Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Flight Simulator sorozat


Jetix

  

156 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest

Ez fontos lenne!

Szerintetek az aláírásomban szereplő gépen elmenne ez a játék?

Minimum grafon biztos,meg ha van SP2-d... :tongue::smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Minimum grafon biztos,meg ha van SP2-d... :tongue::smile:

Kell hozzá Win SP2?????????

Ne már.

Én azért nem rakom fel mert lelassítja a gépet... :sad:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Minimum grafon biztos,meg ha van SP2-d... :tongue::smile:

Hát nem tudom

nekem 3,2 ghz-n, gf 6600 on 1 giga rammal max grafon megy, és csak egy kicsit szaggat, egyáltalán nem zavaróan

Lehet, hogy én vagyok a túl jó :unsure:

Mondjuk néhol van textúra hiba, de elviselhető

pl a tenger egy két helyesn röld foltot kap a víz helyett, és egy kicsiit odább repülök már normális

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hát nem tudom

nekem 3,2 ghz-n, gf 6600 on 1 giga rammal max grafon megy, és csak egy kicsit szaggat, egyáltalán nem zavaróan

Lehet, hogy én vagyok a túl jó :unsure:

Mondjuk néhol van textúra hiba, de elviselhető

pl a tenger egy két helyesn röld foltot kap a víz helyett, és egy kicsiit odább repülök már normális

6600-al meg max grafon?! :o WooW! Az jó! :o Akkor 7950 512 mb-s videókarival fog menni "ENYHÉN SZÓLVA" ugye? :smile::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Redokee

szerintem ez nem sikerült túl jól, én azt mondom hogy a 04 sokkal jobb darab!!

Link to comment
Share on other sites

cilinder

Megéri beruházni egy ilyen FS X DeLuxe verzióra?

Hallottam róla jót, rosszat egyaránt.

Vélemények?

Link to comment
Share on other sites

Jetix

Megéri beruházni egy ilyen FS X DeLuxe verzióra?

Hallottam róla jót, rosszat egyaránt.

Vélemények?

attól függ hogy mennyire veszed komolyan a repülést... ha nagyon akkor mindenképpen, ha nem akkor meg a simát se érdemes... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Megéri beruházni egy ilyen FS X DeLuxe verzióra?

Hallottam róla jót, rosszat egyaránt.

Vélemények?

Mindenképpen megéri,a graf GYÖNYÖRŰ,és szinte az egész világot be lehet vele járni...!!! Nekem eredeti...MEGÉRI!

Link to comment
Share on other sites

cilinder

Mindenképpen megéri,a graf GYÖNYÖRŰ,és szinte az egész világot be lehet vele járni...!!! Nekem eredeti...MEGÉRI!

Megnéztem egy ismerősömnél, és tényleg brutálisan szép.

A nemrég vásárolt kormányom mellé beruházok egy joyra is, hiszen nélküle totál 0 évezhetőség-téren

Link to comment
Share on other sites

Guest

Megnéztem egy ismerősömnél, és tényleg brutálisan szép.

A nemrég vásárolt kormányom mellé beruházok egy joyra is, hiszen nélküle totál 0 évezhetőség-téren

Hát igen.. :wink: Joystick MUSZÁJ!

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Nekem van egy joyom, de az FS 2002-ben mindig hátrahúz a helikopter :lol:

Link to comment
Share on other sites

szitya

[attachmentid=1500]

jaja! de az a deluxe edition... :D

hello!

most jutottam hozzá a flight simulator X deluxe editionhoz (nem original) és nekem is produkálta azt a hibát a product registering, publishing résznél. olvastam, hogy cdgal...de nem jöttem még ebből rá, hogy mi az ami ezt megoldja? mit kell tenni, hogy menjen? már új msmxl4 packot is szedtem le a windows oldaláról de nem orvosolta a dolgot. szerintem az lesz a megoldás mint nálad csak nálam egyenlőre még nem jött le becsatolom a hibaüzenet is amit kapok.

köszönöm a segítséget,

szitya

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Nekem van egy joyom, de az FS 2002-ben mindig hátrahúz a helikopter :lol:

A 2004-et nem próbáltad? Mert full ugyanolyan konfignuk van és kiváncsi lennék hogy az hogyan fut el..

