Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tom Clancy's Rainbow Six


Necros_21

Recommended Posts

wYth-NRG

Hát igen azon szaggatna:P Na jólvan akkor megnyugodtam... :D Bazz JÖJJÖN MÁ MEG A GÉPEM!!!!Legyen jövő vasárnap!!!! :D Má most jáccani akarok:D Bevan készítve a 40 gigás rack-re az összes játék amit felfogok tolni. És elvileg a Dark Messiah-t is megkapom!!!!Ami nagyon helyes dolog :D

akkor nem is tudom mit fogsz csinálni egész szünetben :D

Link to comment
Share on other sites

ultrabob

akkor nem is tudom mit fogsz csinálni egész szünetben :D

Én se!:tongue: Nem fogom tudni eldönteni h Dark Messiah single vagy multi, Double Agent, WoW, avagy R6 :D Majd megoldom vhogy :tongue:

Link to comment
Share on other sites

_Hektor_

Nem az hogy nem megy... mert gyönyörű szép a grafja fullon is, csak ezt kiírta. Attól függetlenül érzékeli...mert sima 2.13 Ghz-n enyhén szaggatna... :D

Nekem is kevésnek találja a procit , de megy simán :smile:

1024/Blur Very H./Shadows low/többi maxon

1-2 észrevétel a grafikával kapcsolatban:

-A Blurt nem érdemes levenni mert nem gyorsul semmit (legalábbis nálam)

-A Shadowst vagy Lowon vagy Very Lowon érdemes használni. Hozzáteszem , hogy Very Lowon csak annyi a különbség a sima Lowhoz képest , hogy a karakterek árnyéka nem látszik . Very Lowtól felfele pedig a fegyveren meg egyéb máson kezdenek egyre részletesebben megjelenni az árnyékok és kezd az árnyék egyre lágyabb lenni (Soft Shadows).Persze a játék kevesebb FPS-t produkál ilyenkor.

Ez csak azoknak szól akiknek nem tűnt fel vagy aki még nem találkozott a game-el. :D

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Nekem is kevésnek találja a procit , de megy simán :smile:

1024/Blur Very H./Shadows low/többi maxon

1-2 észrevétel a grafikával kapcsolatban:

-A Blurt nem érdemes levenni mert nem gyorsul semmit (legalábbis nálam)

-A Shadowst vagy Lowon vagy Very Lowon érdemes használni. Hozzáteszem , hogy Very Lowon csak annyi a különbség a sima Lowhoz képest , hogy a karakterek árnyéka nem látszik . Very Lowtól felfele pedig a fegyveren meg egyéb máson kezdenek egyre részletesebben megjelenni az árnyékok és kezd az árnyék egyre lágyabb lenni (Soft Shadows).Persze a játék kevesebb FPS-t produkál ilyenkor.

Ez csak azoknak szól akiknek nem tűnt fel vagy aki még nem találkozott a game-el. :D

Nem tudom, én így játszom, ahogy mondtad, viszont a High textúrát még meg sem próbáltam :smile: Valszeg nem is fogom, gondolom az azért eszi a teljesítményt. Nekem sikerült absz. játszhatóra beállítanom, nincs bajom vele :smile:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Nem tudom, én így játszom, ahogy mondtad, viszont a High textúrát még meg sem próbáltam :smile: Valszeg nem is fogom, gondolom az azért eszi a teljesítményt. Nekem sikerült absz. játszhatóra beállítanom, nincs bajom vele :smile:

Hihg textura? Hol leltél ilyen opciot? :huh: Én nem találom...Pedig megnézném szívesen.

Link to comment
Share on other sites

VoLcOm

Hihg textura? Hol leltél ilyen opciot? :huh: Én nem találom...Pedig megnézném szívesen.

én sem találtam ilyet... :o

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Na idáig ezt a részt szenvedte meg legjobban a gépem, 20-22 FPS körüli értéket produkált itt a játék, de végülis még úgy is játszható.

IPB Image

Hihg textura? Hol leltél ilyen opciot? :huh: Én nem találom...Pedig megnézném szívesen.

Akkor tököm tudja mit lehet állítgatni ott, de valami mediumon van nálam...

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Azért monták hogy pro vagy, mert 5FPS-en lehetetlen játszani. Meg amikor van egy lövöldözés, akkor lemegy 1 FPS-re, ott aztán írtó jólehetett....

Mondom, hogy az én gépemen ment 25 FPS átlaggal úgy, hogy minden fel van húzva meg be van kapcsolva... akkor hogy menne már azon a gépen amit leírtál folyamatosan...?!

Mégegyszer a gépem: Intel Core2 Duo E6400, Sapphire X1900XTX 512MB ram, 1gb Kingmax 800MHZ DDR2 ram........ Szvsz ez valamivel mégis csak jobb mint a tied.

De csak ritkán szagatott a gém! Tűzharcoknál se mindig volt baj! :wink: A Töltési idő is rövid volt!

De az ucsó résznél ami most itt Spoiler lenne úgyhogy nem mondom meg, hogy mi lenne az, de aki végigvitte az tudja miről van szó, na ott csúnyán beszagatott de még is megcsináltam! B) A nyílt külső terekkel volt a baj szerintem!

