gyereket rugd tökön és mond azt hogy igen GYIK VAGYOk :D :lol:

ezek az emberek olyan barmok <_<<_< rólam is tudják az osztáylomban ( 13.-as vagyok ), hogy nagy gémer vagyok, de nem mernek beszólni :rolleyes: :D :lol: , mert tudják hogy alulmaradnának :lol:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na beestem ebbe a kis Tavernába és egy kis Dark Paladin(tuggyátok az olyan.....sör :D ) kíséretében elmondom mien lol ért ma engem naszóval reggel,suli,kémiakönyv,haverok,gyomorkorgás,GS a táskában....szal olyan tökátlagos nap naakkor odajön az osztály egyik cégéres hülyegyereke,hát nem beszól,hogy "Dik te meg Szerepjáccol?Mekkora gyík vagy!" először nem igazán értettem ezt az egyrészről váratlan másrészről meg teljesen alaptalan kijelentést miszerint "aki RPG-zik az gyík" legalábbis én ezt szűrtem le belőle....namost mivel volt jobb dolgom is és látszólag ő is csak a szokásos reggeli keménykedést próbálgatta hagytam a francba,de ebben a topicban kérdezem akkor mindenkitől:Ha RPG-zel akkor mért vagy gyík?(hozzáteszem a srác csak és kizárólag az FPS-t ismeri)

LOL, a scrác, sztem egy kicsitse ismeri az RPG-ket, mert aki egyszer beleméllyed egy jó kis szerepjátékba, többet nem tesz ilyen kijelentéseket, sztem aki RPG.zik egyáltalán nem gyík, sőt nagyobb játékbeli szakértelmet, angoltudást, több IQ-t (bár ezzel nem akartam megbántani a normális FPS játékosokat, mert néha-néha (bár már egyre ritkábban) én is tolok egyet-egyet), szóval a hardcore és idősebb, felnőtebb gamerekre jellemzőbb az ilyen gammekkel való játszás sztem!

Link to comment
Share on other sites

grasslover

LOL, a scrác, sztem egy kicsitse ismeri az RPG-ket, mert aki egyszer beleméllyed egy jó kis szerepjátékba, többet nem tesz ilyen kijelentéseket, sztem aki RPG.zik egyáltalán nem gyík, sőt nagyobb játékbeli szakértelmet, angoltudást, több IQ-t (bár ezzel nem akartam megbántani a normális FPS játékosokat, mert néha-néha (bár már egyre ritkábban) én is tolok egyet-egyet), szóval a hardcore és idősebb, felnőtebb gamerekre jellemzőbb az ilyen gammekkel való játszás sztem!

Az RPG egy magasabb rendű, értékesebb és komolyabb játékforma. De vannak közöttük gyengébb (Diablo) összetettségűek, átmeneti (Gothic - itt az átmenet azon van értve, hogy sok az akció, mégis rengeteg a dialógus, soksok küldetés melyet meglehet oldani beszélgetéssel is...) és vérbeli, hamisítatlanul RPG-s RPG-K :D (természetesen a tökéletes Baldur's Gate-et sorolnám ide). Az RPG-k nálam annyira nagy jelentéssel bírnak, hogy összeszorul a szívem ha egy újabb gyönyörűséggel szembesülök, mindegyikben van ami megfog, ami miatt újra és újra elindítom és amiért újra és újra feltelepítem. Nem azért, mert "megyekmánlőnivagykétzombit", hanem mert a kalandozások órákat vesznek el az embertől, anélkül, hogy unalomba fulladna. Jó példa erre az Icewind Dale! Átmenetbe sorolnám ezt is, a harc a fő irányvonal és lineáris a story. De oly módon időrabló, hogy ennél nálam csak a Gothic ütött jobban meg a GTA részek (de ő nem RPG szóval ki is hagyhatjuk :D). Ahogy haladsz előre és szerzed a tapasztalati pontokat, fejlődsz, a saját szájízed szerint alakítod karaktered, egyre több és több küldetéssel végzel és haladsz a game végefelé, de közben megannyi színes helyet bejársz, sok tájat látsz, melyet (Gothicban főleg) már otthonodnak tekintesz, mert (Gothicban főleg :D) míg nincs teleportkő, bizony-bizony a kurzormozgató billentyűk felső gombja szenved hátrányt -> sokat kell gyalogolni :D