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Jajj, de hülye vagyok, 2004-et akartam írni, amúgy megvan mindkettő, és mindettőben elég rosszul tudok irányítani a repülőket joyyal <_< :lol: Maradok a billentyűzetnél. a 2004-ben szeretem a "minijátékokat", főleg azt, amikor egy pajtán keresztül át kell repülni, és mindenféle mutatványokat kell csinálni :lol:

Link to comment
Share on other sites

szitya

sziasztok!

kinek van tapasztalata a ms flight simulatorX-hez megjelent 'my traffic' cimű addonról? meg van valakinek? hoz annyi + a játékba, hogy megérje megvenni?

Link to comment
Share on other sites

Jetix

sziasztok!

kinek van tapasztalata a ms flight simulatorX-hez megjelent 'my traffic' cimű addonról? meg van valakinek? hoz annyi + a játékba, hogy megérje megvenni?

nem tudom, nem láttam még az addont, de sztem anélkül is jó a játék, és ha ennyire vastag vagy, hogy megveszed, tedd meg, de sztem elég az alap vagy a deluxe is mert egyik sem olcsó játék...

Link to comment
Share on other sites

szitya

nem tudom, nem láttam még az addont, de sztem anélkül is jó a játék, és ha ennyire vastag vagy, hogy megveszed, tedd meg, de sztem elég az alap vagy a deluxe is mert egyik sem olcsó játék...

persze, hogy nem rossz játék szerintem is állati jó és nagyon lehet vele élvezni a repülést különösen egy egy jól kidogolgozott táj felett. Viszont egy idő után látványosan amikor életszerű begurul egy Lufthansa, United Airlines vagy SkyErupe stb. légitársaság gépe a valóságból egy kicsit megfűszerezi a játékot. De még nem vettem meg én sem bár tegnap már majdnem elcsábultam :smile:

Link to comment
Share on other sites

adamszekely

Háát nekem megvette 1ik ismerősöm, és kipróbáltam nála... Naggyon király játék, de én ezt, ennyiért, soha a büdös életben nem fogom megvenni, többek között azért is , mert tanuló vagyok, és örülök, hogy a zsebpénzemből futja a Gamestarra, meg néha néha egy teljes játékra... <_<

Link to comment
Share on other sites

Jetix

Háát nekem megvette 1ik ismerősöm, és kipróbáltam nála... Naggyon király játék, de én ezt, ennyiért, soha a büdös életben nem fogom megvenni, többek között azért is , mert tanuló vagyok, és örülök, hogy a zsebpénzemből futja a Gamestarra, meg néha néha egy teljes játékra... <_<

hát nem olcsó, de aki szereti a repülést annak nem számít... egyébként sztem ha kérnél pénzt, innenonnan össze tudnád szedni, legfeljebb melóznál egy kicsit...

az a baj ezzel a játékkal, hogy nagyon le tudja az embert kötni a gép elé... manapság meg egyáltalán nincs időm erre, hogy egész nap a gép előtt üljek, és kockuljak... azt a kevés időmet ami meg van azt meg nem a gépre fogol elb=szni, eleget ülök előtte a munka miatt is... mennyetek, és éljetek ti is csak ezt tudom javasolni, mert ha 5-6 év múlva visszagondoltok az jut majd eszetekbe, hogy: "jesszus milyen bulikat hagytam ki a gép miatt..."

bocsika a kirohanásért, de most ki kellett adnom magamból :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

krakki

hát nem olcsó, de aki szereti a repülést annak nem számít... egyébként sztem ha kérnél pénzt, innenonnan össze tudnád szedni, legfeljebb melóznál egy kicsit...

az a baj ezzel a játékkal, hogy nagyon le tudja az embert kötni a gép elé... manapság meg egyáltalán nincs időm erre, hogy egész nap a gép előtt üljek, és kockuljak... azt a kevés időmet ami meg van azt meg nem a gépre fogol elb=szni, eleget ülök előtte a munka miatt is... mennyetek, és éljetek ti is csak ezt tudom javasolni, mert ha 5-6 év múlva visszagondoltok az jut majd eszetekbe, hogy: "jesszus milyen bulikat hagytam ki a gép miatt..."

