Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Supernatural 10. évad


Zarathos

Ki lennél a sorozatból?  

99 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zarathos

Én is röhögtem, mikor először megláttam... :D Ahogy most leteremtette a lányát meg Deant, az pont ugyanaz a hanghordozás volt, mint amikor az NTACban osztotta ki a népet... :D

hát igen... az a jó a sorozatokban, hogy keresztül-kasul fedezi fel az ember az ismerős arcokat, és akkor így elkezd kötődni már a színészekhez is :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

hát igen... az a jó a sorozatokban, hogy keresztül-kasul fedezi fel az ember az ismerős arcokat, és akkor így elkezd kötődni már a színészekhez is :D

Nálam ilyen Winchester apuci, aki a Grey's Anatomy 2. évadjának 2. felében játszott szívbeteg férfit... Komolyan, durván elszomorodtam, mikor meghalt... :sad: Aztán kinyírták a Supnatban is... Na akkor baromi mérges lettem az összes íróra...

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Nálam ilyen Winchester apuci, aki a Grey's Anatomy 2. évadjának 2. felében játszott szívbeteg férfit... Komolyan, durván elszomorodtam, mikor meghalt... :sad: Aztán kinyírták a Supnatban is... Na akkor baromi mérges lettem az összes íróra...

én az olyanokat bírom, akik csak kis mellékszereplők, és úgy kell összeszednem az agyamban, hogy hol láttam már :D legutóbbi ilyen élményem a Heroesból volt a geek srác, aki Clairet vette videóra, amikor kísérletezget a képességeivel: ugye ő volt a House-ban a faith healer :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

én az olyanokat bírom, akik csak kis mellékszereplők, és úgy kell összeszednem az agyamban, hogy hol láttam már :D legutóbbi ilyen élményem a Heroesból volt a geek srác, aki Clairet vette videóra, amikor kísérletezget a képességeivel: ugye ő volt a House-ban a faith healer :D

Ilyeneknél szégyen, nem szégyen, az IMDb-t hívom segítségül...

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Ilyeneknél szégyen, nem szégyen, az IMDb-t hívom segítségül...

végül én is.. de előtte agyalok, hátha... :smile: imdb a legjobb barátunk google és wikipedia után :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

végül én is.. de előtte agyalok, hátha... :smile: imdb a legjobb barátunk google és wikipedia után :D

Ha már itt tartunk:

http://en.wikipedia.org/wiki/Supernatural

http://en.wikipedia.org/wiki/Supernatural_%28TV_series%29

http://www.imdb.com/title/tt0460681/

Már ha valakinek hiányozna... :D Mondjuk az elsőt csak kakukktojásnak raktam be. :D

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Ha már itt tartunk:

http://en.wikipedia.org/wiki/Supernatural

http://en.wikipedia.org/wiki/Supernatural_%28TV_series%29

http://www.imdb.com/title/tt0460681/

Már ha valakinek hiányozna... :D Mondjuk az elsőt csak kakukktojásnak raktam be. :D

de trükkös... majdnem átvertél... azt hittem a következő részben jézus után nyomoznak :lol: ... mint a maiban: "girl kidnapped by evil cult" "what's her name?" "katie holmes" :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

de trükkös... majdnem átvertél... azt hittem a következő részben jézus után nyomoznak :lol: ... mint a maiban: "girl kidnapped by evil cult" "what's her name?" "katie holmes" :D

Igen, ezen a Los Angeles-i emberrabláson én is jót röhögtem... :D Meg a mai első évados részen is: Egy férfi fejbe lőtte magát. Háromszor. :D

Link to comment
Share on other sites

_L_

Igen, ezen a Los Angeles-i emberrabláson én is jót röhögtem... :D Meg a mai első évados részen is: Egy férfi fejbe lőtte magát. Háromszor. :D

Meg ahogy mutatta.Ki is volt az a Katoie Holmes?

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

jáhájj, a hetedik részben is van kis utalás a Ragyogásra (All work and no play makes Jack a dull boy.) ofc Dean mondja XD hát ezen borultam

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

jáhájj, a hetedik részben is van kis utalás a Ragyogásra (All work and no play makes Jack a dull boy.) ofc Dean mondja XD hát ezen borultam

Jó volt ez a rész is nagyon... Régóta vártam, hogy a rendőrség lépjen valamit, végülis az eddigi majd' 30 rész alatt legalább 20x adták el magukat valamilyen kormányalkalmazottnak... :D

Az viszont nem tetszett, hogy már megint a "van egy szellemünk, de igazából nem is akar ártani senkinek, hanem segít, de erre csak az utolsó 10 percre jövünk rá" módszerrel játszottak... Pedig az a sorozatgyilkosos sztori nagyon jó volt, reméltem, hogy elővesznek még egy-két ilyen "történelmi" bűnözőt...

