Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Taverna


Xenons

Recommended Posts

Xenons

estét harcosok. még 2% és holnap robogok Myrtanaba.

valaki megmondaná, hogy mit jelent a btw?

nem tudom, de Dobi eléggé hardcore gamer szöveggel nyomja a cuccot, szal :rolleyes:

Mátrixot ki komázza?

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

nem tudom, de Dobi eléggé hardcore gamer szöveggel nyomja a cuccot, szal :rolleyes:

Mátrixot ki komázza?

erre szokták volt mondani, hogy lol. vagy nem?

Mátrixról meg inkább nem nyilatkoznók.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Jó név :rolleyes: KI találta ezt ki? :huh::blink::rolleyes::rolleyes: :D :smile: :lol: xD

Nos hát akkor majd betérek egy PIntre később

ezt a neved már legalább 200 szerepjátékkal foglalkozó fórumon láttam :D GS-en is volt régen :D szal nem sok fantázia kell hozzá de jó ez :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

ezt a neved már legalább 200 szerepjátékkal foglalkozó fórumon láttam :D GS-en is volt régen :D szal nem sok fantázia kell hozzá de jó ez :smile:

de még mindig errpégésebb mint a kocsma, pub, söröző meg ilyenek.

hogy néz ez ki? fél kilenc múlt és még mindenki tök józan. hmm.

ahh, befejezte. most lehúzom a cracket is. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Xenons

erre szokták volt mondani, hogy lol. vagy nem?

Mátrixról meg inkább nem nyilatkoznók.

Miért nem, tökre elgondolkodtatóóó film, és beszzósz szíjje töröm kezed, karod, lábad orrod, oszt ráiratoma számládra a sörömet :ph34r: :lol:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Miért nem, tökre elgondolkodtatóóó film, és beszzósz szíjje töröm kezed, karod, lábad orrod, oszt ráiratoma számládra a sörömet :ph34r: :lol:

Látom nem nőtt nálad Strangernek a Xenons repe :D

Nálam sok reped van :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

Miért nem, tökre elgondolkodtatóóó film, és beszzósz szíjje töröm kezed, karod, lábad orrod, oszt ráiratoma számládra a sörömet :ph34r: :lol:

szal bezúznál é mi? :huh: csak osztán vigyázzál nekem, nehogy egy részeg idegen viszonozza a kedvességed, egy sötét sikátorban. :angry: :tongue:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Itt túlburjánzik a Gothic. Hát könyörgöm, szóljon egy pajtás, akinek mond valamit az, hogy Might and Magic (Dark Messiások messze kerüljenek), még a régi szép időkből, például a legjobb hatodik rész, '98-ból. Nem? New Sorpigal... Ironfist... Free Haven...? Semmi? Senki?? :huh:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

szal bezúznál é mi? :huh: csak osztán vigyázzál nekem, nehogy egy részeg idegen viszonozza a kedvességed, egy sötét sikátorban. :angry: :tongue:

Ha gondolja segíthetek, félállásban bérgyilkolok. Just a few artifact, and I do it for You :wink: :D

Uhh de vigyázz, ha leölöm neked Xenonst, akkor nem tudod majd végigvinni a missiont!

Itt túlburjánzik a Gothic. Hát könyörgöm, szóljon egy pajtás, akinek mond valamit az, hogy Might and Magic (Dark Messiások messze kerüljenek), még a régi szép időkből, például a legjobb hatodik rész, '98-ból. Nem? New Sorpigal... Ironfist... Free Haven...? Semmi? Senki?? :huh:

A VII-et toltam sokat uncsimmal, tkp ketten vittük, én fordítottam a szöveget neki, mondtam merre ő meg vitte :D Elment vele a nyár.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Itt túlburjánzik a Gothic. Hát könyörgöm, szóljon egy pajtás, akinek mond valamit az, hogy Might and Magic (Dark Messiások messze kerüljenek), még a régi szép időkből, például a legjobb hatodik rész, '98-ból. Nem? New Sorpigal... Ironfist... Free Haven...? Semmi? Senki?? :huh:

dehogynem M&M 6 maradandó élmény fél óráig tartott rájönni mivel mit csinálok :D amúgy nekem a Dark Messiah is jó csak semmi köze a M&M-hez a nevén kívül :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

A VII-et toltam sokat uncsimmal, tkp ketten vittük, én fordítottam a szöveget neki, mondtam merre ő meg vitte :D Elment vele a nyár.

