Jump to content
Sign in to follow this  
Necros_21

Tom Clancy's Rainbow Six

Recommended Posts

Charger18

A mai napig felriadok esténként az utolsó két fejezettõl. xD

Nemtudom mi a rosszabb?

Az hogy még álmodba is gondolsz a gémre xD

Vagy az hogy a fejlesztõk elkúrták <_<

_Jolly_Joker_

Gondol rá a facom, ez RÉMÁLOM. :D

Charger18

Én kérek elnézést -_- xD

De az álom is egy fajta gondolat :D

AkosPunk

Sziasztok!

A Vegas 1-ben van egy kis gondom a színházban. Felhekkeltük a gépet, a rohamot visszavertük, de nem vettem észre a létrát ezért a pálya elejéig visszamásztam, ahol Checkpointot érzékelt a drágalátos program és mentett. A színházteremben újra megjelentek az ellenek, de a gépet nem lehet feltörni újra pedig a feladat meg az lenne megint... szép kis bug. Nem tudtok rá valami megoldást az újrakezdésen kívül? A GameFaq-n csak ez az egy megoldás állt. Jó a kód is ha van.

Köszönettel elõre is...

Chuck_Norris

Sziasztok!

A Vegas 1-ben van egy kis gondom a színházban. Felhekkeltük a gépet, a rohamot visszavertük, de nem vettem észre a létrát ezért a pálya elejéig visszamásztam, ahol Checkpointot érzékelt a drágalátos program és mentett. A színházteremben újra megjelentek az ellenek, de a gépet nem lehet feltörni újra pedig a feladat meg az lenne megint... szép kis bug. Nem tudtok rá valami megoldást az újrakezdésen kívül? A GameFaq-n csak ez az egy megoldás állt. Jó a kód is ha van.

Köszönettel elõre is...

Kezd újra a pályát. (akár easy n) ;)

AkosPunk

Story modban? Gondolom... :) Köszi. Azt hittem így csak az adott pályát lehet játszani.

Chuck_Norris

Halj meg aztán ne a reload last checkpoint ra klikkelj, hanem a restart ra.

KaiL

Vegas 2-ben eddig bejön a lopakodósnak szánt pálya :) majd írok nemsokára egy összegzést "Mit játszottál végig legutóbb?"-ba.

KaiL

tesz olvasható a Mit játszottál végig legutóbb-ban.

fpeter

Egy 1szerû kérdés, ér 2000ft-ot az elsõ része? :)

_Jolly_Joker_

Simán. B)

stalker_cs73

Egy 1szerû kérdés, ér 2000ft-ot az elsõ része? :)

Sztem többet is...

Jó párszor vittem végig, illetve a multi sem rossz, bár nem sokan vannak a szervereken...

_Jolly_Joker_

Van valami hír egy esetleges új részrõl?

Hrubi

Haverral próbáltunk coopozni a vegas2-vel hamachin(1.03-as verzió) win7 alatt 1.03as peccsel de nem jó. tûzfalak nincsenek, kapcsolat megvan, lanra megyek de haver meg nem látja a kapcsolatot. Ilyenkor mi a teendõ? A kapcsolatoknál a hamachit már elsõ helyre is raktuk de úgy se jó.

GustyX

GRAW1-2, Vegas1-2 között nagy különbség van? Érdemes mind a 4 részt beszerezni, vagy elegendõ csak valamelyik, mert semmi komolyabb eltérés nincsen közöttük.

Vegas 2-rõl tudom, hogy van benne sprint és XP rendszer.

Chuck_Norris

GRAW1-2, Vegas1-2 között nagy különbség van? Érdemes mind a 4 részt beszerezni, vagy elegendõ csak valamelyik, mert semmi komolyabb eltérés nincsen közöttük.

Vegas 2-rõl tudom, hogy van benne sprint és XP rendszer.

Annyi a közös, hogy mind2 ubisoft és taktikus játékmenetre épül. Ja és lõni kell. :D

Komolyra fordítva a szót: Rainbow Six Vegas 1-2 nekem jobban tetszett, sokkal inkább megvan az a "kommandós feeling", míg graw-ba nagyobb területeken kell mozogni, és nincs fedezék-rendszer (mint Vegasba a tps fedezék). A Graw több türelmet ígényel, és több az "aim bot-os" ellenfél is... bár vegas ba is elég jól céloznak hardon... :P

Graw-ot keveset játszák multiban, de akik játszák azok már valóban "pro-k". Mikrofon kötelezõ.

Vegas-t többet játszák multiban, hiszen pörgõsebb, és látványosabb is (szerintem), ott még vannak bõven noobok. ;)

(u.i.: graw ba is van sprint amúgy)

GustyX

Annyi a közös, hogy mind2 ubisoft és taktikus játékmenetre épül. Ja és lõni kell. :D

Komolyra fordítva a szót: Rainbow Six Vegas 1-2 nekem jobban tetszett, sokkal inkább megvan az a "kommandós feeling", míg graw-ba nagyobb területeken kell mozogni, és nincs fedezék-rendszer (mint Vegasba a tps fedezék). A Graw több türelmet ígényel, és több az "aim bot-os" ellenfél is... bár vegas ba is elég jól céloznak hardon... :P

Graw-ot keveset játszák multiban, de akik játszák azok már valóban "pro-k". Mikrofon kötelezõ.