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Jó volt ez a rész is nagyon... Régóta vártam, hogy a rendőrség lépjen valamit, végülis az eddigi majd' 30 rész alatt legalább 20x adták el magukat valamilyen kormányalkalmazottnak... :D

Az viszont nem tetszett, hogy már megint a "van egy szellemünk, de igazából nem is akar ártani senkinek, hanem segít, de erre csak az utolsó 10 percre jövünk rá" módszerrel játszottak... Pedig az a sorozatgyilkosos sztori nagyon jó volt, reméltem, hogy elővesznek még egy-két ilyen "történelmi" bűnözőt...

Hát igen, fogynak ki a kísértetekből, úgy néz ki... Mondjuk számomra eddig a kreativitás csúcsa az a rész volt, amikor a srácok poénból kineveztek egy házat kísértetháznak, és mivel egy tibeti szimbólumot is felfestettek véletlenül, így létrejöttek az elképzelt szellemek... az nagyon ötletes volt. Meg a mód is, ahogy próbáltak ellene küzdeni :smile:

Történelmi bűnözőkből tuti lesz majd... Hafelmetsző Jack... egyszer elérnek oda, hogy el kell sütniük :D

Mostani részben kedves dolog volt, hogy Linda Blairt vendégszerepeltették... ("Your mother sucks cocks in Hell" :D). A zsernyák bácsiról meg messzire lerítt, hogy ő lesz a rosszfiú :smile:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Történelmi bűnözőkből tuti lesz majd... Hafelmetsző Jack... egyszer elérnek oda, hogy el kell sütniük :D

Mostani részben kedves dolog volt, hogy Linda Blairt vendégszerepeltették... ("Your mother sucks cocks in Hell" :D). A zsernyák bácsiról meg messzire lerítt, hogy ő lesz a rosszfiú :smile:

Épp a komment írása közben jutott eszembe, hogy egyszer átugorhatnának angolhonba Jack szellemét leápolni... :D

Általában a rész elején meg lehet mondani, hogy mire akarják levezetni... Aztán van, hogy nem j9n be a tippem... :D Pl. ilyen volt az Asylum, ahol én egy kényszerzubbonyos őrültet gondoltam főgonosznak, közben meg a prof lett...

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Új szavazást csináltam, remélem Zara örülsz neki nagyon... :D Amúgy ha van még szellemként, vagy bármi misztikus lényként szerepeltetendő karakterre ötleted, akkor berakhatjuk, hogy kit várunk legjobban, vagy ki a legvalószínűbb, hogy lesz...

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Épp a komment írása közben jutott eszembe, hogy egyszer átugorhatnának angolhonba Jack szellemét leápolni... :D

Általában a rész elején meg lehet mondani, hogy mire akarják levezetni... Aztán van, hogy nem j9n be a tippem... :D Pl. ilyen volt az Asylum, ahol én egy kényszerzubbonyos őrültet gondoltam főgonosznak, közben meg a prof lett...

Nálam még ilyen rész volt az, amikor egy pap hittel (izé.. reaperrel :D) gyógyított: ott eleinte én is őrá gyanakodtam, csak picivel a leleplezés előtt jöttem rá, hogy a felesége :smile:

A szavazást kösz... szellemszellem... hmm Banshee nem volt még. Továbbá az első évadban sokat emlegették, amikor az elkövetőkre tippeltek, hogy "...neither a black dog". Szóval lehet lesz még fekete kutya is :smile: A fekete hajú kislány klisét már sikerült ellőni, szóval az már nem nyerő... hmm... volt texasi láncfűrésze utánérzés a redneck faterral és a családja többi tagjával... zombik, vámpírok voltak. Jaaa, valami tipikusan modern kori szellemet is betehetnének... ilyen "számítógépbe zárt programozó" feeling :D El tudok képzelni egy gyilos házat is: bemennek az emberek és nem jönnek ki... keresik, hogy milyen szellem lehet, és hoppá: a ház maga a gonosz :D (ha már annyit utalgatnak a Ragyogásra :D).. most így hirtelen ennyi "klisésebb" dolog jut eszembe :smile:

Ja, egyébként én akarok olyat, hogy menjenek Angliába: Hasfelmetszőn túl is szinte visítanak a srácok után a szellemjárta kastélyok minden sarkon. Ilyet amcsihonban nem találnak :smile:

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

egy baj van Angliával, az Impala nem kétéltű, anélkül meg Dean nem megy sehova se sztem :D tuti ki fogják vhogy hozni a zsekáktól, erre mérget vennék :D

növény-szellem nem volt még (ilyen megszállt, gonosz növényre gondolok) az pl fain lenne...vagy álom-szellem

