Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Film Kerestetik!


The_Reaper_CooL

Recommended Posts

Real013

Kill Bill.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Street Fighter (1974), the 36th Chamber of Shaolin, Yuen Biao és Sammo Hung filmek (Eastern Condors, Iceman Cometh, Above the Law (1986), Shanghai Express (1986)), korai JCVD darabok+Kalandor...

Link to comment
Share on other sites

Razon

Kill Bill.

Láttam, az első tetszett, második nem annyira.

Street Fighter (1974), the 36th Chamber of Shaolin, Yuen Biao és Sammo Hung filmek (Eastern Condors, Iceman Cometh, Above the Law (1986), Shanghai Express (1986)), korai JCVD darabok+Kalandor...

Kösz, megnézem mik ezek.

Brotherhood of the wolf miféle? Sokat látom említve.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Amik nem tetszettek:

Hero

House of flying daggers

Hol az ignore gomb?

Link to comment
Share on other sites

Razon

Hol az ignore gomb?

Sandra Bullock ugatása elijesztette

Link to comment
Share on other sites

csmysy

Sziasztok! Barátnõvel nézõs, este nézõs, hangulatra ráhangolodós filmeket keresek! Köszi elõre is! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Razon

Luck Number Slevin

Kiss Kiss Bang Bang

In Bruges

Ezekhez hasonló filmeket tudtok mondani? Nekem aszondták hogy ezek neo noir filmek, egy kis humorral megöntve. Van más hasonló is?

Also, Se7en, Zodiac, Bíbor folyókhoz hasonló nyomozós darkos film, lehetőleg erős karakterekkel? Egy feltétel, legyen angol vagy magyar szinkron.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Zangetas

Én még régebben láttam egy elõzetest szóval csak azalapján tudom megtippelni mi a történet

Két fiu van benne akik verik egymást mert le akarják gyõzni a fájdalmat

Idõben asszem vhol a 2 vh környékén játszodik

elõre is köszönöm :)

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Én még régebben láttam egy elõzetest szóval csak azalapján tudom megtippelni mi a történet

Két fiu van benne akik verik egymást mert le akarják gyõzni a fájdalmat

Idõben asszem vhol a 2 vh környékén játszodik

elõre is köszönöm :)

A nagy füzet

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Fletley9

Hali, keresek egy filmet.

valamikor a 90-es évek elején készülhetett "szuperhősös" egy fekete tudós fickó lesz benne a "szuperhős" (ha jól emlékszem nem sok szuperereje van) később csatlakozik hozzá a haverja is ami a lényeg ,hogy kőkemény vígjátékról van szó emlékszem valami bankrablásra is meg a metró rendszerben utaztak. ja meg a fickó szemüvegét villák tartották a fején. kb ennyi. Na errőlrájön valaki? :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hali, keresek egy filmet.

valamikor a 90-es évek elején készülhetett "szuperhősös" egy fekete tudós fickó lesz benne a "szuperhős" (ha jól emlékszem nem sok szuperereje van) később csatlakozik hozzá a haverja is ami a lényeg ,hogy kőkemény vígjátékról van szó emlékszem valami bankrablásra is meg a metró rendszerben utaztak. ja meg a fickó szemüvegét villák tartották a fején. kb ennyi. Na errőlrájön valaki? :D

The Meteor Man?

szerk.: Áh nem ez, itt van szuper ereje a csávónak. Keresgélek tovább. :D

Áh,megvan: Blankman

[GSF] Picture

Erre én is emlékszek. :D

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Azlesz az :D a Meteormant néztük tegnap öcsémmel aztán eszünkbe jutott a másik is, de istennek nem lett meg a címe :DD köszi szépen megvan az esti program :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ravenstorm

Ki találja meg nekem ez mibõl van? :D

http://9gag.com/gag/aYpppX7

The Pirate

Egyébként van a Google-nek képkeresõ része, Chrome-ba már bele is van építve, jobbklikkelsz a képen, majd rányomsz a "Kép keresése a Google segítségével" opcióra.

Link to comment
Share on other sites

heureka

Sziasztok Nekem olyan film kéne ami kitépi az ember szívét a helyérõl elcsámcsog rajta egy jót és utána kiköpi. De szerelmes filmek kíméljenek... :D

Link to comment
Share on other sites

getro2

Sziasztok Nekem olyan film kéne ami kitépi az ember szívét a helyérõl elcsámcsog rajta egy jót és utána kiköpi. De szerelmes filmek kíméljenek... :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Sziasztok Nekem olyan film kéne ami kitépi az ember szívét a helyérõl elcsámcsog rajta egy jót és utána kiköpi. De szerelmes filmek kíméljenek... :D

"Kérek egy tûzoltóautót, de lehetõleg ne legyen piros." :D

Eléggé megnehezíted a helyzetet, a két dolog általában együtt szokott járni. Ahol mégsem, az így kapásból a Shawshank Redemption (bár ennek csak kis része), illetve a Green Mile. A Big Fish is oda szokott csapni ilyen téren, illetve bár nem láttam, de a Bucket Listet is betippelem. Schindler's List szintén alap.