Mindent összevetve Niclas osztálytársát racial enemy-nek fogadom és leölöm egy dual wileld támadással, de hívom Strangert is, hogy hajítson rá egy terrort először :D

(jóccakát mostmár tényleg :D)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

RPG-kkel érett gondolkodású emberek játszanak. Akik megértik, hogy a történet, a fantázia mennyire jó menedék agyatlan világunkban. Mert gyakran egy RPG-ben több ész van, gondoljatok az olvasható könyvekre, a csavaros történetekre, a nyomozásokra, és ezek... Az RPG értelmes kikapcsolódás, nem pedig ahogy muterom mondja, "egész nap ilyen hülyeségekkel foglalkozol", pedig... a teljes angoltudásom gamékból származik (soha nem jártam órákra, és azokat simán kiröhögöm, akik felsőfokú nyelvvizsgán szenvednek). Na ennyit erről. Nem is szólva, hogy egy csomó jó írót játékokon keresztül ismertem meg, pl. H. P. Lovecraft, őt sokan ismerik, vagy éppen Clive Barker, vagy Tom Clancy. Meg a többi... pölö zeneszerzők, hát Jeremy Soule sem egy kutya, de ő csak egy név a sok közül. Meg a képzőművészek. Benoit Sokal. Az érettebb játékokkal játszani: magunkhoz venni a művészet egyik modern, interaktív ágát.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Az RPG egy magasabb rendű, értékesebb és komolyabb játékforma. De vannak közöttük gyengébb (Diablo) összetettségűek, átmeneti (Gothic - itt az átmenet azon van értve, hogy sok az akció, mégis rengeteg a dialógus, soksok küldetés melyet meglehet oldani beszélgetéssel is...) és vérbeli, hamisítatlanul RPG-s RPG-K :D (természetesen a tökéletes Baldur's Gate-et sorolnám ide). Az RPG-k nálam annyira nagy jelentéssel bírnak, hogy összeszorul a szívem ha egy újabb gyönyörűséggel szembesülök, mindegyikben van ami megfog, ami miatt újra és újra elindítom és amiért újra és újra feltelepítem. Nem azért, mert "megyekmánlőnivagykétzombit", hanem mert a kalandozások órákat vesznek el az embertől, anélkül, hogy unalomba fulladna. Jó példa erre az Icewind Dale! Átmenetbe sorolnám ezt is, a harc a fő irányvonal és lineáris a story. De oly módon időrabló, hogy ennél nálam csak a Gothic ütött jobban meg a GTA részek (de ő nem RPG szóval ki is hagyhatjuk :D). Ahogy haladsz előre és szerzed a tapasztalati pontokat, fejlődsz, a saját szájízed szerint alakítod karaktered, egyre több és több küldetéssel végzel és haladsz a game végefelé, de közben megannyi színes helyet bejársz, sok tájat látsz, melyet (Gothicban főleg) már otthonodnak tekintesz, mert (Gothicban főleg :D) míg nincs teleportkő, bizony-bizony a kurzormozgató billentyűk felső gombja szenved hátrányt -> sokat kell gyalogolni :D

Mindent összevetve Niclas osztálytársát racial enemy-nek fogadom és leölöm egy dual wileld támadással, de hívom Strangert is, hogy hajítson rá egy terrort először :D

(jóccakát mostmár tényleg :D)

Teljesen egyetértek veled, érettebb gondolkodású emberek játszanak RPG-kel, és én egyre inkább mellőzök minden más játékstílust és csak az ilyen game-knak élek, végre ma meglett a Gothic 3 és beztos nem fogok nyugodni, míg legalább 3x végig nem viszem (minden frakcióval legaláb 1x), én már rengeteg (szinte minden típusú) RPG-vel játszottam, de akármikor megjelenik egy ilyen játék elszorul a szívem és teljesen beszippant a game (ez legdurvábban eddig a Gothic 1-2-nél és a Divine Divinity-nél jelentkezett) :wink:

