Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Supernatural 10. évad


Zarathos

Ki lennél a sorozatból?  

99 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Calypsol

-Dean, I saw an angel.

-Hm. Drink.

-I don't wanna drink.

(Dean megvonja a vállát és iszik :D)

Link to comment
Share on other sites

Guest

-What did you see ?

-I don't know, maybe....God's will.

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Az a kemény, hogy az utolsó párbeszédet újra meg kellett nézzem, mert mikor az első taktusait meghallottam a Knockin' on heavens door-nak, akkor elkezdtem énekelni, és nem figyeltem, hogy mit mondanak a srácok... :D

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

Az a kemény, hogy az utolsó párbeszédet újra meg kellett nézzem, mert mikor az első taktusait meghallottam a Knockin' on heavens door-nak, akkor elkezdtem énekelni, és nem figyeltem, hogy mit mondanak a srácok... :D

te is? XDDDDD ez a nem egyszerű :smile:

-What did you see ?

-I don't know, maybe....God's will.

csakhogy ekkorra már fordul a kocka, és Dean mondja ezt :o :wink: jó rész volt :smile: egyre jobb és jobb lesz ez a sorozat, úgy érzem :smile: remélem nem adják 10 évadnál alább :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

te is? XDDDDD ez a nem egyszerű :smile:

csakhogy ekkorra már fordul a kocka, és Dean mondja ezt :o :wink: jó rész volt :smile: egyre jobb és jobb lesz ez a sorozat, úgy érzem :smile: remélem nem adják 10 évadnál alább :D

Tudtam én, hogy nem voltam egyedül... :D

ezzel a nézettséggel minden esélyük megvan még jópár szezonra... Csak attól félek, hogy kifogynak az ötletekből, bár eddig hál' Erunak (copyright Flame :smile:) erre nem volt precedens... :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Tudtam én, hogy nem voltam egyedül... :D

ezzel a nézettséggel minden esélyük megvan még jópár szezonra... Csak attól félek, hogy kifogynak az ötletekből, bár eddig hál' Erunak (copyright Flame :smile:) erre nem volt precedens... :smile:

Hála erunak? alá gyűrűk ura?

hmm :D :D, ez tetszik :wink:

(1ébként nem nézem a sorozatot :D, szal bosc az offért ^^)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hát a 14. rész kétségtelenül nagyot ütött. Nagyon brutál ez az évad.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Most néztem meg a 2ik részt.

Nem akarom,h elfogyjon hamar.

Hát azon majd behaltam,mikor Dean bement a vakhoz,és megkérdezte h látta e Coopert,aztán jött a törpe,és modnta h van egy kis problémája xD

Hú,a végén durva volt az a dühroham....

Ash meg remek karakter

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Látta valaki már a múlt heti részt? Végre haladt egy csöppet a fő szál, érdekesnek ígérkezik a közelgő finálé... :D

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Ide is régen írtam már, szóval ideje :D Nem tetszik nekem ez a fő történetszál. Addig jó volt, amíg két-három részenként volt egy ehhez kötődő történet, de már hetek óta hiányolok valami ötletes szörnyet... akaromakaromakarom :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Ide is régen írtam már, szóval ideje :D Nem tetszik nekem ez a fő történetszál. Addig jó volt, amíg két-három részenként volt egy ehhez kötődő történet, de már hetek óta hiányolok valami ötletes szörnyet... akaromakaromakarom :D

Csak lesz valami, így a szezon vége felé csak neked... :D Most megint léptek a fő sztoriban egy nagyot Meg/Sammy megjelenésével, ennek az elvarrása szvsz már csak a szezon fináléban következik be... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

TALL TALESt látta már valaki? Crazy egy rész de szórakoztató :D . Sajna most jön az 1 hónapos szünet, dettó Smallville-nél is. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Humm,most néztem a Bloodlustot.

Elmés rész volt ez.Ez a lehet h nem is minden odlog gonosz,amire vadásztunk.

Huh,Dean elég nehezen viseli az apja halálát,Sam jobban túltette magát rajta.Remélem nem ofgja lehúzni szegény csávót...

Nemtom ebben a részben Sam-et jobban bírtam mint Dean-t...még nem ovlt ilyen.

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Mekkora poén volt ez a rész :D Jól jött egy ilyen viccesebb epizód most, már elég feszült volt a hangulat Sam és Dean között :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nemtudom mennyire vettétek észre de egy csomó résznek a címe rockegyüttesek számainak a neve. Ami eddig nagyon szembeötlött az a Houses Of The Holy, Black Dogs, In My Time Of Dying -- LED ZEPPELIN .