Pl: amikor felveszem a hőérzékelő szemcsit akkor mindig szagatt, de csak akkor amikor bekapcsolja, útána minden rendben! :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Na idáig ezt a részt szenvedte meg legjobban a gépem, 20-22 FPS körüli értéket produkált itt a játék, de végülis még úgy is játszható.

http://img294.imageshack.us/img294/1259/vegasssdy5.jpg

Akkor tököm tudja mit lehet állítgatni ott, de valami mediumon van nálam...

Az uccsó map még ennyit sem fog :D Főleg a helikopterben :smile: (bár ott szerencsére nem kell játszani :D)

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Na idáig ezt a részt szenvedte meg legjobban a gépem, 20-22 FPS körüli értéket produkált itt a játék, de végülis még úgy is játszható.

Akkor tököm tudja mit lehet állítgatni ott, de valami mediumon van nálam...

Nem , nem azt mondom , hogy nincsen!! furcsáltam is , hogy nem találtam sem a menüben , sem az ini.-ben ilyen opciot ,ha tudod hol van mond már el pls!

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Az uccsó map még ennyit sem fog :D Főleg a helikopterben :smile: (bár ott szerencsére nem kell játszani :D)

Nem tudom, helikopterben idáig meglepően gyors volt a játék...de biztos igazatok van :smile:

Nah, tessék, lefotóztam a beállításaimat (képet lekicsinyítettem):

IPB Image

Eye Adaptation Effect amúgy mi a hóhér?

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Asszem ahhoz az effekthez van köze mikor meglőnek.. (de nem 100) :D

A helikopterben valóban gyors, egészen az uccsó mapig (nevada)

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Asszem ahhoz az effekthez van köze mikor meglőnek.. (de nem 100) :D

A helikopterben valóban gyors, egészen az uccsó mapig (nevada)

Az az effekt. Nekem amugy tetszik is. A blur az nem nagyon tetszik, bár low-on még jo, de feljebb már sok nekem.

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Az az effekt. Nekem amugy tetszik is. A blur az nem nagyon tetszik, bár low-on még jo, de feljebb már sok nekem.

És akkor mi történik, ha meglőnek? Nekem elmosódik meg halványodik a kép...szóval mi változik, ha bekapcsolom? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

És akkor mi történik, ha meglőnek? Nekem elmosódik meg halványodik a kép...szóval mi változik, ha bekapcsolom? :smile:

Akkor is elmosodik , csak másként. Ahogy sérülsz egyre sötétebb a kép , beuszi minden. Amugy kapcsold be , nem fogja a gépet semmit.

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Akkor is elmosodik , csak másként. Ahogy sérülsz egyre sötétebb a kép , beuszi minden. Amugy kapcsold be , nem fogja a gépet semmit.

Rendben, bekapcsolom, amúgy nélküle is van vmi ilyesmi effekt, de meglássuk. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Próbálta esetleg valaki patchcsel a játékot?

Szerk.: Kipróbáltam, hibázik a játék, pl: kiírja, hogy no ammo, mikor simán van 7 táram, nem jelez ki dolgokat stb... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na szombaton végigvittem, értékelésem a 'mit játszottál végig' topicban olvashatjátok! Elöljáróban annyit hogy számomra az év FPS-e! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Próbálta esetleg valaki patchcsel a játékot?

Szerk.: Kipróbáltam, hibázik a játék, pl: kiírja, hogy no ammo, mikor simán van 7 táram, nem jelez ki dolgokat stb... :sad:

Nekem is gond van a patch-el, grafikaihibák, hang kimaradások,stb.

Link to comment
Share on other sites

godgamer

A Végén a bossz után a rakétahatástalanítós résznél, mit kell csinálni ??? Mert ha hekkelem a rakétát, beindul a fúvóka és meghalok.

Hogy kell megcsinálni ??????????????

Link to comment
Share on other sites

Dsay

Nem értem tegnap meg akartam venni a rainbow six vegas-t az 576 ba és nem volt pedig írták hogy 8 adikán megjelenik :angry: :blink::huh: ehejett csak a Ghost Recont tudtam megvenni :angry: akkor most mi van :huh:

Link to comment
Share on other sites

Charger18

A Végén a bossz után a rakétahatástalanítós résznél, mit kell csinálni ??? Mert ha hekkelem a rakétát, beindul a fúvóka és meghalok.

Hogy kell megcsinálni ??????????????

Szerintem a hatástalanítást nem nekked kell megcsinálni hanem Michaelnek(néger csákó) :wink:

Kiadtam a parancsot hogy hatástalanítsa a rakétát és én meg a másik emberem(Jung) csak fedeztem őt ennyi!

A rakéta mindenképpen levegőbe emelkedik, de ha sikerült a hatástalanítás akkor szép kis "tűzijáték" lesz belőle :wink:

Na szombaton végigvittem, értékelésem a 'mit játszottál végig' topicban olvashatjátok! Elöljáróban annyit hogy számomra az év FPS-e! :wink:

Számomra is ez az év FPS-e! Szavaztam is rá! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Nem értem tegnap meg akartam venni a rainbow six vegas-t az 576 ba és nem volt pedig írták hogy 8 adikán megjelenik :angry: :blink::huh: ehejett csak a Ghost Recont tudtam megvenni :angry: akkor most mi van :huh:

Az , hogy játszol azzal. Ennyi. B)

Link to comment
Share on other sites

Dsay

Az , hogy játszol azzal. Ennyi. B)

jah de az nekem anyira nem tetszik mit mondjak 1 picit unalmas de attól nem rosz játék :wink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...