bocsika a kirohanásért, de most ki kellett adnom magamból :rolleyes:

ezért kell délelőtt gépezni,este meg bulizni. vagyis én igy szoktam. így dupla az élvezet. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Ezen a gépen menne a játék maxon?:

Intel Core2 Duo E6300

Gigabyte 8i965P-S3 (alaplap)

Asus EN7950GT/HTDP 512MB

2X 1024MB DDR2 Ram 800Mhz Kingmax Mars

Link to comment
Share on other sites

adamszekely

Ezen a gépen menne a játék maxon?:

Intel Core2 Duo E6300

Gigabyte 8i965P-S3 (alaplap)

Asus EN7950GT/HTDP 512MB

2X 1024MB DDR2 Ram 800Mhz Kingmax Mars

Hát nem hiszem,hogy teljesen maxon megy, de jobban mint mediumon... 1ébként még hány játékhoz teszed fel, hogy menne-e maxon? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hát nem hiszem,hogy teljesen maxon megy, de jobban mint mediumon... 1ébként még hány játékhoz teszed fel, hogy menne-e maxon? :lol:

Ja csak a nagyobbakhoz meg amik most jelentek vagy fognak megjelenni.

Ez a játék speciel most medium alatt van kicsit szóval szerintem vinnie kell azért 1024-en legalább high-en ha nem is ultra-n.

Link to comment
Share on other sites

VoLcOm

szasztok!

valaki tenne be játék közbeni lépeket?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Rafiki

Ez a játék akkor JÓ,ha a grafja is JÓ!

(Előző kép alapján)

LoL,tényleg egyenesen repülsz? :D :o :smile:

Nem tudom, hogy mióta repülsz, de alap helyzetben amikor egyenesen repülsz a gép orra, kb. 1-5 fokos szögben felfelé ál. Felszállás után illik kitrimmelni a gépet. Ennek mértéket nehéz meghatározni. Leginkább függ a teljes súlytól, üzemanyag, utasok, stb... na már mostan ha kitrimmelted és elengeded a szarvat, akkor a gép nem bukik lefelé se fölfelé. Persze mindig utána kell trimmelni, mert a turbulencia és társai ugyanúgy kibillenthetik az egyensúlyi állapotából a gépet. Figyelni kell. Flaps miatt nem hiszem, hogy így állna a gép, főleg, hogy felszállást követően behúzzuk.:smile:

Sok sikert.

hi all! Lenne Még1 kérdésem, bár lehet, hogy fölösleges, mert heteket kell várni rá a válaszra és addig én is rájövök. Na mind1, a kérdés az lenne, hogy a gép mért ílyen ferdén repül, a flaps miat??

IPB Image

Ja és nem felfelé repülök, hanem egyenesen. :smile:

Nem tudom, hogy mióta repülsz, de alap helyzetben amikor egyenesen repülsz a gép orra, kb. 1-5 fokos szögben felfelé ál. Felszállás után illik kitrimmelni a gépet. Ennek mértéket nehéz meghatározni. Leginkább függ a teljes súlytól, üzemanyag, utasok, stb... na már mostan ha kitrimmelted és elengeded a szarvat, akkor a gép nem bukik lefelé se fölfelé. Persze mindig utána kell trimmelni, mert a turbulencia és társai ugyanúgy kibillenthetik az egyensúlyi állapotából a gépet. Figyelni kell. Flaps miatt nem hiszem, hogy így állna a gép, főleg, hogy felszállást követően behúzzuk.smile.gif

Sok sikert.

Ja csak a nagyobbakhoz meg amik most jelentek vagy fognak megjelenni.

Ez a játék speciel most medium alatt van kicsit szóval szerintem vinnie kell azért 1024-en legalább high-en ha nem is ultra-n.

Szerintem FSX alá egy erőmű kell, míg az FS9-hez ez nem szükséges. És a különbség nem nagy. Gépeket le lehet tölteni a netről, illetve a szükséges kegészítőit. Bár aki ezt komolyan gondolja az is meg is véásárolhatja. Egy-két letöltött tört kiegészítő képtelen futni a program alatt.

Én maradok az FS9 mellett. Közel 5 éve repülök...nekem eddig FS9 jött be leginkább.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...