Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Supreme Commander sorozat


FESTER

Recommended Posts

FESTER

Ha jól számolom ez lesz a 4. topicja a játéknak, de mivel megjelent a multi béta hátha kibírja ez a megjelenésig. :smile:

Kipróbálta már valaki?Nálam sajnos a tízedik körüli egység legyártásakor és az ezzel együtt jövő épületek felhúzásakor totál játszhatatlanná válik. :sad: Az a vicc hogy még akkor is kb0,5 Fps-szel megy ha olyan helyre viszem a kamerát ahol semmi sincs.Ennek ellenére nagyon jónak látom.Pár képet raktam a screenshotok játékokból topicba.Tudok pm-ben torrent linket küldeni annak akinek kell.De csak annak ajánlom akinek nagyságrendekkel jobb gépe van mint nekem.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

én a gc-n láthattam egy exlúzív bemutatóban, előttem egy felvett demót mutattak be és azt kell mondjam hogy fantasztikus volt! ez egy nagyon fantasztikus játék lesz! nekem a legtöbb kedvenc játékomba csupa apróság fogott meg, itt a demóban majd megőrültem hogy 3 képernyőt is láthatunk egyszerre (pontosabban 3 helyszínt a képernyő külömböző pontjain). ez egy óriási egy játék lesz!

Link to comment
Share on other sites

Firebat

halihóó

sztem is nagyon jó lesz! sőőt! aligvárom!

a fórumon leírták , h ebben a beta-ban - h lehet, a skirmisht, és AI-t 'használni', én megcsináltam mindent, aditálgattam itt a fájlokat: és akkor belépek, látom skirmish, replay minden megengedett mondom szupa, belépek skirmish, meg lanba is megnézem, de magamat, meg az ellenfelet ( AI ) -t nem, látom :S ,

de HA VALAKINEK MEGVAN A BETA ( crackes ügyileg ) azzal esetleg kirpóbálhatnánk LANon, hátha tudnánk jétszani, és így megnéznénk a játékot is :tongue::P

Link to comment
Share on other sites

Masakari

a képek alapján erősen le van butítva neked :D ..anno én is jelentkeztem multibétára..de ahogy néztem a mailem nem jött cd kulcs...mind1.. ahogy nézed a gépem nekem esélyem nincs még hozzád képest is(fester)

majd talán ha uj gépem lesz(amit kétlek)kipróbálom...de hajrá sp te v a király!!

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Az AI lassítja be de kegyetlenül - hiába az messze nincs még véglegesítve. Viszont én úgy vettem észre, hogy a grafika meglepően jól van optimalizálva, nálam több száz egységgel alig volt lassabb mint üres pályán...

Link to comment
Share on other sites

Firebat

nagyon jóó game, !!!!! várom a teljeset!! :D:D addigis bétabétabétabétabétabétabétabétabétabétabétabétabétabétabétabétabétabétabétabétabéta XD

amúgy sztem nevezzétek át a topicot, mert ez 1általán nem TA 2, igaz, onnan van az ötlet, de ez 1 teljesen független game a TA-tól

az más kérdés, hogy 1-2 dolgot elvehettek mint ötlet, és....

Link to comment
Share on other sites

Malleus

amúgy sztem nevezzétek át a topicot, mert ez 1általán nem TA 2, igaz, onnan van az ötlet, de ez 1 teljesen független game a TA-tól az más kérdés, hogy 1-2 dolgot elvehettek mint ötlet, és....

Ismered a TA-t? Az SC rendszere 90%-ban ugyanaz. Ez a játék ugyanaz mint a TA csak finomítva lettek a dolgok.

Amúgy meg nem független a TA-tól, mert a játék fő designere az aki a TA-é is volt anno - és azt sem a rajongók találták ki, hogy ez a játék a TA szellemi örököse.

Link to comment
Share on other sites

Firebat

igen ismerem , szerettem is

de akkor nem értem, hogy akkor miért nem TA 2 -lett . ?!?! minden más, csak a ( mass ) ( energy) és egyéb dolgokról, nem hiába a TA fődesignere is készítette, lehet talán felsimerni hogy ez majd nem olyan mint a TA

talán marketing fogás?! háát nem tudom, TA 2 sztem nagyobb vizet kavart volna akkor , mint a supreme commander ( bár egysó mint 100, most már ez is elterjedt, megszoktunk, szeretjük, és várjuk hogy megjlenjen a teljes )

Link to comment
Share on other sites

Malleus

A Total Annihilation név jogai másnál vannak. Talán a régi kiadónál maradtak, ezért más a neve.