Legalább valaki :D Hát, nem a legjobb rész, de ott is voltak kedves dolgok... tündevárosok, troglodyták, meg jó kincsek :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Legalább valaki :D Hát, nem a legjobb rész, de ott is voltak kedves dolgok... tündevárosok, troglodyták, meg jó kincsek :D

Uhh, most hogy mondod, tényleg élvezetes game volt az a maga idejében! 25 fokos fordulás, 2D-s ellenfelek :rolleyes: Rengeteg város, sok-sok névvel...viszont elég jól kitalált világ volt, nekem a kedvenc városom a felhők feletti, archangelek által őrzött város volt :rolleyes: Meg a törp barlangok B)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Itt túlburjánzik a Gothic. Hát könyörgöm, szóljon egy pajtás, akinek mond valamit az, hogy Might and Magic (Dark Messiások messze kerüljenek), még a régi szép időkből, például a legjobb hatodik rész, '98-ból. Nem? New Sorpigal... Ironfist... Free Haven...? Semmi? Senki?? :huh:

Én játszottam MIght and Magic játékkal azt hiszem a 6-tal,. és nagyon élveztem, kcisit nehéz volt xD :D :lol: de nagyon jó kis játék/ok :smile:

Legalább valaki :D Hát, nem a legjobb rész, de ott is voltak kedves dolgok... tündevárosok, troglodyták, meg jó kincsek :D

ÓÓÓ igen a kicsek :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Én játszottam MIght and Magic játékkal azt hiszem a 6-tal,. és nagyon élveztem, kcisit nehéz volt xD :D :lol: de nagyon jó kis játék/ok :smile:

Annyira, de annyira. Én már úgy viszem végig, hogy három nap alatt :D Minden kis (?!) pixelét ismerem :rolleyes: Annyira hangulatos, annyira fantasy!

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

Itt túlburjánzik a Gothic. Hát könyörgöm, szóljon egy pajtás, akinek mond valamit az, hogy Might and Magic (Dark Messiások messze kerüljenek), még a régi szép időkből, például a legjobb hatodik rész, '98-ból. Nem? New Sorpigal... Ironfist... Free Haven...? Semmi? Senki?? :huh:

hukk! te meg ne szójj bé, inkább írj valami okosat a Rhapsody topicba, hogy az is menyegessék. :lol: vagy pedig beírok valami hülyeséget megint és azt lereagálhassad.

grasslover igazad lehet. előbb megcsinálom a küldijét, aztán bezúzatom :lol: a tőle kapott artifactal fizetem meg. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Annyira, de annyira. Én már úgy viszem végig, hogy három nap alatt :D Minden kis (?!) pixelét ismerem :rolleyes: Annyira hangulatos, annyira fantasy!

ja M&M mindig is high fantasy volt a javából :smile: szerettük is :tongue:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

hukk! te meg ne szójj bé, inkább írj valami okosat a Rhapsody topicba, hogy az is menyegessék. :lol: vagy pedig beírok valami hülyeséget megint és azt lereagálhassad.

grasslover igazad lehet. előbb megcsinálom a küldijét, aztán bezúzatom :lol: a tőle kapott artifactal fizetem meg. :ph34r:

Én itt nosztalgiázok a világ legromantikusabb RPG-jéről, te meg beszósz???? :ph34r: különben is te nem írtál Rhapsodyhoz. Te jössz.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

