Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Film Kerestetik!


The_Reaper_CooL

Recommended Posts

grasslover

Jajj gyerekek!!!

Ez igazából nem film,hanem sorozat,de az a jellegzetessége,hogy minden részt, egy-egy híres horror-rendező rendez.VALAKI SEGÍTSEN!!!!

Valamint van még1 film,amiben egy repülő utasai egy teljesen kihalt leszállóhelyen landolnak.És az idő ott máshogy viselkedik,meg minden,és vannak valami GOMBÓCOK,amiknek csak EGY SZÁJA VAN,és REPÜLNEK.És végül úgy látszik,mintha megennék az időt.Végén egy csávó feláldozza magát a többiért,úgy,hogy elaltatja az utasokat/pilótákat és ő ébren marad,és aki ébren marad a gépen,az eltűnik.

Nagyon kéne mind2,kérem valaki segítsen!! :sad:

Első lehet Masters of Horror és Mesék a kriptából (bár ezt nem tom híresek rendezték-e)

Utóbbi Stephen King adaptáció, Langolierek - Az idő fogságában a címe.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Első lehet Masters of Horror és Mesék a kriptából (bár ezt nem tom híresek rendezték-e)

Utóbbi Stephen King adaptáció, Langolierek - Az idő fogságában a címe.

Fűűű 2 legyet 1 csapásra. :rolleyes: Köszi Grass. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Utóbbi Stephen King adaptáció, Langolierek - Az idő fogságában a címe.

Az bizony jó film :rolleyes: bár King, tehát mimás lenne

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Én egy hongkongi filmet keresnék, régebben 5-6évvel ezelőtt nagyon sokat adta a tv(aszem még a szívtv-én ment sokat vagy nemtudom) szóval arról szól: Van egy kis kínai gyerek benne és full bolond mindenféle hülyeséget csinál benne, van egy ember akivel mindig kib@szik. Van egy olyan rész is benni amikor a tökét befesti úgy mintha elefánt lenne :lol: és az öregasszonyok sikiítoznak amikor megláttak. Egy nap érkezik egy annyi idős gyerek mint ő, de ő valami szerzetes vagy kungfu harcos és vele mennek el valakit legyőzni. Remélem valaki ráismer :smile:

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Mivel más hasonló témát nem találtam itt kérdem meg. Tudtok valamit John Kendrick Bangs-ról, akiről a bangsi fantasy a nevét kapta? Meg, hogy mi kapcsolódik a nevéhez? kösziii

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Mivel más hasonló témát nem találtam itt kérdem meg. Tudtok valamit John Kendrick Bangs-ról, akiről a bangsi fantasy a nevét kapta? Meg, hogy mi kapcsolódik a nevéhez? kösziii

Amerikai író, újságíró volt, és a bangsi fantasy megalkotója :smile:, és írt szatírákat is.

Én egy hongkongi filmet keresnék, régebben 5-6évvel ezelőtt nagyon sokat adta a tv(aszem még a szívtv-én ment sokat vagy nemtudom) szóval arról szól: Van egy kis kínai gyerek benne és full bolond mindenféle hülyeséget csinál benne, van egy ember akivel mindig kib@szik. Van egy olyan rész is benni amikor a tökét befesti úgy mintha elefánt lenne :lol: és az öregasszonyok sikiítoznak amikor megláttak. Egy nap érkezik egy annyi idős gyerek mint ő, de ő valami szerzetes vagy kungfu harcos és vele mennek el valakit legyőzni. Remélem valaki ráismer :smile:

ismerős, bár nem tudom a címét, nem olyanok vannak benne, hogy a kisfiú levizeli a másikat, meg az öreg a botját bele hajítja valami másik emberbe?

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Dede aszem van benne olyan is, mega végén harcolnak és a csajt lelövik, azthiszik, hogy megfogta a fogával a golyót, közben csak a nyakláncáról a hüvely eset a szájába :lol:

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Amerikai író, újságíró volt, és a bangsi fantasy megalkotója :smile:, és írt szatírákat is.

Köszi! Beírtam a válaszomba. :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Fishyfrost

Most két film is eszembe jutott régebbről, talán tudtok segíteni

1. Talán Michael Douglas játtszot benne, de nem biztos. Asszem egy ügyvédet alakított, akinek unalmas az élete, és folyton kalamajkába keveredett valahogy. Amire emléxem belőle: Egy nő segítette, kutyák széttépték a vadiúj drága cipőjét, hirtelen kiürült a parkolószint, egy emberi méretű bohócban kapta az üzeneteket (talán videókat), kitépett egy telefonkönyvet a telefonfülkéből, és a végén kiderültm hogy csak egy nagy átverés az egész, amit a zestvére eszelt ki neki, és mindenki benne volt. Lelőtte az öccsét, aki leesett az üvegen át (ebbe nem vagyok biztos) és a végén persze nem is halt meg.

Ilyen foszlányok maradtak fenn, talán az M1-en vetítették pár évvel ezelőtt.

2. Egy japán film, elég régies stílusú. Volt egy pár harcművész, valamien versenyen vettek részt, ahol az ellenséges csapat százlábúnak volt öltözve, és így nyomtak le mindenkit. Végül úgy verte le őket, hogy ő egymaga kakasnak öltözött és szétkapirgálta őket (valahogy... :tongue: ) meg volt benne ködben rejtőzködő ember is.