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nemtudom mennyire vettétek észre de egy csomó résznek a címe rockegyüttesek számainak a neve. Ami eddig nagyon szembeötlött az a Houses Of The Holy, Black Dogs, In My Time Of Dying -- LED ZEPPELIN .

Dean ki van akadva a Led Zeppelinre :D

Meg biztos a forgatócsoport is xD

Egyébként a címek tök jók h rövidek,de találóak.És sokszor kétértelműek.

Pl a Bloodlust cimű rész is.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Dean ki van akadva a Led Zeppelinre :D

Meg biztos a forgatócsoport is xD

Egyébként a címek tök jók h rövidek,de találóak.És sokszor kétértelműek.

Pl a Bloodlust cimű rész is.

Dean nagy alak. Imádja a klasszikus rockot. Black Sabbath, Metallica, Led Zep. de feltűnt már a sorozat során Scorpionsból is egy szólórész vagy Bob Dylan féle Knocking on Heavens Door, szóval nincs hiány állati zene terén. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Jaja feltűnt nekem is.

Jó zenék mennek a sorozatban.

Most néztem meg a Children sholudnt play with dead thingset.

Nos,Deanen itt is látszik h süllyedt lefelé.

Hú a vége,az a vallomás...gecc iszonyat nagy színész.Nagyon profin cisnálta,tlejesne kiült az arcára a fájdalom amit éreznie kellett....a második évadban kicsit több a dráma,de ez nem is baj,sokkal színesebb így za egész,van története,nem csak ilyen hent az egész.

második évad tényleg jobb sokkal.Remélem így folytatódik.

Amúgy az nagy poén volt mikor Sam ott nézte a szobában a szexfilmet XDD

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Hétvégén megnéztem a második évad 15 részét, nem csalódtam benne.

Sztem tartja a színvonalat, sőt. :smile: Kifejezetten tetszik, h több drámaiság van benne, többet tudunk meg a főszálról és a hangulat feszültebb.

És a poénok...váá, nagyot ütnek. :D

Lesz majd 3. évad, vagy ezzel az évaddal befejezik a sorozatot??

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hétvégén megnéztem a második évad 15 részét, nem csalódtam benne.

Sztem tartja a színvonalat, sőt. :smile: Kifejezetten tetszik, h több drámaiság van benne, többet tudunk meg a főszálról és a hangulat feszültebb.

És a poénok...váá, nagyot ütnek. :D

Lesz majd 3. évad, vagy ezzel az évaddal befejezik a sorozatot??

Történet megvan és ha nem is Sárgaszemű Démonnal de az FBI és keresett Winchesterék ügyével kinyúlik 3 évadra.

Amúgy a legjobban azt bírtam ebből a részből, ahogy Sam megkérdezte Deant használlta-e a notebookját, persze tagadta, erre megszólalt Samy, hogy akkor az "ázsiai muffok seggei" véletlenül fagyasztotta-e ki a gépét :D .

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

TALL TALESt látta már valaki? Crazy egy rész de szórakoztató :D . Sajna most jön az 1 hónapos szünet, dettó Smallville-nél is. :sad:

én is megnéztem és sztem simán a legjobb rész mostanában, én is 2 olyan nénit kérek a vacsorához! :D szüneeet? franc, pedig mostanában abszolút kedvenc lett a SupNat, nemtom hogy fogom bírni 1 egész hónapig... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Ejha.

Ez a The Usual Suspects ez durva kis rész

Eléggé rendbontó

Nemtudom miért,de nekem nagyon tetszik...valahogy olyan más,mint a többi rész.

Sztem Dean rohadt jót alakít a kihallgatószobában... :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Hm.

Na igen,ez szép

Crossroad Blues...huh.

Nagyon jó rész,melléktörténet mellett a főszál megy legfőbben.

Deanről is kiderült az,ami már eddig nyilvánvaló volt.

Ismét szép színészi alakítás.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nocsak

Ez a második évad bővelkedik meglepetésekben

Ez a démoni vírus érdekes kis dolog,bár ez a fertőzéses cucc már elég elcsépelt.

Kár,hogy eltűnt mindenki és visszajött a dokinő

Már olyan szépen alakult bent a dolog

Deant végighallgattam volna,sztem eszméletlenül jól játszik...

ááá és a végén nem tudjuk meg h mit is mondott a Dad :/

Link to comment
Share on other sites

Guest

Szóval egy hónapos szünet után új rész. Végén van ugye egy kis meglepi, de én az elejétől sejtettem, hogy ez lesz, valami nagyon nem stimmelt. Mindenesetre a minőséget hozta, ha nem is a 2. évad legjobbjai közt van.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...