[GSF] Picture

Azt. A. Büdös. Ledér!. Hétszentségit... Ezt esküszöm, megnézem.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Sziasztok Nekem olyan film kéne ami kitépi az ember szívét a helyéről elcsámcsog rajta egy jót és utána kiköpi. De szerelmes filmek kíméljenek... :D

Donnie Darko, Black Swan, Rekviem egy álomért, Kamera által homályosan

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Shudzsi

Régi vígjáték (90 és 2000 közé saccolom), pontosan nem tudom ki kinek a gyereke de 2 fazon a főszereplő meg melléjük egy rakat kölök.

Nem sok mindenre emlékszek de kb nagyrészt a családi kocsiba játszódott, áthajtottak egy plázán, meg át is festették, meg talán a vége felé volt vmi klasszikus "lekapcsoljuk a rosszfiúkat" rész is de ez nem biztos.

Ah és megvan... Carpool, magyarul a szokásos szintű forditás: Idegroncs derbi :D

Annyi sok hülyeség után megtaláltam a jó kulcsszavakat és a google megsegített :D

Link to comment
Share on other sites

Edemking

Én inkább egy zenét keresnék mint filmet de hátha: a film+ csatornán megy most a "föld inváziója csata los angeles" c. film elõzetese, és az alatta lévõ zene érdekelne engem. Tudom hogy az elmúlt 1-2 évben mintha hallottam volna már egy filmelõzetes alatt,de az istenért nem tudok visszaemlékezni hogy melyik trailer alatt hallottam :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tigor

Sziasztok, ez a topik az utolsó reményem. Keresek egy filmet amiben egy iskolás kiscsaj nekiáll lövöldözni, és vele tart egy talán egy tanár is, és ha yol emlékszem az elõzetesre bár nem mostanában láttam akkor talán egy sárgy chevy camaro-t is szerválnak vhonnan.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Sziasztok, ez a topik az utolsó reményem. Keresek egy filmet amiben egy iskolás kiscsaj nekiáll lövöldözni, és vele tart egy talán egy tanár is, és ha yol emlékszem az elõzetesre bár nem mostanában láttam akkor talán egy sárgy chevy camaro-t is szerválnak vhonnan.

parancsolj

Link to comment
Share on other sites

tigor

Köszönöm széééépen!!!XD

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Srácok,

Mi volt az a távol keleti horror film amit anno itt ajánlgattak többen is, hogy all time legdurvább/flelmetesebb. Áldokumentarista kézikamerás. Egy újságíró fickó a fõszereplõ aki nyomoz és egy maszk van a fõszerepben (meg valami régi rituálé) Sokan megkattanak s a végén meg is hal jópár szereplõ "rendes" lezárás sincs ha jól rémlik. A maszk meg ilyen három lyuk két szem meg egy torz száj, de mégis elég ijesztõ (meg akit megszáll a gonosz annak is úgy fog kinézni az arca) Azt hiszem nem tudom talán 2 éve láttam az itteni ajánlások miatt és emlékszem nagyon fos@tos volt még napközben is kinyomtam egyszer. Most meg megakarom nézetni lakótársamékkal :D . szóval várom a tippeket

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Srácok,

Mi volt az a távol keleti horror film amit anno itt ajánlgattak többen is, hogy all time legdurvább/flelmetesebb. Áldokumentarista kézikamerás. Egy újságíró fickó a fõszereplõ aki nyomoz és egy maszk van a fõszerepben (meg valami régi rituálé) Sokan megkattanak s a végén meg is hal jópár szereplõ "rendes" lezárás sincs ha jól rémlik. A maszk meg ilyen három lyuk két szem meg egy torz száj, de mégis elég ijesztõ (meg akit megszáll a gonosz annak is úgy fog kinézni az arca) Azt hiszem nem tudom talán 2 éve láttam az itteni ajánlások miatt és emlékszem nagyon fos@tos volt még napközben is kinyomtam egyszer. Most meg megakarom nézetni lakótársamékkal :D . szóval várom a tippeket

Noroi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...