Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Film Kerestetik!


The_Reaper_CooL

Recommended Posts

The_Reaper_CooL

CSá mindenkinek!

Bocs ha ezért topikot nyitok, de sztem a jövőben is hasznos lehet bárki számára, aki keres egy régebbi filmet, és nem tudja megtalálni egymaga, akkor a többiek segíthetnek neki (van ilyen a játékoknál is).

Nah, én is keresek egy NAGYONRÉGI filmet.

A film nevére és a színészekre nem emlékszem, de ha meglátnám a film poszterjét akkor beugrana (azért egy trailer jól jönne :smile:). A film arról szól, hogy űrhajósok felmennek az űrbe, hogy vizsgáljanak valamit (2 űrhajós megy fel). Napkitörés lesz, és emiatt sugárfertőzést kapnak, és csak egyikük marad életben. Kórházba kerül, és ott be van kötve gézzel, amit leszed magáról, és ilyen nagyoncsúnya bácsi lesz belőle. Elmegy, megkeresi a feleségét, és megöl mindenkit (akit csak talál, ilyen horrorfilm az egész). Kinyírja az apósát, egy horgászt kinyír...stb. A végén lelép a rendőrök elől és a sugárzás következtében egy szemétkuka mellett elporlad. Régi horrorfilm az 1980-as évek előtti időkből való (1970-80 között talán).

Ha valakinek beugrik ez a film vagy megvan, az kérem, hogy szóljon! Előre is kössz!

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Fantasztikus 2-es? =P

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Sztem te valami másra gondolsz (Fantasztikus Négyes 2 :smile:), de ha komolyba gondolod, hogy ez a film neve, akkor mutass róla képeket :D

Nah, most komolyba: Ha valaki tudja, hogy melyik filmről van szó, az válaszoljon! Előre is kössz!

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

CSá mindenkinek!

Bocs ha ezért topikot nyitok, de sztem a jövőben is hasznos lehet bárki számára, aki keres egy régebbi filmet, és nem tudja megtalálni egymaga, akkor a többiek segíthetnek neki (van ilyen a játékoknál is).

Nah, én is keresek egy NAGYONRÉGI filmet.

A film nevére és a színészekre nem emlékszem, de ha meglátnám a film poszterjét akkor beugrana (azért egy trailer jól jönne :smile:). A film arról szól, hogy űrhajósok felmennek az űrbe, hogy vizsgáljanak valamit (2 űrhajós megy fel). Napkitörés lesz, és emiatt sugárfertőzést kapnak, és csak egyikük marad életben. Kórházba kerül, és ott be van kötve gézzel, amit leszed magáról, és ilyen nagyoncsúnya bácsi lesz belőle. Elmegy, megkeresi a feleségét, és megöl mindenkit (akit csak talál, ilyen horrorfilm az egész). Kinyírja az apósát, egy horgászt kinyír...stb. A végén lelép a rendőrök elől és a sugárzás következtében egy szemétkuka mellett elporlad. Régi horrorfilm az 1980-as évek előtti időkből való (1970-80 között talán).

Ha valakinek beugrik ez a film vagy megvan, az kérem, hogy szóljon! Előre is kössz!

The Incredible Melting Man (1977)

http://www.imdb.com/title/tt0076191/

A google csodákra képes :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Pojén volt...Csak itt 2-en mentek fel az űrbe^^

A ratingja amúgy nem rossz a filmnek =)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

És hogy kerestél rá? :blink:

astronaut radiation horror film. Rögtön harmadiknak kidobta az imdb linket :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

astronaut radiation horror film. Rögtön harmadiknak kidobta az imdb linket :wink:

Jaaaaaaa hát angol középfokkal lehet is így csalni :tongue: :angry: :lol:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Jaaaaaaa hát angol középfokkal lehet is így csalni :tongue: :angry: :lol:

középfokúm nekem van, Oj perfect :D

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

ÓÓÓÓÓ srácok hát ez fantasztikus! :D

Megvan a film :D

Én is rákerestem mind google-ben meg mind IMDB-ben, de sehogy se találtam meg (kerestem már horror, sci-fi, űrhajó, űr, radioaktivitás, napkitörés, meg mindenhogy, de nem jött össze)

És én mindenhez használom a Google-t, és az esetek 99,9 %-ban megtalálom amit keresek (ez most épp nem jött be XD)

Köszönöm mindenkinek, aki segített ^^

Link to comment
Share on other sites

Real013

ÓÓÓÓÓ srácok hát ez fantasztikus! :D

Megvan a film :D

Én is rákerestem mind google-ben meg mind IMDB-ben, de sehogy se találtam meg (kerestem már horror, sci-fi, űrhajó, űr, radioaktivitás, napkitörés, meg mindenhogy, de nem jött össze)

És én mindenhez használom a Google-t, és az esetek 99,9 %-ban megtalálom amit keresek (ez most épp nem jött be XD)

Köszönöm mindenkinek, aki segített ^^

És miért kell neked eme csodálatos remekmű?xD

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

És miért kell neked eme csodálatos remekmű?xD

Valójában Fateromnak kell, mert ő még nagyonrég, 17 éves korában látta ezt a filmet, és ez volt az első horrorfilm amit látott, és ezért kell neki ez a film: felidézni a régi emlékeket :D