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

egy baj van Angliával, az Impala nem kétéltű, anélkül meg Dean nem megy sehova se sztem :D tuti ki fogják vhogy hozni a zsekáktól, erre mérget vennék :D

növény-szellem nem volt még (ilyen megszállt, gonosz növényre gondolok) az pl fain lenne...vagy álom-szellem

Picit sok Smallville-t nézel Cal... :D

Elmehetnének picit woodoo irányba is, illetve még ilyen természeti népek (indiánok, egyéb bennszülött népek) hitvilágába... Faja kis csokító szellemek, csinos csoki néniket gyilkolnak... :D

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

egy baj van Angliával, az Impala nem kétéltű, anélkül meg Dean nem megy sehova se sztem :D tuti ki fogják vhogy hozni a zsekáktól, erre mérget vennék :D

növény-szellem nem volt még (ilyen megszállt, gonosz növényre gondolok) az pl fain lenne...vagy álom-szellem

Mondanám, hogy repülnek, de attól meg fél... szóval hajóznak. És találnak egy kísértethajót útközben, amit csak úgy mellékesen kipucolnak :rolleyes: A woodoo (akarod mondani hoodoo, ugye :D) is jó ötlet :rolleyes:

És azt már meg sem merem kockáztatni, hogy valami lovecrafti őrületbe keverednek :rolleyes:

Szerk: hárman járunk ide rendszeresen, mindhárman szavaztunk, kihirdetem az eredményt: döntetlen... de az tuti, hogy az orákulum szavára senki nem ad :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Mondanám, hogy repülnek, de attól meg fél... szóval hajóznak. És találnak egy kísértethajót útközben, amit csak úgy mellékesen kipucolnak :rolleyes: A woodoo (akarod mondani hoodoo, ugye :D) is jó ötlet :rolleyes:

És azt már meg sem merem kockáztatni, hogy valami lovecrafti őrületbe keverednek :rolleyes:

Szerk: hárman járunk ide rendszeresen, mindhárman szavaztunk, kihirdetem az eredményt: döntetlen... de az tuti, hogy az orákulum szavára senki nem ad :D

Várom, hogy megint meginduljon egy fő sztorivonal... Az első évadban is vártak a 10-11. részig, mire hajlandóak voltak belekezdeni bármibe is, ami összefüggésben van apucival és a démonnal... Kíváncsi vagyok, hogy erre a szezonra mit találnak ki, mert valamit azért fel kell mutatniuk...

Az Orákulum mindig azt mondja úgyis, amit hallanunk kell, magyarul mindhármunknak azt mondta volna, amire szavaztunk... :D

Link to comment
Share on other sites

Dniworrom

Szerk: hárman járunk ide rendszeresen, mindhárman szavaztunk, kihirdetem az eredményt: döntetlen... de az tuti, hogy az orákulum szavára senki nem ad :D

remélem, h fog szerepelni :D

amúgy én is nézem a sorozatot (amikor csak tehetem) :smile:

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

Picit sok Smallville-t nézel Cal... :D

az meglehet xD

amúgy meg a vámpírokból sosem elég, szal ha véletlen átruccannának Európába Jacket ölni, akkor Angliából már csak egy köpés Erdély, meglátogathatnák Drakulát is :D esetleg kis démon-szálat is bele lehetne fonni a dologba, hogy egy démon adta Drakulának a képességeit, stb stb

amúgy Rizzo te meg sok mátrixot nézel sztem :D

Link to comment
Share on other sites

_L_

az meglehet xD

amúgy meg a vámpírokból sosem elég, szal ha véletlen átruccannának Európába Jacket ölni, akkor Angliából már csak egy köpés Erdély, meglátogathatnák Drakulát is :D esetleg kis démon-szálat is bele lehetne fonni a dologba, hogy egy démon adta Drakulának a képességeit, stb stb

amúgy Rizzo te meg sok mátrixot nézel sztem :D

Utána meg valamilyen magyarországi rész,nem?szerintem nem fognak átruccani európába.

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Utána meg valamilyen magyarországi rész,nem?szerintem nem fognak átruccani európába.

Csikós-démon, aki ostort csattogtatva jön el a lelkedért mondjuk? :D

Link to comment
Share on other sites

_L_

Csikós-démon, aki ostort csattogtatva jön el a lelkedért mondjuk? :D

Én inkább annak a Koppánynak vagy kinek a szellemére gondoltam.Arra gondolok,akit feldaraboltak,azt az ország 5 részében ésták el a maradványait.Na az mekkora rész lenne :o

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Én inkább annak a Koppánynak vagy kinek a szellemére gondoltam.Arra gondolok,akit feldaraboltak,azt az ország 5 részében ésták el a maradványait.Na az mekkora rész lenne :o

Koppány volt, viszont nem 5, hanem 4 felé vágták... Nála bajos lenne mind a 4 "maradékát" besózni és felgyújtani... :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...