Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Taverna


Xenons

Recommended Posts

Balee

Te Beliar istent tiszteled, milyen ember vagy te?:D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Te Beliar istent tiszteled, milyen ember vagy te?:D

Hasishin :smile:. Ők (mi :D) is az ő nevét harsogjuk. Amúgy összvissz ennyi a kapcsolat az orkok és hasishinok között, nem bírják ők egymást azért :smile:.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

IGen a demot kipróbálom, és ha tetszik már pedig tetszeni fog, majd beszerzem :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Oh, az az ork-mészárlás számolás az hatalmas ötlet :D Kéne írni neki egy programot, hogy ne csak a hasunkra ütve számolgassuk, mert így a csalás lehetősége is felmerülhet (mennyivel könnyebb a Falloutnál vagy a D&D-s gameknél,mert ott számolja melyik lényből mennyit öltünk :D).

Én benne vagyok, úgyis szeretném másodszorra rebelként végigtolni, csak előbb be kéne fejezni hasishinként, és már lassan egy hete nem tudtam tolni egyáltalán :sad:

Link to comment
Share on other sites

Dobi

a dmeo alapján nekem túl diablo 2 klón szaga volt, de annyira nem hangzott rosszul. persze pénzem az nincs rá :D de egy törpöt szívesen nyomnék :unsure:

a baromsághoz mindig is értettem :D egyébként ezt a topicot már régebben megnyitottam...csak törölték, mert kicsit túlmentünk a határon :lol:

egyébként jó lenne ha a társaság állandó lenne, aztán naponta beköszönnénk hogy mivan, mit nyomunk meg ilyesmi :smile:

az hogy D2 klón nem baj, de ha nem üti meg a D2 szintet (amit nehéz) az már baj.

reggelt, people. megyek a helyi monostorba. történelem doga rulez! na meg táncpróba.

nekem 5 ös lett töri tézé :tongue:

én azért kiváncsi lennék rá :unsure: azóta nem diablozok, hogy a necromantám, ami 60as volt és bárkit lezúzott volna, törölték egy szerverleállás során. azóta gyűlölöm a kani.hu-t......az a karakter nagyon a szívemhez nőtt...R.I.P. Shadowrain....a legnagyobb necrmanta volt a világon :sad: megvolt neki az a nem ugrik be....a nekróknak való legjobb set cucc....és megvolt az összes része! és a páncéljába mind a 3 fokozaton ynomtam 1 socketet! és el is neveztem 3szor a dolgokat rólam :sad:

ugye, aki kani-n tolja az eredeti bnet helyett~~

btw lvl 60 az nem nagy veszteség. bneten 3 nap alatt szoktuk gyártani a lvl 82-t. mondjuk elég rossz a gépem most ugyhogy nem tolom :sad:

Sztem is jó ötlet lenne a névváltás, ja és kikéne nevezni a csaposokat, és a macákat, akik szórakoztatják a fáradt, betért strangert! :D

én lennék pl. 'zisten.

aki egyetért jelentkezzen!

Hasishin :smile:. Ők (mi :D) is az ő nevét harsogjuk. Amúgy összvissz ennyi a kapcsolat az orkok és hasishinok között, nem bírják ők egymást azért :smile:.

én alapbol mercenary voltam, de manapság rebel oldalon harcolok.

Link to comment
Share on other sites

Balee

én lennék pl. 'zisten.

aki egyetért jelentkezzen!

én alapbol mercenary voltam, de manapság rebel oldalon harcolok.

ilyen posztra nincs szükségünk...! :D :tongue:

JA sztem a Sacred, ha nem is mindenben, de van olyan szintű addiktivitásban legalábbis biztos, mint a Dio2! :wink: Nekem (és sztem Plata-nak, deverran-nak és a többi fannak) ez a véleménye...! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Dobi

ilyen posztra nincs szükségünk...! :D :tongue:

JA sztem a Sacred, ha nem is mindenben, de van olyan szintű addiktivitásban legalábbis biztos, mint a Dio2! :wink: Nekem (és sztem Plata-nak, deverran-nak és a többi fannak) ez a véleménye...! :smile:

ja, Plata haver, győzködött hogy sacred az jó, de engem valahogy nem győzött meg :tongue:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

ja, Plata haver, győzködött hogy sacred az jó, de engem valahogy nem győzött meg :tongue:

pedig jó kis game az. kár csak az, hogy nem lehet úgy modolni, mint a diablo2-t. emlékszem én kezdetben csak annyit módosítottam, hogy minden jött-ment tüskéspatkány (vagy mifene) perfect gemeket, meg skullokat dobjon... aztán jöttek a finomabb dolgok.

a törin már túl vagyok, nem volt nagy durr. mondjuk azért is mert emelt szintre készülök, szal alaptudásnál több van. B)

Link to comment
Share on other sites

Dobi

pedig jó kis game az. kár csak az, hogy nem lehet úgy modolni, mint a diablo2-t. emlékszem én kezdetben csak annyit módosítottam, hogy minden jött-ment tüskéspatkány (vagy mifene) perfect gemeket, meg skullokat dobjon... aztán jöttek a finomabb dolgok.

a törin már túl vagyok, nem volt nagy durr. mondjuk azért is mert emelt szintre készülök, szal alaptudásnál több van. B)

hm, én sose modoltam diot, bneten rulz a sima.