Link to comment
Share on other sites

Firebat

hm,értem.

de a lényeg ugyan az, a játék nagyon jóó sztem, már várom a teljest!!:tongue: nagyon fílinges én sztem, már a béta is

remélem, a teljesben, megmarad aza jó szándékuk hogy a pop limit, megint, 50 000 lehet,

akine meg kicsit 'kevesebb' a gépe, az beállítja, 500-ra vagy 1000-re :smile:

Link to comment
Share on other sites

Masakari

bétát honnan tudom leszedni??meg honnan tudok hozzá kulcsot kapni? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

sinkatibor

hol lehet jelentkezni a bétára

Link to comment
Share on other sites

Firebat

a BÉTÁRA már nem lehet jelentkezni,

soksok emberkéből aki jelentkezett azokból választottak

Link to comment
Share on other sites

Nwis

de van hozzá crack és lehet vele skrimishbe játszani, csak épen rohadtul akad 30 perc alatt 0-3 fps de azért mert hivatalosan nem lenne skimish csak múlti de feltörték és engedélyezték az AI-t ami meg még nincs optimalizálva de azért a legkisebb pályán ellehet játszani akár 1 órát is igaz kicsit belassul de azért még elmegy. na meg rohadt nehéz easyn is csinál a gép olyan rohadt pókot ami a trailerbe van azt onnan már elég lehetetlen visszaverni:)

hülye kérdés hogy lehet itt új hsz-t írni:) ? mert én csak a választ találtam meg:) amikor utoljára ide írtam majdnem 1 éve még tök más volt ez a fórum

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Ha jól számolom ez lesz a 4. topicja a játéknak, de mivel megjelent a multi béta hátha kibírja ez a megjelenésig. :smile:

Kipróbálta már valaki?Nálam sajnos a tízedik körüli egység legyártásakor és az ezzel együtt jövő épületek felhúzásakor totál játszhatatlanná válik. :sad: Az a vicc hogy még akkor is kb0,5 Fps-szel megy ha olyan helyre viszem a kamerát ahol semmi sincs.Ennek ellenére nagyon jónak látom.Pár képet raktam a screenshotok játékokból topicba.Tudok pm-ben torrent linket küldeni annak akinek kell.De csak annak ajánlom akinek nagyságrendekkel jobb gépe van mint nekem.

hát nemtom enyémen futna-e majd mert nekem radeon 9600pro-m van és az kicsit gyengébb mint a tied,de én a tavalyi GS-ben láttam és sztem fain lessz.Mikorra várhatjuk a teljest?

Link to comment
Share on other sites

Firebat

ha minden jól megy, azt hiszem, jan.1-re

Link to comment
Share on other sites

Dice000

ha minden jól megy, azt hiszem, jan.1-re

Január 1? sztem egy kicsit el vagy tévedve, már bocsi B)

eddig csak annyit közöltek hogy 2007 első negyedéve

akinek low end, vagy mid end gépe van az fontolja meg hogy vesz egy kevés ramot, vagy vmi jobb videókártyát mert sajna a 9600ok kevesek lesznek, de egy 6600 még fogja vinni :sad:

angolul tudóknak:

http://www.gamespot.com/pc/strategy/suprem...eme%20commander

http://www.gamespot.com/pc/strategy/suprem...tml?sid=6134783

http://www.gamespot.com/pc/strategy/suprem...tml?sid=6160270

nagyon jó, megbízható oldal, 3 éve onnan szerzek minden infót, volt amit hamarabb megtudtam mind GS, de a legtöbbet egyidőben vagy utána 1-2 nappal. csak ajánlani tudom :smile:

Link to comment
Share on other sites

Firebat

hát igen, most már lehet kapni kulcsot, mert már open béta

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Én nekem sikerült a zárt bétára is szerezni kulcsot. Ráadásul egy kis trükközéssel még egyéb tartalmakat is elő lehetett hozni belőle, mint AI ellen skirmish és hasonlók. Azon csodálkzom hogy még akkor is eléggé béta volt mégis jól futott és nem volt bugos...

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

képek videok blabla alapján jó lesz :smile:

Link to comment
Share on other sites

Rabban0

A TA-t nagyon szerettem. Várom ezt a játékot is:) Remélem nem cseszik el. A képek alapján jó lesz, de ez kevés...

Link to comment
Share on other sites

Malleus

A TA-t nagyon szerettem. Várom ezt a játékot is:) Remélem nem cseszik el. A képek alapján jó lesz, de ez kevés...

Megnyugtatlak, a játékmenet olyan amilyennek lennie kell. Ami jó volt megmaradt, ami nem volt annyira jó, azt kijavították. Egyszerűen tökéletes. Nézd meg te is ha nem hiszed, már mindenki számára hozzáférhető az Open Beta...

Link to comment
Share on other sites

Rabban0

Megnyugtatlak, a játékmenet olyan amilyennek lennie kell. Ami jó volt megmaradt, ami nem volt annyira jó, azt kijavították. Egyszerűen tökéletes. Nézd meg te is ha nem hiszed, már mindenki számára hozzáférhető az Open Beta...

Az open beta hol? :D kell:D Ha Bár nem biztos hogy fut is a gépemen, kicsit már kezd kifutni a korból. De azért megszerzem:D Plz írd le merre találom! Köszi!

Link to comment
Share on other sites

-IIIstIII-

Nincs pontos időpont mikor jelenik meg?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...