Ez már durván jelentkezett abban, hogy a bányavölgyet és Khorinis környékét jobban ismertem, mint a szülővársosomat! :D ÉS sztem a G3-al is ez lesz egy pár hónap játék után! :D Szóval sokkal magasabb és intellektuálisabb az ilyen játéktípus mint bármely más...! :wink:

RPG-kkel érett gondolkodású emberek játszanak. Akik megértik, hogy a történet, a fantázia mennyire jó menedék agyatlan világunkban. Mert gyakran egy RPG-ben több ész van, gondoljatok az olvasható könyvekre, a csavaros történetekre, a nyomozásokra, és ezek... Az RPG értelmes kikapcsolódás, nem pedig ahogy muterom mondja, "egész nap ilyen hülyeségekkel foglalkozol", pedig... a teljes angoltudásom gamékból származik (soha nem jártam órákra, és azokat simán kiröhögöm, akik felsőfokú nyelvvizsgán szenvednek). Na ennyit erről. Nem is szólva, hogy egy csomó jó írót játékokon keresztül ismertem meg, pl. H. P. Lovecraft, őt sokan ismerik, vagy éppen Clive Barker, vagy Tom Clancy. Meg a többi... pölö zeneszerzők, hát Jeremy Soule sem egy kutya, de ő csak egy név a sok közül. Meg a képzőművészek. Benoit Sokal. Az érettebb játékokkal játszani: magunkhoz venni a művészet egyik modern, interaktív ágát.

a számból vetted ki a szót! :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Én sem fogalmazhattam volnameg jobban :D :D :D B) Jó emberek vagytok :D :smile:

Megyek átnézek még a Pajkos Póniba aztán haza megyek :unsure::unsure: MÉg nincs kedvem de megigértem hogy egyenlitem a tartozásomat :sad:<_<<_<:unsure:

Jóéjt! :smile::rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Én sem fogalmazhattam volnameg jobban :D :D :D B) Jó emberek vagytok :D :smile:

Megyek átnézek még a Pajkos Póniba aztán haza megyek :unsure::unsure: MÉg nincs kedvem de megigértem hogy egyenlitem a tartozásomat :sad:<_<<_<:unsure:

Jóéjt! :smile::rolleyes: :D

Oks mindenkinek jó éjt, egyébként én inkább a Törpe Cipó fogadóba, illetve a Kék Vadkanba járok, bár kétlem, hogy túl sokan ismernék e két nagyszerű helyet (aki felismerte melyik gameből való e 2 taverna, az jelentkezzen a jutalom 10 reputation pont :D , amúgy nemhiszem, hogy ezt vki megtudja válaszolni, de kíváncsi vagyok nagyon) :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Niclas

Oks mindenkinek jó éjt, egyébként én inkább a Törpe Cipó fogadóba, illetve a Kék Vadkanba járok, bár kétlem, hogy túl sokan ismernék e két nagyszerű helyet (aki felismerte melyik gameből való e 2 taverna, az jelentkezzen a jutalom 10 reputation pont :D , amúgy nemhiszem, hogy ezt vki megtudja válaszolni, de kíváncsi vagyok nagyon) :tongue:

Én inkább a Félkarú Goblint részesítem előnyben,hiszen egy jó kis sör után mi lehetne jobb egy kijózanító kocsmai bunyónál? :smile: De egyre jobban áttérek a GS Tavernába :D

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

reggelt harcostársak. visszaolvasva csak annyit reagálnék, hogy nekem anno még az ősi Doom és a Quake 1 jött be, ma már csak néha játszom fps-t akkor is csak Call of Duty-t, ha akcióra vágyom akkor még talán beugrom Vice City-be csak úgy, autókázni.