de tolnék modot is ha menne a k.csog realm >.<

Link to comment
Share on other sites

Balee

pedig jó kis game az. kár csak az, hogy nem lehet úgy modolni, mint a diablo2-t. emlékszem én kezdetben csak annyit módosítottam, hogy minden jött-ment tüskéspatkány (vagy mifene) perfect gemeket, meg skullokat dobjon... aztán jöttek a finomabb dolgok.

a törin már túl vagyok, nem volt nagy durr. mondjuk azért is mert emelt szintre készülök, szal alaptudásnál több van. B)

most fog jönni az érettségi? :D szerencsére én már jó pár éve túl vagyok rajta...! :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

most fog jönni az érettségi? :D szerencsére én már jó pár éve túl vagyok rajta...! :smile:

aham. jó neked. amúgy nem tudom miért riogat mindenki, hogy "nehéz lesz" meg "figyelj oda", pedig mindenki tudja hogy zseni vagyok. :tongue: meg azzal izélgetnek, hogy nyáron majd tomboljak, pörögjek, meg bulizzak. ráérek még. meg én még nem láttam olyan szórakozóhelyet (tavernát :lol: ) ahol olyan zenét játszanak amit szeretek. kivéve ezt :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobi

ja, meg is van, én leszek a topik "didzséje", death metal fog szólni, meg black B)

SZAVAZZ RÁM!

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

ja, meg is van, én leszek a topik "didzséje", death metal fog szólni, meg black B)

SZAVAZZ RÁM!

hmm... ha már metal, akkor lehetne epic-hollywood-symphonic-filmscore-metal is. <_<

Link to comment
Share on other sites

Xenons

Üdvözlet fetrengő alkoholista barátaim :D

Hát grass, ha tudsz egy programozót, akkor el is van intézve a számolás :D

Dobi, csak azért nyomtam kanin, mert barátomnak nem eredetije volt. Aztán mikor ő már nem játszott, be akartam lépni, és el lett lopva a cd keyem, szóval kani maradna, az meg hát ugy nem <_<

Jajj, az ilyen kinevezésektől kíméljetek :D És akkor kap ma mindenki egy ingyé hubit :D

Egyébként most nekem is van pár dolgom, szal gothic kicsit elmaradt 1-2 napig :sad:

De csak azért, mert tudtam, ha bekapcsolom egyszer, akkor nem tudok kilépni....mult szombaton, stranger, asszem te voltál x-fire-ön! gondolom láttad, hogy aozn a napon 11 órával növekedett a gothicozásom száma...szal túl addiktív és az nem mindig jó :D

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

én tudok programiozni C meg Pascal nyelven info szakra járok :smile: bocs srácok nincs kedvem vissza olvasni ennnyit :D Dobi Death+Black Metal rulz :wink: de szeressük a power metalt is :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

én tudok programiozni C meg Pascal nyelven info szakra járok :smile: bocs srácok nincs kedvem vissza olvasni ennnyit :D Dobi Death+Black Metal rulz :wink: de szeressük a power metalt is :smile:

és össze is tudsz barkácsolni egy olyan progit ami számolja a Gothic3-ban az "orkhullást"?

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

és össze is tudsz barkácsolni egy olyan progit ami számolja a Gothic3-ban az "orkhullást"?

ahhoz kéne ismernem a Gothic 3-at mert igy látatlanba eléggé érdekes lenne :wink: írjátok papírra :D

Link to comment
Share on other sites

Xenons

Hát! Ismerd meg! :lol:

Elvileg folyamatban van a név váltás B)

Addig megyek ki egyet haverokkal, A Rammstein legyen veletek :D

Majd még este!

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

ahhoz kéne ismernem a Gothic 3-at mert igy látatlanba eléggé érdekes lenne :wink: írjátok papírra :D

az már cheat-veszélyes :smile: menyek szétnézek a neten, hátha van már egy ilyen eszköz.

xenons: nem tudod, az Xfire offline is méri a játékban töltött órát?

Link to comment
Share on other sites

grasslover

az már cheat-veszélyes :smile: menyek szétnézek a neten, hátha van már egy ilyen eszköz.

Nem hiszem, hogy valaki is összebarkácsolta volna a mi elmebeteg ötletünket :D De tényleg nagy ötlet, jól jönne :D

Link to comment
Share on other sites

Dobi

hát, ugyis én nyernék, mit vitatkoztok ezen... :unsure:

btw, lehet ujrakezdem gothicot, annyi mindent csinálnék máshogy, és megtetszett a varázslás B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na látom megtörtént a névváltás, így már mindjárt más, egyből RPG-sebb...! B)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Jó név :rolleyes: KI találta ezt ki? :huh::blink::rolleyes::rolleyes: :D :smile: :lol: xD

Nos hát akkor majd betérek egy PIntre később

Link to comment
Share on other sites

Xenons

Zúzás, meglett a név :smile:

Nem te nyernél :D

Bakker, gothicozni kéne :S de megint 5en irogatnak msn-en, ezt a szöveget is fél óra alatt birtam csak begépelni :D

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

estét harcosok. még 2% és holnap robogok Myrtanaba.

valaki megmondaná, hogy mit jelent a btw?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...