ÍÉn azt birtam mikor annyit kellett benne taktikáznom mint a fene :lol: egy ládáért mentem egy hadsereg ellne, kevés élettel, kevés pénzzel, xD :lol: :lol: áhhh a gyikarcuak ellen xD :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

Én itt nosztalgiázok a világ legromantikusabb RPG-jéről, te meg beszósz???? :ph34r:

persze, hogy beszólok. :tongue: mostanában megjött a jókedvem. két hete még tök depis voltam.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

ÍÉn azt birtam mikor annyit kellett benne taktikáznom mint a fene :lol: egy ládáért mentem egy hadsereg ellne, kevés élettel, kevés pénzzel, xD :lol: :lol: áhhh a gyikarcuak ellen xD :lol:

Hát ja tudni kell, először olyan küldetéseket megoldani, amelyekben nincs harc ---> fejlődés ---> harc, kincs, élvezet... stb.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Hát ja tudni kell, először olyan küldetéseket megoldani, amelyekben nincs harc ---> fejlődés ---> harc, kincs, élvezet... stb.

igen-igen de hát hajtott a kiváncsiság, ráment egy egész délutánom mire normálisan megszerezhettem a ládát xD :ph34r: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Xenons

Látom nem nőtt nálad Strangernek a Xenons repe :D

Nálam sok reped van :wink: :lol:

köcce :lol:

nem működnek a smiley-k, még jó hogy tudom a kódjukat :D mert ha megnyomom semmi nem lesz :huh:

M&M('s :D) 7 nekem megvan, de az öcsém, az olyan mint a nemtom. Legalábbis régen amikor játszottam nagoyn pokoli nehéz volt :ph34r:

Sztréndzser hát én ám bészólákó é :lol:várod már a gothicot mi? :smile: páráppám, én most War Rockoztam egyet :D

Egyébként a Dark Messiah pont azért jó, mert nincs semmi köze az M&M-hez :D nekem nem jött be a világa :sad: de a Dark Messiahnak inkább! Mondjuk az Arkane (az egyik kedvenc feűjlesztőcsapatom) kicsit túlságosan az Arx Fatalisra formálta, ami viszont a 2. kedvenc game-em szal ez nem gond, de az M&M-esek nem hiszem hogy ennyire vidámnak tartják :lol:

Én imádok benne zúzni B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

estét harcosok. még 2% és holnap robogok Myrtanaba.

valaki megmondaná, hogy mit jelent a btw?

na nekem is ma meglesz a Gothic 3, lassan is indulok Myrtanaba! :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Uhh, most hogy mondod, tényleg élvezetes game volt az a maga idejében! 25 fokos fordulás, 2D-s ellenfelek :rolleyes: Rengeteg város, sok-sok névvel...viszont elég jól kitalált világ volt, nekem a kedvenc városom a felhők feletti, archangelek által őrzött város volt :rolleyes: Meg a törp barlangok B)

Hát a 25 fokos fordulást nem értem, asszem volt benne smooth turning :huh: Szóval... :lol: Még 3D gyorsítás is volt, csak nem műxik. :rolleyes: Egyébként rongyosra játszottam a 7 CD-jét, nem is működik már :wink: A hatra azért vigyázok. A kilenchez és a héthez írtam jó hosszú, alapos végigjátszásokat, bár senki nem nagyon hasznosította őket :sad: már nem is fogják, senki nem játszik régi klasszikusokkal. Pedig nem is olyan régiek, nyújtanak olyan élményt, mint egy Duke 3D, vagy mint manapság egy morrowind, vagy mittudomén, nem tudom, mihez hasonlítsam.

Link to comment
Share on other sites

Xenons

persze, hogy beszólok. :tongue: mostanában megjött a jókedvem. két hete még tök depis voltam.

Köszöntünk a "legszarabb pillantaban is röhögve fetreng" klubban :D a depresszió csúnya dolog :ph34r:

Archer: az nem egyszerű láda volt ám :D Az volt "A láda". :D És csakis 4 8 13 16 23 42 kombinációval nyitható :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...