Ha valaki ismeri vmeiket, pls mondja meg. Előre is thx B)

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Most két film is eszembe jutott régebbről, talán tudtok segíteni

1. Talán Michael Douglas játtszot benne, de nem biztos. Asszem egy ügyvédet alakított, akinek unalmas az élete, és folyton kalamajkába keveredett valahogy. Amire emléxem belőle: Egy nő segítette, kutyák széttépték a vadiúj drága cipőjét, hirtelen kiürült a parkolószint, egy emberi méretű bohócban kapta az üzeneteket (talán videókat), kitépett egy telefonkönyvet a telefonfülkéből, és a végén kiderültm hogy csak egy nagy átverés az egész, amit a zestvére eszelt ki neki, és mindenki benne volt. Lelőtte az öccsét, aki leesett az üvegen át (ebbe nem vagyok biztos) és a végén persze nem is halt meg.

Ilyen foszlányok maradtak fenn, talán az M1-en vetítették pár évvel ezelőtt.

2. Egy japán film, elég régies stílusú. Volt egy pár harcművész, valamien versenyen vettek részt, ahol az ellenséges csapat százlábúnak volt öltözve, és így nyomtak le mindenkit. Végül úgy verte le őket, hogy ő egymaga kakasnak öltözött és szétkapirgálta őket (valahogy... :tongue: ) meg volt benne ködben rejtőzködő ember is.

Ha valaki ismeri vmeiket, pls mondja meg. Előre is thx B)

Az első az a Játsz/Ma (The Game)

Legalábbis nekem ez ugrott be az írásról elsőre

Bár jól lelőtted a poént annyi szent :D :D

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Én arra volnék kiváncsi hogy a Star Wars részekből van-e olyan rendezői hosszú változat mint a Gyűrűk Urából? Szóval érdemes-e keresnem?

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hát én csak toldott foldott felújított változatról tudok. A napokban volt szó róla az SW topicban :smile:

Link to comment
Share on other sites

khabal

Az első az a Játsz/Ma (The Game)

Legalábbis nekem ez ugrott be az írásról elsőre

Bár jól lelőtted a poént annyi szent :D :D

igen a za Játsz/ma

ááá nem volt benne spoiler :D aki elolvassa ezt amit leirt már nincs is értelme megnézni

Link to comment
Share on other sites

-moki-

igen a za Játsz/ma

ááá nem volt benne spoiler :D aki elolvassa ezt amit leirt már nincs is értelme megnézni

Hát én már vagy tízszer láttam és még mindíg van értelme megnézni. Imádom...

Csak a Fincher... csak azt szereti :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Boccs, legközelebb majd fehérrel is írok :smile:

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Leírtam film kb egyész tartalmát, nagyvonalakban. Csak azért szólok, mert gondolom van akit zavar, ha lelövik a poént... :smile:

Nah, én egy ázsiai filmet keresek, sajna pontosabban nem tudom meg mondani. Egy vak, vagy gyengén látó nőről szól, aki dolgozik és teszi félre a pénzt a fiának, hogy iskoláztatni tudja, vagy arra gyűjt neki, hogy megműtesse, mert örökölte a vakságát (?) márelfelejtettem. Egy rendőrnél élnek és mikor a rendőr megtudja, hogy a nő alig lát, kifigyeli, hogy hova teszi a pénzt és ellopja. Aztán egy véletlen dulakodás közben a nő megöli a rendőrt, és a nőt felakasztják. Egyébként meg talán musical kategóriába sorolható és a vége eléggé a giccs felé hajlik, állítólag. Valaki?

Link to comment
Share on other sites

hagren

En egy horrorfilmet keresek, amiben krumplialaku földönkivüliek huznak embereket a föld ala, varos szelen levö, sivatagi barlangokba. Egy diak szemszögeböl latjuk, akinek biosztanarnöje a film elejen megeszik egy bekat. Na?

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

En egy horrorfilmet keresek, amiben krumplialaku földönkivüliek huznak embereket a föld ala, varos szelen levö, sivatagi barlangokba. Egy diak szemszögeböl latjuk, akinek biosztanarnöje a film elejen megeszik egy bekat. Na?

Mr. Potato Strikes Back? :huh:

Link to comment
Share on other sites

hagren

Mr. Potato Strikes Back? :huh:

He- he :smile:

Nem csak egy potétó volt :smile:

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

He- he :smile:

Nem csak egy potétó volt :smile:

a gyilkos burgonyák támadása... ja, az paradicsom volt... :D

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Keresem azt a filmet amiben Chuck Norrist seggberúgják, remélem látta valaki.

Link to comment
Share on other sites

joxer

Mivel más hasonló témát nem találtam itt kérdem meg. Tudtok valamit John Kendrick Bangs-ról, akiről a bangsi fantasy a nevét kapta? Meg, hogy mi kapcsolódik a nevéhez? kösziii

John Kendrick Bangs ;]

En egy horrorfilmet keresek, amiben krumplialaku földönkivüliek huznak embereket a föld ala, varos szelen levö, sivatagi barlangokba. Egy diak szemszögeböl latjuk, akinek biosztanarnöje a film elejen megeszik egy bekat. Na?

Rémecskék valamelyik része... 4 van összesen asszem =)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Keresem azt a filmet amiben Chuck Norrist seggberúgják, remélem látta valaki.

Eleve nem lehet reális ilyen történettel, citrom-díjra érdemes fantasy az biztos :sleep:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Eleve nem lehet reális ilyen történettel, citrom-díjra érdemes fantasy az biztos :sleep:

Chuck Norris akarta, hogy seggbe rúgják :lol: Másképp nem lehet... B)

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Hali.

Meik filmben volt Robin Williams robot?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...