Vegas-t többet játszák multiban, hiszen pörgõsebb, és látványosabb is (szerintem), ott még vannak bõven noobok. ;)

(u.i.: graw ba is van sprint amúgy)

Köszi, de én az elsõ és második részek közötti különbségekre gondoltam.

Chuck_Norris

Köszi, de én az elsõ és második részek közötti különbségekre gondoltam.

Nem sok van. Ha az 1. rész tetszett, akkor a 2. rész is fog. Ez igaz mindkét címre. ;)

Shan

GRAW1-2, Vegas1-2 között nagy különbség van?

A Vegas 1 sztem jobb mint 2, nekem legalábbis utóbbi csalódás volt.

Mililiter5524

Valaki nem szeretné kitolni a vegas t coop ban? Xbox live on a nevem: Mili5524

ColemanV

HELP PLÍZ!

.

A Rainbow Six sorozat nagy kedvencem az elsõ rész óta (nem a Vegas 1 óta, hanem a TÉNYLEGES elsõ R6 játék óta :D ) és a gépemen most a Vegas2 tanyázik.

Én meg anyázok, mert mikor a gépem vinyója meghalt, vitte magával a Vegas2-höz nagy nehézségek árán beszerzett soundfix csomagot is.

.

A soundfix - ki gondolná a nevébõl :D - egy hang-hibát volt hivatott javítani, nevezetesen, hogy a nem-story módokban, a terroristák lépéseinek nincs hangja.

Hadd érzékeltessem a problémát egy jelenettel.

"Áll a honvéd egy épület sarkánál, hátát a falnak veti és sasol az utca felé.

Sehol senki, hát vissza sandít amerrõl, jött, nehogy egy büdös terrorista a háta mögé somfordáljon.

Megnyugodva lélegzik fel, mert arról sem jön senki, és nekilát egy gyors tárcserének, mikor az utca felõli oldalról, valaki egy SPAS-12 csövét dugja az orrába, kissé barátságtalan "hellóka" mozdulattal és BANG!"

.

.

Ha valaki tapasztalta és sikeresen javította a problémát, netalán rendelkezik a javítással, nagyon megköszönném, ha elküldené nekem.

Többen jelezték már a Vegas2 fan-fórumán is, hogy õk is hasonló cipõben járnak, de hivatalos segítség nincs.

elérhetõ vagyok a következõ címen:

colemanv@freemail.hu

illetve aki MSN-t preferálja file átvitelre annak:

colemanv@windowslive.com

.

Köszönet ;)

barcaadams

nem rég kezdtem el a rainbow six vegast, mocsok jó játék lenne ha nem lenne ennyire undorítóan kevés mentés benne-.-

Jimkingdom

Iszonyat jó játék a Vegas 2. Eddig a Lockdown volt meg az is tetszett, de elég bénák a csapattársak. Itt viszont sokkal több taktikai lehetõség, ügyesebbek és meg van benne a kihívás.

Én nem tudom, de Normálon nyomom és ha van olyan chechpoint ahol nem kell visszatölteni (mert lelõttek!) már örülök. De ennek ellenére élvezetes játék és az Ára is jó. :)

GustyX

A Raven Shieldben ha lelõnek egy emberünket, de nem halt meg (dead), hanem valami anticipated státuszba kerül, az mit takar? Következõ küldetésben nem lehet választani. Mellesleg akik megsérültek, meggyógyulnak vagy maradnak fél/negyed körben végig?

Nem rossz játék, bár szerintem agyon van bonyolítva (még a hogy H&D2-é bonyolult... :D). Tetszik a rengeteg fegyver. Remélem a következõ rész egy Vegas+RS katyvasz lesz! Vagyis mint a SWAT4, csak több fegyverrel :).

Chuck_Norris

A Raven Shieldben ha lelõnek egy emberünket, de nem halt meg (dead), hanem valami anticipated státuszba kerül, az mit takar? Következõ küldetésben nem lehet választani. Mellesleg akik megsérültek, meggyógyulnak vagy maradnak fél/negyed körben végig?

Nem rossz játék, bár szerintem agyon van bonyolítva (még a hogy H&D2-é bonyolult... :D). Tetszik a rengeteg fegyver. Remélem a következõ rész egy Vegas+RS katyvasz lesz! Vagyis mint a SWAT4, csak több fegyverrel :).

Nem épülnek fel a szivárványok :D

Ha nem halnak meg, csak lesérülnek, akkor köv. mapon lehet velük nyomulni, de már alapból sérültként kezdenek. A skilles szivárványok nekem hamar elestek, így maradtak a skilltelenek, akik meg szintén hamar kidõltek, mert alacsony volt mindenféle skill-pontjuk. :D Tehát érdemes vigyázni az "ismert" kommandósokra, mert nekik ugye több skill-pontjuk van.