Niclas uram, hívd fel ide azt a "zseniális" osztálytársad, és közös erővel jól kicsudázzuk, de úgy hogy térdreborul az összes RPG-t játszó GYÍK előtt, sőt könyörögni fog a körünkbe való felvételért. :smile:

lehet írok egy cikket, amiben kifikázom az FPS-eket, enyhén dicsőitem az RTS-eket, és az egekig magasztalom az RPG-ket. :lol:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Itt túlburjánzik a Gothic. Hát könyörgöm, szóljon egy pajtás, akinek mond valamit az, hogy Might and Magic (Dark Messiások messze kerüljenek), még a régi szép időkből, például a legjobb hatodik rész, '98-ból. Nem? New Sorpigal... Ironfist... Free Haven...? Semmi? Senki?? :huh:

MM6 elvett 1 évet az életemből :lol:

Egyszerűen nem bírtam elszakadni tőle. Emlékszem annyit kerestem a kőoszlopokat a rejtett kincs miatt, hogy szinte belebetegedtem :ph34r:

Karaktergenerálásnál a hangok (Pick me! Choose me! :smile: ), New Sorpignal indulózenéje, a Goblinwatch küldi az erődben (a kapukombináció keresése), az expert és master tanárok utáni kutatóexpedíciók, a cirkusz, a kannibálok földje(Bootleg Bay), az első próbálkozások Fly varázslattal és az első találkozás egy sárkánnyal :rolleyes: . Én a mai napig emlékszem jópár küldi legapróbb részleteire is. Pl a felejthetetlen pillanat, mikor a Baa egyik templomának nagytermében megkondítottad a gong-ot és csontvázak végeláthatatlan sora töltötte meg a termet. Annyi ellenfelet ritkán látni RPG-ben 1szerre. Emlékszem először nagyon meglepődtem, kapásból nyomtam egy entert és körbepislantottam, aztán lefagyott a mosoly az arcomról, mikor vagy 50 csonti figyelt rám :ph34r:

Áááá, elárasztottak a szép emlékek :wub: Miért nem tudnak ma ilyen játékokat csinálni??? :sad:

A 7. részt is sokat játszottam, de a hatodik az igazi etalon!

Link to comment
Share on other sites

Xenons

A viharos reggelen, melyen a szél orkánként süvített, a kalandozók arcába hordva a szörnyű idő eső nevű teremtményét, egy vastagon ruhákkal és köpennyel borított mágus rúgta be a Taverna ajtaját. Tekintete viharos volt, akár a kint tomboló szörnyűség. Gyönyörű hosszú fekete haját hátravetve, odadübörgött az asztalhoz, s botjával dobabntva így szólt:

-Egy jägermeistert nekem...-majd közbenézett- és egyet egyet az uraknak.

Majd szakálla alatt elmosolydvá újra megszólalt:

-Szevasztok fiúk.

...Xenons a tűzmágus tovább folytatta mondandóját a kör alakú asztal egyik székében kényelmesen üldöéglve, kortyolgatva egyet-egyet italából.

-Stranger uram, bajtársam, hát ne fikázza már ki az FPS eket, jók azok, simán le lehet vezetni rajta az ember dühét! - jól meghúzza az üveget - Jó újra köztetek! Szörnyű délelőttöm volt, de holnap a hét legroszabb napj lesz...Bah! Veletek hogysmint?

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

igen nálunk is nagy divat a szerepjátékosokat le anyázni (mármint azokat akik nem gépen hanem papír cerka stb. tolják) bezzeg ha gépen játszasz vmi RPG-t az nem baj :lol: engem mindenki "hüje CS bu.zi"-nak titulál az osztályba, igaz ők meg állandóan a Silkroad nevű marhaság előtt ülnek... mondjuk naon lexarom ha olyan emberek szólnak be akik életükben egy könyvet nem forgattak még a kezükben

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

ARRGGH! egy hordó sört ide! :angry: ez a legnagyobb ki****ás! délután hazajövök suliból, robogok a haverhez, hogy na végre játszom G3-at, erre mi van?! nem megy. :angry: a gépe pont az alapkövetelményen van, de nem megy. rothadó windows!

nem baj, kikészítem a szülőegységeimet addig, amig nem fejleszthetek (komplett gépcsere lol)

szóval az én Esmeraldám viharba került, és visszasodródott Khorinis partjaihoz...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...