(A leírását ő mondta a filmnek, 1-szer látta, 1977-78-ban és még most is emléxik így rá :smile:)

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Nagyon gagyi film lehet, imdb bottom 100 lista. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

középfokúm nekem van, Oj perfect :D

Nekem is az van :D

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Nagyon gagyi film lehet, imdb bottom 100 lista. :smile:

Az egy dolog. Szibjektív véleménye van mindenkinek a filmekről. Hidd el. Uwe Boll filmjeit is szerethetik :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nekem is az van :D

De nekem nincs :lol:

Nagyon gagyi film lehet, imdb bottom 100 lista. :smile:

Miótta láttam Tim Burton remekművét (helyezésileg nálam a harmadik "Ed-es" film, [1: Edward Scissorhands, 2: Big Fish (Edward Bloom)]), az Ed Wood-ot, teljesen máshogy viszonyulok minden ilyenféléhez. azóta szívesebben nézek meg egy-egy szenvedélyesebb trash filmet, melyben inkább az van, hogy "végre sikerült összehozni egy filmet", mint egy blockbustert mondjuk Bruckheimer producerkedése alatt, aki pedig így áll hozzá: "na most ezt a 30 milliót mire költsük? robbanás legyen vagy autósüldözés? esetleg megemeljük X színésznő gázsiját, hogy öltözzön lejebb?" ...

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Miótta láttam Tim Burton remekművét (helyezésileg nálam a harmadik "Ed-es" film, [1: Edward Scissorhands, 2: Big Fish (Edward Bloom)]), az Ed Wood-ot, teljesen máshogy viszonyulok minden ilyenféléhez. azóta szívesebben nézek meg egy-egy szenvedélyesebb trash filmet, melyben inkább az van, hogy "végre sikerült összehozni egy filmet", mint egy blockbustert mondjuk Bruckheimer producerkedése alatt, aki pedig így áll hozzá: "na most ezt a 30 milliót mire költsük? robbanás legyen vagy autósüldözés? esetleg megemeljük X színésznő gázsiját, hogy öltözzön lejebb?" ...

You're right man! Most szedtem le a Braindead-t ami simán B-movie, ha nem rosszabb, de mégis nagyszerű, mellesleg számomra az egyik leggyomorforgatóbb film; láttam már véressebb, meg durvább filmet, de ez valahogy mégis ütősebb...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

You're right man! Most szedtem le a Braindead-t ami simán B-movie, ha nem rosszabb, de mégis nagyszerű, mellesleg számomra az egyik leggyomorforgatóbb film; láttam már véressebb, meg durvább filmet, de ez valahogy mégis ütősebb...

Braindead gyomorforgató? :D Én azon szarrá röhögtem magam, mondjuk annyira nem jött be, komoly filmre számítottam. Mondjuk így meg kellemes csalódás ért, de lehet nem voltam épp jó passzban, vagy nem tom.

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Braindead gyomorforgató? :D Én azon szarrá röhögtem magam, mondjuk annyira nem jött be, komoly filmre számítottam. Mondjuk így meg kellemes csalódás ért, de lehet nem voltam épp jó passzban, vagy nem tom.

Lehet épp azért, mert teli van fekete humorral, közben pedig csupa vér; nem tudom, de számomra tényleg, nem értem láttam már durváááábbat, de vmiért az a leghatásosabb :lol:

Link to comment
Share on other sites

hagren

Nezd meg apple-en az "8 films to die for" treleret. Na az durva :smile:

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Jól van na, mikor 1. láttam közelebb voltam a 10hez mint 20-hoz :D

mivel keine qtime, ezért youtubeon nézelődöm...

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

na, én is egy már lentebbhez hasonló filmet keresnék

úgy kezdődött, hogy egy csávó repül az űrben, majd valami balesetet szenved és lezuhan egy bolygón, ahol találkozik egy ufóval, akivel barátok lesznek (tudod, szánalmas a sztori, de kb 5 évesen láttam, és érdekelne mégegyszer :lol: )

na, aztán jönnek a csúny gonosz bácsik... ja meg még arra is emlékszem hogy a főgonosz belezuhant vmi savba :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

na, én is egy már lentebbhez hasonló filmet keresnék

úgy kezdődött, hogy egy csávó repül az űrben, majd valami balesetet szenved és lezuhan egy bolygón, ahol találkozik egy ufóval, akivel barátok lesznek (tudod, szánalmas a sztori, de kb 5 évesen láttam, és érdekelne mégegyszer :lol: )

na, aztán jönnek a csúny gonosz bácsik... ja meg még arra is emlékszem hogy a főgonosz belezuhant vmi savba :rolleyes:

Ez a Kedves Ellenségem

http://www.imdb.com/title/tt0089092/

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Ez a Kedves Ellenségem

http://www.imdb.com/title/tt0089092/

Hogy Te mindent tudsz <_<

De én is erre gondoltam, csak a címét nem tudtam :lol:

Bazz meg kellene szerezni, már régen láttam :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Hogy Te mindent tudsz <_<

De én is erre gondoltam, csak a címét nem tudtam :lol:

Bazz meg kellene szerezni, már régen láttam :rolleyes: :D

Épp ma láttam a MMban, csak 4990FT :D De sztem nagyon jó sci-fi, régen én is imádtam :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...