Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Reklámozd itt a weboldalad !


slima

Recommended Posts

Balintos

http://avellone-clan.atw.hu

Call of Duty 2 klánom szerény kis oldala...

jó, de vannak apró dolgok amik javíthatnának rajt, pl. nagyon szép 3d-s zászlókat is lehet találni, sokat szépít

a bal menü kicsit bugos, a hét képe meg nem jön be...egy kis javítgatással nagyon jó lesz

Link to comment
Share on other sites

slima

Most bénázgattam picit Wordpaddel és Photoshoppal....ez lett belőle : AllAboutEminem

Vélemény? ....házidoga lesz !

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Most bénázgattam picit Wordpaddel és Photoshoppal....ez lett belőle : AllAboutEminem

Vélemény? ....házidoga lesz !

Nemisolyanrossz dolgokat lehet kihozni sajátkezűleg... bár nekem sose sikerülne. :D

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Most bénázgattam picit Wordpaddel és Photoshoppal....ez lett belőle : AllAboutEminem

Vélemény? ....házidoga lesz !

én is akarok ilyet bénázgatni!! :sad:

Link to comment
Share on other sites

Balintos

http://www.tferi.hu/konyv5/html/htmllang0.html vagy bármilyen html "tanfolyam", amit kidob a gúgli. Ezek után már csak gyakorlás meg intelligencia kérdése...

egy ilyet megtanul(gat)tam de sokkal "sterilebb", egyszerűbb vmi jött ki...

Link to comment
Share on other sites

Muck

Nah Yeti, örülhetsz mostmár nem a rejtélyekbe fogom feltenni a csulákos videókat

kész az osztályom weboldala

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Nah Yeti, örülhetsz mostmár nem a rejtélyekbe fogom feltenni a csulákos videókat

kész az osztályom weboldala

a letöltés jól működik, de az oldallal, meg a kinézetével még vannak problémák...

Link to comment
Share on other sites

Muck

hát igen :smile: tegnap mondta el az alapokat haver aztán egyelőre a gyakorlatra hajtottam, nem a külsőre, ma majd folytatjuk, talán estére már kicsit szebb lesz :smile:

meg majd lesz Videók, Képek, Bemutatkozás menüpont, nem így egből az index2-n lesz minden videó

Link to comment
Share on other sites

Muck

hát kösz... fél óra alatt dobtam össze az az egyik, a másik meg hogy azelőtt azt se tudtam mi fán terem, és kb fél óra alatt mondta el nekem haverom hogy akkor eztmostígyhogy...

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

hát kösz... fél óra alatt dobtam össze az az egyik, a másik meg hogy azelőtt azt se tudtam mi fán terem, és kb fél óra alatt mondta el nekem haverom hogy akkor eztmostígyhogy...

namost

1, 5perces weboldalra ott a gportal & tsai

2, ha csak videókat tárolsz rajta, akkor elég, de az nem osztályweboldal. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Muck

1. a gportal gagyi és ha azt teszem be akkor meg azért van a pofámba röhögve hogy pff gportal?

(ráadásul arra hogy a gepárdbe töltsek fel videót?)

2. ez nem csak a videók tárolására készült, de a fő cél ez volt... később képek, bemutatkozás, fórum is lesz rajta csak még meg kéne tanulni először :smile:

Link to comment
Share on other sites

Muck

nah emberek csináltam egy kis bemutatkozót is, és a videók sem a főoldalra vannak kitéve, hanem benne vannak egy indexben ha rákattintasz, akkor megjelenik a videók részleg

http://www.9cinsane.extra.hu

Link to comment
Share on other sites

Balintos

nah emberek csináltam egy kis bemutatkozót is, és a videók sem a főoldalra vannak kitéve, hanem benne vannak egy indexben ha rákattintasz, akkor megjelenik a videók részleg

http://www.9cinsane.extra.hu

fejlődik...egyébként mivel csinálod? notepad vagy program? a háttér és a szöveg színével meg problémák vannak, a feketén a sárga "virít" az ember szemébe, mintha valami neon lenne...

Link to comment
Share on other sites

Muck

jegyzettömb

nah kész a képgaléria is, meg egy kis bemutatkozás is :smile:

sárga helyett milyen legyen szerinted? vagy a hátterén változtassak?

Link to comment
Share on other sites

Muck

vélemények, etcetera?

Link to comment
Share on other sites

Murdo

Szar. Ezzel el is mondtam mindent (pont).

Link to comment
Share on other sites

Balintos

vélemények, etcetera?

túl egyszerű...lehet jobb lenne ha először vmi szerkesztő programmal csinálnád, pl. nvu, dreamwer stb...

kicsit kitapasztalnád a html lehetőségeit...

Link to comment
Share on other sites

Gulaa
Wc3FT.ez az oldalunk, bár még csak a design van kész, meg a fórum. Oda is írhatnátok.. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Balintos

Wc3FT.ez az oldalunk, bár még csak a design van kész, meg a fórum. Oda is írhatnátok.. :lol:

jó, csak tartalommal kell feltölteni, meg a betűk színe a háttérhez nem túl jó, nehezen kivehető

Link to comment
Share on other sites

Thinic3

Wc3FT.ez az oldalunk, bár még csak a design van kész, meg a fórum. Oda is írhatnátok.. :lol:

Az alapdesign jó, de a gombok nem igazán illenek bele... Meghát szvsz ne 9es Times New Romannal legyenek írva a cuccososk. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Muck

felkerültek az "oldalunkra" a verébavatós képek, meg egy 'notesz'

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...